Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 48
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Unban - Death Note.  (Megtekintve 7140 alkalommal)

Deathnote

Unban - Death Note.
« Dátum: 2012-07-29 13:46:19 »
Játékban használt nevem: Death Note.
Steam ID: STEAM_0:0:29139834
Dátum: 2012-07-29 13:18:02
Admin neve, aki banolt: zajci
Ezen a szerveren voltam: Sniper
Ban hossza: örök
Jogos-e a ban?: Igen
Ban oka (admin szerint): ez a banlist fasznyomorek, szevasz
Ban oka (szerintem): Kétszer anyáztam egy játékosnak aki feltette a honlapra majd további vélemény közlés miatt.

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Unban - Death Note.
« Válasz #1 Dátum: 2012-07-29 13:48:46 »
Ami azt illeti, nem csak az anyázásról van itt szó, hanem a hozzáálásodról is
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Unban - Death Note.
« Válasz #2 Dátum: 2012-07-29 13:50:45 »
Na látod ez a helyes út death!

Normálisan kulturáltan is meg lehet oldani a dolgot :) Anyázásért 1 napot szoktunk adni! Az ahogy az előző topicban osztod az észt, azt inkább nem kommentálom!
Nekem személy szerint nincs problémám Veled, ha fent voltál szerveren nem volt Veled gond mikor ott voltam. Az már más kérdés, mit engedsz meg magadnak, ha nincs fent admin...
Főadmin eldönti mi legyen a sorsod!
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

Fr3nd

Unban - Death Note.
« Válasz #3 Dátum: 2012-07-29 13:51:17 »
Igazából látható volt, hogy milyen vagy játékban, fórumon. Nincs mit ehhez hozzátenni, ja de ennyit:  takarodj máshova te taknyos kis nyomorék.

http://cs.crys.hu/plugins/forum/forum_viewtopic.php?30442

http://cs.crys.hu/plugins/forum/forum_viewtopic.php?30525.last

zajci

  • zajci
  • *
  • Hozzászólások: 354
  • Karma: +19/-22
    • Profil megtekintése
Unban - Death Note.
« Válasz #4 Dátum: 2012-07-29 13:53:05 »
"vélemény közlés"

Kb. mindenkit akit hozzászólt elküldtél a faszba még az adminokat is.

Belső szavazáson se állsz vmi fényesen, csak sd barátod támogat, de ezen meg se lepődtem!

Szevasz


Deathnote

Unban - Death Note.
« Válasz #5 Dátum: 2012-07-29 15:21:29 »
Nem elküldtem a faszba csak megmondtam hogy nem érdekel a véleménye , nem hogy még az életben nem ismerem még a neten se ismerem.Engem meg nem szokott egy olyan ember véleménye érdekelni attól független hogy igaza van vagy nincs.(Szerintem nem ugyanaz a kettő dolog, bár ha tévedek kiváncsi vagyok zajci) Ami meg sd-t illeti nem tudom hogy mennyire bír engem ,szerveren beszéltem vele egyszer kétszer, én egy normális adminnak tartom és az egyik legjobbnak. Fr3nd lehet hogy a screen ezt mutatja de azutan megse szólaltam csak hetente egyszer gondoltam énis mérgelődhetek amikor nincs fent se admin meg se senki és nem csak engem szidhatnak mert én viszont nap mint nap megkapom   a magamét hogy mekkora egy csicska wh-s vagyok meg hogy anyád te csaló, csak én megtanultam nem törödni velük és nem teszem fel a honlapra mert tudom hogy csak forrófejűek és ők is akarnak még játszani ezen a szerveren.Szerintem nem érdemelnék meg végleges kitiltást persze ezt nem én döntöm el , de 1-2 csunyaszóért tudomásom szerint nem kaptak örök bant. Ja és még valami persze hogy csak sd tamogat mivel csak ő látja hogy viselkedek általában a szerveren mivel ti nem is a SNIPER-en játszotok így csak ebből a screenshotból és a hozzá kapcsolódó kommentekből itéltek:)

naneee

  • *
  • Hozzászólások: 851
  • Karma: +0/-2
    • Profil megtekintése
Unban - Death Note.
« Válasz #6 Dátum: 2012-07-29 15:23:47 »
Idézetet írta: Fr3nd

Igazából látható volt, hogy milyen vagy játékban, fórumon. Nincs mit ehhez hozzátenni, ja de ennyit:  takarodj máshova te taknyos kis nyomorék.

http://cs.crys.hu/plugins/forum/forum_viewtopic.php?30442

http://cs.crys.hu/plugins/forum/forum_viewtopic.php?30525.last


Csak keményen. :D

Idézetet írta: zajci

"vélemény közlés"

Kb. mindenkit akit hozzászólt elküldtél a faszba még az adminokat is.

Belső szavazáson se állsz vmi fényesen, csak sd barátod támogat, de ezen meg se lepődtem!

Szevasz




Ezaz! :D

Idézetet írta: Deathnote

Nem elküldtem a faszba csak megmondtam hogy nem érdekel a véleménye , nem hogy még az életben nem ismerem még a neten se ismerem.Engem meg nem szokott egy olyan ember véleménye érdekelni attól független hogy igaza van vagy nincs.(Szerintem nem ugyanaz a kettő dolog, bár ha tévedek kiváncsi vagyok zajci) Ami meg sd-t illeti nem tudom hogy mennyire bír engem ,szerveren beszéltem vele egyszer kétszer, én egy normális adminnak tartom és az egyik legjobbnak. Fr3nd lehet hogy a screen ezt mutatja de azutan megse szólaltam csak hetente egyszer gondoltam énis mérgelődhetek amikor nincs fent se admin meg se senki és nem csak engem szidhatnak mert én viszont nap mint nap megkapom   a magamét hogy mekkora egy csicska wh-s vagyok meg hogy anyád te csaló, csak én megtanultam nem törödni velük és nem teszem fel a honlapra mert tudom hogy csak forrófejűek és ők is akarnak még játszani ezen a szerveren.Szerintem nem érdemelnék meg végleges kitiltást persze ezt nem én döntöm el , de 1-2 csunyaszóért tudomásom szerint nem kaptak örök bant. Ja és még valami persze hogy csak sd tamogat mivel csak ő látja hogy viselkedek általában a szerveren mivel ti nem is a SNIPER-en játszotok így csak ebből a screenshotból és a hozzá kapcsolódó kommentekből itéltek:)


Egyébként elolvastam Fr3nd linkelését és Deathnote fórumbeli hozzászólásaidat...már a legelején kiverted a biztosítékot. :)

Az ilyen emberek tényleg nem valók a szerverre se. !amazed
"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk."
 Szophoklész

zajci

  • zajci
  • *
  • Hozzászólások: 354
  • Karma: +19/-22
    • Profil megtekintése
Unban - Death Note.
« Válasz #7 Dátum: 2012-07-29 16:05:43 »
Itt nem arról van szó, hogy kinek a véleményére adok és kiére nem. Te a kis kommentjeidel azt sugallod, hogy te szartad a spanyol viaszt és mindenki menjen a faszba. Hát így jártál. Egy normális bocsánatkéréssel el lett volna intézve a dolog.

De nem, még neked áll feljebb. Még is mit képzelsz te magadról? Ha elbasztad vállald a felelősléget, és még nehogy már neked álljon feljebb. Ember nézz már magadba egy kicsit.

Te is kapod a szart a szerveren. Hát így jártál, rakd fel Te is és akkor intézkedünk. Leszarod, hogy anyáznak. Képzeld én is leszarom, mert kb. azonnal bannolom. Ha nincs admin és bánt a dolog csináld azt amit pulos. Én speciel nagyon sokszor játszottam vele egy nagyon csendes player. Nem is értem mivel érdemelte ki.

Ja, igen, itt a bant már nem az anyázásért kapod, hanem, hogy leszarod a szabályainkat és az embereket akiket a szabályokat próbálják betartatni. Nem vagyunk felsőbb rendűek, de egy normális hangnem mindenkit megillet. Lehet a "nagyvárosban" mindenkivel így beszélsz, hát akkor csak sajnálni tudlak.

Deathnote

Unban - Death Note.
« Válasz #8 Dátum: 2012-07-29 16:28:56 »
Elolvastam a szabályt mondjuk nem láttam benne hogy nem lehet káromkodni na de mindegy, 1 szabályt szegtem meg 1perc erejéig én többről nemtudok.És a szabályok a szerverre szólnak vagy netán tévedek?Ha egy közösségi oldalon veszekedsz egy emberrel akkor már jár ban?mert én ilyen szabályzatot se láttam.Kérlek magyarázd el mert akkor már télleg nem értem hogy melyik szabályt szegtem meg. Már nem azért hogy kötekedjek de legalább lenne valami értelmes indok ami miatt figyelmeztetés nélkül bannoltatok volna.Mert ha egy hülye mint én ,ezt sokan gondolják így akkor legyen így na szóval ha felmegyek a szerverre a szabályzat elolvasása után és kapnék egy bant csodálkoznék mert az összes szabály pontot betartottam amit előírt az admin társaság!

pulos

  • *
  • Hozzászólások: 174
  • Karma: +0/-3
    • Profil megtekintése
Unban - Death Note.
« Válasz #9 Dátum: 2012-07-29 16:30:51 »
"...Fr3nd lehet hogy a screen ezt mutatja de azutan megse szólaltam csak hetente egyszer gondoltam énis mérgelődhetek amikor nincs fent se admin meg se senki és nem csak engem szidhatnak..."

2hét alatt 6 néven játszottam a szerveren(jó páran tudják milyen neveken) és mind a 6 nevemnél megkaptam tőled! Admin távollétében folyamatosan anyázol engem és ugyan úgy más játékosokat is!
Nem, Te vagy az első aki anyázik nekem! 1-2 alkalom rossz nap stb. megértem és soha senkinek nem szóltam érte! De itt nem 2 anyázásról beszélek, hanem kőkemény 2 hétről ember! 2 néven tudod, hogy engem anyáztál, de a másik 4-ről fogalmad sem volt, hogy én vagyok!

Elnézést a kérelembe írásért, de ezt még kiadtam magamból!
Többet nem vagyok hajlandó erről beszélni és a kölyökkel "vitatkozni"! Nem az én dolgom nevelni...


"Nem attól leszel Szent, hogy magadra keresztet varratsz!"

Deathnote

Unban - Death Note.
« Válasz #10 Dátum: 2012-07-29 16:33:20 »
Én sajnos nem hiszek neked személyszerint már az előző topicba is kettőt hazudtál amit persze nem fotoztál le de legalább nevettem rajta egy jót:)JA ÉS BOCSI 2HÉTRŐL AZ TUDNOD KELL EMBER HOGY 1hete se játszok újra 1.6al XDDDDDDD.

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Unban - Death Note.
« Válasz #11 Dátum: 2012-07-29 16:37:32 »
Idézetet írta: zajci

"vélemény közlés"

Kb. mindenkit akit hozzászólt elküldtél a faszba még az adminokat is.

Belső szavazáson se állsz vmi fényesen, csak sd barátod támogat, de ezen meg se lepődtem!

Szevasz




Én támogatom? :DD
Tényleg? :D
Ezt honnan veszed? Ha arra az általad indított szavazásra gondolsz, akkor nem én szavaztam "játszhat" szavazattal!

Azért mert nekem nincs vele gondom, az nem azt jelenti, hogy támogatom. De azt sem, hogy ellenzem. Számomra Ő semleges a játék szemponjátból.
Igen kapjon büntetést az anyázásért, mert megérdemli. De a megfelelő büntetést! Szerintem 1 hónap is doszt megteszi!
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

zajci

  • zajci
  • *
  • Hozzászólások: 354
  • Karma: +19/-22
    • Profil megtekintése
Unban - Death Note.
« Válasz #12 Dátum: 2012-07-29 16:42:01 »
Kíváncsi lennék te jóságos sd, ha veled szemben így nyilvánulnának meg, hogyan értékelted volna a helyzetet.  Elolvastad te a dolgokat, vagy csak nagy vonalakban beszélsz?

Azért semleges, mert kinyalja a segged.

Szerencsétlen gyerekkel? Az, hogy bunkóparaszt. 0 tisztelet, szabályok és az illetékes személyek semmibe nézése. Csak ennyi.

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Unban - Death Note.
« Válasz #13 Dátum: 2012-07-29 16:45:28 »
Idézetet írta: zajci

Kíváncsi lennék te jóságos sd, ha veled szemben így nyilvánulnának meg, hogyan értékelted volna a helyzetet.  Elolvastad te a dolgokat, vagy csak nagy vonalakban beszélsz?

Azért semleges, mert kinyalja a segged.

Szerencsétlen gyerekkel? Az, hogy bunkóparaszt. 0 tisztelet, szabályok és az illetékes személyek semmibe nézése. Csak ennyi.


Zajci Te mennyi tiszteletet adsz meg neki? Te mint admin mennyire tiszteled? Kettőtök közzül kinek kellene több eszének lennie?
egyébként én napi szinten jtszom vele, és elmondtam ,hogy soha egy rossz szót nem hallottam vagy láttam tőle. Én erre alapozok! Te mire? Nem védem, mert az anyázás nálam is bant érdemel. De azért mindennek van határa!
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Unban - Death Note.
« Válasz #14 Dátum: 2012-07-29 16:47:48 »
Másrészről kurvára nem nyalja sem az én sem más seggét, mert soha egy szót nem beszéltem még vele. Csak próbálom nem elfogultan látni a helyzetet, ami kialakult.
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!