Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 90
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Unban - ?  (Megtekintve 7588 alkalommal)

nagylaci85

  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Dátum: 2012-07-20 00:26:01 »
Játékban használt nevem: ?
Steam ID: STEAM_0:0:53610638
Dátum: 2012-07-19 21:13:40
Admin neve, aki banolt: c0re
Ezen a szerveren voltam: Sniper
Ban hossza: örök
Jogos-e a ban?: Nem
Ban oka (admin szerint): dude
Ban oka (szerintem): Sziasztok! Bocsánat, hogy ilyen késői órákban zavarom a társaságot, de ma a M A G Y A R Sniper szerveren játszottam, és egyszercsak bannt kaptam.

Most vettem egy steamet, és végre volt egy estém játszani.  2 éve játszom, ezen a szerón nagyon nem játszottam még. Hungarian Pro Scout szerveren játszottam régebben.

A steamem azért vettem, mert nem akartam h csalónak nézzenek, illetve már sok helyen szóltak, h vegyek steamet, mert gyanús vagyok.

Az kot most olvasom: haver.. A haveren nemtudom mit akar az admin mondani, ha tehetné felvilágosíthatna.

A csalást illetően, mivel most vettem steamet, ezért a modellezés, configolás..stb. még hátra vannak, szóval még a la natur módján játszom, ami zavaró számomra az ns után.

Üdv. ?
?

N0v3mb3r

Unban - ?
« Válasz #1 Dátum: 2012-07-20 02:03:00 »
(elnézést a közbepofáért...)

Ha két éve játszol ezen a szerveren, akkor miért ennyire friss a reged? Másrészt megkérdezném, hogy milyen néven játszottál korábban (ns-ként) itt, mert 2 év alatt szerintem akad elég sok ember, aki megjegyzi a nevet, mégsem írtál semmit hivatkozási alapként.

szerk.: igaz, eddig nem tudtam hogy gondjaim vannak a szövegértéssel... sry

Medve

  • *
  • Hozzászólások: 157
  • Karma: +1/-1
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #2 Dátum: 2012-07-20 02:23:03 »
Kedves November nem kötöszködni akarok de nem azt irta,hogy 2 éve játszik a serveren hanem,hogy 2 éve játszik a játékkal nem mind1.Ami viszont az unban kérelemhez szól, az illetékes admint meg kell várni mert ö tudja,hogy miért adta neked a bant majd ö elmagyarázza neked, addig is türelmedet kérjük.

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #3 Dátum: 2012-07-20 08:42:53 »
Mivel én kértem cOre^-t hogy  bannoljon ki, és mondtam, ha véletlenül lenne annyi eszed, hogy unbant írnál, akkor ideírok, tisztázván a dolgokat.
1. Dude, az nem haver, hanem az előző neved amit használtál, mind pro scouton, mind itt. Márpedig ez a név banolva van!
http:// http://cs.crys.hu/plugins/forum/forum_viewtopic.php?28828
2. Akkor hibáztál jó nagyot, mikor feljöttél dude. i  guess névvel erre a szerverre steammel, mert akkor elárultad magad, és nem sok mindent kellett tennem, csak a steam id-d kimásoltam, meg megjegyeztem a képet.
3. Steamen az álneveid között miért szerepel a "Dude."?
4. Attól, hogy vettél steamet, nem vagy jogosult itt játszani, ezt meg is üzentem neked valakivel, aki szintén alátámasztotta, hogy te vagy az (a nevét nem írom, majd ha akarja, ideír.) lehet ha unbant írtál volna steammel játszhatnál, de szerintem ezek után nincs miről beszélni.
5. a képet azért feltölthetnéd, cstrike mappából... :)
nem okos dolog hülyének nézni mindenkit... :D :D :D

szóval, ezért lettél bannolva!
üdv. RedFred ;)*


nagylaci85

  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #4 Dátum: 2012-07-20 11:30:15 »
1. Én ezen a szerveren pár napja kezdtem, pro scouton !-jel volt a nevem. (mint a profilomban is olvashatod)
2. nem tudom ki az a dude gyerek, de ha egy tizenéves kis pöcs, már elnézést, de ha miatta bannolnak erről a szerverről, nagyon csalódott leszek, és adason meg egy pillanat h találkozzunk a játékban majd beolvasok neki.
3. a dude név, mint haver egy régi osztályi társaságunknak volt a "klánneve", nem volt igazi klán csak úgy jeleztük, h haverok vagyunk, mi egymást között "tesónak" hívtuk egymást.
4. az a pont nem hiszem hogy rám tartozik!
5. a képeket töltöm, amint megtalálom.
?

nagylaci85

  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #5 Dátum: 2012-07-20 11:34:14 »
hogy kell képet feltölteni? Egy másik oldalon keresztül jó?
?

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #6 Dátum: 2012-07-20 11:50:27 »
Idézetet írta: nagylaci85

1. Én ezen a szerveren pár napja kezdtem, pro scouton !-jel volt a nevem. (mint a profilomban is olvashatod)
2. nem tudom ki az a dude gyerek, de ha egy tizenéves kis pöcs, már elnézést, de ha miatta bannolnak erről a szerverről, nagyon csalódott leszek, és adason meg egy pillanat h találkozzunk a játékban majd beolvasok neki.
3. a dude név, mint haver egy régi osztályi társaságunknak volt a "klánneve", nem volt igazi klán csak úgy jeleztük, h haverok vagyunk, mi egymást között "tesónak" hívtuk egymást.
4. az a pont nem hiszem hogy rám tartozik!
5. a képeket töltöm, amint megtalálom.



Na ez vicces, mert 1részt, ahhoz képest, hogy nem jártál még itt, elég jól mozogsz a levegőben, amit pro scouton nem tudsz megtanulni (mivel ott nincs low gravity, meg sok más szerveren sem, főleg double jumpos...)! Régen mikor játszottam ott, volt egy "!" aki ilyen névvel játszott, de az 100% hogy nem te voltál, mert őt ismerem (régebbi steames mint te). Szóval ez a része elég kamu, 3.részt kihangsúlyoznám, azért rakattalak ki, mert tegnap előtt vagy mikor feljöttél EZZEL A STEAMMEL "dude.       i guess! " néven, kb 10 mpig voltál ott aztán retry, és vissza ? néven! azért figyeltem fel, szóval hagyjuk már a kamu dumát!
Nem mellesleg, ez a " modellezés, meg cfgzés" duma  pontosan Dude, ahogy az utolsó két általa nyitott topicot megnézed, szóval hagyjuk!

Összegezve, vettél 1 steamet mert ip-t nem tudsz váltani, és azt hitted majd ezzel beetetsz mindenkit? BUKÓ!!!

nagylaci85

  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #7 Dátum: 2012-07-20 12:11:47 »
RedFred! Nem tudom, mi a bajod velem, ha segítenél feltölteni a képeket látnád, hogy nem csalok. Ahogy nézem dude-t meg whért vágták ki. Azt hogy az ő szavait használom, ami többször előfurdul a csben, ez a véletlenszerű peh számomra.

Megmondanád hogyan lehet ide feltölteni? Köszönö.
?

nagylaci85

  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #8 Dátum: 2012-07-20 12:15:17 »
És még annyit mondanék, h deathrun-ozom, és kz-ztam is. Ne nagy tudás, mozogni a levegőben!
?

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #9 Dátum: 2012-07-20 12:22:15 »
Idézetet írta: RedFred ;)

3.részt kihangsúlyoznám, azért rakattalak ki, mert tegnap előtt vagy mikor feljöttél EZZEL A STEAMMEL "dude.       i guess! " néven, kb 10 mpig voltál ott aztán retry, és vissza ? néven! azért figyeltem fel, szóval hagyjuk már a kamu dumát!
Nem mellesleg, ez a " modellezés, meg cfgzés" duma  pontosan Dude, ahogy az utolsó két általa nyitott topicot megnézed, szóval hagyjuk!

Összegezve, vettél 1 steamet mert ip-t nem tudsz váltani, és azt hitted majd ezzel beetetsz mindenkit? BUKÓ!!!



noob.hu ra töltsd fel, vagy itt a válasznál van fájl csatolása, de tökmindegy, hogy csalsz-e.
Itt nem a szóhaasználatról van szó, hanem, hogy ő van belebuzulva ebbe, nem értem, hogy miért, és azt sem hogy neked minek szét cfgzni a cs-t.

az idézethez tartom magam!!!!


nem mellesleg a játékstílusod egy az egyben skillestől ugyanaz... attól még hogy rs-ezel meglátszik... ;)

dude.

  • *
  • Hozzászólások: 106
  • Karma: +0/-3
  • U N S T O P P A B L E
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #10 Dátum: 2012-07-20 12:28:04 »
Sry, h belezavarok, de valahogy azt érzem, h ez az én ügyem is.

Egyrészt, sry ? h miattam bannolnak, THE KID-del együtt, nem tehetek róla nagyon sokat. Sajnos bele kell törődnöd, h isten vagy, és az isteneket nem szeretik (pl: engem) :DD
Másrész, abban Red megint nem lehet igazad h dude. iguess néven mivel azt a nevemet már április közepén elhagytam. Tudom, h te csak erre a nevemre emléxel, de megint egy olyan okot mondtál ami NEM lehet igaz..
"Nem a győzelem a fontos, hanem az alázás!"

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #11 Dátum: 2012-07-20 12:35:52 »
Idézetet írta: dude.

Sry, h belezavarok, de valahogy azt érzem, h ez az én ügyem is.

Egyrészt, sry ? h miattam bannolnak, THE KID-del együtt, nem tehetek róla nagyon sokat. Sajnos bele kell törődnöd, h isten vagy, és az isteneket nem szeretik (pl: engem) :DD
Másrész, abban Red megint nem lehet igazad h dude. iguess néven mivel azt a nevemet már április közepén elhagytam. Tudom, h te csak erre a nevemre emléxel, de megint egy olyan okot mondtál ami NEM lehet igaz..


The KID nem miattad lett bannolva, hanem mert őt többször banolták már.... különben teljesen mindegy, hogy dude.    unstoppable vagy akármi volt odaírva, akkor is az volt, hogy dude. sokszóköz még1név..... :D  aztán retry és ? név.... nem vagyok hülye! Mondom csak azért figyeltem fel rá, különben kit érdekelne, nem mellesleg, NevemSenki-t honnan ismered, ő az egyetlen friendsed, aki nem mellesleg Dude-val is elég jó viszonyt ápolt...??? :D :D :D
pro scoutról sincs 1 friends sem, meg magyarról sem, csak Senki... :D kurva érdekes.... :D


nagylaci85

  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #12 Dátum: 2012-07-20 12:42:53 »
Mindjárt feltöltöm RedFred, bocsánatot kérek tőled, hogy nem vagyok béna, a statomat nem nagyon szoktam /rs-ezni, mert az bénaság, ezért nem is értem miért van betéve ez a parancs. Akkor nyomok /rs-t ha bena vagyok, például reggel, amikor a szemem alig nyitott, a figyelmem meg még alszik.

Dude, ami téged illet, nem érten mi a problémájuk veled, de azért mérges vagyok, hogy elrontod a játékom. A képet töltöm!
?

nagylaci85

  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #13 Dátum: 2012-07-20 12:44:15 »

?

nagylaci85

  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ?
« Válasz #14 Dátum: 2012-07-20 12:49:44 »
NevemSenki., vagy a játékban Análismajális?! én jelöltem be őt, ő az első ismerősöm steamen, mert nagyon nem tudom kezelni. De ha gondolod felveszlek.. és ott beszélhetünk. h ne itt "szájkaratézzunk".
?