Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 92
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,136
  • stats Összes hozzászólás: 40,667
  • stats Összes téma: 3,022
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Unban - MentaCukor Garry  (Megtekintve 10833 alkalommal)

Fr3nd

Unban - MentaCukor Garry
« Válasz #45 Dátum: 2012-05-30 20:30:57 »
sd inkább maradtál volna csöndben. Ebben semmi konstrukció nem volt, inkább konklúzió. Hihetetlen. Ezeket a pontokat pedig hagyjátok már el. ÉRTELMES ÖSSZETETT MONDATOKAT ALKOSSATOK. Ennyire nehéz?

Feltűnhetett volna, hogy neked általában nem reagálok semmire, mert értelemszegény vagy és béna. Egy hozzászólást nem tudsz törölni, te jó ég. Legalább ne itt írnál ilyet, kedves kolléga. Neked is mondanám, hogy tanulj meg helyesen írni, de szerintem felesleges. De én vagyok a szánalmas és az értelemszegény. Te jó ég.

Idézetet írta: MentaCukor Garry

Sd....

Nem értem hogy miben döntötte meg az állításomat...



Ott azért vannak gondok és még rá is játszik.

Nascar

  • *
  • Hozzászólások: 51
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - MentaCukor Garry
« Válasz #46 Dátum: 2012-05-30 22:40:16 »
Fr3nd miert kell ez? Te ennel joval okosabb vagy... En joban vagyok Garry-vel, de perpill ez a topic mindenki vs Fr3nd-be megy at.

Mindenki csak sertegeti a masikat, ezt a topicot mar az elejen lekellett volna zarni.

Velemeny: Ismerem Fr3nd-et nekem is voltak rossz napjaim vele, de megkell szokni Garry te elbasztad ezt az egeszet. Mar ott elbasztad, hogy Fr3nd-el kezdtel ki, utana meg fenyegetoztel...

Fr3nd-nek adnek igazat, de nekem nagyon nem tetszik ez a folyamatos egymasnak irogatas, tobbet vartam volna toletek. Nehez donteni, mert Garry elbaszta, de ha tovabb sertegetitek egymast akkor nem tudom kinek lesz igaza...

Dontson Crys! :D

Audi (igen en sem tudok irni, de en leszarom mert egy meleg auto vagyok! MUHA)

MentaCukor Garry

  • *
  • Hozzászólások: 119
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - MentaCukor Garry
« Válasz #47 Dátum: 2012-05-30 22:53:34 »
jajj de cuki vagy..:P

De az az igazság hogy :arry te elbasztad ezt az egeszet. Mar ott elbasztad, hogy Fr3nd-el kezdtel ki, utana meg fenyegetoztel...

Én nem kezdtem ki vele...semilyen téren sem...
de hát csak kóstolgat...Mivel Én már bebizonyítottam hogy képes vagyok elmenni és találkozni bárkivel a serverről így részemről ez a dolog nem szájkarate... csak nincsen egybe 5-6 egész órám amikor el tudnék menni lerendezni ezt az ügyet személyesen.
De ami késik nem múlik csak később jön el...:) Az én ajánlatom az áll még mindig bár szerintem Crys sem gondolta egészen komlyan hogy unbant katam volna akkro ha a múltkor időben és jóhelyre megkapom a válasz és eelmentem volna megtanítani szépen beszélni.

Francival találkoztam már és szerintem nem úgy ismert meg engem mint aki nagy szájhős lenne, de hát ki tudja mit gondolnak az emberek... ez csak az én véleményem és nézetem...
MentaCukor az Isten!!!

Nascar

  • *
  • Hozzászólások: 51
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - MentaCukor Garry
« Válasz #48 Dátum: 2012-05-30 22:58:25 »
Garry amennyit ezen a szerveren jatszottal + amilyen ember vagy egy 2. esely siman belefer, de a sz.rdobalast a masikra nem kellene eroltetni, meg akkor sem ha nem szereted Fr3nd-et. Tudod okos enged... Es ez Fr3nd-re is ervenyes, szerintem vagytok annyira ertelmesek, hogy ezek utan is tudtok egyutt egy szerveren ugy jatszani, hogy nem szoltok be egymasnak.  

L4Z10

  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - MentaCukor Garry
« Válasz #49 Dátum: 2012-05-31 00:15:10 »
Hajrá Fr3nd!

Garrynek ez a 1200. esélye és ő sem gondolja komolyan, hogy bármit is másképp fog csinálni!!

Engem kifejezetten idegesít minden alkalommal amikor a szerveren van. Ő állandóan  kóstolgat mindenkit, de ha neki szólnak vissza, akkor körökig csak a kötekedést hallani.

Ki a faszomat érdekel, hogy te milyen erős vagy, meg hány cigányt ismersz, aki verekedne érted? Ez egy játék és Garry, neked már ennek a jelentésével is problémáid vannak. Remélem a bann rajtad fog megrohadni, és kénytelen leszel álnéven, mikrofon nélkül játszani!

bazs1

  • *
  • Hozzászólások: 61
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - MentaCukor Garry
« Válasz #50 Dátum: 2012-05-31 00:35:22 »
persze csak ahhoz még bannolni kell Medét meg Lancsakot muhaha :D


(jk)


Teljesen fel lett fújva ez a faszság, mindkét oldal kicsit sokat engedett meg magának szerintem, de jó lenne ha valaki pontot tenne ennek a végére. Nem halok bele ha nem hallom Garry meleg hangját többet a szerveren de valójában csak annyi kell, hogy a két jómadár ne tartózkodjon ugyanazon a szerveren egyszerre :)

MentaCukor Garry

  • *
  • Hozzászólások: 119
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - MentaCukor Garry
« Válasz #51 Dátum: 2012-05-31 06:14:48 »
Bazsi mivel a játékban töltött időm úgy 98.6% publikon töltöttem..:) az hogy mikor a bant kaptam azt sem tudtam hogy fent van a srveren csak 1 dolog dehogy nem is szóltam be neki meg Kadamnak sem okoztam szerintem lalki sérülést azzal hogy azt mondtam neki hogy apád faszát így én tudok együt is játszani vele...

Singular nem tudom Te miből kötevkeztetted ki ezeket... de ha Te így látod hogy én valakivel is mennék.. meg ha valaki beszólt nekem általában viccesen reagálom le a dolgot... elismerem vannak rosssz napjaim sőt az elmúlt másfél hónapban jórészt csak rossz napjaim voltak de nem hinném hogy állandóan kóstolgatnék...a másik nem tudom észre vetted e de a ban előt kb már vagy fél éve komoly 15-20 óra / 2hét volt a játékidőm szóval ismerem a játék értelmét... De én azért megyek fel játszani hogy egy egy hosszú nap után együt nevessek azokkal az arcokkal akikkel együt játszok már évek óta én így látom. Ja és mivel én ismerem a játékot így Neked is tudok tanácsolni egy leírást és próbáld meg használni a mute gombot.
MentaCukor az Isten!!!

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Unban - MentaCukor Garry
« Válasz #52 Dátum: 2012-05-31 07:41:59 »
Idézetet írta: Fr3nd

sd inkább maradtál volna csöndben. Ebben semmi konstrukció nem volt, inkább konklúzió. Hihetetlen. Ezeket a pontokat pedig hagyjátok már el. ÉRTELMES ÖSSZETETT MONDATOKAT ALKOSSATOK. Ennyire nehéz?

Feltűnhetett volna, hogy neked általában nem reagálok semmire, mert értelemszegény vagy és béna. Egy hozzászólást nem tudsz törölni, te jó ég. Legalább ne itt írnál ilyet, kedves kolléga. Neked is mondanám, hogy tanulj meg helyesen írni, de szerintem felesleges. De én vagyok a szánalmas és az értelemszegény. Te jó ég.

Idézetet írta: MentaCukor Garry

Sd....

Nem értem hogy miben döntötte meg az állításomat...



Ott azért vannak gondok és még rá is játszik.


Fr3nd, javítsd ki légyszíves az írásomat ha megkérhetlek!
Köszönöm!

Tudok törölni, nem is 1-et, egyből kettőt töröltem! Nem tűnt fel? Mert Neked teljesen hétköznapi dolog, ha valakit porig anyáznak a topicban! Te megszoktad, mert nagy valószínűséggel otthon is így beszéltek egymással!
Tehát gondolkodj el azon Te is, hogy az itteni viselkedésed mennyire tükrözi vissza a való életben lévő megnyílvánulásaid.

De nem vitázom Veled erről, mert nincs értelme! Az egoizmusod (aminek alapja nem tudom, hogy mennyi van) sajnos elnyomja az emberi értékeid, vagy legalábbis erősen ráhatással van azokra.
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

Simsek.

  • *
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-3
    • Profil megtekintése
Unban - MentaCukor Garry
« Válasz #53 Dátum: 2012-05-31 08:01:57 »
Mint Garry-hez hasonló vizeket megjárt játékos mondom, hogy a viselkedési problémák könnyen moderálhatóak, ha például jön egy Francisco / Crys kaliberű emberke, és pontról pontra elmagyarázza neki, hogy bár régi és vicces tag vagy, de jó lenne ha vissza vennél, ebből ...és ebből...és ebből... Amennyiben a tagnak sikerül ezt épp ésszel felfogni már megérte, amennyiben meg nem akkor értelmetlen a további szájcséplés.

Ha már alkalmaztátok ezt a módszert, akkor elnézést a beleszólásért.
A nő olyan mint a költői hasonlat...ha szép akkor az sem baj ha nincs semmi értelme
[/b]

zajci

  • zajci
  • *
  • Hozzászólások: 354
  • Karma: +19/-22
    • Profil megtekintése
Unban - MentaCukor Garry
« Válasz #54 Dátum: 2012-05-31 09:26:13 »
Nagyon nem akartam belefolyni ebbe a beszélgetésbe, de most már muszáj lesz, mert most ez jobban hasonlít egy közvitához, vélemény nyilvánitáshoz, mint egy unban kérelemhez.

     Garry,Te alapjában véve szórakoztató egyén vagy. De most jó nagy barom is, hogy Fr3ndel leállsz vitázni. Ha egy kicsit  is ismered, tudod, hogy fölösleges vele vitatkozni. Minél jobban provokálod, annál jobban ásod magad alatt a gödröt. Ha az elején félretetted volna az egodat, akkor most nem lenne itt ennyi savazás. Igen, jól tudom, hogy elég nehéz félretenni az önérzetünket ha "megsértenek" de nagyon sok bajtól megkímélted volna magad.

     Többiek: Lehet itt Fr3ndet oltogatni, hogy egy egoista barom. Képzeljétek tényleg az. De igaza is van. Ha egyszer elkezdték piszkálni, akkor miért ne védje meg magát és Ő "KICSIT" jobban érvel, mint Garry. Ahogyan ismerem diplomatikusan próbált eljárni az első kick/ban után de jött egyből a savazás Garrytől, aki legalább ugyan annyit képzel magáról, mint Fr3nd. Mert, mi az, hogy ŐT valaki kimeri rakni. Nincs kivételezést senkivel. Ugyanúgy kirakom bármelyik "coreplayer"-t, mint az utolsó senkiházi badboyos csalót. Nem teszek különbséget.

     Sd, neked csak annyit mondanék, hogy ez kurvára nem Rólad szól apa és ne akard, hogy Rólad szóljon. Ha feltűnési viszketegséged van azt éld ki máshol. Fölösleges kommentjeidet speciel, amiben ócsárolod a másikat, privátban esetleg, admin forumon kellett volna megosztanod nem itt közösben.


Végszóként: Garry, ezt elbasztad!

jumo

  • Jumo
  • *
  • Hozzászólások: 186
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - MentaCukor Garry
« Válasz #55 Dátum: 2012-05-31 11:29:34 »
Szerintem szavazzanak az adminok!

ENYYI!!
ASDASSDADSADSDASDASDASDASDASDASDAS
 !ill
CSAKACSÉ (DE EZ CSAK JÁTÉK, AMIT KOMOLYAN VESZEK)

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Unban - MentaCukor Garry
« Válasz #56 Dátum: 2012-05-31 12:21:32 »
Crys tegnap azt mondta nekem, hogy NEM lesz levéve a bann... Nem tudom miért nem zárta le a témát, ha már 1x ideírt. Mind1, én lezárom helyette.