Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 65
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Unban - corleonne  (Megtekintve 14722 alkalommal)

dj_martino

Unban - corleonne
« Válasz #45 Dátum: 2012-06-15 21:41:55 »
Tivi Expansion Pack létezik :D

Selion

  • *
  • Hozzászólások: 114
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - corleonne
« Válasz #46 Dátum: 2012-06-15 23:50:35 »
Corleonne,

Bocs, hogy beleugatok, de még mindig várom a CS árát, amit utalsz nekem! :)

Azt hiszem lassan két hónapja várom és nem a pénzre van szükségem, de én úgy érezném, hogy az adott szó engem kötelezne, hogy átutaljam, ha kaptam egy szívességet és ígéretet tettem a viszonzásra!

Köszönettel,
Selion

Ui: Az, hogy esetleg NS-sel jobban adja, nem a Steames account hibája és nem adják vissza az árát! ;)

tonyyayo

  • tonyyayo
  • *
  • Hozzászólások: 565
  • Karma: +3/-3
    • Profil megtekintése
Unban - corleonne
« Válasz #47 Dátum: 2012-06-16 10:28:43 »
Selion , nem mindenki olyan , mint én ! :))
A csapatmunka lényege: mindig van kit hibáztatni.





Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Unban - corleonne
« Válasz #48 Dátum: 2012-06-16 11:23:48 »
Ajánlatom a következő. Ahogy Tivike is írta, valami lebutított xp-t varázsolj fel, hátha azzal gond nélkül fog futni a steam és a cs is egyszerre. Úgy vissza engedünk. A pénzügyi dolgaitokba nem fogok beleszólni, mert nem rám tartozik, és nem is befolyásolja a bannod levételét illetve hogy rajtad marad, de azért azt halkan megjegyezném , hogy az ígéret szép szó ;)

scionar

  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - corleonne
« Válasz #49 Dátum: 2012-06-16 11:32:53 »
Mivel még nincs zárva a téma szeretnék még hozzáfűzni valamit. Ez most nem Corleone védelmére és nem is mások fikázására irányul. Megkérek mindenkit aki olvassa, hogy tegye a szívére a kezét és őszintén vallja be, hogy csalót kiáltana e mondjuk a Smokerre a 2-es re a djarumra a Jgl-re (hirtelen csak ez a pár pró jutott eszembe többiektől elnézést) ha ezek a megnevezett játékosok feljönnének NS esl másnéven. Senki nem tudná hogy ők azok csak valami új ismeretlen arcok lennének de olyan szinten aláznának mindenkit a játékban, hogy rögtön mindenki csítert kiáltana mert ők messze jobbak Corleonénál. És mivel ns-el lennének fenn tuti hogy csalnak mert ns-el senki nem lehet pro nem lőhet makkot nem lőhet vakon sarokba és alap kemphelyekre hacsak nem wh-zik. És most, hogy belegondoltatok még mindig biztos, hogy csal?
"Öld meg mind majd odafenn kiválogatom"

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Unban - corleonne
« Válasz #50 Dátum: 2012-06-16 12:47:59 »
Idézetet írta: scionar

Mivel még nincs zárva a téma szeretnék még hozzáfűzni valamit. Ez most nem Corleone védelmére és nem is mások fikázására irányul. Megkérek mindenkit aki olvassa, hogy tegye a szívére a kezét és őszintén vallja be, hogy csalót kiáltana e mondjuk a Smokerre a 2-es re a djarumra a Jgl-re (hirtelen csak ez a pár pró jutott eszembe többiektől elnézést) ha ezek a megnevezett játékosok feljönnének NS esl másnéven. Senki nem tudná hogy ők azok csak valami új ismeretlen arcok lennének de olyan szinten aláznának mindenkit a játékban, hogy rögtön mindenki csítert kiáltana mert ők messze jobbak Corleonénál. És mivel ns-el lennének fenn tuti hogy csalnak mert ns-el senki nem lehet pro nem lőhet makkot nem lőhet vakon sarokba és alap kemphelyekre hacsak nem wh-zik. És most, hogy belegondoltatok még mindig biztos, hogy csal?


Lett már banolva nem 1 steames a szterverről! A ban nem a NONSteamnek szól, hanem magának a játékosnak!

És az életünk nem a "HA" szavunkon alapul! Mi lett volna HA ez, mi lett volna HA az...
El lett mondva neki, mi a megoldás a gondjaira!

HA NS-el jól játszik, akkor steammel is jól fog! NINCS különbség!
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

Fr3nd

Unban - corleonne
« Válasz #51 Dátum: 2012-06-16 14:11:25 »
Idézetet írta: Selion

Corleonne,

Bocs, hogy beleugatok, de még mindig várom a CS árát, amit utalsz nekem! :)

Azt hiszem lassan két hónapja várom és nem a pénzre van szükségem, de én úgy érezném, hogy az adott szó engem kötelezne, hogy átutaljam, ha kaptam egy szívességet és ígéretet tettem a viszonzásra!

Köszönettel,
Selion

Ui: Az, hogy esetleg NS-sel jobban adja, nem a Steames account hibája és nem adják vissza az árát! ;)


Egyem azt az áldott jó szívedet (Budapest módra) :D

L4Z10

  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - corleonne
« Válasz #52 Dátum: 2012-06-16 15:30:02 »
Idézetet írta: scionar

Mivel még nincs zárva a téma szeretnék még hozzáfűzni valamit. Ez most nem Corleone védelmére és nem is mások fikázására irányul. Megkérek mindenkit aki olvassa, hogy tegye a szívére a kezét és őszintén vallja be, hogy csalót kiáltana e mondjuk a Smokerre a 2-es re a djarumra a Jgl-re (hirtelen csak ez a pár pró jutott eszembe többiektől elnézést) ha ezek a megnevezett játékosok feljönnének NS esl másnéven. Senki nem tudná hogy ők azok csak valami új ismeretlen arcok lennének de olyan szinten aláznának mindenkit a játékban, hogy rögtön mindenki csítert kiáltana mert ők messze jobbak Corleonénál. És mivel ns-el lennének fenn tuti hogy csalnak mert ns-el senki nem lehet pro nem lőhet makkot nem lőhet vakon sarokba és alap kemphelyekre hacsak nem wh-zik. És most, hogy belegondoltatok még mindig biztos, hogy csal?
Smoker "szerinted" nevét rendszeresen koppintja valami whs csicska, Saabyka vette először észre!

scionar

  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - corleonne
« Válasz #53 Dátum: 2012-06-17 14:28:04 »
Lett már banolva nem 1 steames a szterverről! A ban nem a NONSteamnek szól, hanem magának a játékosnak!

És az életünk nem a "HA" szavunkon alapul! Mi lett volna HA ez, mi lett volna HA az...
El lett mondva neki, mi a megoldás a gondjaira!

HA NS-el jól játszik, akkor steammel is jól fog! NINCS különbség!

[/quote]



értem. Szóval bannolnátok őket, és nem azért mert NS-ek hanem mert túl jól játszanak ahhoz hogy tiszták legyenek. Viszont steammel vannak fenn akkor természetes, hogy jól játszanak és ismeritek őket ezért nem is csalnak. Mert ez így következetes ugyebár. És corleone bannolva lett volna ha steammel is van fenn mert ugyebár csalt m,ég ha több admin látta is játszani akkor mikor tutira nem csalt, és ugyanilyen eredményeket produkált mint állítólagos csalással együtt mikor még mindig nem játszott olyan jól mint a prók segítség nélkül. Ha mást nem azt várná az ember a cheattől hogy jobb statja legyen vagy tévedek?
"Öld meg mind majd odafenn kiválogatom"

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Unban - corleonne
« Válasz #54 Dátum: 2012-06-17 14:38:12 »
Scionar!

nem tudom, neked feltűnt-e de előző hozzászólásaim közt ott volt, hogy szerintem nem csalt!
Az, hogy kiforgatod azt amit írtam, az legyen a Te problémád! De értelmezem helyetted akkor: Akkor is ki lett volna téve az admin által, ha steames. Remélem így már veszed az adást!
Egyébként nincs mit ragozni tovább a dolgon! Jöjjön steammel, és ne a kifogásokat keresse arra, hogy neki non-steammel kell jönnie! Mert gyenge gépe, az  másnak is van( lásd pl ÉN). Atöbbi problémája szintén van másnak is, és már hónapokkal ezelőtt le lettek rá írva a megoldások! A lehetőség adott, hogy kijavítsa!

köszöntem!
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

Peat

  • *
  • Hozzászólások: 658
  • Karma: +4/-4
    • Profil megtekintése
Unban - corleonne
« Válasz #55 Dátum: 2012-06-17 20:55:50 »
na akkor hozzuk meg a végleges döntést már, mert csak húzódik a dolog.
No woman, no cry

dj_martino

Unban - corleonne
« Válasz #56 Dátum: 2012-06-17 21:20:16 »
Beleszólok még egyszer én is. :D
Sztem az a steam-es cucc nem lenne butaság!
Corleone a javaslat következő lenne:
1. Telepíts egy buta xp-t a gépedre, azon már el kell h fussn gondd nélkül.
2. A steames verziót telepítsd újra, és próbáld ki.
3. Ha nem megy, vlmelyik admin írt egy megoldást.
4. Ha úgy sem megy, akkor sajnáljuk. :S

Mondjuk jó lenne már téged ismét látni a szerón xD

Szép estét! Reméljük, mihamarabb meglesz a válasz! :D

ArSeTh

  • ArSeTh
  • *
  • Hozzászólások: 249
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Unban - corleonne
« Válasz #57 Dátum: 2012-06-18 00:27:24 »
reszemrol steamet uzemelje be, aztan leveheto.

corleonne

  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - corleonne
« Válasz #58 Dátum: 2012-06-18 16:39:01 »
Üzenem h Peattel megcsináltuk a steames dolgot már nem akadok és nem laggolok (annyira) :D

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Unban - corleonne
« Válasz #59 Dátum: 2012-06-18 21:26:45 »
Akkor ha Franci vagy Krisz látja ezt és bólint, akokr jöhetsz steammel! Addig inkább ne :)
esetleg Francira dobj egy privit, hogy nézzen rá a topicra és döntsön :)
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!