Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 21
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,136
  • stats Összes hozzászólás: 40,667
  • stats Összes téma: 3,022
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 230973 alkalommal)

ukku

  • *
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #480 Dátum: 2011-02-12 17:07:44 »
winettu nevű playert is érdemes figyelni. 1-2 hete fun szerón tőlem szeretet volna wht kapni mert tölteni nem tudott . chat üzeneteket másoltam inaktívnak steam-re :P

walker

  • *
  • Hozzászólások: 8
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #481 Dátum: 2011-02-12 17:26:01 »
sok emberkét kellene itt "figyelni".

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #482 Dátum: 2011-02-12 21:03:05 »
megint kezdenek elfajulni a dolgok, várjuk a fejleményeket...:)

(popcorn in the hands!!)
no music, no life.



mondanivalo

  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #483 Dátum: 2011-02-12 21:51:01 »
Hát Tivike.. ez így van , és sajnálom ha megbántottalak . De úgy emlékszem , nem az első kör volt hogy eltorlaszolták az "utat" . Ezután nemtudom miért kell grabelni őket meg pakolgatni . Nem csak az én játékom baszod el vele hanem a többiekét is ugyanis őket is felhúzza hogy nemtudnak rendesen játszani . És te pontosan tudod h mennyire allergiás vagyok arra ami a szerveren megy , tudtommal manapság nemvoltam fent vagy 2 órát az elmúlt 1,5 hétből.. ez sztem sokat elmond, ha pedig már annyira unom magam hogy felmegyek akkor ne az legyen már hogy a 2. körben már ezt tapasztalom, mert végképp elmegy a kedvem. Nem véletlenül adtam vissza az admin jogomat sem. Szerintem neked elmondtam de ha nem , és vkit érdekel ( amit kétlek ) akkor szívesen írok egy kisregényt , egy tanulmányt arról ami a szervereken folyik.  

micimacko

Észrevételek
« Válasz #484 Dátum: 2011-02-12 22:31:05 »
Idézetet írta: mondanivalo

Hát Tivike.. ez így van , és sajnálom ha megbántottalak . De úgy emlékszem , nem az első kör volt hogy eltorlaszolták az "utat" . Ezután nemtudom miért kell grabelni őket meg pakolgatni . Nem csak az én játékom baszod el vele hanem a többiekét is ugyanis őket is felhúzza hogy nemtudnak rendesen játszani . És te pontosan tudod h mennyire allergiás vagyok arra ami a szerveren megy , tudtommal manapság nemvoltam fent vagy 2 órát az elmúlt 1,5 hétből.. ez sztem sokat elmond, ha pedig már annyira unom magam hogy felmegyek akkor ne az legyen már hogy a 2. körben már ezt tapasztalom, mert végképp elmegy a kedvem. Nem véletlenül adtam vissza az admin jogomat sem. Szerintem neked elmondtam de ha nem , és vkit érdekel ( amit kétlek ) akkor szívesen írok egy kisregényt , egy tanulmányt arról ami a szervereken folyik.  



engem érdekelne.... :)

mondanivalo

  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #485 Dátum: 2011-02-12 22:52:33 »
Maci.. nem csalódtam :D Mást is érdekel?

inaktiv-.-

  • dzsooe
  • *
  • Hozzászólások: 636
  • Karma: +3/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #486 Dátum: 2011-02-12 23:20:37 »
winettu mar elhagyta a servereket amikor bemasoltad nekem ra 1 napra... Segitettemem neki elhagyni :)
Smoke weed every day - all nights

ukku

  • *
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #487 Dátum: 2011-02-12 23:34:17 »
ezt nem tudtam :D akkor jó

CyClotroniC

  • *
  • Hozzászólások: 63
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #488 Dátum: 2011-02-13 04:55:10 »
Én kívülállóként azért vállalok annyit, amennyit itt sokan nem mernek, hogy szerintem egészségtelen a kapcsolat az aktív admin csapat és a főadminok között. Gyakorlatilag nekem az jön le, hogy vannak az adminok, akik nap, mint nap a szerveren vannak, tartják a rendet, szembesülnek a problémákkal, és vagy nem közlik felfelé az igényeiket, vagy csak süket fülekre találnak.

Gyakorlatilag ott tartunk, hogy az admin nem mer pályátváltani, mert valaki lebassza, nem mer pénzt adni, nem mer kickelni, nem meri lecseszni (kulturáltan) a kezdőket, mert mindegyikből neki lesz baja. Pedig néha bizony 1-2 embernek el kell rontani a játékát ahhoz, hogy a másik 28-30 fő jól érezze magát a szerveren, és ezt nem mindig merik meglépni. Ha első anyázásra csak rászól a játékosra, akkor túl engedékeny, ha azonnal bannolja, akkor túl szigorú. Nehéz így azért megfelelni, ráadásul az alacsony admin létszám miatt sokszor annyit ingáznak, hogy nem marad idejük élvezni a játékot.

Tudom, hogy ócska párterápiás klisé, de szerintem az adminok munkáját, az egymás közti viszonyukat, meg a jó hangulatot a szerveren nagy mértékben segítené, ha valaki a problémáit megosztaná a többiekkel, mert különben tényleg nem lesz semmiben se előrelépés. Egy pedig marhára biztos, hogy kezd kifakulni az a hangulat a szerverről, amitől az egyik legszerethetőbb public volt, és szerintem nem az adminok hibája, mert a nagy többségük kifejezetten jól végzi a dolgát, a maradékkal meg ritkán futok össze :)

sivatagi.keselyu

  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #489 Dátum: 2011-02-13 11:10:23 »
mondanivaló, engem is érdekel.
Hol vagytok? Roka, sas?
Hol vagytok, régi szép idők?

micimacko

Észrevételek
« Válasz #490 Dátum: 2011-02-13 12:02:01 »
Cyclo, szerintem jól látod a dolgokat... :) Bár én személy szerint sose féltem attól, hogy adminhasználat miatt felelősségre fognak vonni... ezzel főleg a régi admingárda tisztában is van! Tény hogy sokszor ki kéne mondani konkrétumokat, de sokan félnek a felelősségre vonástól (lássuk be nem alaptalanul..), és amikor már mondaná, akkor vagy túl késő, vagy tényleg süket fülekre talál. Nagyon sok építő jellegű gondolat és próbálkozás megy a szerver épülése érdekében, adminoktól és gamerektől szintén, és hogy ezek rendre nem kapnak figyelmet, az nem is Franci hibája...
Most pedig kicsit személyes vélemény, számomra a legjobb adminok:: Dee(sokszor személyesnek veszi az adminkritikákat, pedig nem kéne, messze az egyik legjobb admin), Kakashi(régimotoros, tapasztalt, felelősségteljes), Amaru(mosolyt csal az emberek arcára, és nagyszerű admin), Kuli(nem véletlen szerettük volna Medvével régóta adminnak..), Norush(elején sajnos nagyon azt tapasztaltam hogy elszállt, mostanra viszont kivételesen jó admin lett, többet is feljárhatna), Tivi(ehhez nincs mit hozzáfűznöm, talán a legjobb admin a szerveren, lelkiismeretes, sokat jár fel, tapasztalt, rendes, abszolút alkamas és szerethető minden téren!), Inci(régen is rengeteget tett  a szerókért, most is, tette ezt csendben a háttérből, jó admin, jóbarát :) ), mondanivalo(sokszor kiborul nála a bili, sokszor érthetően, ennek ellenére fergetegesen jó kedvet tud generálni, felelősségteljes, és jól végzi a dolgát, emellett nagyszerű barát, mindig meg lehet találni vele a közös hangot), Norton(egyértelműen hiányozna a szerverről, ha nem lenne, ő egy jelenség!!), Medve (az egyik legrégebbi cimbi, bár sokkan támadják a stílusa miatt, ezzel nem tudok egyetérteni, van hogy felkapja a vizet, de olyankor nagyon aranyos :D nagyszerű admin, jó játékos, és az én névvrokonom :) )

És hogy egy kicsit a másik oldalt is mondjam, akiknél valami "kritizálható", gyorsan hozzátéve, hogy SAJÁT VÉLEMÉNY és senki ne vegye magára! ::
bL' - számomra egy kellemes meglepetés volt, mivel ahogy "MI" fogadtuk, ahhoz képest igen jól bevált adminnak (szerintem) talán kicsit többet lehetne fent
robi^ - nos én amióta ismerem, bírom őt, bár mint utólagosan kiderült, ő már kevésbé engem, szerintem nagyon elszállt azóta hogy admint kapott, és a stílusa is elment a "ki ha nem én vagyok a faszagyerek" témakör felé, ennek ellenére szerintem jó admin és tud jó hangulatot varázsolni a szeróra, ami nem mellékes :)
LuGo - nagyon keveset látlak fenn cimbi.. :( hiányoznak aa jó öreg ym1-es játékaink!
c0re - róla hallottam már hideget-meleget, DE jómagan annyira se láttam, hogy bármit tudjak mondani.. vélemények róla?
Darki -  bevallom én nem adtam volna neki admint, sokan mondták ezután, hogy adjunk Edvinnek is, ez természetesen nem a munkásságát illetően, hanem inkább tekintélyi okok miatt.
hte^^ - kegyetlen jó arc csak ritkán látom :(
ARRRR - szintén, ő picit ki is lóg a sorból, hiszen mint admin, mint ember és mint mókamester is ott van a toppon, csak ÉN (!) NAGYON ritkán láttam fenn..
Francisco - szerintem nem igazán tűröd meg a kritikát, sem a személyes véleményt, és sajnos sokszor makacsul (szerintem) és önfejűen döntesz, miközbe itt lenne segítségnek egy remek admingárda. Keveset játszol, de ez érthető is. Sokat kritizáltak/kritizálnak, hogy egy semmiből jött főadmin vagy aki a "céges" hozzáállásával kiirtja az emberséget és a közösséget, ezzel nem értek egyet, de sokat olvastam steamen/mailben is.... Ennek ellenére remek főadminnak tartalak, aki képes a fejlődésre és korrekt.
Crys - szerintem majd így a kihagyásod után kicsit kezedbe vehetnéd a szervert, nem csak fejlesztésügyileg :)

Végül én:
Tisztában vagyok vele, hogy nagyon sokan szeretnek gamerek és adminok, és nagyon örülök neki, nagyon jólesik, sokszor megkaptam, hogy "sztárolnak", nem érzem magam sem többnek, sem kevesebbnek mint bármely imént felsorolt kollégám, tény, hogy sokszor feljöttem mattrészegen a szeróra és csináltam a hepalyt :D ahogy az is tény, sokszor olyan mondtam el, amit talán nem kellett volna (lsd. kibeszélés), amihez gyorsan hozzáfűzném, rendszeres volt a szerón, adminok közt is, de mint páran tudják, nekem itt van egy múltam :) úgy jöttem vissza Crys által (köszönöm), hogy szeretnék a háttérben megbújó mezei admin lenni, elég sok dolog is változott a magánéletembe, ami miatt is mentem most el, és NEM azért mert esetleges személyes nézeteltérésem lett volna bárkivel is. Én adtam Francinak vissza az admint, időhiány, és magánéleti okok miatt, sajnos utóbbi időben sokszor úgy is jjöttem fel, hogy "hozni kell időben a statisztikát", ami számomra megölte az örömöt és a jókedvet, ami a játékhoz számomra elengedhetetlen. Imádok mindenkit, szerintem mindent meg lehet beszélni, ha valakit megsértettem volna, sry, én most nem úgy léptem odébb, hogy rossz szájízzel, az élet így hozta, és ez most nem fér nekem bele... :) nem vagyok sem legenda, sem sztár, ahogy itt páran irják/irták, ugyanolyan hétköznapi ember vagyok énis, és remélem mindenki kellemesen emlékszik meg a sok éjszakát átívelő játékunkról :D ............ majd még úgyis jövök néha-néha gamelni! :)

Remélem elindul végre valamerre a problémafeltárás/megoldás (tudom, hogy szar topikba irtam, max átrakod, Franci :D )

~peace~

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #491 Dátum: 2011-02-13 12:29:48 »
Cyclo, nem látod rosszul a dolgokat, csak néhány dolgot vagy nem olvastál el amit én annó írtam, vagy figyelmen kívül hagytad , miszerint én azt a hírt azért írtam ki, hogy ADMINOK és JÁTÉKOSOK elmondhassák nekem a problémájukat, és megoldást találjunk, ha nekem nem mondják el az adminok a problémáikat , akkor nem tudok segíteni azokon. Amit hírbe is leírtam egy kis sztorit, mikor az egyik admint megkértem hogy segítsen nekem, menjen fel az egyik szerverre, mert írtak nekem hogy mapot kéne váltani. Szóltam ennek az adminnak hogy menjen fel pls, győződjön meg róla hogy tényleg a többség mapot akar-e váltatni, majd ha tényleg mapváltás kell a játékosoknak, akkor cselekedjen. Ez meg is történt, a map el lett váltva, majd ezt követően pár játékos elkezdte szidalmazni ezt az admint , hogy minek váltotta el stb. és erre tanácsoltam azt, hogy ilyenkor nyugodtan éljenek az  adminok a kick / ban jogukkal, és csapjanak hirtelen rendet. Ha utána a ki kickelt / banolt játékos panaszt tenne erre az adminra, majd én helyreigazítom. Ezzel azt hiszem elmondtam neked, hogy itt nincsenek beszabályozva az adminok hogy márpedig nem kickelhetnek, nem banolhatnak, nem védhetik meg magukat úgymond. Amennyiben ezek után , hogy én mint főadmin ugyanúgy védem az adminokat , mint a játékosokat, valaki nem tudja lerendezni felnőtt adminként az egyes helyzeteket, majd sajnálja magát hogy hogyan bántak vele, az magára vessen. Még mindig tartom magam ahhoz, hogy engem bármikor meglehet keresni weben, steamen, msnen, és ha valaki igényt tart a telefonszámomra, írjon ahogy azt eddig páran megtették, és nagyon szívesen megadom, és segítek a problémáikon. Ez vonatkozik játkosra és adminra is természetesen. Sajnos te is láthatod Cycl, hogy ha egy admin bármit csinál az úgyse lesz jó sohase mindenkinek, gondolok itt pl a mapváltásra.Amit a főadminok csinálnak, az se lesz jó soha senkinek. Pl a társaság fele elvárja hogy kiszűrjük az inaktiv adminokat, ha ezt megtesszük a másik fele lázad. :) de azért igyekszünk megtenni a legtöbbet a szerverért, a hangulatért, és a játékosokért :)


Micimackó. szerintem ez csak süket duma hogy az amit én kiírtam alapfeltételek, azok bármiben is megváltoztatták volna a szerver / adminok hangulatát. Aki velem szokott beszélgetni, legyen az játékos vagy admin, többek közt te is tudhatnád, mert mi is azért beszéltünk egy párszor steamen, sőt...amikor házibuli volt nálad és valaki más vissza élt az admin jogoddal, akkor is én szóltam neked, és azt hiszem a lehető legbarátságosabb, legnormálisabb stílusban kértelek meg rá hogy többször ilyen lehetőleg ne forduljon elő. Tehát aki ismer, tudja hogy nem fogok hisztizni, főnökösködni ha nem minden 100%-ig úgy alakul ahogyan azt én elvárom, pl ne is írtam, hogyha valaki valamilyen okból kifolyólag nem tudja teljesíteni a leírt ( teljesen alap ) elvárásokat, az velem tudassa, hogy miért is nem, és el van intézve ha az ok elfogadható. Ahogyan azt tette az utóbbi időbe pl Kakashi is, akinek szarakodott a gépe, és közölte hogy nem nagyon tud játszani most X ideig, ami kb egy-másfél hetet takart, és láss csodát. kakashi még admin, és semmi probléma. Az okot felfogtam és elfogadom. Norush felhívott telefonon hogy nem lesz pár napig gépközelben, mert elutazott. Norton szintén szólt hogy pár napra elutazik. és nincs is semmi gond. Akkor szeretném megtudni hogy az én munkálkodásommal miért is rombolom a szerver / adminok / játékosok hangulatát?

ukku

  • *
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #492 Dátum: 2011-02-13 13:20:00 »
az elmúlt pár napban többször is láttam fent egy névlopót aki az én nevemen játszik [ukku* és nonsteames..] jelenleg is fent van a szerveren de norush azt mondta leszarja hagyj játszon... kiváló admin, gratulálok neki

CyClotroniC

  • *
  • Hozzászólások: 63
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #493 Dátum: 2011-02-13 14:06:37 »
Francisco:

Nekem nincs itt senkivel se bajom, hiszen azért szoktam ide, mert jó a hangulat és sok a visszatérő szimpatikus, csak látszik azért egy folyamat:

- egyre kevesebb a jó és aktív admin
- egyre többször tévednek fel a pofátlan csalók, akik akkor is visszajönnek, ha elkergeted őket
- emiatt egyre kevésbé járnak már ide azok az emberek, akik miatt jó ide jönni játszani
- a társaság felhígulása, megváltozása is nyilván belejátszik az adminok aktivitásába, mert nyilván a megfelelő közegben aktívabbak. Mindenen anyázó 14 évesekért és hőbörgő parasztokért más adminkodni, mint egy értelmes társaságért, akik értékelik az admin munkáját.
- és kb itt folytatódik tovább a kör, a kedvtelenebb adminokkal, légkörrel, több csalóval, kevesebb törzsjátékossal

Már amúgy rengetegszer körül lett járva ez a téma több helyen is, gyakorlatilag ugyanazokat ismételgetjük, viszont az elsődleges lépésnek mindenképpen annak kéne lenni, hogy a csalókat vissza kéne szorítani egy elfogadható szintre. Azt, hogy ezt steames szerverrel, nonsteam reggel, a korábban felvetett VIP szavazós rendszerrel vagy több adminnal akarjátok elérni, az már szívetek joga, de valamit szerintem mindenképpen lépni kéne. Írjátok mindig, hogy folyamatos törődést élvez a szerver, amit látunk is az achievmenteken, vagy a honlapon, de ezek csak extrák, legelőször a csalókat kéne innen elszoktatnotok.

aRts.NoRush

  • aRts.NoRush
  • *
  • Hozzászólások: 59
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #494 Dátum: 2011-02-13 14:58:20 »
Azért mert a te nevedet lopja én köteles vagyok bannolni?? Vagy kickelni? Ha egy admin társam nevét lopja ahogy ma délután is történt Kakashi azt bannolom!! De ne vicceljél már!! A te neved ukku nem ukku*!! Úgy hogy ha nem haragszol meg!! Ezért szerintem nem vagyok rossz admin!! köszönöm bye NoRush!
CsakAcS!!