Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 26
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,136
  • stats Összes hozzászólás: 40,667
  • stats Összes téma: 3,022
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 230968 alkalommal)

ex admin

  • *
  • Hozzászólások: 55
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #465 Dátum: 2011-02-08 12:41:04 »
Ez szánalmas hogy Matek lenne itt a minden6ó :D
Itt csak 1 kemény admin lehet az én vagyok akitöl mindenki retteg. :D

kaJman

  • *
  • Hozzászólások: 103
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #466 Dátum: 2011-02-08 17:31:23 »
Idézetet írta: tivike

anno még engem is banolt :)


Te pedig engem! :-)
A szerver nem hivatalos kabalaállatkája.

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #467 Dátum: 2011-02-08 17:56:29 »
:D :D :D :D :D :D :D :D :D Ezen kész vagyok most:D :D :D
~~Dee~~

donzolee

  • *
  • Hozzászólások: 320
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #468 Dátum: 2011-02-08 18:41:49 »
robi robi ... :)

kaJman

  • *
  • Hozzászólások: 103
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #469 Dátum: 2011-02-08 20:07:10 »
Előfordul... :-)
A szerver nem hivatalos kabalaállatkája.

inaktiv-.-

  • dzsooe
  • *
  • Hozzászólások: 636
  • Karma: +3/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #470 Dátum: 2011-02-08 20:16:56 »
Sose tevedtel. kuli regen csalt csak megjavult szerinted : P
Smoke weed every day - all nights

ukku

  • *
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #471 Dátum: 2011-02-08 21:58:40 »
robit fingassuk meg :/

ukku

  • *
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #472 Dátum: 2011-02-09 09:14:13 »
utána pedig inaktívot rakjuk a segge alá :)

CyClotroniC

  • *
  • Hozzászólások: 63
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #473 Dátum: 2011-02-11 19:22:02 »
Gondoltam leírom röviden az elmúlt 2 hét tapasztalatát, mert mostanában tényleg egyre több a pofátlan csaló. Először is szögezzük le, hogy ez nem a mostani adminok hibája, ők ugrálnak a szerverek között, honlapos/steames megkeresésre azonnal jönnek, szóval le a kalappal, mert tényleg baromi segítőkészek, viszont nagy mértékben lehetne segíteni a munkájukat szerintem.

1) Szerintem tényleg érdemes lenne azon elgondolkoznotok, hogy Steames legyen a public szerver. A játékosok nagyobbik fele bizony steames, és a legfrekventáltabb időszakokban így is lehetetlen bejutni, és szerintem only Steam szerverként is fullon lenne a public, aki meg nem akar Steamet venni a jövőben se, annak meg ott van a Fun szerver.

2) Ha a Steamet el is vetnétek, akkor minimum a reges nonsteamet vissza kéne hozni 12/24 órás aktiválással, mert ha azonnal él az elkészített regisztráció, akkor azzal se vagyunk kisegítve. Az aktiválási idős non-steam reggel legalább azt elérhetnénk, hogy ha valaki bannoltok, akkor az legalább azon a nap ne térjen vissza.

3) Az adminokat jól válogattátok ki nagyon, de szerintem kevesen vannak. Ha egy adminnak napi 2-3 óra játékot kell vállalni, ahogy azt írtátok is nemrég a hírben, és ezt azzal tölti, hogy szerverek között ingázik ide-oda, akkor az neki marhára nem szórakozás, és nagyon hamar ráun a dologra. Egy admingárda akkor van jól összerakva, és akkor hatékony, ha egy adott szerveren mindig van legalább egy aktív admin, aki játszik, figyeli a csapatok elosztását, esetleg az ismétlődő pályákra szavazást ír ki. Jelenleg szerintem sajnos kevesen vannak, mert ha van is 1-2 admin online, akkor rögtön jönnek másik szerverről, hogy menjenek át, mert csalnak. Így gyakorlatilag az adminok képtelenek szerintem egy pályát rendesen végigtolni.

Jó adminból amúgy sosem elég, rosszból meg ugye nem kell egy se. Ha kevésbé lenne az admin szerepkör túlmisztifikálva a szerveren, akkor nagyobb rendet lehetne tartani. Nagyon jó ez a mostani 15-20 admin, de ha 30-40 lenne, akik értelmesek, akkor nagyobb eséllyel lenne felügyelet folyamatosan a szervereken. És ha ezek kényesen vannak megválogatva, akkor semmi baj sem lehet a létszám növelés miatt szerintem, mert érettek a feladatra, és nem élnek vissza a jogukkal. Ha valaki mégis megtenné, akkor azt a többiek jelentik a főadminnak, aki visszaveszi a jogkörét.

Eleve már az is nagy segítség lenne, ha nem kéne visszaadniuk az inaktívabbá vált régi adminoknak a jogaikat, mert ha pl egy 'micimacko' csak heti 3-4 órát tud max játszani, akkor legalább abban a 3-4 órában rend lenne a szerveren. Ez is több, mint a 0, ráadásul a héti többi órájában marhára nem zavar senkit, hogy adminja van még mindig, mivel úgy sincs a szerver közelében.

Szóval tényleg köszi a munkátokat, meg jó a hangulat is a szerveren, de egyre inkább morzsolódnak le azok a törzsjátékosok és visszatérő emberek, akik miatt én például ideszoktam, és ez részben a csalóknak köszönhető. Érdemes lenne ezt megállítani, mert elkopik a törzsgárda, akkor nem lesz miért ide járni, mert a non-steam és a sok felesleges AMX plugin olyan negatív faktorok, amit csak a törzsjátékosok miatt néz el a legtöbb ember szerintem.

Remélem léptek majd valamit :)

CyClotroniC

  • *
  • Hozzászólások: 63
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #474 Dátum: 2011-02-11 23:54:33 »
Tivike: Szerintem félreértetted. Itt az, hogy anyáznak, bugolnak, rusholnak a legkevésbé sem zavar, nekem a csalókkal van bajom.

Az utolsó bekezdésben meg pont, hogy az ellenkezője lenne az admin feladata. Nem megvédeni kell őket, mert azzal nem segíted egy kicsit sem, hanem normális szólni nekik, hogy butaság, amit csinálnak. A héten már annyira besokalltam a sok amatőr miatt, hogy előástam egy régi mikrofont, hogy tudjak beszélni, és bizony kulturáltan próbálok nekik szólni, ha valami ilyesmi van.

Pl de_dust2 röviden mindig 5-6 ember elmegy a lépcsőig és beszarnak és ott maradnak. Elmondtam nekik 2-3 körben egymásután, hogy vagy fusson be, vagy támadjon más felé, mert így a csapattársai nem férnek el tőle, ráadásul mindannyian kapják könnyen a gránátokat. A felük megértette és vagy rusholt velünk, vagy átment máshova támadni.

de_dust-on szintén nem az a megoldás, hogy "óóó, ha nem tudsz vagy nem akarsz, akkor ne rusholj", mert akkor sose fog kört nyerni a terror, vagy azt, hogy de_inferno-n ne füstöljön a CT közepet, mert azzal csak magunkat szopatjuk, mert pl nem lehet lefelé WM-ezni, és a terrorok is fel tudnak jönni a füst mögött.

Lehetne még ezeket sorolni, de a lényeg, hogy egy admin igenis lépjen fel a kezdő játékosokért azzal, hogy rájuk szól. Az anyázás nem megoldás se játékos, de admin részről, én itt arra gondolok, hogy szólni kell neki, ha valamit rosszul csinál, mert esetleg tanul belőle. Mindenki kezdőként kezdte, nem is azzal van a baj, hanem hogy vannak olyan játékosok, akiket névről felismerek már 3-4 hónapja, és ugyanazokat a hülyeségeket is képesek még most is megcsinálni. Arról nem is beszélve, hogy egy raklapnyi cikket írtam már az ilyesmiről a CSHU-ra is, bár ők feltehetőleg vagy nem is tudják, hogy létezik egy ilyen oldal, vagy nem tudnak olvasni :P

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #475 Dátum: 2011-02-12 13:08:42 »
erre anno írtam egy ötletet, amit egy zombi szerveren láttam /nem magyaron, és a minőségibbek egyike :)/
ott VIP emberkék vannak. nekik van olyan lehetőségük, hogy SZAVAZTATÁSSAL tudnak banolni illetve kickelni olyan embereket, akik a szabályzat ellen vétenek, és a szavazásban már meg is jelenik az indok. erről a szerveren lévő játékosok dönthetnek 3 választási lehetőséggel (!!!AMELYEK NEM AZ 1-2-3 BILLENTYŰKRE VANNAK RAKVA!!!), hogy Igen, Nem, vagy Nem érdekel.

én ezt a dolgot nagyon jónak tartom, természetesen a technikai és kódügyi hátterével nem vagyok tisztában, sem azzal, hogy honnan lehetne ezt beszerezni, de ez talán egy olyasfajta megoldás lehetne arra, ha pl. éjjel, vagy éppen délelőtt, neadjisten, nem lenne fenn admin, de épp van egy játékos, aki élhet ezzel a jogával, és ha ténylegesen, a többi játékost is zavarja a dolog, és ők is banolnák, kitiltanák a szerverről, akkor ez egy jó megoldás lehetne.
természetesen ez a szerepkör is felelősséggel jár, de véleményem szerint érdemes lenne ezen is elgondolkodni, hiszen ez jobb megoldásnak tűnik az adminosztogatásnál.

természetesen a büntetések már más tészta, de pl. egy anyázásért, "bugolásért" több figyelmeztetés után egy órás pihi szerintem megérdemelt, még ígyis, ha nem admintól kapod. :)

ui.: és ez a szerepkör lehetne az, amiről az adminok, a főadminok hozzájárulásával szavazhatnának, illetve ajánlhatnának be embereket. ehhez érzésem szerint nem kell hónapokig figyelni az illetőt suttyomba, és egy gyorsabb fajta megoldás lehetne a problémára. ha pedig nem jön be, akkor lehetne törölni az egészet, és próbálkozni ismét az új adminokkal.
emlékezzetek Kossuthra és Széchenyire. :)
no music, no life.



inaktiv-.-

  • dzsooe
  • *
  • Hozzászólások: 636
  • Karma: +3/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #476 Dátum: 2011-02-12 14:47:00 »
Aki a barmelyik serveren latja walker nevu gyereket jatszani az kerem szoljon nekem. Admin kollegakat meg kerem hogy szo nelkul banoljak.. alnevezve aim wh zott mert nem birja a sok csalot es szerinte az adminok is csalnak. De a draga a vegen bevallota hogy o az...
Smoke weed every day - all nights

Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #477 Dátum: 2011-02-12 15:00:55 »
Idézetet írta: inaktiv-.-

Aki a barmelyik serveren latja walker nevu gyereket jatszani az kerem szoljon nekem. Admin kollegakat meg kerem hogy szo nelkul banoljak.. alnevezve aim wh zott mert nem birja a sok csalot es szerinte az adminok is csalnak. De a draga a vegen bevallota hogy o az...

A chaten is szépen bevallotta hogy csal,de nem is gondoltam hogy walker csal. :?
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

ukku

  • *
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #478 Dátum: 2011-02-12 15:45:32 »
:DDDDDDDDDDD

nagyon okos ember xDDDD

CyClotroniC

  • *
  • Hozzászólások: 63
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #479 Dátum: 2011-02-12 17:01:23 »
Idézetet írta: inaktiv-.-

Aki a barmelyik serveren latja walker nevu gyereket jatszani az kerem szoljon nekem. Admin kollegakat meg kerem hogy szo nelkul banoljak.. alnevezve aim wh zott mert nem birja a sok csalot es szerinte az adminok is csalnak. De a draga a vegen bevallota hogy o az...

cs_italy-n játszottam tegnapelőtt talán, és ketten voltak "ma igy kapod" és "holnap igy kapod" álnéven. Közölték, hogy azért csalnak, mert hogy mindenki más is csal és az adminok nem csinálnak semmit. Szóltam is Medve-nek, ő bebizonyította, hogy tévednek, és bannolta őket :D