Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 22
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,136
  • stats Összes hozzászólás: 40,667
  • stats Összes téma: 3,022
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 230969 alkalommal)

micimacko

Észrevételek
« Válasz #315 Dátum: 2011-01-06 05:03:01 »
Igazából amiről te beszélsz, az admincserélgetésekről egy másik topikban  elkezdtünk beszélgetni, de relative sokra nem mentünk vele. Pontosítok, nem tudom, h mentünk-e. Én amit tudok, megteszem, sokszor éjjel is feljövök, ha hívnak, pláne, de jószerivel lassan már ugyanazt a 4-5 embert hívják mindig (köztük engem). Vicces példa tegnap felhívtak szeróra steamen hogy bannoljak valakit, nagypapi még talán emlékszik rá, ő hívott, 2 admin volt fenn velem párhuzamosan, akik ott gameltek már egy ideje, és 2 embert kellett bannolni, 1 reklám miatt negyedóra és egy wh+aim.... mivel steamen kerestek meg ezzel, joggal feltételezheti bárki, h egy ideje nem volt ez a probléma megoldva, mégnagyobb gond, h nem a jelenlévő adminok oldották meg, hanem kívülről hívtak engem. Nem esik le a karikagyűrű a z ujjamról és nem halok bele, megoldom én... engem nemérdekel ki hogy oldja meg a dolgait, én felmáászok amikor időm engedi, és igénylik, de ez már vicc.... ezért meg mert elmondod a véleményed, sose kapsz bant tőlem. Eszembe se jutott ilyen

inaktiv-.-

  • dzsooe
  • *
  • Hozzászólások: 636
  • Karma: +3/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #316 Dátum: 2011-01-06 05:44:31 »
LOL ti mirol beszeltek? Ejszakas admin??? Hat kinek van hozza szervezete idegezete hogy MINDIG ejszaka itt legyen es felugyeljen? TI se tennetek meg es mas se fogja. Ilyen Edvin felek max mert nincs Elete de a legtobb adminnak normalis elete van baratno,munka,csalad.. Nem gondolkoztok ilyeneken? Ja es egy embert se tudnek mutatni aki a seron ejszaka aktivan jatszik 22:00 utan a het 5+ napjan :)
Smoke weed every day - all nights

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #317 Dátum: 2011-01-06 08:59:59 »
Skacok baszottul elvagytok tévedve, nem 1 admin szokott fentlenni 2-3 ig. többek közt mostanában énis elérhető vagyok legalább 1-ig. de néha tovább is, szoktam is mászkálni szervereken, ha bárkinek kínja van ott tud szólni, de emellett steamen is ha fentvagyok, micimackó is pl ahogy irta mostanában este elérhető. amugy kedves nonsteam pro, kívánom neked hogy játsz a szerveren, wh-zz , valaki banoljon ki téged a búsba ugy hoyg az istennek se tudj visszajönni, és majd amikor az unban kérelmednél röhögve nyomom meg a törlés gombot, akkor is majd csalódj egy nagyot a szerverben.

Kakashi

  • Kakashi
  • *
  • Hozzászólások: 1,067
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #318 Dátum: 2011-01-06 09:25:46 »
Am meg csak gratulálni tudok annak aki éjszaka játszik :) Menjél aludni lehet hogy te nem dolgozol vagy nem jársz iskolába de mi igen.

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #319 Dátum: 2011-01-06 10:20:21 »
Nevetséges kezd lenni. Mióta indult be ez a rinya ennyire?
Van talán valami abban, amit Dixie mondd,de ha nem 13-14 éves admint akarunk, akkor szerintem lehetetlen a heti minden napos éjszakai admin.
Maci, ilyen eset velem is előfordult már, hogy hívtak,pedig volt admin. Ebbe nincs semmi!!!!!!!!!!!!!!Van olyan player, aki nem rinyál a csetbe, hanem egyből szól steamen egy adminak, esetleg közben észre sem veszi, hogy van már fent kettő. Vagy ép a fent lévő specbe áll, mert bármi dolga lehet, amiért kiáll kicsit. Viszont volt már egyszer olyan is, hogy néztem valakit a szerón, mert lecsiterezték 2 körbe specbe, és rohadtul nem is volt még gyanús sem! Erre felhívtak egy admint és egyből banolta. Nem az adminokkal van itt a baj!!!!! Régen pedig sosem volt ilyen. Érdekes, hogy mi változhatott.
Dixie amúgy Crysnek nem dolga az adminkodás, ezért vett fel adminokat!!!
~~Dee~~

sivatagi.keselyu

  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #320 Dátum: 2011-01-06 10:29:23 »
Nonsteamprotól elhatárolódnék, de sajnos én is szomorú vagyok ugyanezen okból, amit ő is pedzeget. Van néhány játékos, akiket már jópárszor láttam a szerveren, és nagyon pronak vannak kikiáltva, de meggyőződésem, hogy wh-znak. Látszik, hogy wh nélkül is nagyon ügyesek, ezért nem támaszkodnak teljesen a wh-ra, sőt egész biztos gyakrabban van kikapcsolva nekik, mint bekapcsolva (vagy be van kapcsolva, és figyelmen kívül hagyják), de számomra kétségtelen, hogy sokszor tudják, hogy merre van az ellenség.

Megmondom őszintén nekem bizony kihívás az ilyenek ellen játszani, és nyerni. :-D

Valamelyik szerón múltkor mondta valaki, hogy neki olyan program van fent, amitől piros lesz a csalók skinje. Ez a progi érdekelne. Tudja valaki, hogy mi a neve?

Az éjszakai admin elég lehetetlennek tűnik.

Engem a fura nevek zavarnak a játékban. Azt nem lehet, hogy pl. a player, unnamed és hasonló nevű embereket úgymond betiltani? Nem is szólva, ha valakinek a több tucat lehetetlen karakterből álló a neve. A cheat melegágya.
Hol vagytok? Roka, sas?
Hol vagytok, régi szép idők?

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #321 Dátum: 2011-01-06 13:47:10 »
Azt kell mondjam sajnos,hogy teljesen egyetértek!!!
A program engem is érdekelne, és lehet, hogy minden adminnak jól jönne:)
~~Dee~~

micimacko

Észrevételek
« Válasz #322 Dátum: 2011-01-06 14:19:27 »
Dee neked ismét igazad van! Nincs baj az adminokkal, nem azért mondtam, mert bármelyikünkkel is baj lenne,szerintem nagyonsokat teszünk,csak pont ahogy írtad,káosz van sokszor szerón, ahogy írtad is, nem az ottani adminnak szólna vagy valami, hanemsok  gamer gondol egyet, "most jól beköpöm xyz-t annak az adminnak, jóba vagyok vele, haveri alapon biztos random kibannol nekem bárkit" és társai.. Francisconál a pont, elég sokáig fenn szokott lenni admin, amikor valamikor hajnali fél 1körül hazajöttem, még Medve fenn volt szerón, aztán én maradtam. Kakashinak szintén igaza van, azért kapacitás sincsen arra, h majd heti 2000 gamernek megfeleljünk a nap 24órájában a 7 minden napján, migha ez olyan 85%-ban sikerült is... De megigérem nektek, ha kapok ezért fizetést, én éjszakázom minden nap nektek! :P

CyClotroniC

  • *
  • Hozzászólások: 63
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #323 Dátum: 2011-01-06 15:24:09 »
Összeségében amúgy mindkét félnek igaza van, mert biztos sok a non-steames játékos is, de az amúgyis egy általános dolog volt mindig is, hogy a public jóval telitettebb, mint a fun szerver. Nem lehet a publicból esetleg egy steam-only szervert csinálni? Persze-persze steames is csalhat, csak ő nem fog azonnal reconnectelni, és ez egy kurva nagy különbség.

Tegnap este amúgy én is fent voltam, és abszolút nem voltak WH-sok, mp3, Yvorl, AYe játszott még ott, azok közül, akiket én ismerek, és nem emlékszem, hogy lett volna gond WH-sokkal, bár valaki azért bevádolt több embert is cpl_mill-en, ami ott különösen hülyeség, de mindegy :)

Mellesleg minden tiszteletem az adminoké, de én főleg 23-2 között szoktam játszani, időmtől függöen 1-3 naponta, mikor hogy, viszont hetente 1-2 alkalommal tuti jön fel speedes-aimos csaló, aki csak rombolni jön fel. Ilyenkor 5-ből 1x szoktunk admint találni általában, hozzáteszem, hogy mikor sikerül, akkor mindig nagyon segítőkész, akárki is legyen az, és marad még egy darabig szolgálatot teljesíteni :)

Ha nem akartok több admint felvenni, akkor egyszerűen a kiVOTEolást kéne kisebb limitre venni, azaz 5 ember már tudjon kiszavazni valakit. Akire csak ráfogja egy-két ember, hogy szerinte csal, azt úgyse fogja a nép kidobni, viszont az ilyen egyértelmű speedhack-aimos esetben ez egy hatalmas előny lenne, mert nem kell az admint se ugráltatni, illetve az ilyen gyors lereagálásokkal el lehetne venni az ilyen trollok kedvét.

Ha már írok, akkor még annyit, hogy az utóbbi 1-2 hétben tényleg jobban laggol a szerver, nem tudom, hogy ez minek köszönhető, de ha a sok kiegészítőnek (achievmentek, hangok, stb), akkor szerintem ezeket nyugodtan lehetne hanyagolni... a mapszavazás, duplaugrás, fogadás bőven elég extraelem szerintem :P

nonsteampro

  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #324 Dátum: 2011-01-06 15:24:11 »
Sokan félreértelmezték amit írtam. Nem az adminokkal van a baj, ők tényleg megtesznek mindent (amit tudnak). Volt éjszaka amikor 15-20-an maradtunk a szerveren és 1 ember nyiltan csalt (aim,wh) nosza hívtunk is admint, egyből jött is át a másik szeróról, majd ki is bannolta a csávót. Fél perc sem telt bele, már vissza is jött, admin megint bannolta, de hiába... és ez így ment vagy fél óráig, ezalatt természetesen ki is ürült a szerver. Ennyit a nonsteam csalókról, mivel csak ip alapon tudod bannolni (meg név alapján, legalábbis azt hiszem). Új ip-t egyszerüen tud csinálni magának, csak kikapcsolja a modemet és vissza. Sajnos a mostani tendencia, hogy fű, fa virág már szervert bérel, de "csakis törtet, mert csak arra jönnek fel az emberek!!!" Nagyot csalódtam a mostani csé-s társadalomban, már a szerverüzemeltetők is a csalóknak kedveznek, így meg nekem nem játék a játék... A szerver configja nagyon jó, viszont tegnap éjjel óta eldöntöttem magamban hogy nem jövök fel erre a szerverre többet, legalább a szerver gazdáinak lesz igaza (legalábbis általában ez a duma az adminok részéről:) Ha nem tetszik akkor játsz máshol!!!
Amúgy dee az előző hozzászólásodat olvasva, bizony a játékos társaság változott meg (nem az adminok) egyre szemtelenebbek és szemtelenebbül is csítelnek. Régen a szerverek szabályzatában benne volt kimondatlanul is, hogy xx kor alatt meg sem szólalhatsz, anyázásért szóltak, ha tovább folytatta akkor ban járt érte. Manapság ebben a nonsteam korban anyázhatsz, csítelhetsz, kibannolnak, na és? visszajösz új ip-vel meg névvel és ott folytatod ahol abbahagytad. Egyébként a rinyát én indítottam be tegnap (csak valószínüleg nem olvastad annyira vissza) csak félrecsúszott az adminok iránti ellenszenvbe:D Pedig én csak a csalókra haragszom, no meg a szerver üzemeltetőire....

CyClotroniC

  • *
  • Hozzászólások: 63
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #325 Dátum: 2011-01-06 15:33:57 »
Anyázásért itt szinte mindig bannolnak, ami jó. Nem tudom, hogy neked mi a régen, de én 2001-2002 között, amikor elkezdtem CS-zni, csak publicoztam, egyetlen egy szerveren, a [LAMA]Explosive-on, ahol volt egy fix ~30-40 fős törzsgárda. Akkor a 16-17 évemmel még én számítottam az egyik legfiatalabbnak, de egyetlen idősebb játékos se baszogatott a korom miatt, mert tudtam viselkedni, és kölcsönösen kedveltük és tiszteltük egymást.

A viselkedés nem kor függő, sőt kifejezetten felháborító, mikor egy szerencsétlen 14 éves kissrác kérdez valamit a mikrofonba, majd a huszonXéves ember elkussoltatja. Egyrészt ha ebben a közegben szocializálódik a szerveren, akkor később is ilyen tapló paraszt lesz, és emiatt tényleg esik az értelmiszint, másfelől meg aki most idősebb és tapasztaltabb ő is volt anno fiatal és kezdő.

Ha valaki paraszt, anyázik, nem tud viselkedni, azt kortól függetlenül ki kell tenni, de csak azért mert valakinek még vékonyabb a hangja és nem ért esetleg valamit, ne oltsuk már le reflexből. Szerintem nem csak a fiatalok változtak, hanem a többiek is. Én régebben ha valamit kérdeztem, segítőkészen válaszoltak, és abszolút egyenlőfélként kezeltek. Ez ma már rohadtul nincs jelen...

sivatagi.keselyu

  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #326 Dátum: 2011-01-06 15:42:46 »
Felvetettemnemrég az olyan szervert, ahova regisztrálni kell, de nem talált táptalajra. Pedig akkor nem sima modem restart lenne egy ban. :-D
Hol vagytok? Roka, sas?
Hol vagytok, régi szép idők?

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #327 Dátum: 2011-01-06 16:09:58 »
Hát srácok.. ez a színtiszta valóság, igazság amit leírtatok:) Sajnos ez most ezzel nem is fog megváltozni, beszélhetünk róla akármennyit. Csiterek voltak, vannak, lesznek. A kor haladtával egyre sunyibbak, pofátlanabbak.
A fiatalokhoz való hozzáállást én is így látom, viszont nagyon kevés az olyan ember, amilyen Te voltál:) Ma már a legtöbb tizenéves, csak vinnyog meg káromkodik a mikibe. Kickelem 2x, banolom 10 percre, és ahogy kidobom már látni is, hogy jön fel újra (ahogy tegnap pl.). Ez a regelős dolog meg rég fel van vetve már.. jó ötlet is... .
Amúgy meg igenis lehet "zargatni" az adminokat, hiszen ezért vagyunk. És tudom, hogy steamen mindig van fent admin! Én például nagyon szeretem, hogy vannak olyan steames playerek , akik játék közben steamen írják le, hogy még ezt nézd majd meg, vagy azt.És nem a szerón indul el a "Ja ez csiter dobjátok már ki..."
A VOTE banolást 5 embertől is támogatnám,és akkor az éjszakai admin hiány is megoldódna:)
~~Dee~~

Dixie18

  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #328 Dátum: 2011-01-06 21:52:48 »
Akiket megsértettem attól bocsánatot kérek.
Közre játszott 1 kis ital is...
Nem ilyen durván akartam kifejezni a problémám.
A lényeg, h pont nem volt senki és volt 2 csaló...
Az éjszakás adminról meg annyit, h biztos van olyan ember akinek "nincs élete"...
Nekem is család munka miegymás de néha akkor is fent vok éjszaka mert olyankor tok csz-ni.
Nem várom el senkitől, h az idejét pazarolja mert nem kap érte senki fizetést.
De valami alternatíva biztos létezik erre is mert ha 1 adott minőségi szintet képes a szerver produkálni nappal legalább 25%-ban lehetne éjszaka is.
Annyiszor van, h feljövök mert éppen nincs életem és ukránok meg románok csalnak orrba-szájba.
Ha gondoljátok olyankor felveszem őket és láthatjátok mi is megy néha itt...
Masters Of Hardcore


nonsteampro

  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #329 Dátum: 2011-01-06 22:43:21 »
annyi jó ötlet felmerült most hirtelen, csak kiváncsi vagyok lesz-e változás valamerre. Amúgy délután újfent felmentem a szerverre "csalni" és levontam a tanulságaimat:
Volt fent admin a szerveren mégis másfél órát simán játszottam, úgy hogy senki nem csíterezett le. Valószínű nagyon jól csinálhattam, pedig a statom is árulkodó volt (2x:0x pontosan nem tudom). Persze közben nézegettem megint az embereket és higyjétek el, wh-val simán meg lehet mondani bárkiről, hogy csal-e vagy sem (na jó, azért biztos én sem voltam mindenkiben, de nagyrészt bebizonyosodott azokról általában akikről gondoltam).

Cyclo: Én is akkor kezdtem, bár én jópár évvel idősebb voltam már akkor nálad. Egyébként abban igazat adok, hogy ha feljön a szerverre egy "vékony hangú" 8-10 éves akkor az idősek egyből jól leugatják, másfelől nézve 8-10 évesen tanuljon inkább meg sportoljon (nekem mindegy amúgy, nem vagyok az az ugatós fajta) . Amúgy szerintem a csalók nagy része a 2x-es korosztályból jön.