Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 111
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Unban - anymore  (Megtekintve 5987 alkalommal)

anymore

  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Dátum: 2010-08-30 20:21:34 »
Játékban használt nevem: anymore
SteamID: STEAM_0:0:1505664
Dátum: 2010-08-09 11:56:39
Admin neve, aki banolt: Pud!nG
Ban hossza: örök
Jogos-e a ban?: Nem
Ban oka (szerintem): -szarrá lőttem mindenkit a serveren... egyébként jE.malibu vagyok. ICL6-on harmadikok lettünk, Becupon pedig hosszabításban kaptunk ki a teamworktől.

steamprofil: http://steamcommunity.com/profiles/76561197963277056

inaktiv-.-

  • dzsooe
  • *
  • Hozzászólások: 636
  • Karma: +3/-1
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #1 Dátum: 2010-08-30 20:29:26 »
Pedig te surun jartal fel jatszani emlekem szerint.. :) Leveheto a ban nem csal =)
Smoke weed every day - all nights

Kakashi

  • Kakashi
  • *
  • Hozzászólások: 1,067
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #2 Dátum: 2010-08-30 21:33:24 »
:ASD az szép bann Puding :D

ukku

  • *
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #3 Dátum: 2010-08-30 22:56:57 »
kit érdekel, hogy hol hanyadik lettél :DSA

Puding

  • *
  • Hozzászólások: 240
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #4 Dátum: 2010-08-31 11:04:16 »
Ennyi idő távlatában ne haragudj, de nem emlékszem, hogy történt. Steames vagy - így biztosan szántam rá időt, hogy figyeljelek, és elvileg az adatlapodon is járnom kellett volna - úgy szoktam ban előtt. Azonban sem a képedre, sem a nevedre nem emlékszem, sem arra, hogy melyik szerverről banoltalak - milyen indokkal. Pedig nem osztom a banokat napi szinten.

Ok egyébként nem volt írva?
A másik varriáció, hogy azért nem emlékszem, mert véletlen ban volt - de ez könnyen kiderülhet - ha a logban közvetlenül a banod előtt vagy után szerepel más ban - (crys?)

Ha nem erről van szó, akkor biztosan meggyőződéssel tettelek ki - bár igazán megható az elért teljesítményed - ez azért csak kiderült akkor is a játékodból. Ha látom, hogy valaki "pro", tehát úgy mozog, stb, de mégis gyanús - ki szoktam kérni más véleményét is.

Ok és meggyőződés nélkül nem szoktam banolni - így csak annyit tudok mondani, hogy gratulálok az elért eredményeidhez, de ha nem véletlen ban volt, akkor így ennyi idő távlatában is tartom magam ahhoz, hogy biztosan szántam időt arra, hogy nézzelek, és meggyőződéssel tettelek ki téged is, ahogy más szoktam.

Ennyi, meg egy bambi:)
Pud!nG

anymore

  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #5 Dátum: 2010-08-31 13:45:53 »
Idézetet írta: Pud!nG

Ennyi idő távlatában ne haragudj, de nem emlékszem, hogy történt. Steames vagy - így biztosan szántam rá időt, hogy figyeljelek, és elvileg az adatlapodon is járnom kellett volna - úgy szoktam ban előtt. Azonban sem a képedre, sem a nevedre nem emlékszem, sem arra, hogy melyik szerverről banoltalak - milyen indokkal. Pedig nem osztom a banokat napi szinten.

Ok egyébként nem volt írva?
A másik varriáció, hogy azért nem emlékszem, mert véletlen ban volt - de ez könnyen kiderülhet - ha a logban közvetlenül a banod előtt vagy után szerepel más ban - (crys?)

Ha nem erről van szó, akkor biztosan meggyőződéssel tettelek ki - bár igazán megható az elért teljesítményed - ez azért csak kiderült akkor is a játékodból. Ha látom, hogy valaki "pro", tehát úgy mozog, stb, de mégis gyanús - ki szoktam kérni más véleményét is.

Ok és meggyőződés nélkül nem szoktam banolni - így csak annyit tudok mondani, hogy gratulálok az elért eredményeidhez, de ha nem véletlen ban volt, akkor így ennyi idő távlatában is tartom magam ahhoz, hogy biztosan szántam időt arra, hogy nézzelek, és meggyőződéssel tettelek ki téged is, ahogy más szoktam.

Ennyi, meg egy bambi:)

nekem fuxi(ott tali) mondta  hogy itt irjak, ha lebanoltak. Egyebkent nincs ok, amiert banoltal (legalabbis ezt irja ki a server). Kb 10 eve jatszok ezzel a jatekkal es most megbocsassal, de ne 1 nő akarja mar megmondani, hogy csalok-e vagy sem. Ugy erzem nem vagy eleg kompetens a temaban, hogy eldonthesd ezt. Lehet a tomeg nyomasara basztal ki, mert kb a server 90%-a csalonak tart (ezeknek a barmoknak meg a 80%-a non-steames). Lehet kicsit szokatlan lesz ez a hangsuly, mert gondolom neten mindneki nyal, mert nő vagy. Sorry erte, de ez a velemenyem. Eljatszottam mar ezt ketaminnal, mcsivvel, micimackoval. Mindegyik elismerte es visszavette a ban-t.



ukku

  • *
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #6 Dátum: 2010-08-31 14:07:06 »
és azért vagy nagyképű mert 10 éve játszol és icl6-on 3. letettek ? :D

anymore

  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #7 Dátum: 2010-08-31 14:21:17 »
Idézetet írta: ukku

és azért vagy nagyképű mert 10 éve játszol és icl6-on 3. letettek ? :D


nem vagyok nagykepu. csak ne egy public player banoljon ki olyat, aki mar letett valamit az asztalra es nem 2-3 eve jatszik. mert ilyenkor az admin csak beallni spectelni, aztan HUUU lelott 2-3 embert falon at. rohadt kocsog. viszont azt nem nezi, hogy csomoszor hattal futsz ki a campelo enemynek stb... meg ilyenkor nem tudjak megkerni, hogy irj egy nicket ugyanmar. nem ... csak porog a ban. felszolitas nelkul. ez a gusztustalan...

Puding

  • *
  • Hozzászólások: 240
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #8 Dátum: 2010-08-31 14:22:15 »
Idézetet írta: anymore


nekem fuxi(ott tali) mondta  hogy itt irjak, ha lebanoltak. Egyebkent nincs ok, amiert banoltal (legalabbis ezt irja ki a server). Kb 10 eve jatszok ezzel a jatekkal es most megbocsassal, de ne 1 nő akarja mar megmondani, hogy csalok-e vagy sem. Ugy erzem nem vagy eleg kompetens a temaban, hogy eldonthesd ezt. Lehet a tomeg nyomasara basztal ki, mert kb a server 90%-a csalonak tart (ezeknek a barmoknak meg a 80%-a non-steames). Lehet kicsit szokatlan lesz ez a hangsuly, mert gondolom neten mindneki nyal, mert nő vagy. Sorry erte, de ez a velemenyem. Eljatszottam mar ezt ketaminnal, mcsivvel, micimackoval. Mindegyik elismerte es visszavette a ban-t.



Ha a szerver 90%-a csalónak tart - és ha már több adminnal meggyűlt a bajod, akkor kár belekeverni azt, hogy nő vagyok vagy sem.
A hímsoviniszta szöveget kérlek a megfelelő fórumon - ez nem az a hely.

Felsoroltál itt 5-6 admin nevet, akik már banoltak csak erről a szerverről, így szerintem nincs miről beszélgetnünk.
Nem értem mit "ismertek el" és mi alapján és miért vették le végül a bant - csak a lényeget sikerült kifelejtened itt a nagy önajnározásban.

Mivel a konkrét esetre nem emlékszem, így általánosítani tudok: nem szoktam banokkal dobálózni. Ez valószínűleg erre az esetre is igaz.

És egy javaslat: ha legközelebb idézel, akkor legyen annyi eszed, hogy nem magába az idézetbe írod a kommented, mert így úgy tűnik, mintha nem írtál volna semmit.
Pud!nG

Puding

  • *
  • Hozzászólások: 240
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #9 Dátum: 2010-08-31 14:24:32 »
Idézetet írta: anymore


nem vagyok nagykepu. csak ne egy public player banoljon ki olyat, aki mar letett valamit az asztalra es nem 2-3 eve jatszik. mert ilyenkor az admin csak beallni spectelni, aztan HUUU lelott 2-3 embert falon at. rohadt kocsog. viszont azt nem nezi, hogy csomoszor hattal futsz ki a campelo enemynek stb... meg ilyenkor nem tudjak megkerni, hogy irj egy nicket ugyanmar. nem ... csak porog a ban. felszolitas nelkul. ez a gusztustalan...



1: vannak megfelelő admin eszközök a wh-sok kiszűrésére. Ha pedig publicon jatszol...ott bizony Public adminok vannak:D

2: nem hiszem, hogy egy csalónak szükséges lenne szólni ban előtt. Ez nem egy kivégzés...vacsit sem fűzünk neki előtte.
Pud!nG

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #10 Dátum: 2010-08-31 14:33:48 »
anymore büszke lehetsz a kocka fejedre
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

Mcsiv

  • *
  • Hozzászólások: 247
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #11 Dátum: 2010-08-31 14:42:06 »
mar bocs, de en sem ismertem el azt hogy hibaztam.
az en valaszom az volt, hogy nem volt idom a szokotthoz kepest fel oraig nezni mit muvelsz, igy kibannoltalak 5 perc utan. Az hogy utanna levettem, az azert volt mert bemutatkoztal steamen, elmondtam kivagy, blabla, igy mar ertelemszerubb volt a helyzet.
Az hogy velem peldalozol, szerinten nem a legjobb otlet

"de ne 1 nő akarja mar megmondani, hogy csalok-e vagy sem. Ugy erzem nem vagy eleg kompetens a temaban, hogy eldonthesd ezt"

ez meg, hogy is mondjam, epic fail, foleg hogy o bannolt, lehet nem ilyen hangsulyal kene feszegetned a temat.

anymore

  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #12 Dátum: 2010-08-31 15:09:26 »
Idézetet írta: Mcsiv

mar bocs, de en sem ismertem el azt hogy hibaztam.
az en valaszom az volt, hogy nem volt idom a szokotthoz kepest fel oraig nezni mit muvelsz, igy kibannoltalak 5 perc utan. Az hogy utanna levettem, az azert volt mert bemutatkoztal steamen, elmondtam kivagy, blabla, igy mar ertelemszerubb volt a helyzet.
Az hogy velem peldalozol, szerinten nem a legjobb otlet

"de ne 1 nő akarja mar megmondani, hogy csalok-e vagy sem. Ugy erzem nem vagy eleg kompetens a temaban, hogy eldonthesd ezt"

ez meg, hogy is mondjam, epic fail, foleg hogy o bannolt, lehet nem ilyen hangsulyal kene feszegetned a temat.


En nem az a fajta ember vagyok, aki szembe nyali fali a masik hata mogott meg elmondom minden szarnak. En mindig megmondom egy embernek, ha valami problemam van vele. Fuggetlenul a nemetol. Szerintem igy tiszta a dolog. Velemenyt nyilvanitottam egy tobbi admin altal latott nyilvanos forumon. Nem emiatt fog rajtam maradni a ban.

anymore

  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #13 Dátum: 2010-08-31 15:13:30 »
Idézetet írta: Pud!nG

Idézetet írta: anymore


nekem fuxi(ott tali) mondta  hogy itt irjak, ha lebanoltak. Egyebkent nincs ok, amiert banoltal (legalabbis ezt irja ki a server). Kb 10 eve jatszok ezzel a jatekkal es most megbocsassal, de ne 1 nő akarja mar megmondani, hogy csalok-e vagy sem. Ugy erzem nem vagy eleg kompetens a temaban, hogy eldonthesd ezt. Lehet a tomeg nyomasara basztal ki, mert kb a server 90%-a csalonak tart (ezeknek a barmoknak meg a 80%-a non-steames). Lehet kicsit szokatlan lesz ez a hangsuly, mert gondolom neten mindneki nyal, mert nő vagy. Sorry erte, de ez a velemenyem. Eljatszottam mar ezt ketaminnal, mcsivvel, micimackoval. Mindegyik elismerte es visszavette a ban-t.



Ha a szerver 90%-a csalónak tart - és ha már több adminnal meggyűlt a bajod, akkor kár belekeverni azt, hogy nő vagyok vagy sem.
A hímsoviniszta szöveget kérlek a megfelelő fórumon - ez nem az a hely.

Felsoroltál itt 5-6 admin nevet, akik már banoltak csak erről a szerverről, így szerintem nincs miről beszélgetnünk.
Nem értem mit "ismertek el" és mi alapján és miért vették le végül a bant - csak a lényeget sikerült kifelejtened itt a nagy önajnározásban.

Mivel a konkrét esetre nem emlékszem, így általánosítani tudok: nem szoktam banokkal dobálózni. Ez valószínűleg erre az esetre is igaz.

És egy javaslat: ha legközelebb idézel, akkor legyen annyi eszed, hogy nem magába az idézetbe írod a kommented, mert így úgy tűnik, mintha nem írtál volna semmit.



elismertek, hogy jo jatekos vagyok es nem csalok. Utoljara 8 eve csaltam haveri lanon 1.5-ben. A ban biztos nem volt jogos, mivel nekem nem az az eletcelom mint par nyomoreknak, hogy felmegyek public serverre csalni... ezt elhiheted. Ha meg a zenet is kikapcsolnam neha, mar talan az osszes magyarorszagi publicrol kilennek banolva. Ugyanugy feljarnak jo jatekosok mint pl: kuLi (kaJman) es erdekes oket is csalozzak, ahogy engem ,de o nem kapott ban-t. Pedig en nem szoktam beszolni senkinek, se adminnak, se jatekosnak. Altalaban csendbe vagyok. Nem bugolok, semmi bajom nincs a kozosseggel es az adminokkal. Pusztan most az igazsagtalan miatt emelem fel a hangom. Szerettem ezen a szerveren jatszani a double jump miatt + mar a nonsteamesek kiszuresevel (ezzel a reges dologgal) sokkal kevesebb csalo volt.

Puding

  • *
  • Hozzászólások: 240
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - anymore
« Válasz #14 Dátum: 2010-08-31 15:24:40 »
A bunkóság és az őszinteség nem összekeverendő fogalmak. Nevetséges, ha valaki emögé bújik.

Azt sem hiszem, hogy komolyan gondolod, hogy egy hónap távlatában majd ész érvekkel állok elő a szituációval kapcsolatban - mivel nem emlékszem.
Annyit tudtam és tudok mondani, hogy nem szokásom bannal dobálózni.

Mcsiv kommentjében is sikerült a lényegre válaszolnod...valahogy átugrottad azt a kérdést, hogy ferdíted a dolgokat - miközben éppen azt magyarázod, milyen frankó ember vagy.


Pud!nG