Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 58
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Gee  (Megtekintve 16698 alkalommal)

Gee

  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
  • "Treesucker"
    • Profil megtekintése
Re:Gee
« Válasz #45 Dátum: 2014-04-08 17:16:34 »
lolwut?

Gee

  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
  • "Treesucker"
    • Profil megtekintése
Re:Gee
« Válasz #46 Dátum: 2014-04-08 17:36:13 »
Amennyiben kétség merül fel a cfg-ben, megértem, elbasztam nézőke helyett szerkesztővel nyitottam meg amíg csináltam a képeket (truestory/myproblem).
Viszont azthiszem lenne rá lehetőségem, hogy bebizonyítsam, hogy ez volt az a cfg amivel játszottam.

Tételezzük fel, hogy közös megegyezés után leveszitek a bant (persze csak ideiglenesen amíg bizonyítok), ha nem hazudtam a cfgt illetően (márpedig nem), akkor ha felmegyek onlyd2re hosszúra magozni, ahogy eddig, mindenkinek ugyan azt kell látnia spectben/Naneee felvételén/nekem in-eye demoban, amit az előző demokban. / (feltéve hogy nem történt semmi változás a szerverben) Az én gépem továbbra is olyan szar mint eddig, de most mindent tudok előre screenshotolni.

Gee

  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
  • "Treesucker"
    • Profil megtekintése
Re:Gee
« Válasz #47 Dátum: 2014-04-08 17:53:24 »
úgy hívják hogy regelés (WARRIOR)
so vicc? :DDSA

<WARRIOR>

  • *
  • Hozzászólások: 76
  • Karma: +2/-1
    • Profil megtekintése
Re:Gee
« Válasz #48 Dátum: 2014-04-08 18:57:36 »
?
Én laggolok!

naneee

  • *
  • Hozzászólások: 851
  • Karma: +0/-2
    • Profil megtekintése
Re:Gee
« Válasz #49 Dátum: 2014-04-08 20:20:54 »
Amennyiben kétség merül fel a cfg-ben, megértem, elbasztam nézőke helyett szerkesztővel nyitottam meg amíg csináltam a képeket (truestory/myproblem).
Viszont azthiszem lenne rá lehetőségem, hogy bebizonyítsam, hogy ez volt az a cfg amivel játszottam.

Tételezzük fel, hogy közös megegyezés után leveszitek a bant (persze csak ideiglenesen amíg bizonyítok), ha nem hazudtam a cfgt illetően (márpedig nem), akkor ha felmegyek onlyd2re hosszúra magozni, ahogy eddig, mindenkinek ugyan azt kell látnia spectben/Naneee felvételén/nekem in-eye demoban, amit az előző demokban. / (feltéve hogy nem történt semmi változás a szerverben) Az én gépem továbbra is olyan szar mint eddig, de most mindent tudok előre screenshotolni.

Ezt most ugye csak viccnek szántad?  ???

Megmondom az őszintét szerintem NOSPREAD-et használtál. Mutogathatsz nekem utána már demo-t, cfg-t akármit, mert nem fogok hinni neked...miért csak akkor vettél demo-t mikor már rég visszaálltam spectből? Miért nem akkor vetted a demo-t magadról mikor láttad, hogy kint állok spectben 1,5 mapon keresztül, ha állításod szerint érezted, hogy baj lehet a sírások miatt?

Idézet
TILOS olyan programok, játékbeállítások és/vagy kiegészítők használata, amelyek jogosulatlan előnyhöz juttatnak a többi játékossal szemben! (Pl.: AimBot, WallHack, RateHax, NoSmoke, 16 bit, Világító vagy rikító modellek használata, illetve fps_max 101 értéket magasabbra állítani, stb.) [ ban ]

Én még mindig azt mondom, hogy nem voltál tiszta játékos és elszomorít, hogy próbálod magadat mentegetni...tisztán látszik, hogy mikor már vettél magadról demo-t érdekes módon máshogy húzott a fegyver, mint azelőtt...mondhatod, hogy szerver hiba, map hiba, akármi, de ez sajnos nem igaz, mert nem egy mapon történt az eset!
"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk."
 Szophoklész

Gee

  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
  • "Treesucker"
    • Profil megtekintése
Re:Gee
« Válasz #50 Dátum: 2014-04-08 20:36:27 »
Amennyiben kétség merül fel a cfg-ben, megértem, elbasztam nézőke helyett szerkesztővel nyitottam meg amíg csináltam a képeket (truestory/myproblem).
Viszont azthiszem lenne rá lehetőségem, hogy bebizonyítsam, hogy ez volt az a cfg amivel játszottam.

Tételezzük fel, hogy közös megegyezés után leveszitek a bant (persze csak ideiglenesen amíg bizonyítok), ha nem hazudtam a cfgt illetően (márpedig nem), akkor ha felmegyek onlyd2re hosszúra magozni, ahogy eddig, mindenkinek ugyan azt kell látnia spectben/Naneee felvételén/nekem in-eye demoban, amit az előző demokban. / (feltéve hogy nem történt semmi változás a szerverben) Az én gépem továbbra is olyan szar mint eddig, de most mindent tudok előre screenshotolni.

Ezt most ugye csak viccnek szántad?  ???

Megmondom az őszintét szerintem NOSPREAD-et használtál. Mutogathatsz nekem utána már demo-t, cfg-t akármit, mert nem fogok hinni neked...miért csak akkor vettél demo-t mikor már rég visszaálltam spectből? Miért nem akkor vetted a demo-t magadról mikor láttad, hogy kint állok spectben 1,5 mapon keresztül, ha állításod szerint érezted, hogy baj lehet a sírások miatt?

Idézet
TILOS olyan programok, játékbeállítások és/vagy kiegészítők használata, amelyek jogosulatlan előnyhöz juttatnak a többi játékossal szemben! (Pl.: AimBot, WallHack, RateHax, NoSmoke, 16 bit, Világító vagy rikító modellek használata, illetve fps_max 101 értéket magasabbra állítani, stb.) [ ban ]

Én még mindig azt mondom, hogy nem voltál tiszta játékos és elszomorít, hogy próbálod magadat mentegetni...tisztán látszik, hogy mikor már vettél magadról demo-t érdekes módon máshogy húzott a fegyver, mint azelőtt...mondhatod, hogy szerver hiba, map hiba, akármi, de ez sajnos nem igaz, mert nem egy mapon történt az eset!

Nem, nem viccnek szántam és az elfogultságod elszomorít, de örülök annak, hogy nem minden admin úgy gondolkodik, ahogy te.
Továbbá nem értem, hogy mi bajod van az in-eye demommal, most akkor azt mondod hogy mást mutatott a hltv is amiután kiáltál spectből? Azthiszem nem kértem sokat azzal, hogy azt is nézzétek vissza a hltvben is, amikor az in-eye demot vettem.

Ui.: És sajnálom, bármennyire is idegesít, de nem csaltam, amit próbálok minden lehetséges eszközzel bizonyítani.
Rólam pedig azt gondolsz, amit akarsz, de az nem fair, hogyha az előítéleteid alapján végzed a munkád!
« Utoljára szerkesztve: 2014-04-08 20:41:37 írta Gee »

Gee

  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
  • "Treesucker"
    • Profil megtekintése
Re:Gee
« Válasz #51 Dátum: 2014-04-08 20:54:44 »
Idézet
Megmondom az őszintét szerintem NOSPREAD-et használtál. Mutogathatsz nekem utána már demo-t, cfg-t akármit, mert nem fogok hinni neked...

Egyrészt, nem tudom mi az amiről beszélsz, másrészt azthiszem azért van a fórumnak az unban kérelem része, (de javíts ki ha tévedek), hogy az emberek unbant kérhessenek (persze akkor ezek szerint tőled kérhetne bárki amit akar).

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Re:Gee
« Válasz #52 Dátum: 2014-04-08 21:00:24 »
Nem hinném, hogy előítéletei lennének. Amellett, hogy jó párszor raktalak már ki a nagy szád miatt, amit most valahogy nem nyitottál ki, mikor fordult a kocka, amellett, én is megnéztem a demot. Megnéztem naneee demoját amit ő vett fel a te szemszögedből, végig... tök mindegy az in-eye demod meg a hltv. Ez a legpontosabb módja annak, hogy  ilyen dolgokról megbizonyosodjunk. Miután megnéztem a demót, felpattantam hosszú dobozra, és akárhogy próbáltam  cibáltam az egeret, tökmindegy, mit csináltam, nem sikerült hasonló spray-t produkálnom. Mélységesen elszomorít, de az adminok bőségesen döntő többségével együtt, nekem is azt kell mondjam, hogy nem játszottál tisztán. Nem hinném, hogy norecoiloztál, ahogy azt nanee állítja... én nem tudom, és nem is akarok tippelni, de mivel meglepően sokan foglalkoztak az ügyeddel, és senkinek nem sikerült ilyen menőn túrnia, ezért nem tudom elhinni ezt a sok mesét... A legtöbb admin már régi játékos, sok tapasztalattal a háta mögött, és ha tetszik neked, ha nem, inkább nekik hiszek (illetve a saját szememnek) mint neked. Attól függetlenül, hogy végtelenül unszimpatikus játékos vagy, nem jó szívvel hagyom rajtad a bant, de túl sok volt ez így... Még ha a cfg-d feltöltöd úgy, ahogy ef írta, azt mondom, kapj még egy esélyt, de ha véletlen, ha direkt, elbasztad, holott erre külön figyelmeztettek, hogy a dátum legyen ott. Ezt nem sikerült produkálnod, ezért ezt az unbant felejtsd el. Sajnálom, hogy ki lettél tiltva, de aki csal, előbb utóbb megkapja a jussát. Ellened pedig sokkal több minden szól, mint melletted. Szóval köszönjük, hogy a szervereinket választottad idáig, most viszont eljött az ideje, hogy másikat keress, mert a ban marad.

Témát LEZÁROM!

üdv: RedFred ;)