Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 45
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Fr3nd  (Megtekintve 5489 alkalommal)

tonyyayo

  • tonyyayo
  • *
  • Hozzászólások: 565
  • Karma: +3/-3
    • Profil megtekintése
Fr3nd
« Dátum: 2012-09-27 10:28:28 »
Leszarom , hogy túl lihegett téma , vagy sem , de leírom véleményem! Örülnék , ha nem törölné ki senki .... (Addig írom újra míg el nem jut oda , ahova szánom) !

Hallottam ezt azt , hogy miért vették el az adminját...  Akarom , hogy visszakapja? IGEN!

Fr3ndnek köszönhetünk napi 30 bant (lehet keveset mondok , nem számolom át) , amivel szerintem kiemelkedik! Nem akarok senkit se megbántani , de amikor aktivabb voltam ,  Fr3nd mindig tettre kész volt! Te Medvével pedáloztál , hogy ő jól végzi munkáját , nem él vissza a jogával! Nálam az is visszaélés , ha öcsike anutázik a szerveren 1 napos banból lesz 1 órás ban! Nem Crys vette le! Medve Team Force2zik , akkor nagyjából baszik a steamre/CS-re  is ! ( Medve nem rád irányul , csak veled takarozgat valaki , akkor kénytelen az ember belekeverni!) Stílusa miatt vetted el? Amikor odaadtátok neki a jogot tudtátok milyen! Most meg ezért veszed el?:) Ez olyan , hogy "felköpök az égbe és alá állok"! Remélem érted az íroniát!  Fr3nd ezzel a stílussal érte azt el , hogy ne úgy beszéljen vele egy-két egyén , mintha seggéből rángatták volna ki! Tudnék mondani olyan admint , akinek jó formán nincs tisztelete , mintha a TE bábod lenne , mert sokaknak fogalmuk sincsen , hogy lehet admin! Tied a szerver , te döntesz , te uralkodsz mindenek felet! De hogy irányithatod úgy a dolokat , hogy havi 1x látogatod meg a CS közéletét?!  Ezért érzem azt , hogy te öncélúan cselekedtél  ! Tudni illik , hogy te utálod Fr3ndet , magadnak hazudsz nem nekem , nem az admin kollegáknak , hanem MAGADnak , de egyenesebb lett volna , ha azt mondod , hogy Fr3nd utállak , húzd meg a faszom , de elveszem az adminod . Nem egy koholt unban miatt , stílúsára hivatkozva veszem el! STÍLUSÁRA!!! Ezt akár megtehetted volna 1 hónapban!  Ez sem következetesség! Ezt akkor is szajkóztam , mikor admin voltam , hogy sok embernél nincs következetesség! Fr3ndnek egy hibája volt , stílusa! Én bírom őt , mert nem olyan , amilyennek te megismerted!  De mérlegeljünk már ! Mellette hány olyan embert buktatott le , hány olyan csalót bannolt ki , aki mai napig visszatérő lenne? Inkább basztam volna ki C0ret , aki 20 percig néz egy csalót !!!!! Sorolhatnám! De gondolom kényelmesebb úgy szervert csinálni , ha olyanok vannak alattam (kisadminok) , akinek nincs önálló véleménye , kong az ürességtőla  feje , megvezethető! Következő lépcső fok a szerveren az lesz , hogy eljutunk oda , hogy egy két admin TE tetteid utána felbátorodva öncélúan bannol majd! Akkor majd mit teszel? Ha olyan erkölcsös ember vagy , akkor nem fogsz ellene semmit se tenni!:) Hisz hogy várhatod el , hogy ő ne úgy cselekedjen , mint Te? Te vagy a vezető , példával kell eljárni! Jó példát mutatsz!

Remélem elértem célját , és felnyítottam szemed! Azt teszel velem amit akarsz , de véleményemet kifejtem! Direkt ide írtam , mivel ez egy nyílt levél , nyílt üzenet Neked! Nem privátban akartam szándékosan!

T-Y

« Utoljára szerkesztve: 2012-09-27 10:32:58 írta tonyyayo »
A csapatmunka lényege: mindig van kit hibáztatni.





Fr3nd

Re:Fr3nd
« Válasz #1 Dátum: 2012-09-27 12:07:03 »
Ccc, Tony köszönöm, de ezzel csak annyit érsz el, hogy megint megkapjam, hogy uszítom a népet. Te is nagyon jól tudod, hogy ő objektív és korrekt. Ahogy téged nyíltan megfenyegetett, más admint, aki fele annyit (se) csinált, mint te és hetente 4-5 fakebanja érkezett be, annak nem szólt semmit.

Én örülök, hogy általam rend lett, fegyelem és jóval kevesebb csaló (mint mikor kezdtem feljárni) onlydust2-n. Véleményem szerint sokkal jobb társaság volt (onlydn), mint publicon, aki képes volt megszerettetni azt a rendkívül monoton (csak d2, OMG) szervert az emberrel. Bízom benne, hogy így is marad és a jelenlegi admin gárda is ki tudja érdemelni a tiszteletet olyan játékosoknál, mint én is anno (lsd Balanar). Remélem, hogy ők is legalább annyira figyelni fognak a teambalance-ra és nem hagyják, hogy a skillesnek nevezett alapkemperek és fragvadászok spameljék az egyest csapatválasztásnál, vagy átálljanak az erősebb csapatba (ugye edwin, lancsak, stb.) Mert ha marad ez a "törzsjátékos" azt csinál, amit akar felfogás, az sokat ront a játékélményen.
« Utoljára szerkesztve: 2012-09-27 12:09:36 írta Fr3nd »

naneee

  • *
  • Hozzászólások: 851
  • Karma: +0/-2
    • Profil megtekintése
Re:Fr3nd
« Válasz #2 Dátum: 2012-09-27 12:30:42 »
Leszarom , hogy túl lihegett téma , vagy sem , de leírom véleményem! Örülnék , ha nem törölné ki senki .... (Addig írom újra míg el nem jut oda , ahova szánom) !

Hallottam ezt azt , hogy miért vették el az adminját...  Akarom , hogy visszakapja? IGEN!

Fr3ndnek köszönhetünk napi 30 bant (lehet keveset mondok , nem számolom át) , amivel szerintem kiemelkedik! Nem akarok senkit se megbántani , de amikor aktivabb voltam ,  Fr3nd mindig tettre kész volt! Te Medvével pedáloztál , hogy ő jól végzi munkáját , nem él vissza a jogával! Nálam az is visszaélés , ha öcsike anutázik a szerveren 1 napos banból lesz 1 órás ban! Nem Crys vette le! Medve Team Force2zik , akkor nagyjából baszik a steamre/CS-re  is ! ( Medve nem rád irányul , csak veled takarozgat valaki , akkor kénytelen az ember belekeverni!) Stílusa miatt vetted el? Amikor odaadtátok neki a jogot tudtátok milyen! Most meg ezért veszed el?:) Ez olyan , hogy "felköpök az égbe és alá állok"! Remélem érted az íroniát!  Fr3nd ezzel a stílussal érte azt el , hogy ne úgy beszéljen vele egy-két egyén , mintha seggéből rángatták volna ki! Tudnék mondani olyan admint , akinek jó formán nincs tisztelete , mintha a TE bábod lenne , mert sokaknak fogalmuk sincsen , hogy lehet admin! Tied a szerver , te döntesz , te uralkodsz mindenek felet! De hogy irányithatod úgy a dolokat , hogy havi 1x látogatod meg a CS közéletét?!  Ezért érzem azt , hogy te öncélúan cselekedtél  ! Tudni illik , hogy te utálod Fr3ndet , magadnak hazudsz nem nekem , nem az admin kollegáknak , hanem MAGADnak , de egyenesebb lett volna , ha azt mondod , hogy Fr3nd utállak , húzd meg a faszom , de elveszem az adminod . Nem egy koholt unban miatt , stílúsára hivatkozva veszem el! STÍLUSÁRA!!! Ezt akár megtehetted volna 1 hónapban!  Ez sem következetesség! Ezt akkor is szajkóztam , mikor admin voltam , hogy sok embernél nincs következetesség! Fr3ndnek egy hibája volt , stílusa! Én bírom őt , mert nem olyan , amilyennek te megismerted!  De mérlegeljünk már ! Mellette hány olyan embert buktatott le , hány olyan csalót bannolt ki , aki mai napig visszatérő lenne? Inkább basztam volna ki C0ret , aki 20 percig néz egy csalót !!!!! Sorolhatnám! De gondolom kényelmesebb úgy szervert csinálni , ha olyanok vannak alattam (kisadminok) , akinek nincs önálló véleménye , kong az ürességtőla  feje , megvezethető! Következő lépcső fok a szerveren az lesz , hogy eljutunk oda , hogy egy két admin TE tetteid utána felbátorodva öncélúan bannol majd! Akkor majd mit teszel? Ha olyan erkölcsös ember vagy , akkor nem fogsz ellene semmit se tenni!:) Hisz hogy várhatod el , hogy ő ne úgy cselekedjen , mint Te? Te vagy a vezető , példával kell eljárni! Jó példát mutatsz!

Remélem elértem célját , és felnyítottam szemed! Azt teszel velem amit akarsz , de véleményemet kifejtem! Direkt ide írtam , mivel ez egy nyílt levél , nyílt üzenet Neked! Nem privátban akartam szándékosan!

T-Y

+1
"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk."
 Szophoklész

naneee

  • *
  • Hozzászólások: 851
  • Karma: +0/-2
    • Profil megtekintése
Re:Fr3nd
« Válasz #3 Dátum: 2012-09-27 12:32:28 »
Ccc, Tony köszönöm, de ezzel csak annyit érsz el, hogy megint megkapjam, hogy uszítom a népet. Te is nagyon jól tudod, hogy ő objektív és korrekt. Ahogy téged nyíltan megfenyegetett, más admint, aki fele annyit (se) csinált, mint te és hetente 4-5 fakebanja érkezett be, annak nem szólt semmit.

Én örülök, hogy általam rend lett, fegyelem és jóval kevesebb csaló (mint mikor kezdtem feljárni) onlydust2-n. Véleményem szerint sokkal jobb társaság volt (onlydn), mint publicon, aki képes volt megszerettetni azt a rendkívül monoton (csak d2, OMG) szervert az emberrel. Bízom benne, hogy így is marad és a jelenlegi admin gárda is ki tudja érdemelni a tiszteletet olyan játékosoknál, mint én is anno (lsd Balanar). Remélem, hogy ők is legalább annyira figyelni fognak a teambalance-ra és nem hagyják, hogy a skillesnek nevezett alapkemperek és fragvadászok spameljék az egyest csapatválasztásnál, vagy átálljanak az erősebb csapatba (ugye edwin, lancsak, stb.) Mert ha marad ez a "törzsjátékos" azt csinál, amit akar felfogás, az sokat ront a játékélményen.

Ezek szerint nem szeretsz?  ???

ui: Egyébként már rohadtul unom OD2-t. :D
"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk."
 Szophoklész

donzolee

  • *
  • Hozzászólások: 320
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Re:Fr3nd
« Válasz #4 Dátum: 2012-09-27 12:34:14 »
tudnám kiről beszéltek....

zajci

  • zajci
  • *
  • Hozzászólások: 354
  • Karma: +19/-22
    • Profil megtekintése
Re:Fr3nd
« Válasz #5 Dátum: 2012-09-27 13:23:02 »
Idézet
Egyébként már rohadtul unom OD2-t.

Ezzel nem vagy egyedül!

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Re:Fr3nd
« Válasz #6 Dátum: 2012-09-27 14:17:24 »
Azt hiszem eddig túl jó idulatú voltam. Frendnek akartam írni egy levelet Facen de miután elküldte a levelét amiben le nyomorékozott meg enyhe utalást tett arra, hogy cigány lennék (tanárhoz méltó viselkedés) egyből letiltott szóval még csak válaszolni sem tudtam. Korrekt. Kezdem unni a sértegetéseket, viszont az milyen meglepő , hogy steamen nem egy ember írta, hogy nagyon jól döntöttem (csak már rég meg kellett volna tennem ezt a lépést) valamint idéznék egy mondtatot amit egy admin kolléga irt nekem (nevet direkt nem mondok) "köszönjük , hogy 1 seggfejjel kevesebb". A vélemények nagyon megoszlanak Fr3ndről, ezzel nincs is baj. Valaki kedveli valaki nem. Viszont most van az a pont hogy tényleg elég lesz ebből a Fr3ndes dologból. Crys és én adhatunk / vehetünk el admin jogot, szóval JOGOMBAN áll!!!! Konkrét okot le írtam , hogy miért , tetszik nem tetszik ez van. Egy kezemen meg tudom számolni hány jogot vettem el, ez bizonyítja is , hogy nem szoktam ok nélkül vagy " mondvacsinált " okok miatt admin jogot elvenni. Témát zárom

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Re:Fr3nd
« Válasz #7 Dátum: 2012-09-27 14:24:35 »
Ja még annyit , hogy én nem utáltam Fr3ndet mert életemben nem beszéltem vele 5 mondatnál többet. Most miután elvettem a jogát váltottunk 1-2 levelet, hát inkább meg se ismerném :) az hogy te szereted vagy nem az engem nem érdekel, attól mert már nem admin ugyanúgy szeretheted. Személyes problémáim miatt sohase veszek el admin jogot, erre hanen az elő példa.na most akkor zárom , remélem felfogta mindenki a döntést!

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Re:Fr3nd
« Válasz #8 Dátum: 2012-09-27 14:59:39 »
Ja még annyit , hogy én nem utáltam Fr3ndet mert életemben nem beszéltem vele 5 mondatnál többet. Most miután elvettem a jogát váltottunk 1-2 levelet, hát inkább meg se ismerném :) az hogy te szereted vagy nem az engem nem érdekel, attól mert már nem admin ugyanúgy szeretheted. Személyes problémáim miatt sohase veszek el admin jogot, erre hanen az elő példa.na most akkor zárom , remélem felfogta mindenki a döntést!
+++
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Re:Fr3nd
« Válasz #9 Dátum: 2012-09-27 15:08:15 »
Tény, hogy francival nem jöttünk ki . Régen pofátlan agressziv játékstilusomat ismerhette meg a nép nagy része. De azóta sok idő el telt és meg változtam . Igyekszem azt tenni, amit tennem kell és úgy ahogy kell !!! Remélem a közeljövőben a kettőnk közti nézeteltérés is felejtésre kerül .
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

inaktiv-.-

  • dzsooe
  • *
  • Hozzászólások: 636
  • Karma: +3/-1
    • Profil megtekintése
Re:Fr3nd
« Válasz #10 Dátum: 2012-09-27 15:47:22 »
Hanen akkor se visz el Franci a 300c  vel megdugni :D :D
Smoke weed every day - all nights

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Re:Fr3nd
« Válasz #11 Dátum: 2012-09-27 16:03:59 »
Nem örülök, hogy fel lett nyitva a téma, de legalább egy értelmes hozzászólás. Itt van Hanen, kb a régi énjét abszolút Fr3ndéhez tudnám hasonlítani. Hanen miatt is ment itt a vita, hogy miért vettük el a jogát, pontosan ezért mert flegma, bunkó stílust képviselt.
Azután engem elhordott mindennek aminek csak lehet, eltelt x idő , bocsánatot kért tőlem és belátta , hogy egyáltalán nem volt szép ahogy ő akkor viselkedett velem, valamint a játékosokkal. Én nem vagyok haragtartó, és nem is haragudtam. Crys vissza adta a jogát idővel, mert úgy érezte , hogy megváltozott (halkan megjegyzem szerintem is jó úton halad). Hanen azóta is admin, pedig az egész családfám csuklott miatta , valamint én is voltam utolsó szartól kezdve minden. Ez a tüske bennem marad, és láss csodát, mégse vettem el az admin jogát ;) :D (érezzétek át a rímeket :D) Szóval kizárhatjuk azt, hogy személyes okok miatt én elvenném bárkitől is, mert akkor Hanen már nem adminkodna.