Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 44
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Gondolatok  (Megtekintve 5205 alkalommal)

SünZ0l

  • *
  • Hozzászólások: 140
  • Karma: +5/-11
  • Gungame Hero
    • Profil megtekintése
Gondolatok
« Dátum: 2012-08-01 16:43:03 »
Gondoltam megjegyzek pár dolgot bármiféle provokatív szándék nélkül és várom ki mit szól hozzá.
Ezek csak a FUN szeróval kapcsolatban vannak többire nem járok szóval ott nem tudom mi a helyzet.

1. Minap olvasgattam a banlistet és komoly mosolyt csalt többször is az arcomra mikor a "milyen ok" oszlopba értem... :D
Gondolat...: Milyen okból repült az illető és mennyi időre mert a delikvens nemfeltétlen tudja, hogy mi rosszat csinált és mennyi időre van kitiltva. Elképzelem ahogy a 10éves gyerkőc valami rosszat csinál és kirúgják azzal az indokkal, hogy "csá" és ettől az érzelmi sokktól az első fára felakasztja magát. -_-'

2. Steam > Véleményem szerint (nem tapasztalat) a steamesek is ugyanolyan potenciális csalók lehetnek mint a nonsteam kollégák ugyanis a steam egy platform ami egyesíti a boltot, netböngészőt, játékindító panelt, chatet. A valószínűség, hogy egy steames csalni fog az azért kisebb mert pénzt költött rá és nem hinném, hogy el akarja nyesni magát egy bannal(jelentés a nagy emberek felé). Külföldön nem csak 1 játékért van megvéve a steam hanem a steamen veszik meg a játékok komoly hányadát... vagyis komoly bankszámlaként is felfoghatjuk a működését. Egyes esetekben több ezer angol font értékű(több száz ezer magyar forint) [ Bluexephos ].
Lényeg a lényeg steam vagy ns a cs ugyanúgy hackelhető.

3. Tanuljunk meg gránátot dobni kérem.
Az, hogy kör elején megveszed a max 4db gránátodat és ezekből 3at a csapattársad nyakába dobod mert nem tudsz célozni és a 4. is csak azért nem oda mert már lelőttek, valahogy ez nem az igazi.
Mi lenne ha lenne friendly-fire ?
(tudom Boldogmacika örülne de ez mellékes)
1 flashbang ha a szemed előtt villan 5mp-ig szart sem látsz és további 5-10kell, hogy teljesen eltűnjön és akkor még ez csak 1 volt. Kisebb mapokon szokott még előfordulni, hogy kérjük ezt meg azt nem kéne... erre a válasz, hogy "A játék része" ez szép és jó de nem hinném, hogy az a játék, hogy 1mm ről bámuljuk a ragyogó havat az első 20mp-ben mert repülnek át folyamatosan a flashbangek  [aim_cool_map] és társai.

Ezzel a 3 hosszabb gondolattal megpróbáltam leírni a véleményemet ismételten semmi provokatív jelleggel inkább csak építő jellegű kritika.

AdR

  • *
  • Hozzászólások: 123
  • Karma: +18/-13
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #1 Dátum: 2012-08-01 17:07:06 »
1. A szervernek van 1 szabályzata. A honlapon el is lehet olvasni. Nyilván való ezáltal, hogy az adminoknak nem kötelességük paragrafusokat, tételeket írni indokban. Ha valakinek el jut a tudatáig a ban és nyom egy 0-át akkor láthatja, hogy hol lehet reklamálni. Erről a részről is pipálva.

2. Nagy része igaz, de ns highot nem igazán látni, steameset annál inkább. Tehát itt több lehet a csalási arány, mivel ha valaki high akkor már megveszi a játékot. A másik része pedig az, hogy ritkán kezdik úgy a játékot, hogy steamet vesznek, szóval a kezdők min 90%-a ns. És kik között magas a csalási arány? A kezdők közt. Gondolom unják, hogy mindig belövik őket, nem tudnak érvényesülni stb...

3. Public szervereken lenne ám igazi káosz ha lenne tk. Szerintem neked se esne jól, ha a csapattársad által jól eldobott heg a picsádba durranna. Vagy megijed és belédrotál. Akkor jönnének az anyázások és testvérei.
Az meg, hogy nem tudják eldobni a gránátot már megszokott.

SünZ0l

  • *
  • Hozzászólások: 140
  • Karma: +5/-11
  • Gungame Hero
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #2 Dátum: 2012-08-01 17:25:04 »
Pár éve volt szerencsém admin lenni egy cs1.6 wc3 as pub szerón 26fős max létszámmal, ott 50%-os sebzés volt ff-ből kifolyólag, tk után meg választásos lehetőség volt a megtorlásra... az külön öröm volt mikor a delikvens ketyegő bombává lehetett változtatni. :o

Amiket egyébként leírtam azok nem azért írtam, hogy meg legyenek oldva csak egyszerű gondolatoknak szántam... a 3. pontot lehetne megoldani de azt kész lehetetlenség. :D
A monológomat inkább csak afféle rövid kis nyári szösszenetnek szántam mintsem, hogy admin foglalkozzon vele. De értékelem, hogy elolvastad.

AdR

  • *
  • Hozzászólások: 123
  • Karma: +18/-13
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #3 Dátum: 2012-08-01 17:48:25 »
Persze vágom, hogy csak a véleményedet írtad le nem is az volt a célom, hogy kritizáljam, csak más szemszögből néztem a dolgokat. Én is jártam olyan szerveren, ahol ff-nél választani lehet a megtorlások közül de én azt max fun szeróra tudom elképzelni, (tudom, hogy ezeket funra értetted) de sztem crys nem rakná ilyesféle pluginokkal tele a szervert.
Viszont a 3. pontnak a flesselős részét meg lehetne oldani, mert olyan szerón már jártam ahol nincs teamfless. Gondolom erre is van vmi plugin vagy akármi amivel ezt blockolni lehet. Szétrobban előtted de nem vakulsz. Ha jól emlékszem nem is volt bugos, hogy pl. saját magadat sem tudod bevakítani.

VodkA

  • *
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #4 Dátum: 2012-08-01 19:34:14 »
MIÉRT KELL SÍRNI HA AZ ELlENFÉL DOBJA A FLESST AZ ARCODBA???? IGENIS A JÁTÉK RÉSZE!! UGYANUGY SIRTOK A WPZÉSÉRT IS!!!!!

AdR

  • *
  • Hozzászólások: 123
  • Karma: +18/-13
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #5 Dátum: 2012-08-01 19:58:33 »
MIÉRT KELL SÍRNI HA AZ ELlENFÉL DOBJA A FLESST AZ ARCODBA???? IGENIS A JÁTÉK RÉSZE!! UGYANUGY SIRTOK A WPZÉSÉRT IS!!!!!

Légy szíves az ilyen  értelmetlen, sérült agyú kommenteket mellőzd.

1. Ha tudnál olvasni, és szöveget értelmezni, láthatnád, hogy a teamflashről volt szó nem az ellenfél általi flessről.
2. A második pedig az, hogy mi ez a csupa nagybetű? Félsz?
3. A harmadik pedig, ha már ilyen nagy elánnal hozzászólsz 1 témához, elolvashatnád azt. (feltéve ha az 1. pontnak megfelelsz)

VodkA

  • *
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #6 Dátum: 2012-08-01 21:01:31 »
Te FOGYATÉKOS Te!!!
ez akkor mi??? elpofázod nekem te nagy tudós?
"az első 20mp-ben mert repülnek át folyamatosan a flashbangek  [aim_cool_map] és társai."
szóval ez is úgy van,hogy átszalad a társam az ellenfél térfelére és vissza dobja nekem?
kibaszott okos vagy...

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #7 Dátum: 2012-08-01 21:10:31 »
Te FOGYATÉKOS Te!!!
ez akkor mi??? elpofázod nekem te nagy tudós?
"az első 20mp-ben mert repülnek át folyamatosan a flashbangek  [aim_cool_map] és társai."
szóval ez is úgy van,hogy átszalad a társam az ellenfél térfelére és vissza dobja nekem?
kibaszott okos vagy...

Most én vagyok fogyatékos ( nem magas labda, nem kell lecsapni! :P ) vagy vodka piált be, de kurvára nem vágom miről hablatyol :D Értelmetlen számomra az egész :D
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

AdR

  • *
  • Hozzászólások: 123
  • Karma: +18/-13
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #8 Dátum: 2012-08-01 21:42:10 »
Te FOGYATÉKOS Te!!!
ez akkor mi??? elpofázod nekem te nagy tudós?
"az első 20mp-ben mert repülnek át folyamatosan a flashbangek  [aim_cool_map] és társai."
szóval ez is úgy van,hogy átszalad a társam az ellenfél térfelére és vissza dobja nekem?
kibaszott okos vagy...

Most én vagyok fogyatékos ( nem magas labda, nem kell lecsapni! :P ) vagy vodka piált be, de kurvára nem vágom miről hablatyol :D Értelmetlen számomra az egész :D


Számomra is értelmezhetetlen. Lehet sokat vodkázott. De biztos faluszéle után 2köpésre lakik, ahol úgy beszélnek egymással az emberek, mintha kutyával beszélnének.

VodkA

  • *
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #9 Dátum: 2012-08-01 21:54:36 »
a lényeg h te okos vagy

Janika

  • *
  • Hozzászólások: 76
  • Karma: +0/-2
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #10 Dátum: 2012-08-01 22:15:42 »
Te FOGYATÉKOS Te!!!
ez akkor mi??? elpofázod nekem te nagy tudós?
"az első 20mp-ben mert repülnek át folyamatosan a flashbangek  [aim_cool_map] és társai."
szóval ez is úgy van,hogy átszalad a társam az ellenfél térfelére és vissza dobja nekem?
kibaszott okos vagy...

VodkA, Zoli ennél a résznél csak a Teamflashekre célzott általánosan, melyre onnan lehet rájönni, hogy az egész bekezdést arról írta, csak lusta volt mindig kiírni, hogy Teamflash. Gondolom én. Bocsánat, ha nem így van a dolog.

RaGi

  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #11 Dátum: 2012-08-01 23:24:39 »
Te FOGYATÉKOS Te!!!
ez akkor mi??? elpofázod nekem te nagy tudós?
"az első 20mp-ben mert repülnek át folyamatosan a flashbangek  [aim_cool_map] és társai."
szóval ez is úgy van,hogy átszalad a társam az ellenfél térfelére és vissza dobja nekem?
kibaszott okos vagy...

Most én vagyok fogyatékos ( nem magas labda, nem kell lecsapni! :P ) vagy vodka piált be, de kurvára nem vágom miről hablatyol :D Értelmetlen számomra az egész :D


Nem te vagy a fogyatékos, csak ő nem értette meg, hogy az egész bekezdés a teamflashekről szólt, ennyi az egész.

SünZ0l

  • *
  • Hozzászólások: 140
  • Karma: +5/-11
  • Gungame Hero
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #12 Dátum: 2012-08-02 01:42:32 »
Moderáció ha kérhetem.

Általánosságban a gránátdobást kéne kicsit ésszel művel, friendly fire híján a flashbang dobásra gondolok. Az aim_cool_map -on kifejezetten a flashbang létjogosultságát kérdőjelezem meg, mint további hasonló pöttöm mapokon.
Engem nem érdekel ha awpzel egy akkora mapon amekkora egy sufni maximum nem tudlak megérteni miért nem tunkolsz amivel többet tudsz ölni de ezt mindenki maga dönti el. Ahogy sokan mondták már az is a játék része és én is szoktam használni több-kevesebb sikerrel.

pulos

  • *
  • Hozzászólások: 174
  • Karma: +0/-3
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #13 Dátum: 2012-08-02 14:21:11 »
Pár éve volt szerencsém admin lenni egy cs1.6 wc3 as pub szerón 26fős max létszámmal, ott 50%-os sebzés volt ff-ből kifolyólag, tk után meg választásos lehetőség volt a megtorlásra... az külön öröm volt mikor a delikvens ketyegő bombává lehetett változtatni. :o
De mikor rakétát csináltál a delikvensből az volt ám csak a nagy durranás! :) Úgy lőtte ki a pácienst, hogy azt gondoltad a monitorja tetején jön majd ki! De a legborzasztóbb az volt, mikor véletlen a "Megbocsájtás"-ra kattintottál vagy mikor eltünt a menüsor, mert túl körülményesen nézegetted.! :)


"Nem attól leszel Szent, hogy magadra keresztet varratsz!"

AdR

  • *
  • Hozzászólások: 123
  • Karma: +18/-13
    • Profil megtekintése
Re:Gondolatok
« Válasz #14 Dátum: 2012-08-02 14:49:29 »
Pár éve volt szerencsém admin lenni egy cs1.6 wc3 as pub szerón 26fős max létszámmal, ott 50%-os sebzés volt ff-ből kifolyólag, tk után meg választásos lehetőség volt a megtorlásra... az külön öröm volt mikor a delikvens ketyegő bombává lehetett változtatni. :o
De mikor rakétát csináltál a delikvensből az volt ám csak a nagy durranás! :) Úgy lőtte ki a pácienst, hogy azt gondoltad a monitorja tetején jön majd ki! De a legborzasztóbb az volt, mikor véletlen a "Megbocsájtás"-ra kattintottál vagy mikor eltünt a menüsor, mert túl körülményesen nézegetted.! :)


Olyankor van az, hogy kövi körben megkeresed és letúrod a halálba :)