Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 39
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: frend  (Megtekintve 12234 alkalommal)

Panadol

  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
frend
« Dátum: 2012-07-16 22:17:16 »
Mivel me'g egy napig se hagyod nyitva a te'ma't eze'rt engedelmeddel u'jat nyitok. Szo'val e'pp ott ja'rtunk  , hogy bema'soltad a ke'pet mie'rt is kaptam a bannt. Ez hazugsa'g mivel akkor ma'r bannolva voltam. A Bannt egy "teamflashe'rt adtad NUKE-on nyilva'n emle'kszel. Amit egye'bke'nt aze'rt dobtam el mert ma'r fe'lo'ra'ja ko'stolgatta'l provoka'lta'l  , de mivel mindenkit provoka'lsz , hogy elkuldjenek az anya'dba ez nem meglepo . Na te'rjunk vissza . Miuta'n bannolta'l egy teamfalshe'rt azutan egy ma'sik accal visszajottem e's akkor anya'ztam teha't a bann t nem anya'za'se'rt kaptam az csak annak a kovetkezmenye volt. Na de ez re'gen volt terjunk vissza a jelenbe. Kivoltam bannolva X honapig amikor crysnek irtam , hogy anyaztam meg a te ke're'sedre regisztra'tam ide is habiszti diploma'cia van e's nyitottam forum te'ma't amit 5 perc alatt leis za'rta'l szinte'n mint most. Na mind1 is szval Crysnek mondtam anyaztam stb es mondta kapok egy utolso ese'lyt ez 3 honapja volt vagy 2 nem tudom mar . De azota senkivel nem vesztem ossze nem anyaztam erre te ma feljossz es bannolsz mert fel eve vagy tobb ez tortent es ugy hogy a fo admin levette a bannt . Ha ez igy marad akkor mi a FASZNAK van szabalyzat ha te mindent megtehetsz mert en azert kaptam buntetest ugyanis honapokig nem jatszottam a szeron ???
« Utoljára szerkesztve: 2012-07-17 00:03:39 írta Panadol »

N0v3mb3r

frend
« Válasz #1 Dátum: 2012-07-16 22:31:06 »
Na akkor ez már az ötödik.

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #2 Dátum: 2012-07-16 22:34:36 »
Panadol, én nem akarok beleszólni, mert mint tudhatod, engem sem kedvel különösebben Fr3nd, de azért kiemelnék néhány jelzőt ebből a szösszenetből amit írtál: "te patkány" , "visszatértem egy másik accal és akkor ANYÁZTAM"
Őszintén! Ilyen hozzáállás mellett Te mit vársz itt bárkitől is? Elhiszem, hogy Fr3ndnek is van egy stílusa, ami nekem sem különösebben tetszik, de ha némi IQ szorult volna beléd, akkor nem írnál vagy mondanál ilyen dolgokat felelőtlenül! Mert ebben az esetben neki kell igazat adnom!
"Amilyen a mosdó olyan a törölköző!"
Ne várd, hogy másképp álljon a helyzethez!
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

Panadol

  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #3 Dátum: 2012-07-16 22:38:43 »
Ha't ennek vannak elozmenyei ott az elozo ablak 2 lejebbe  szinte'n mai anyag ott frend kezdte el a jelzo:ket haszna'lni e'n teljesen normalisan irtam  , az anyazast az be kell ismernem de az mar tobb mint fel eve volt csak frend arra hivatkozik allandoan . Amit egye'bke'nt o provokalt ki hogy lebuzizott Dozer segglyuka es miegymas , de a regi topicot is megne'zheteted mindig frend kezdi a se'rtegete'st neki a " patkany " jelzo meg dicseret is.

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #4 Dátum: 2012-07-16 22:46:09 »
Igen elolvastam, és láttam a képet is amin üzentél neki. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de elgondolkodnék a helyedben, ha Neked valaki ilyet mondd, azt Te mivel jutalmaznád? Az anyázáson én sem szoktam nevetni! Főleg  nem ha cifrázzák is!
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

Panadol

  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #5 Dátum: 2012-07-16 22:48:19 »
Jogos ebben igazad van , de buzizott faszopozott anyazason kivul mindent csinalt akkor is jogtalanul bannolt mert teamflashert bannolt es az anyazast azutan kapta..

Panadol

  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #6 Dátum: 2012-07-16 22:50:55 »
De igazibol ez akkor se szamit ki mit csinalt a fo admin azt mondta kapok egy eselyt nem e'ltem vissza vele milyen jog alapal bannolt ??

Panadol

  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #7 Dátum: 2012-07-16 23:01:15 »
Szerettem volna ide linkelni a pa'r ho'nappal ezelotti besze'lgete'sunket . de szore'n sza'la'n eltunt kakashi is irt ahhoz mind1 aki emlekszik az tudja , hogy a se'rtegete'st frend szokta kezdeni  , de a'llita'sa szerint o csak a rend et akarja betartatni , de igazibol ez se'rtegete's ne'lkul nem tudja megoldani.

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #8 Dátum: 2012-07-16 23:01:53 »
Ezt már közösen kell tisztáznotok Cryssel és Fr3nddel!

És jegyezd meg! Nem anyázunk!
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

zajci

  • zajci
  • *
  • Hozzászólások: 354
  • Karma: +19/-22
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #9 Dátum: 2012-07-16 23:24:38 »
Panadol: Neked most nagyon jól jön ez a Fr3ndes story. Ha nem lenne Fr3nd, akkor is bannolva lennél örökre a folyamatosan anyázásokért plusz, hogy egyből leléptél utánuk. Nem egyszer csináltad meg.  Ha Fr3ndet emellé leanyáztad, hát kurva nagy pech! De rajtad alapból maradhatna a ban, mert kb. leszarsz mindent.

Garry: Nekem semmi bajom Veled. De már nagyon unalmas. Tartsd be amit ígértél, keresd meg Fr3ndet és rendezd le vele.

"én megpróbáltan kulturáltan, viccesen, úgy sem ment az értelmes kommunikáció így várom a főadminok válaszát reakcióját."

Hát ez meg szerintem nagyon nem jött össze. Az első ban után ember módjára kellett volna megnyilvánulni és nem vitatkozni lehordani a másikat. Te voltál az egyik legnagyobb ludas abban, hogy elfajultak a dolgok. Helytelenül reagáltál.

Elsőre adom, hogy sok volt az örökban, de az már Cry$ döntése volt.


Panadol

  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #10 Dátum: 2012-07-16 23:30:55 »
En ma'r belefa'radtam ebbe az ege'sz csata'roza'sba. Ha oszintek vagyunk amiota van a szerver azota ismerjuk egymast lehet regebb ota talan frendet meg assasin vagy tiszafured rol ismerem . Kezdetben joban voltunk mixelgettunk is ennyi . Ezeket csak azert irom le , hogy kicsit komplexebb ke'pet kapjunk e's oszinten irom le ami volt. Szval a jelenleg 12 eves CS palyafutasombol amiota van a szerver azota ezen jatszom Frendet is azota kicsit regebb ota ismerem. Ott kezdodott el ez az ege'sz mize'ria kettonk kozott. Hogy valakit o:s re'gen leanyaztam mondjuk 2 e've. De ha oszinte vok akkor akkoriban ez tobbszor is elofordult . Egyszer csak meg megkaptam az elso bann t ezt meg az se biztos hogy Frend adta jo regen volt. De az adminok nagy reszevel joban voltam hiszen egesznap eggyutt jatszottunk igy nekem tobbet elneztek. Aztan kesobb Frendtol kaptam 1 bannt utannal feloldottak. Utanna kaptam 1 et megint frendtol megint feloldottak. Ezeket mind anyazaser kaptam. Es valahogy ugy durvult el az egesz , hogy nekem mindig levettek a bannt es ez Frendnek elkezdte bokni a szemet. Es elkezdett kostolgatni amit nem hagytam annyiban. Es valahogy igy romlott meg a viszonyunk. En sok mindenben hibas vagyok amit sajnalok egyszer le anyaztam nagypapit (akivel elotte szinten joba voltam de en' akkor az anya'za'st kotoszoke'nt haszna'ltam nem se'rte'snek sza'natam mindazon a'ltal nem lehetett ), szval Frend szeme'ben hogy nem voltam szimpatikus egyet kell ertsek jogos volt  . De azert teltek az idok en is nottem fel meg voltak szar napjaim ahogy mindenkinek. Es azert az is megkell jegyezni hogy Frend se volt tisztesseges es sokszor visszaelt a hatalmaval. En sajnalom az anyazasokat reszben bar azert az elejen amien tiszteletlen voltam kesobb ezt frend azert rendesen uberelte velem szemben legalabbis . De ha oszinte akkor ezt szerintem o is belatja. Igazibol en mar megvaltoztam nem anyaztam senkit ugy mond mar kieltem magam csak munka utan szeretek kicsit jatszani . Azert mar 12 eve ja'tszom,a szerveren is azota amiota van. Tudom hogy ennek ehhez nincs sok koze . En megkaptam az utolso eselyemet szepen csondben eljatszok. Akit a multban megsertettem sajnalom belertve frend et is. Ha amit kaptam esely elveszitek igy jartam elfogadom tobbet nem fogok akkor itt jatszani. De vissza terve a targyra itt mind2en hibasak vagyunk en inkabb a multban hibaztam frend pedig a jelenben tobbet.  Dontsetek elfogadom.

Panadol

  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #11 Dátum: 2012-07-16 23:45:37 »
Zajci levele're va'laszolva : ez amit irsz ezek a dolgok megtortentek sajna'lom , az azonban nem igaz , hogy leszarok mindent, mert ebben az eltel 3 ho'napban amiota crys adott eselyt senki ellen nem ve'tettem de az elotte levo idoszakban is csak frend ellen ve'tettem , de azert ott mindeketten hiba'sak voltunk . De amikor ma'sokat anya'ztam es lele'ptem ezeket sajna'lom volt ilyen de ezek regebben voltak ezt csak azert teszem hozza' mert megva'ltoztam , terme'szetesen ha negativ a dontes azt is elfogadom  csak azert hoztam le'tre ezt a mait mert mostanabn senki ellen nem vetettem , es crys azt mondta kapok egy eselyt es hirtelen felhaborodtam , hogy egy masik szemely ezt felulakarja biralni (ra'ada'sul eltelt 3 ho'nap e's a mai modern jogban sem 3ho'nap mu'lva kezdik el felulbira'lni a donteseket hanem akkor ,meg igazibol 1dul donott errol ) aki ha jol tudom kisebb rangban van . Mind1 ha mennem kell megyek csak ke'rlek titeket legala'bb ne egy ember donte'se legyen hanem legalabb te'nyleg beszeljuk meg.

Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #12 Dátum: 2012-07-17 02:23:39 »
De igaza van Panadolnak is egyik részen hogy véletlen egy "Teamflash" miatt is mert az Admin ép attól az 1 véletlen teamfleshtől halt meg akkor dühösségből kibannolja az illetőt. Ilyen dolog nem egyszer történt a Magyar szervereken, csak most már az van hogy ha Admin bannol akkor már nem is irja, és azért tanú nincs is.
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

zajci

  • zajci
  • *
  • Hozzászólások: 354
  • Karma: +19/-22
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #13 Dátum: 2012-07-17 05:31:50 »
Köszönjük Edvin, az építő jellegű hozzászólást. Szerintem maradj a chatboxos hülyeségeknél.

zajci

  • zajci
  • *
  • Hozzászólások: 354
  • Karma: +19/-22
    • Profil megtekintése
frend
« Válasz #14 Dátum: 2012-07-17 06:55:14 »
Ki beszélt itt a nevelésről? Egy szót nem írtam róla, csak leírtam, hogy mi lett volna a normális eljárás. Na, mindegy, én ebbe nem mászok bele jobban!

Ti dolgotok!