Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 88
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,136
  • stats Összes hozzászólás: 40,667
  • stats Összes téma: 3,022
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb  (Megtekintve 5406 alkalommal)

dude.

  • *
  • Hozzászólások: 106
  • Karma: +0/-3
  • U N S T O P P A B L E
    • Profil megtekintése
Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Dátum: 2012-07-16 13:58:19 »
Mi számít csalásnak? FaCe ha megtennéd de leírod nekem melyik az amelyikből hasznot nyerek ergo bannolhatóvá válok!
"Nem a győzelem a fontos, hanem az alázás!"

N0v3mb3r

Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #1 Dátum: 2012-07-16 14:17:12 »
te tényleg ennyire nyomi vagy?

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #2 Dátum: 2012-07-16 14:22:42 »
http://cs.crys.hu/plugins/forum/forum_viewtopic.php?26998.0#post_27012 és még van vagy 3-4 ilyen topic, de latszik valakinek nagyon nehéz a felfogása... menjél inkább vizilabdázni...

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #3 Dátum: 2012-07-16 14:38:40 »
Red!

Én mondtam Neki, hogy ne unbankérelemben vitassuk ezt meg, hanem egy erre szolgáló topicban!
Szóval te is olvass utána a dolgoknak, mielőtt lebaszol valakit valamiért!

dude:
Reagálok majd rá, ha lesz pár percem összeszedni.
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

N0v3mb3r

Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #4 Dátum: 2012-07-16 15:11:09 »
sd, te igen türelmes ember vagy, le a kalappal.

zajci

  • zajci
  • *
  • Hozzászólások: 354
  • Karma: +19/-22
    • Profil megtekintése
Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #5 Dátum: 2012-07-16 15:15:36 »
Jumpscript, ESL HLTV modellek, developer 1, norecoil, 16bit, nosmoke, ratehax, meg a szokásos alap dolgok. Aim, wh, speedhack!

inaktiv-.-

  • dzsooe
  • *
  • Hozzászólások: 636
  • Karma: +3/-1
    • Profil megtekintése
Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #6 Dátum: 2012-07-16 15:22:13 »
developer 1 ert mi a geciert banolunk? :@@@
Smoke weed every day - all nights

zajci

  • zajci
  • *
  • Hozzászólások: 354
  • Karma: +19/-22
    • Profil megtekintése
Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #7 Dátum: 2012-07-16 15:33:14 »
Nem értem én se! De szokásunk! Mondjunk én leszarom. Csak magával baszik aki használja a developer 1-et

Kakashi

  • Kakashi
  • *
  • Hozzászólások: 1,067
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #8 Dátum: 2012-07-16 15:37:02 »
A wh csalásnak számít? :/ Baszki nembaj attól még folytatom :D

kutyaszar.

  • *
  • Hozzászólások: 234
  • Karma: +1/-1
  • raj
    • Profil megtekintése
Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #9 Dátum: 2012-07-16 15:38:26 »
Régebben felmerült a tixo-zás is, azzal mi a pálya?
Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred...

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #10 Dátum: 2012-07-16 15:53:21 »
Idézetet írta: sd

Red!

Én mondtam Neki, hogy ne unbankérelemben vitassuk ezt meg, hanem egy erre szolgáló topicban!
Szóval te is olvass utána a dolgoknak, mielőtt lebaszol valakit valamiért!

dude:
Reagálok majd rá, ha lesz pár percem összeszedni.


csak azért írtam, mert emlékeztem, hogy Ő MAGA egyszer már írt ezzel kapcsolatban...  És nem hiszem, hogy lassan hetente kell felvilágosítani erről... ennyire unatkozik, vagy nem tudom... habár elvan a szerveren a banja ellenére... de ez nem probléma... :)

dude.

  • *
  • Hozzászólások: 106
  • Karma: +0/-3
  • U N S T O P P A B L E
    • Profil megtekintése
Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #11 Dátum: 2012-07-16 21:13:24 »
Red, nem tudom, hogy mire gondolsz, itt cszem dren és ww-n. Nagyban nézem h Sniperen meg ym1, scoutknivez23456..stb meg ami ugyebár a kedvenc majaim közé tartozik! Ha elmondanád h én milyen névvel játszom ott, és miből jöttél rá, nagyon megköszönném.. Ami a csalásokat illeti, azért kérdezem újra meg újra, h tisztázódjon, mert a modellezést pl most tudtam meg.. Én is mint minden játékos configol..stb. Tehát ez van, nem tudom, h miért vagytok így oda, FaCet kérdeztem erre ti buunkó módjára így válaszoltok vissza...grt. brb
"Nem a győzelem a fontos, hanem az alázás!"

N0v3mb3r

Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #12 Dátum: 2012-07-16 22:14:25 »
Reméltem egy hasonló reakciót, mert már készen van ám a válasz, csak nem volt apropó.

Elöljáróban két dolog kellene:
- write_only 1 > write_only 0 (magyarul próbálj meg már magadtól utána nézni pár dolognak, valószínűleg nem te vagy az első ember a földön aki úgy született meg, hogy nem tudsz pár dolgot CS-ben)
- elkezdeni gondolkodni ("előnyhöz juttat más játékosokkal szemben":értelmezni kellene)

Az van, hogy kaptál egy bant (jogos vagy nem jogos nem tudom, de nem is az én tisztem eldönteni), te megkerülve a bant visszajöttél egyből (bot reakció). Itt jött volna a gondolkodás rész. Teleszemeteled az unban kérelmeket, mert nem vagy hajlandó végignézni a fórumot, sem elolvasni a szabályzatot, sem a neten keresőt használni. Helyette folyamatosan teszed fel a kérdéseidet (write_only 1).

Egy jó tipp: ahelyett hogy írogatod a hülyeségeidet nézz utána magadtól pár dolognak, kezdd talán a szabályzattal, folytasd a fórum tüzetesebb tanulmányozásával, továbbá vannak cs-vel foglalkozó weboldalak, nézelődhetsz ott is. Második tipp, hogy szintén a rinyálás helyett próbáld meg felmérni a helyzeted, szerinted mikor kapsz unbant nagyobb eséllyel? Pl.: ha írsz egy normális unban kérelmet, ahol is elmondod az esetet és legalább úgy teszel, mintha tanultál volna belőle és megígéred, hogy többet ilyen nem fordul elő? Nem egy user kapott már így unbant. Utána már persze rajtad áll vagy bukik a dolog.

Nem tudom hogy mit értesz azon, hogy minden játékos configol. Legtöbben szinte alap configgal játszanak. Persze alapbeállítások különbözőek lehetnek (akár fegyvertartás (jobb-bal), felbontás, célkereszt személyre szabása, felvett fegyvernél való viselkedés, stb stb), de amint elkezdesz egyre inkább mélyebbre túrni, azzal vagy jól szétkúrod a cs-d, vagy "jogosulatlan előnyhöz juttatod magad", pl lecseréled a textúrákat átlátszóra, rikítócián modelleket teszel be, hogy smokeon átlátszódjon jobban, stb. Az lenne a lényeg csupán a configolásnál, hogy egy számodra elfogadható és megszokható körülményt teremts, semmi egyéb. (zárójelben hogy játszható legyen a játék, pl ratek helyes beállítása)

((két zárójelben jegyzem meg, mivel nem ez a lényeg, hogy mielőtt írsz egy hszt, ugyan nézd már át, hogy van-e benne legalább egy értelmezhető kerek egész mondat. ez nem kell a cs-hez, csak sok mindent elmond az "egyéb" kategóriában az emberről. (pl: "sninek" a topik címében) ))

dude.

  • *
  • Hozzászólások: 106
  • Karma: +0/-3
  • U N S T O P P A B L E
    • Profil megtekintése
Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #13 Dátum: 2012-07-17 10:20:36 »
bocs, az scinek akart lenni :P
Csak az a bajom h pl WW-n nem tudom h vannak ilyen modellezés, illetve configolási feltételek (nyilván az utóbbiba vannak) Ezért ha én két szerón akarnám tolni és pl a modellezést az egyik tiltja, a másik nem, akkor váltogatnom kéne..

Ebben a topikban, nem érdekel a bannolásom, már még letettem a szeróról. Mert egyszer kaptam egy hónapos bannt, másszor, meg egy általam tudatlanságból elkövetett hülyeségből kaptam egy örököt. Ergo, akármilyen gyönyörű, benyaló unbannt kérelmet írók, nem használna, mert ahogy "leveleztem" Francival, rájöttem, h ő kifejezetten utál, gondolom a sok unbann miatt.

Lehet vmilyen választ kihagytam, arra h megtennéd rákérdezel (persze,ha érdekel), és ennyi.

Ja, és köszi!
"Nem a győzelem a fontos, hanem az alázás!"

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Csalások, config, scriptek, sninek, modellek...stb
« Válasz #14 Dátum: 2012-07-17 11:23:52 »
Idézetet írta: dude.

bocs, az scinek akart lenni :P
Csak az a bajom h pl WW-n nem tudom h vannak ilyen modellezés, illetve configolási feltételek (nyilván az utóbbiba vannak) Ezért ha én két szerón akarnám tolni és pl a modellezést az egyik tiltja, a másik nem, akkor váltogatnom kéne..

Ebben a topikban, nem érdekel a bannolásom, már még letettem a szeróról. Mert egyszer kaptam egy hónapos bannt, másszor, meg egy általam tudatlanságból elkövetett hülyeségből kaptam egy örököt. Ergo, akármilyen gyönyörű, benyaló unbannt kérelmet írók, nem használna, mert ahogy "leveleztem" Francival, rájöttem, h ő kifejezetten utál, gondolom a sok unbann miatt.

Lehet vmilyen választ kihagytam, arra h megtennéd rákérdezel (persze,ha érdekel), és ennyi.

Ja, és köszi!



visszatérve, (bár ha jól emlékszem te voltál a nagy szent anno, aki alap cfgvel tolja) :D de mindegy, szóval erre is van jó megoldás méghozzá készítesz 1 config 1et és 1 config 2-t amennyiben felmész az egyikre, console, és beírod exec config1 ha ha másikra exec config2... bár azt javasolnám, hogy 1 SK vagy Cevo guit tölts le és játssz azzal ha fáj az alap cfg, mert azok hivatalos guik, nem banolnak érte sehonnan... mégsem teljesen az alap... de ahogy érzed, bár szerintem semmi értelme nincs szétmodellezni a játékot, csak fps-zuhanást, és banokat érsz el vele.... cfgbe  pedig miket módosíthatsz.... gyakorlatilag bármit, a rate 20000-25000 és a developeren kívül szerintem, mivel úgyis szarrá van kúrva minden ns cs, amit már egyszer mondtam neked, gyakorlatilag tök mindegy mit csinálsz, ezért ajánlom a guikat inkább, azokkal nem ronthatsz el semmit....