Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 37
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: FEJ! Demó, kis admin aktivitást pls! LSXD az előző videóm után még mindig játszogat a szerveren!  (Megtekintve 11900 alkalommal)

L4Z10

  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Bocs, de mint már említettem én is 1 éve játszok vele együtt és egyszer sem merült fel, hogy csaló, ma délelőttig. Ugyanígy Sztivi, Macika és a többiek sem ugattak miatta eddig az esetig, nem fura?

A támadó hangnem meg annak szólt, hogy idehívod fröcsögni, amikor annak ellenére, hogy róla szól, neki a legkevésbé sincs semmi köze ehhez a témához.

FEJ

  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
ember! nem érzed paradoxonnak h ,, róla szól de semmi köze nincsen hozzá" ?????? ezekkel a szövegekkel komolyan mondom a poén faktoromat telibe lőtted :D (szólj ha megmagyarázzam a paradoxon szót!)

FEJ

  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Nem csal  Nem is tudom honnan vettétek hogy wh-s? Sima faltunk. Sajnos ezen a mapon ez van!  

Régebben sima magikus csiga néven játszott. Elég sokat játszottam vele.        BY ADMIN   Jelzem halkan.....

okami

  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +4/-2
    • Profil megtekintése
Miért nem lehet nyugodtan játszani és nem egymás vérét szívni. Szólsz egy adminnak ha csalót látsz és kész, ha nincs eltűröd. Annyira eltúlozzátok a dolgokat, hogy már lassan csak nevetni lehet. A CS mint játék a maga nevében kihalt. Hiányoznak azok az évek amikor e játék élmény volt.

FEJ

  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése

kutyaszar.

  • *
  • Hozzászólások: 234
  • Karma: +1/-1
  • raj
    • Profil megtekintése
Nem egyszerű belátni és tovább lépni Singular, de próbáld meg! Elég poros név ez a magikus briós hozzátok képest.
Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred...

DencY

  • *
  • Hozzászólások: 45
  • Karma: +1/-0
    • Profil megtekintése
Idézetet írta: SingularIndestructibleDroid


A támadó hangnem meg annak szólt, hogy idehívod fröcsögni, amikor annak ellenére, hogy róla szól, neki a legkevésbé sincs semmi köze ehhez a témához.



L4Z10

  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Fej! Eddig 2 admin szólt a 40-ből, és az egyik szerint volt gyanús jelenet! Jól lősz és erre vered magad? Azt hiszed ezért nem baj ha wallhackelsz? Almáspite-klub! Kinek hiszed magad te őszintén?

Szép volt Dency, ugorj is ki, szép csöndesen lehetett volna ezt rendezni(így vagy úgy), erre neked meg kellett csinálnod a fesztivált és még te érzed úgy, hogy ez sok neked? A demó szempontjából teljesen irreleváns, hogy a kis haverod mit fröcsög itt össze-vissza, de akkor ugyan már válaszolj légyszíves mit gondolsz a demóban ezekről az esetekről: "Jobb oldalon van 1 eset az elején amikor eleve úgy jön ki, hogy a szélére céloz és nem a sarokra. Ott van az az eset, amikor semmit nem lát (csak a falon keresztül) és társon keresztül beadja a fejest és ott van az a kör, ami azután van, hogy Szveg lelövi. "

Okami: ha elolvastad volna az előzményt, láttad volna azért vettem fel, mert nem volt elérhető admin!

Itt mi vagyunk az áldozatok, akik felmentünk gyanútlanul egy kis szombat délelőtti lövöldözésre, de jött ez a gyökér. Mindenki azzal veszi védelmébe, hogy ennyi meg annyi ideje játszik vele. Ma délelőtt egyikőtöknek sem kellett.

okami

  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +4/-2
    • Profil megtekintése
Igen láttam az előzményeket

L4Z10

  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Ha még egy admin szerint tiszta hanyagolom az témát, de bocsánatot ezek után semmiképp nem kérek, inkább TE vegyél vissza a székelykapu méretű pofádból fej!, mert egy agyrák benned biztosan halálra lenne ítélve!

Bulava

  • *
  • Hozzászólások: 113
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Singularblablabla...nem hiszem el, hogy ide sülyedtek. Mit akarsz ezzel a demoval? Röhögetetd magad és tutira meg vagy gyöződve, hogy csal amikor fogalmad sincs az egészről. Amugy csak ezért szoltam bele, mert látom hogy ez a csalózás megint úgy megy, hogy valaki "körültekintően" ítélkezik. Csak mert "...többen is mondták..." vagy mert "jó statja volt, pedig csak most jött" :D. Tiszta kacagás...

FEJ

  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Kevés vagy te ide! CSŐ

DencY

  • *
  • Hozzászólások: 45
  • Karma: +1/-0
    • Profil megtekintése
Először is:
"amikor annak ellenére, hogy róla szól, neki a legkevésbé sincs semmi köze ehhez a témához"  Már miért ne lenne köze hozzá? Ez jó nagy hülyeség volt amit írtál. Most jön a gif.

GIF-et nem azért linkeltem hogy sok nekem ez az egész, hanem olyan baromságokat irkálsz hogy inkább leléptem.

Singu :D Én csinálom a fesztivált? :D Ember, nem tudom mi bajod van. Szerintem saját magadra haragszol mert befürödtél ezzel a demoval, és inkább támadsz, hajtod a hülyeséged. Egy-egy megmozdulásra bárkire rálehet mondani hogy csal. Ez így hülyeség hogy "úgy ment ki". Ja és még mindig nem én hívtam ide de ez eddig nem esett le neked úgy látom.

WaZ

  • *
  • Hozzászólások: 783
  • Karma: +6/-5
    • Profil megtekintése
én már írtam párszor, hogy a prok ne változtassanak gyakran nevet, ha csak nem utal az előzőre, mert ez lesz belőle :) persze ez csak egy javaslat :)
:! WaZuP :! A Helyzet :!
What's Up GAys ?! 8)

dude.

  • *
  • Hozzászólások: 106
  • Karma: +0/-3
  • U N S T O P P A B L E
    • Profil megtekintése
Singular ez egy játék, vannak jobbak, és kevésbé jobbak. Fogadd el h lettőrök közül lehet h te a 2. csoportba tartozok. Ismered Zámbó Jimit? Akko ezt is isnerned kell: "Gyere sírj a vállamon.." :)
"Nem a győzelem a fontos, hanem az alázás!"