Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 57
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szavazás

van benne igazság?

igen,van
14 (25%)
nem,nincs
42 (75%)

Összes szavazó: 3

Szerző Téma: [szavazás] Ez az egész!:)  (Megtekintve 9419 alkalommal)

GiZiNyHoOo

  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Dátum: 2012-06-12 00:54:23 »
mivel én nem tudom megtenni ezért csak javaslatot vagy csak pár szót tennék megemlítésre..:
az egész ADMIN-ságot illetve az egész rendszert megváltoztatnám....mindez annak az eredményeként állapítom meg és nyilvánítom ki a negatív véleményemet....mert egy ártatlan embert (engem) bűntetnek (örök ban) az miatt mert más (akinek szintén az az ip-je mint nekem) csal....na most itt még arról is van szó hogy folyton ezzel a problémával írok hogy "bannoltak és legyenek szívesek feloldani mert nem én voltam" meg is értem hogy állandóan ban-t kapok mert ügye ugyanazzal az ip-vel franc sem mondja meg h most akkor melyik van fennt a csaló vagy a nem csaló....de egy adminnak hogy lehet így hozzáálni "xy  kérésére, a bann utoljára lekerül... ha még1x bannolva leszel, nem érdekel , hogy ki csalt ki nem, rajtad fog maradni.
Témát zárom" by Francisco ??!!
itt Admin jogokról beszélünk....az hogy "nem érdekel ki csalt ki nem" ...nem a saját kedvtől függ hogy az illetőről leveszed-e a ban-t vagy sem....hanem hogy az elmondottak alapján levehető vagy megérdemelt-e a ban...szerintem meg kéne érteni hogy az ember nem tehet arról ha egy csalóval egy az ip-je..... szerintem még az adminoknak sem nagy feladat azt a pár ban-t bírálni és ha meg bizonyosodtak hogy az illető nem csalt akkor levenni!!! (ha mégis nagy feladat akkor bocsánat)

egy másik: miért van mindig olyan hozzászólás "hogy vedd meg a játékot/Steam-et".....??
akinek éppen másra kell a keresete és csak pár órányi kikapcsolódásra vágyik maximum heti 5 alkalommal annak miért kéne megvennie a játékot és ha nem veszi meg akkor miért kell elvenni azt a lehetőséget hogy egy kicsit kikapcsolódjon??!!

nem az én dolgom megmondani hogy ki legyen admin és ki nem....de ez így nemjó....elsősorban pozitív hozzászólásokat várok de negatív is jöhet elvégre az is vélemény...az is számít...

KoSzTrIhÁn ZsOlT



boldogmacika

  • *
  • Hozzászólások: 190
  • Karma: +4/-4
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #1 Dátum: 2012-06-12 01:07:17 »
Szia!
Olvastam az unban kérelmeidet.Láttam,hogy eléggé sokszor kértél unbant.ahogy láttam 1játékos név volt csak.Nekem 1kicsit gyanús ez.Szerintem Francisco Jól döntött,hogy rajtad hagyta,bár felesleges.Nekem is furcsa,hogy 1névre kapod az ipét.... már én is meguntam volna,és rajtad hagytam volna.
Azért volt felesleges,mert új ipt fogsz kapni...dinamikus ip.Szerencsére nem te vagy a Főnök itt és nem változtatgathatsz a dolgokon.Egyébként stemet 1000ft-ért tudsz venni.2Doboz cigi ára,vagy még annyi se!!Vagy 5sör :D Egyébként nem MUSZÁLY megvenni,de szerintem megérné.nem történne meg több ilyen eset.
Egyébként Francisco fő admin,úgy gondolom,hogy megértheted a döntését,és egyébként sem kell neked magyarázkodnia ennyi unban után,Eléggé gyanús.Egyébként szerintem nem a kedvétől függ,mert ha igen akkor szerintem  le se venné a bannokat :D Ez pedig természetes,hogy nem te mondod meg,hogy ki admin,és ki nem szerencsére :D  
A háború olyan játék, ahol te mosolyogsz. Ha nem tudsz mosolyogni, vigyor legyen. Ha nem tudsz vigyorogni, ne hagyja idő egy pillantást.

Winston Churchill


ˇˇAki fé la vereségtől, az le is Győzetik.ˇˇ
Bonaparte Napoleon

GiZiNyHoOo

  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #2 Dátum: 2012-06-12 01:07:59 »
u.i.: ezután engem tilthatok meg amit akartok...Köszönöm hogy itt játszhattam...!
KoSzTrIhÁn ZsOlT



GiZiNyHoOo

  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #3 Dátum: 2012-06-12 01:11:17 »
nekem meg nincs kedvem játékokra költeni...mint említettem fent is...úgynevezett hobbiként játszottam a játékkal...de mind1
KoSzTrIhÁn ZsOlT



boldogmacika

  • *
  • Hozzászólások: 190
  • Karma: +4/-4
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #4 Dátum: 2012-06-12 01:12:50 »
Én is hobbiként játszok,még is meg vettem stemet 1év után :D Szerintem felesleges topic :D
A háború olyan játék, ahol te mosolyogsz. Ha nem tudsz mosolyogni, vigyor legyen. Ha nem tudsz vigyorogni, ne hagyja idő egy pillantást.

Winston Churchill


ˇˇAki fé la vereségtől, az le is Győzetik.ˇˇ
Bonaparte Napoleon

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #5 Dátum: 2012-06-12 01:19:02 »
a baj azzal van, hogy mindegyik ban ugyanarra az ipre szól, ha mondjuk 5 különböző ip lenne, akkor levennék, de így  mérlegelni kell azt is, hogy lehet fix ip-d van, és te élsz vissza azzal, hogy bekamuzod a din. ip-t a steam azért hasznos, mert nem kapsz banolt ip-t ha nem bbugos  a steam, ezáltal, nem vagy összekeverendő sho1900-al, felveszed az adminokat, és tudják, hogy tényleg 2 kül. emberről van szó, ha te is fent vagy. A steam id olyan egyedi azonosító, ami nem keveredik mással, ha nem lopják el, és ezáltal mindig könnyedén bizonyíthatod ártatlanságod. ezt meg kell értened, venni egy steamid-t írni 1 unbant, amiben benne van az id-d felvenni adminokat, és nem lesz gond! pussz:D

AdR

  • *
  • Hozzászólások: 123
  • Karma: +18/-13
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #6 Dátum: 2012-06-12 01:34:55 »
Véleményem szerint:
Ha tényleg ennyiszer kapsz bant, és ez nyilvánvalóan idegesítő számodra is és a főadminok számára is! akkor elgondolkodnék a steam megvásárlásán!

AZt írtad hogy idézlek "csak pár órányi kikapcsolódásra vágyik maximum heti 5 alkalommal" játszol. Durván számoljunk napi 1 órát. Most néz szét magad körül, hogy milyen kikapcsolódási lehetőségek vannak környezetedben. Szerintem 7.99 euro/hó alatt 1et sem úszol meg! Sőt ezt nem kell havonta fizetni, csak 1szer kell kiadnod érte!
Most az euro 299.521ft azaz 2393.17279 HUF a cs 1.6! http://store.steampowered.com/app/10/?snr=1_7_suggest__13 Ennyit azt hiszem, hogy bármilyen élethelyzetben lévő ember ki tud fizetni! Még 1 csöves is ki tud zsebből pengetni ennyit, max 2 napig nem baszik be!

Ha 1 évre előre számolunk ha heti 5órát játszol azaz 52-53 szorozva 5el. (52.5el számolom)---> Az pontosan 262.5 óra /év azaz------> 1 óra játék 1 évre számolva ≈ 9.12HUF/óra.

Ha ezek után sem éri meg számodra megvenni a játékot hivatalosan is SKÓT VAGY!


rob

  • *
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +11/-11
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #7 Dátum: 2012-06-12 08:24:56 »
Idézetet írta: GiZiNyHoOo

mivel én nem tudom megtenni ezért csak javaslatot vagy csak pár szót tennék megemlítésre..:
az egész ADMIN-ságot illetve az egész rendszert megváltoztatnám....mindez annak az eredményeként állapítom meg és nyilvánítom ki a negatív véleményemet....mert egy ártatlan embert (engem) bűntetnek (örök ban) az miatt mert más (akinek szintén az az ip-je mint nekem) csal....




Azt vágod, hogy mekkora hülyeséget beszélsz ember???

SHP - 1900 nevezetű játékost bannoltuk minden alkalommal, tehát őt büntettük... az, hogy neked is ugyan az az IP címed már kurvára nem az én problémám. Nehogy már nekünk kelljen megoldani a te személyes problémádat!

Azzal, hogy feloldjuk minden alkalommal a bannodat csak azt érjük el, hogy a csaló ugyanúgy visszajön és ugyanúgy bannolva lesz, ezzel egyidejűleg te is. Remélem látod már benne a logikát, hogy hiába balhézol itt, ez semmire sem megoldás.

Egyébként meg minden egyes alkalommal le lett írva, hogy mi a megoldás. Ha megveszed a játékot akkor lesz egy steam ID-d ami csak a tiéd és nem kapsz bannolt ip címeket.


Idézetet írta: GiZiNyHoOo

akinek éppen másra kell a keresete és csak pár órányi kikapcsolódásra vágyik maximum heti 5 alkalommal annak miért kéne megvennie a játékot és ha nem veszi meg akkor miért kell elvenni azt a lehetőséget hogy egy kicsit kikapcsolódjon??!!


Ez oriasi! Csak egy példa, hogy tisztábban láss: Futáshoz minimum kell venned egy futócipőt, Egyéb sportokhoz (úszás, foci, kondi ... ) felszerelést illetve havi bérletet, de mondjuk azt, hogy ha az olvasás a hobbid, még az is drágább mint ez a nyomorult játék, mert ma már egy-egy könyv több ezer forintba kerül.
2000 forintért életed végéig kikapcsolódhatsz ezzel a játékkal. Igazad van, nagyon szar üzlet! ;)




Saabyka

  • *
  • Hozzászólások: 484
  • Karma: +4/-4
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #8 Dátum: 2012-06-12 08:38:34 »
rob +1

tonyyayo

  • tonyyayo
  • *
  • Hozzászólások: 565
  • Karma: +3/-3
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #9 Dátum: 2012-06-12 09:06:30 »
Ha nem játszol itt azt se bánom!
A csapatmunka lényege: mindig van kit hibáztatni.





sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #10 Dátum: 2012-06-12 09:37:16 »
Bruhahhaaaa :D
Mindjárt jobb napom lett :P

Azt írod, hogy hetente maximum 5 alkalommal ezzel kapcsolódsz ki :) VAgyis elmnodhatjuk, hogy a kikapcsolódásaid 71%-át ezzel töltöd! Kifejezhetném úgy is, hogy a túlnyomó részét esetleg jelentős hányadát vagy nagytöbbségét. ÉS nem vagy képes a SAJÁT érdekedben hozni egy icipici anyagi áldozatot? Igaza van Rob-nak! Tudsz mondani egy olyan hobbit, vagy elfoglaltásgot, amihez nem kell minimális anyagi áldozatot hoznod?
Félre ne érts! Nem kötelező megvenni a játékot! Szíved joga, hogy megveszed vagy sem! De ebben az esetben kérlek SZÓ NÉLKÜL viseld az esetleges következményeit!

Köszöntem :)
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

m4nu

[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #11 Dátum: 2012-06-12 09:44:37 »
Ha az a 2500ft agyonvágja a büdzsédet, akkor mondd le az otthoni interneted.
Megsokszorozod a félretett pénzed, és nem írsz faszságot ide.
Deal of the fuckin' century!

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #12 Dátum: 2012-06-12 10:11:43 »
Idézetet írta: sd


 Tudsz mondani egy olyan hobbit, vagy elfoglaltásgot, amihez nem kell minimális anyagi áldozatot hoznod?



számomra az ideális ingyenes kikapcsolódás, nevezhetjük hobbynak is, a helyből távol nézés, és mivel nem vagyok szemüveges, ez tök ingyen van, valamint a gondolkodás az élet nagy dolgain is elég olcsón kijön....:P :P :P

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #13 Dátum: 2012-06-12 10:26:23 »
Idézetet írta: RedFred ;)

Idézetet írta: sd


 Tudsz mondani egy olyan hobbit, vagy elfoglaltásgot, amihez nem kell minimális anyagi áldozatot hoznod?



számomra az ideális ingyenes kikapcsolódás, nevezhetjük hobbynak is, a helyből távol nézés, és mivel nem vagyok szemüveges, ez tök ingyen van, valamint a gondolkodás az élet nagy dolgain is elég olcsón kijön....:P :P :P


Távolba nézni csak megfelelő panorámás helyen lehet! Oda pedig el kell jutni valamilyen úton-módon! Ami nem tudom mivel mész, de pénzbe kerül! HA pedig eleve panorámás helyen éltek, akkor azt a plusz kilátást a telek megvételekor fizettétek meg!

Egyébként meg ne beszélj hülyeségeket! :D
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
[szavazás] Ez az egész!:)
« Válasz #14 Dátum: 2012-06-12 10:39:27 »
Idézetet írta: sd

Idézetet írta: RedFred ;)

Idézetet írta: sd


 Tudsz mondani egy olyan hobbit, vagy elfoglaltásgot, amihez nem kell minimális anyagi áldozatot hoznod?



számomra az ideális ingyenes kikapcsolódás, nevezhetjük hobbynak is, a helyből távol nézés, és mivel nem vagyok szemüveges, ez tök ingyen van, valamint a gondolkodás az élet nagy dolgain is elég olcsón kijön....:P :P :P


Távolba nézni csak megfelelő panorámás helyen lehet! Oda pedig el kell jutni valamilyen úton-módon! Ami nem tudom mivel mész, de pénzbe kerül! HA pedig eleve panorámás helyen éltek, akkor azt a plusz kilátást a telek megvételekor fizettétek meg!

Egyébként meg ne beszélj hülyeségeket! :D



te ne írj hülyeségeket, a séta ingyen van.... felsétálok a hegyre, és nézek a távolba, nálunk egész messzire el lehet látni, egészen a Tátráig ellátni, ha elég messzire néz az ember, tiszta időben, szóval inkább te NE beszélj hülyeségeket! :D