Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 144
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 189

Szerző Téma: Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/  (Megtekintve 5266 alkalommal)

dani1670

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Dátum: 2011-09-07 18:13:53 »
Játékban használt nevem: ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
IP: 78.92.45.78
Dátum: 2011-09-07 17:55:50
Admin neve, aki banolt: c0re
Ban hossza: örök
Jogos-e a ban?: Nem
Ban oka (admin szerint): wh
Ban oka (szerintem): Tehát minden ott kezdődött hogy a 10 éves húgomat játszani engedtem!Nagyon béna de ez nem számít!Odaültem miután megvolt a netes tanulás minden stb...Különösen nagyon jól ment!
Erre sokat lecsalóztak és nem értették meg hogy nem csalok!Mindenki perszézett meg hiszi a sziszi..Nem foglalkoztam (fel)-vele*!

2-3 nap múlva azaz ma 2011.szeptember 07.én nekilendültem az awp nek!Előte awp szerón voltam!Megpróbáltam kkkk-t utánozni és sikerült is!Mimo-t vagy momot ellőtem, már ős is csalózott! aztán mentünk be B re mert vicc maradt!Én full zoomba futottam és észrevettem egy terror lábat :) AZt hittem halott de kiírta VICC meglőttem.Na erre aztán ugye csaló meg 60 dobozon 90 falon át h wh aim minden fainba előtem.Mondtam hogy figyeljetek nem vagyok csaló!Erre mikor jött Mimo* meglőtt A-n, épphogy kilátszott a keze és tüzeltem!Kidobott a szerver mondom biztos ping mert FB zek, de nem!WH-val kibanoltak...Na most meglehet nézni team wieveren már mondtam akkor is mikor először csalóztak hogy meglehet nézni cod2 őre találtok csalást a húgomnak :)

Esküszöm hogy nem csaltam még soha!
Utálom a csalókat, be is vallom egyet any***am, akkor is kibanoltak egy időre!

Sorry a hosszú szövegért de így tudom bizonyítani hogy nem wh-zok!Se aim!Meg igen, "VICC től:Kis NS ivadék buzi" hát akkor te a nagy Steamoddal meny steamos szerverre és T nem campel t kezdőn!
« Utoljára szerkesztve: 2011-09-07 18:15:20 írta LuGo »

dani1670

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #1 Dátum: 2011-09-07 18:17:27 »
Elfelejtettem leírni hogy dinamikus az IP címem, nem használom ki!De ha megkapom a jogos  UB-t akkor elmondom mi az akkori IP-m...

dani1670

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #2 Dátum: 2011-09-07 18:39:30 »
Na igen, kihagytam azt a rész is mos hogy végig olvastam hogy mikor lelövik a társaimat a szemem előtt és én bevárom hátha jön az aki előtte őket abba mi a wh?Gondolom az benne a wh hogy van szemem és képernyőm és van eszem hogy gondolkodjak...Remélem ezek Mimo*-nak is meglesznek!

Remélem megkapom az UB t mert tényleg jó ez a szerver, vannak jó adminok, de a banokkal kapcsolatban meg szerintem:Kéne figyelni több körön át, mert az egy dolog hogy elmakkol meg minden az admin meg máris banolja...Ahogy írtam mindig:Ezzé vált a mai cs az álltal hogy szinte mindenkit lecsalózik mindenki:Ellőnek egy "pro"-t, falon át, vagy alap campbol netán makkolják, az máris wh s, ha fejbelövi egy bot az máris aim, ha késsel fut az meg speed, ugye akik régi játékosok és jó játékosok azoknak hisznek az adminok!Ezálltal sok olyan player van kibanolva akiket csak egyszerűen lecsalóznak de nem is tett semmit!Lássátok az én esetem!

Amúgy amit eddig leírtam az mind igaz és meglehet nézni a team wiever-en keresztül is!

Én mindig is a csalók ellen voltam!Na majd pont én csalok...

ArSeTh

  • ArSeTh
  • *
  • Hozzászólások: 249
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #3 Dátum: 2011-09-07 18:46:21 »
szuzanyam, ennyi rizsat. c0rerol tudom hogy kiszokott allni spectbe, mielott bannolna, biztos lefogja reagalni a szosszeneted.

dani1670

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #4 Dátum: 2011-09-07 18:53:49 »
ArSeTh, igen ki is állt specbe, de Mimo*-t mikor előttem akkor kézen lőttem, nem tudom abba mi a wh, abba se tudom hogy mi a wh ha full zoomba észreveszem VICCET, nem tudom mi a csalás abba hogyha a húgom ideül, majd én és én jobban játszok!Abba se tudom mi a csalás hogyha látom megölik társaim és bevárom, ArSeTh, te is lőttél már tunkba, makkba, falon át embert, ajtón át úgy hogy láttad merre fut és csak odalőttél!Te se wh zol, gondolom az adminok nem tesznek ki senkit csak úgy, de ha nem kapom meg az UB-t amit jogosnak tartok mivel nincs whm max cod2 re ha találtok mivel újra lett téve a win, ez nem érdekes, a tanulság ha nem kapok UB-t:Ezentúl csak úgy megyek fel 1 szerverre is hogy videózom fraps al és ha kibanolnak ott a vidi nézzed meg, big green monster is avagy ~=W.n.A=~....Mind1 white is megmondja nem csalok!


dani1670

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #5 Dátum: 2011-09-07 19:00:04 »
Amúgy ahogy látod nem vagyok valami nagy UB kérő mert most banoltak ki életemben először, eddig csak más játékba jailba tettek...

ArSeTh

  • ArSeTh
  • *
  • Hozzászólások: 249
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #6 Dátum: 2011-09-07 19:33:01 »
big green monster a masik nicked?

dani1670

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #7 Dátum: 2011-09-07 19:37:50 »
nem, ő a cL...Csak mikor fent van egy tag vagy én cL akkor átírja!

dani1670

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #8 Dátum: 2011-09-07 19:38:07 »
sL*:D

dani1670

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #9 Dátum: 2011-09-07 19:45:53 »
Amúgy olvastam nem szereted a részletezést, akkor leírom röviden:Csak a mai napot írom le:
Feljöttem szerverre sniperről és kkkk-t akartam utánozni awp vel, össze is jött! A-n a gödörnél awp vel megöltem Mimo*-t, akkor ugye persze persze, majd letette a bombát Vicc B n, én full zoomba futottam és láttam egy lábat ami megfelel a skinemnek, azt hittem halott de mikor rátettem a keresztet kiírta hogy VICC, meglőttem, na erre jött a chatbox hogy nem is láttad itt wh zol meg minden, utána mondtam lehet nézni, gondoltam c0re nézett, megin göför mellet néztem A ajtót, akkor béna voltam de odakoncentráltam, lelőtték két társam, elkezdtem várni hátha jön valaki, jött mimo lelőttem. ugye az is wh,? majd megin ugyan ott voltam, sokat bénáztam mire kijött mimo és meglőtt úgy hogy 1 hitből 59 hp!-!usz, épphogy megtudtam lőni a kezét és meg is halt!Ekkor kaptam a bant!Egy fontos részlet mikor nem volt admin:Futottam ki A gödörnél ajtóhoz és már a "fél évi" :) low rutinommal oda néztem az ajtó mellé, volt fent egy "alak" lelőttem begugolva, ugye az is Mimo* volt már nem emlékszem rá, de előttem. ekkor mivel jött megin?csaló wh s...

dani1670

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #10 Dátum: 2011-09-07 19:47:14 »
gondoltam c0re nézett rosszul írtam, ha c0re banolt gondolom ő nézett :)

Enzo

  • *
  • Hozzászólások: 301
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #11 Dátum: 2011-09-07 20:05:28 »
Én már szerintem látom ennek a kérlemnek a kimenetelét :D
say_team:@ XXXX   = ADMINSAY!!!!!

dani1670

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #12 Dátum: 2011-09-07 20:18:52 »
én is látom, nem fogjátok elfogadni, de én nem olyan vagyok aki feladja a dolgokat!Addig fogok küzdeni míg be nem ismeritek hogy nekem van igazam, én tudom hogy nem vagyok csaló, nem is csalok és nem is fogok!Ha wh s lennék nem tiszta terepen lőttem volna és nem lettem volna eddig egy klán tagja sem!
Amiket leírtam hogy észrevettem, szerencsém volt az szerintem nem wh!Gondolom nektek is voltak ilyen esetetek hogy nem is csaltatok de banoltak titeket!Igazságtalannak éreztétek!...De ha olyan nehéz beismerni hogy nem nektek van igazam és hogy én nem csaltam, sosem fogok...Nem is tudom melyik az a hülye amelyik M.O-legjobb szerveréröl kibanoltatja magát...Hát az pont nem én vagyok!

Tudom az eskü nem ér sok mindent de ha érne az életemet feltenném ara hogy Counter Strike 1.6 nevü játékban 1 büdös mp-et sem csaltam!

Ha nem értitek meg is nem kapom meg az UB t nem tolok ki senkivel és kihasználom a dinamikus ip-t  mert nem vagyok olyan hanem keresek egy másik szervert és elmesélem a haveroknak miért nem játszok többet itt, nekem nem gond, nem vagyok rossz indulatú, nem szeretem a csalókat és ha banolnak valakit főleg ha ok nélkül!Még 1 2 napig hadjátok így a témár mert kiváncsi vagyok a leírásokra, mások véleményeire hogy mit csaltam, hogy látta az ő szemszögéből!Azokat természetesen kommentelni fogom!Szerintem ha 1-2 napon belül be is fogom tudni bizonyítani hogy nem csalok semmit!

Magyar vagyok nem paraszt cigány aki feljön szivatni és elvenni a játékélményt!Melyik az a hülye aki harcol valamiért közben pont azt teszi ami ellen harcol!Szerintem 8 éves fejjel és átlehet látni az egészet!Előttem, elmakkoltam, szerencsém volt...De NEM CSALTAM!!!!!!!

dani1670

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #13 Dátum: 2011-09-07 20:25:01 »
Mer ugye az aki ellő egy nála jobbat az wh igaz?Akkor c0re, Mimo*, big green monster, VICC, [R]olo[Y], timer és lehetőleg minnél több jelenlevő véleményét kikérni!

Ami wh nak látszhatott az az mikor viccet előttem, de az sem wh, sokan nem szeretik a hosszú leírást de ez van, leírok minden olyat ami szerintem fontos!

Pár dolog amit figyelembe kell venni:Nagy makker vagyok
Sokat cs-zek ezér szerintem jól fejlődök
Szeretek utánozni, ellesni másoktól trükköket, teknikákat
utálom a csalókat
egy csaló nem is kérne UB-t, csak pazarolná az idejét
ha csaló lennék nem is kérnék UB t mert nem kapnék ubt!de én itt papolok mindenről leírom a részleteket hogy átlátható legyen és...Minek is beszélek, megvárom az egészneka  végét és ha valamibenhazugságot vélek felfedezni vagy kérdéseket kapok válaszolok rá!Akit érdekel az egész részletesen írjon egy üzit és leírom az egészet ahonnan elindult az hogy csalok!

Fr3nd

Unban - ~=W.n.A.=~|Bero/sL/
« Válasz #14 Dátum: 2011-09-07 21:09:24 »
Admin legyen a talpán, aki ezt végigolvassa :D:D