Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 14
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,136
  • stats Összes hozzászólás: 40,667
  • stats Összes téma: 3,022
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Adminok Értékelése  (Megtekintve 316746 alkalommal)

mondanivalo

  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1065 Dátum: 2011-01-08 23:31:49 »
Az tetszik hogy amig jager admin volt mindenki nyalt neki meg milyen rendes admin , most hogy nem admin le sem szarják , és még ugatnak neki.. Hol van az a tisztelet ami volt eddig gyerekek?:)

CyClotroniC

  • *
  • Hozzászólások: 63
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1066 Dátum: 2011-01-09 00:23:10 »
A fórum azért jött létre szerintem hogy értelmesen és kulturáltan meg lehessen fogalmazni egy kritikát. Ezt valaki megtette, mi csak páran mögé álltunk, és igazat adtunk neki. Itt ha valaki idiótán viselkedik az jager, aki nem elgondolkozik az EGYBEHANGZÓ kritikákon, hanem megsértődik rajta, felháborodik és másokat hibáztatva leadja önszántából az admin jogát, majd közli, hogy őt ez kurvára nem is érdekli, de még mindig ezen a témán rugózik, és 2-3 naponta felhozza a topicban, meg, hogy milyen jó neki a WW1-en. Örülünk neki, menjen akkor oda... Ha ezeket nem hozná fel, nem is akarna senki sem vele foglalkozni, bár lehet, hogy pont ez fáj neki, hogy nincs napi 5 emos, érfelvágós komment, ami hiányolná.

A tisztelet amúgy egy kölcsönös dolog, nem csak a játékosok tartoznak ezzel az adminoknak, hanem az adminok a játékosoknak is. Ez szerencsére az itteni admingárdára 95%-ban igaz, és jagerrel se volt semmi bajom, még akkor sem mikor beálltam azok mögé bólogatni én is, akik kifogásolták, a pénzadást és a bombareptetést. Csak leírtuk, hogy nekünk ez nem tetszett. Az sem zavart korábban, hogy kibannolt állítólagos csalásért, mikor semmit sem csináltam, minden féle admin-fikázás nélkül írtan egy kulturált unban kérelmet, és megoldódott az a probléma is.

A mostani kritikák után előadott hisztije viszont gyerekes és nevetséges, ha tetszik ez neki, ha nem... Ha admin lenne ugyanúgy elmondanám, ha ez a véleményem, mert ez a fórum arra való, hogy az ilyeneket elmondjuk. Mellesleg ha ő tényleg ilyen sértődékeny, amilyennek ő tartja magát, akkor amúgy alkalmatlan erre a szerepre, ez van... A panaszoktól és kritikáktól ugyanis kevés építőjellegűbb dolog van, ha ezekből tanul az ember, akkor sokkal jobb lehetne abban, amit csinál. Ez pedig már az ő saját döntése, hogy nem akar elgondolkodni, ha többen mondják akkor se, mert duzzogni kényelmesebb...

Ricemann

  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1067 Dátum: 2011-01-09 01:23:38 »
jók vagytok gyerekek mind :]
:]

mondanivalo

  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1068 Dátum: 2011-01-09 02:04:40 »
Cyclo:én ezzel tisztában vagyok , szimplán arra hívom fel a figyelmet hogy ez az érdektisztelet dolog nem túl szimpatikus , és amíg admin az ember addig nyalnak neki utánna pedig ha már nem akkor le sem szarják és oltogatják.

Nem jager viselkedését helyeslem , csupán levonok következtetést pár ember viselkedését figyelve.

Dixie18

  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1069 Dátum: 2011-01-09 07:20:03 »
Látod? Nekem elég 1-2 liter alkohol és oltogatok én mindenkit. :D
De abban igazad van, h az érdektisztelet 1 gusztustalan dolog...
Csak tod adott 1 admin. Példát kell mutatnia és fegyelmeznie kell az embereket mint az óvodásokat.
És ez a hiszti kurvára nem adminhoz méltó.
Meg is lepődtem Jageren mert mindig rohadt jól kijöttem vele és mai napig jó adminnak tartom és mellesleg a bombareptetést nem csak ő csinálta...
Ő gyakrabban megtette és itt le lett írva, h ez nem jó.
Ennyi lett volna de fel kellett fújni...

1 ébként én ezen a szerón semmi pénzért nem lennék admin ( tom, h nem is lennék soha ) de ha csak a magam kínjaiból indulok ki amiket itt leírtam és az még lófasz néhány ember igényeihez képest...

Látom magam ahogy ütlegelem a monitort mikor olvasom a fórumot és már az agyam nem vesz be több kritikát :D
Masters Of Hardcore


jagermeister

  • *
  • Hozzászólások: 73
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1070 Dátum: 2011-01-09 09:23:43 »
hát ha lehetne pénzt adni amikkor csak lenne kedvem,de betartanám azt a szabály-t hogy 7kőr után lehet adni pénzt,de ha így semm jó akkor biztos nem jövök vissza,mert ha beszélnék franci val biztos vissza engedne,mert csak felmondtam admin jogom,szóval szerintem ha olyan vissza mehetek,embereket ok nélkül nem repülgetem azt megtanultam de akkor legalább pénz adás lehessen csinálni,ha még viszont akartok látni :)
amx_ban ''jagermeister'' 0 Wallhack aim ? jogos e a bann ? : ))

jagermeister

  • *
  • Hozzászólások: 73
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1071 Dátum: 2011-01-09 09:26:07 »
csak az a gond steamon már kitöröltem mindenkit és teljesen új névvel kezdtem kép el minden új :)
kicsit ideges lettem osz mindenkit kitöröltem aki csak fent volt steamon nekem csak 2-3 players van :) akik ismerőseim :)
amx_ban ''jagermeister'' 0 Wallhack aim ? jogos e a bann ? : ))

MadeX

  • MadeX
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1072 Dátum: 2011-01-09 09:46:21 »
Jager elég szomorú hogy mindenkit kitöröltél, még azokat is akik támogattak\támogatnak... Nekem ez speciel elég rosszul esett, dehát ez egyéni szoc problem.
Na más téma: Edvin: Mi jogon sértegetsz meg kritizálsz te állandóan embereket? Nemrégiben láttam, hogy a steam oldalamra írtál egy komit, hogy írjak magamról infót... mondom lol, mind1, kíváncsiságból megnéztem a tiedet, és hát ami ott volt... elég nevetséges ne haragudj... Nem tudod felfogni, hogy aki nem gazdag elkényeztetett gyerek mint te annak nincs pénze megvenni eredetiben a játékokat steamre??? Meg útálod azokat, akik nem töltik ki a steam communityt-t. Hát én erre meg azt mondom hogy minek? Nem chat.hu hogy ismerkedj, ami kell a játékhoz azt pár óra együtt játszás után megtudod a gamerről, akkor meg minek írjam oda hogy mikkel játszok meg hogy miket útálok??? Jézus...
Jager védelmében: Ne csodálkozzatok azon, hogy tele lett a hócipője... A játékosok viselkedése miatt nem is csodálom, hogy ez van, akárhányszor mikor felléptem (mikor nem banolni kellett) egyből jött az, hogy MadeX nem jó a map, rakd be ezt a zenét, röptess ide oda, adj pénzt (2-0nál), szavaztassak meg ezt-azt... Jó admin dolga persze ez, csak kicsit bosszantó ha a játékosok parancsolnak az adminnak, hogy mit tegyen és hogy... Bevallom én se nagyon mászkálok már a szerveren, mint az láthatjátok, ennek fő okát nem írnám le (és nem is fogom), de az, hogy a játékosok alatt nagymértékben elszaladt a ló az is közrejátszik abban, hogy nem esik jól felmenni a szerverre csak annyira, hogyha valaki rámír hogy banolnaj, akkor felmegyek, megnézem, és ha csal kirakom... Ennyi...
Az meg hogy így támadjátok jager-t gyerekek... Mikor admin volt, meg mikor röptetett akkor jó móka volt, jó volt nevetgélni (mondjuk a FUN erről szól sztem de mind1, kockulni PUBon kell), pénzért 1x se kellett nála könyörögni mert adott mindig, most meg a hátába szúrjátok a kést? Szégyelljétek magatokat.

jagermeister

  • *
  • Hozzászólások: 73
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1073 Dátum: 2011-01-09 09:51:35 »
bocsi madex a steamal kapcsolatban:)
csak akkor mindenkit kitöröltem idegemből :)
de vissza veszlek téged:)
amx_ban ''jagermeister'' 0 Wallhack aim ? jogos e a bann ? : ))

MadeX

  • MadeX
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1074 Dátum: 2011-01-09 11:16:22 »
ajánlom is :D

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1075 Dátum: 2011-01-09 11:38:56 »
kérnek mapot, mondod, h nem.
kérnek pénzt, mondod, h nem.
kérnek zenét, mondod, hogy nem.

sírni nem lehet az adminnak ilyen dolgokért, benn van szabályzatban. először kick, utána x perc pihi.

nem értem, mi olyan nehéz ezen. kihasználod a jogod adta lehetőségeket. nem kell kiabálni, sem idegeskedni, egy laza nem, és emg van oldva a probléma.
az meg, hogy elszaladt a ló a játékosok alatt... ha megteszik nekik az adminok, amit kérnek, akkor miért ne kérnének?

ha meg azt féled, hogy hogyan ítélnek meg... nincs mitől tartanod, mivel te csak betartatod a szabályokat, ennyi.
no music, no life.



micimacko

Adminok Értékelése
« Válasz #1076 Dátum: 2011-01-09 12:29:28 »
engem is letöröltél?

Enzo

  • *
  • Hozzászólások: 301
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1077 Dátum: 2011-01-09 13:00:04 »
ENGEM IS?
say_team:@ XXXX   = ADMINSAY!!!!!

Ricemann

  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1078 Dátum: 2011-01-09 13:15:53 »
nem vok nagy fórumos de most breaking the habit van :)
ostoba, egyszerű, primitív emberek véleményére nem kell figyelni... ez csak játék, fölösleges magatok ilyenen felhúzni és az ilyenek ne riasszanak vissza senkit h följöjjön játszani. és szomorúan hallom Madex bácsitól is, hogy ezek miatt nem jön föl :[

üdv Rice :]

ui.:álnév használata segíthet néha :]
:]

mondanivalo

  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1079 Dátum: 2011-01-09 13:24:44 »
Hát jager ez azért nekem is elég szarul esett.