Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 67
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Adminok Értékelése  (Megtekintve 307871 alkalommal)

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1455 Dátum: 2011-11-03 22:40:54 »
Az, hogy adminsaybe írtok és nincs reakció,nem azt jelenti, hogy az admin éppen nem nézi az illetőt. Az, hogy mikrofonba kiabáljátok a nevet, azt eredményezi, hogy a player kikapcsolja a wh-t, aim-ot,akármit. Így az adminok cseszhetik,mivel ők maguk nem látták. Milliószor jártunk már így! Az meg, hogy elvárjátok,hogy mindenkit banoljunk,akit bemondotok az túlzás. Mert gondold el, ha azt mondja mindenki, hogy csalsz, kibanolnak, és jogtalan. A sztori valóban azt igazolja, hogy csiter volt  a szerveren, viszont a fentebb leírt magyarázatban benne van, hogy szerintem Te miért kaphattál bant. Ezek után valószínűleg a csiter is ki lett banolva. Ti azt akarjátok, hogy értsünk meg Titeket... mi meg azt, hogy Ti lássátok át, hogy mennek a dolgok. Megteszünk mindent azért, hogy normálisan játszhassatok,ha ez nem így lenne, valószínűleg egy perc nyugtod sem lenne a szervereken. Viszont ne mindenki magára gondoljon, ha úgy érzed nem tudod segíteni az admin munkáját eredményesen, akkor lépj le addig a szerverről,amíg megoldódik a gond. Esetleg vedd fel steamen az említett admint, és írd le neki ki a csiter, mit csinál....
Köszöntem.
~~Dee~~

Gibkey

  • *
  • Hozzászólások: 153
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1456 Dátum: 2011-11-04 10:55:54 »
Idézetet írta: Kakashi

Nem baj g1 te akkor is szar admin maradsz :D (L)


Nem fizetnek meg kellő képpen :D

mackoruhasterrorbacsi

  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1457 Dátum: 2011-11-04 11:29:04 »
Idézetet írta: .Dee.

Az, hogy adminsaybe írtok és nincs reakció,nem azt jelenti, hogy az admin éppen nem nézi az illetőt. Az, hogy mikrofonba kiabáljátok a nevet, azt eredményezi, hogy a player kikapcsolja a wh-t, aim-ot,akármit. Így az adminok cseszhetik,mivel ők maguk nem látták. Milliószor jártunk már így! Az meg, hogy elvárjátok,hogy mindenkit banoljunk,akit bemondotok az túlzás. Mert gondold el, ha azt mondja mindenki, hogy csalsz, kibanolnak, és jogtalan. A sztori valóban azt igazolja, hogy csiter volt  a szerveren, viszont a fentebb leírt magyarázatban benne van, hogy szerintem Te miért kaphattál bant. Ezek után valószínűleg a csiter is ki lett banolva. Ti azt akarjátok, hogy értsünk meg Titeket... mi meg azt, hogy Ti lássátok át, hogy mennek a dolgok. Megteszünk mindent azért, hogy normálisan játszhassatok,ha ez nem így lenne, valószínűleg egy perc nyugtod sem lenne a szervereken. Viszont ne mindenki magára gondoljon, ha úgy érzed nem tudod segíteni az admin munkáját eredményesen, akkor lépj le addig a szerverről,amíg megoldódik a gond. Esetleg vedd fel steamen az említett admint, és írd le neki ki a csiter, mit csinál....
Köszöntem.


bocs, de ilyen alapton tegyuk fel, hogy figyeltek, ennek ellenere fel oran keresztul keptelenel voltak megallapitani, hogy egy gyerek pofatlanul whzik? ugyanmar. en nem azt varom, hogy kapasbol bannolja, de a minimum az lenne, hogy kiallok spectbe es megnezem, hogy miert pampog ez a sok fasz mar megint a szerveren. ez pedig nem tortent meg.

Fr3nd

Adminok Értékelése
« Válasz #1458 Dátum: 2011-11-04 11:32:06 »
Mivel nincs név, ezért hiába írsz. Ez pusztán fásult történet, sérelmi politika. Unalmas. Gondolom olvasni se tudsz:
"Ide írj, ha gondod van valamelyik adminnal. Csak abban az esetben írj, ha a dolgot bizonyítani tudod (kép, vagy demó), mert ha hazugságot írsz, egy kitiltás lesz a jutalmad."

bbelthazor

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1459 Dátum: 2011-11-04 16:02:56 »
Szerintem jó hogy van ekkora szigor/geciség, nézőpont kérdése.
amúgy meg mint sima gamer szólnék pár szót az adminok mellett, mert elég sok sírást láttam most itt ebben a pár napban is ( (azért is mert else merem képzelni mennyi gyűlhetett össze az idők folyamán) ) ezen a fórumon meg játékban egyaránt, de bele se gondol a játékosok 90%-a hogy az admin játszani is akar nem csak a folyamatos sipákolásokat halgatni azoktól, akiknek legtöbbje hirtelen dühkitöréstől szenvedve sorolják a csalás egyéb verzióit amiről állítom hogy felének fogggggggalma sincs mi,  melyik, hogy, miért, és persze akik bannt kapnak 99% arányban jogos ezt csak megkell figyelni elgondolkodni rajt és megérteni és BUMMM: így lett a chocapic
A paranoia a tudatlanság szinonímája.

bbelthazor

  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1460 Dátum: 2011-11-04 16:05:54 »
ja és TiVikE avatárján már egy ideje szakadok mindig :DD
A paranoia a tudatlanság szinonímája.

mackoruhasterrorbacsi

  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1461 Dátum: 2011-11-04 16:17:44 »
jo hat akarmit irhatok ugy nez ki en leszek a "rossz fiu" ugy, hogy akkor hagyjuk a faszba az egeszet, mert gondolom a szerver logot meg luxus lenne megnezni...

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1462 Dátum: 2011-11-04 20:31:01 »
szerver log max 2000 sor, az már rég bukta, főként úgy, hogy lugo visszaadta az adminját, és kb. csak ő nézegette egyedül (véges időn belül) .

már leírtam, de leírom megint, hogy adminsayt lehet spammelni. ha úgy érzed, az admin szarik rád, bindeld be, és nyomogasd neki. számon nem fog kérni, elhiheted. ha mégis, feljössz fórumra, és röhögve leírod az esetet névvel, bár ilyen nem hinném, hogy előfordulna.

másrészről nem értem a játékosokat - hihetetlen, de én ki tudok rakatni 3-4 csalót 1 map alatt úgy, hogy egy árva betűt nem írok saybe, akkor mások erre miért nem képesek?
no music, no life.



sorrry

  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1463 Dátum: 2011-11-04 23:23:29 »
narancsnak teljesen igaza van.
Ma reggel történt eset:
Public: 3 srác/kislány/kisfiú is csalt.
Steam===>Admint kerestem és találtam is ===> kultúráltan megkértem, cselekedett. ENNYI

VISZONT: Ha az admin (Medve) nem álnéven jött volna fel, akkor bann elött leléptek volna a tagok, (legalábbis 2 tuti) mert a kedves prayerek már a mikrofonba is sírtak, hogy csalnak.
És nem egyszer fordul elő, hogy admin érkezik és a mikrofonba ordibálás elkezdődik: "Bázd már ki me' véházik a geci"
Ez szerintem ugyanolyan ostobaságra vall mint a csalás.
Ha a játékosok - a kevés kivételtől eltekintve -  vennék a fáradtságot és adminsay vagy steam használatával jeleznék a problémájukat sok csalót lehetne lebuktatni, akik kapcsolgatják ki be a "vóhekket" illetve lelépnek a bann elől.
Sajnos ehhez tényleg csak annyi kéne, hogy a kedves társaim, akikkel a szerveren játszom, használnák a kicsike kis agysejtjeiket.
Nem szoktam panaszkodni, most sem állt szándékomban, de nagyon nem tetszik néhány játékos hozzáállása az adminokhoz.
Biztos van jó/rossz admin, de például egy porbafingó tízévestől elég elvetemültek az olyan mondatok hogy: "Miageciértnembaszodkihaadminvagy?"

Ha kicsit szétszórt amit írok az betutható a sok koffeinnek és a 2 óra alvásnak!!!!!!NÉGY!!!!!!!

Üdv,

SRY

Kakashi

  • Kakashi
  • *
  • Hozzászólások: 1,067
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1464 Dátum: 2011-11-05 13:17:38 »
Én akkor szándékosan ordibálni fogok hogy csíter xy és hogy ha az admin feljön figyelmeztetem hogy meneküljön :D

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1465 Dátum: 2011-11-05 14:02:07 »
egyébként annyit szólnék maci érdekében, hogy nézzétek meg, éppen mit csinál az admin, akit meg akartok kérni, mert ő sokat szokott TF2-zni, és nem a elgjobb dolog, ha feleslegessen kell átjönni egyik játékból a másikba. :)
vagy éppen ha warozik valaki. View game info^^
no music, no life.



Medve

  • *
  • Hozzászólások: 157
  • Karma: +1/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1466 Dátum: 2011-11-05 18:03:27 »
én nagyon szivessen átmegyek és abbahagyom a játékot mert nem ott vagyok admin hanem cs-ben és ez a dolgom,ha csiter van akkor megyek és kirakom csak tényleg volt már rá preedens,hogy abbahagytam a játékot átmentem cs-re fel a serverre és közben sehol senki vagy nem is csalt a gyerek,vagy közben már hivtak másik admint nem arrol van szó,hogy nehéz nekem átjönni az tf2-röl cs-re mert ez a dolgom de az elég bösszantó tud lenni ha fölöslegessen hagyom abba  ajátékot. Amit sorrry is irt multkor szoltak,hogy csalo van fent direkt állnévvel mentem fel néztem öket körökön át erre zotya fogja magát és mikibe elkezdni mondogatni a nevem mert megnézte az avatarom és látta,hogy fent vagyok és ilyenkor fölösleges felmenni állnévvel mert vannak olyan ostobák,hogy hiába vagyok fent más néven ö akkor is mondogatja a nevem,aztán mikor kiraktam a csalokat megkérdeztem tölle,hogy szerinte minek vagyok más néven és nem a sajátomon erre okoskodott és öt is kiraktam 1 órára nem tagadom :D csak ennyit akartam hozzászolni :D

Crys

  • *
  • Hozzászólások: 1,009
  • Karma: +17/-7
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1467 Dátum: 2011-11-07 18:10:17 »
Idézetet írta: Kakashi

Én akkor szándékosan ordibálni fogok hogy csíter xy és hogy ha az admin feljön figyelmeztetem hogy meneküljön :D

Én meg akkor szándékosan dobni fogok egy bant a Steam ID-dre :D

Kakashi

  • Kakashi
  • *
  • Hozzászólások: 1,067
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1468 Dátum: 2011-11-07 18:24:05 »
Akkor én szándékosan szomorú leszek!

Celebkiller

  • *
  • Hozzászólások: 213
  • Karma: +1/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1469 Dátum: 2011-11-08 14:35:58 »
Gyere kakshi, egyutt berugunk :D Amugy uj adminok felvehetnenek hogy sirjak/uzenjek nekik, aztan ertekeljem oket ;)