Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 43
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,136
  • stats Összes hozzászólás: 40,667
  • stats Összes téma: 3,022
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Adminok Értékelése  (Megtekintve 318716 alkalommal)

WaZ

  • *
  • Hozzászólások: 783
  • Karma: +6/-5
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1185 Dátum: 2011-06-08 19:12:56 »
azért írok ide, mert nem akartam offolni az unban kérelembe, az adminok ban okának írásáról lenne szó, régen még emlékszem Franci írta, hogy ban okának ne írjanak az adminok sértő szavakat, mert akkor lesüllyednek az ő szintjükre, valahogy ez nem lett bevezetve :)
:! WaZuP :! A Helyzet :!
What's Up GAys ?! 8)

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1186 Dátum: 2011-06-08 19:29:56 »
Aim no kegyelem
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

kulimaz

  • kulimaz
  • *
  • Hozzászólások: 99
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1187 Dátum: 2011-06-08 19:31:32 »
Idézetet írta: TWiiNS

Aim no kegyelem


Jogos
Kulimaz :)

WaZ

  • *
  • Hozzászólások: 783
  • Karma: +6/-5
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1188 Dátum: 2011-06-08 20:49:48 »
akkor írd, hogy aim pápá :D
:! WaZuP :! A Helyzet :!
What's Up GAys ?! 8)

LlaCiKa

  • *
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1189 Dátum: 2011-06-09 14:33:19 »
Adminok értékelése: Mind egyes!:D:D

Edit: Mivel nem értitek a viccet, kiemelném ,hogy ez csak egy VICC akarna lenni. Alap,  hogy midnegyik ötöst kap!!!!!
"Egyetlen lépésnyi előny, az még nem terv. Két-három lépés kell, előre meghiúsítani az ellenség húzásait, az már terv."

Broodie

  • *
  • Hozzászólások: 69
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1190 Dátum: 2011-06-09 18:12:16 »
Olvasgatom itt a fórumot és a chatbox-ot, és mindig a szokásos szöveg megy, hogy az egyik admin ilyen rossz, a másik olyan rossz, nincs admin fent „már megint” (Ezt az általánosítást gyűlölöm a legjobban). Csak ezt bírjátok beleírni… Nem az a címe a fórumnak, hogy „Adminok negatív kritikái”, hanem ADMINOK ÉRTÉKELÉSE. Persze, hogy azt nem írjátok bele, hogy az xy admin(ok) jó(k), mert az a baj, hogy alapnak vesztek minket! Kíváncsi lennék, mi lenne veletek, ha egy hétig nem látogatnánk egyik szervert sem… Nem csak akkor kell beírni ide, ha probléma van valamelyik adminnal. De sajnos ez a tipikus magyar mentalitás. Minden jót alapnak veszünk, de ha nem úgy van, ahogy elképzeltük, akkor egyből jön a hőbörgés…
Másik téma:
Ahogy chatbox-ba írta Donlac, mi is "emberek" vagyunk. Ha ennyire kiálltok emellett, akkor viselkedjetek is így velünk! Nem kell egyből általánosítani, hogy az xy mekkora egy szar, mert ő is hibázhat (nem hiszem, hogy hibázott), mint minden ember. Ha folyamatosan szemétkedik (amit kétlek), akkor jogos lenne rá a "rossz" jelző, de addig semmi esetre sem.
Sok admin kollégával szoktunk szólni először a sok szabálytalanságért. Ha mi toleráljuk a (néha gusztustalan) magatartását sok embernek, akkor nektek is illő lenne ezt viszonozni. Ez a dolog oda-vissza működik. Ez egy közösség, aminek a jelentését még mindig sok embernek el kéne magyarázni...
UI: Donlac, nem negatív példának írtalak bele, nehogy félreértsd. Amúgy én gondoltam, hogy csak vicceltél. :P

Bocs mindenkitől a kisregényért, de ez már gyűlt bennem jó ideje és remélem, hogy most már sok ember tisztábban látja a dolgokat.

LlaCiKa

  • *
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1191 Dátum: 2011-06-09 18:46:34 »
Broodie az ui jól jött mert már kezdtem azt hinni, hogy te is felhúztad magad olyanon amit én írtam!:D Amúgy meg a másik az adminok. Hát igen. Röviden elmondom. Egyikkel sincs problémám annyira, sőt semennyire se szerintem. Bár biztos vannak akiket idegesítek, esetleg csak lenéznek a búsba de ez a jó, Ez azt jelentheti, hogy jobb vagyok!:D:$:P
Semmi rossz indulatom sincs ezt csak úgy írtam! Hajrá Team, le a rosszakkal!:D
"Egyetlen lépésnyi előny, az még nem terv. Két-három lépés kell, előre meghiúsítani az ellenség húzásait, az már terv."

Simsek.

  • *
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-3
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1192 Dátum: 2011-06-15 17:04:51 »
Láttam ezt a topikot és mondom mért ne nyaljak 1 kicsit ? :D

Szóval rövid leszek, köszönet Norush-nak, hogy bármikor bármilyen szerveren félbe hagyja a játékot ha sniperre hivjuk csiter ügyben.

Kedves, megértő meg minden... szóval ott a pont nála :D

És csak igy tovább, le a sok csiterrel , még akkor is ellenőrizétek a csalokat, ha már régota itt játszanak. Példáloznék most kjufi-val, aki régota játszik itt és csak most lett kibaszva wh miatt,de nem fogok.

Maradok Tisztelettel:
|n0_eXiT|<Simsek>
A nő olyan mint a költői hasonlat...ha szép akkor az sem baj ha nincs semmi értelme
[/b]

WaZ

  • *
  • Hozzászólások: 783
  • Karma: +6/-5
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1193 Dátum: 2011-06-15 18:10:03 »
ahj ne norush most el lesz szállva :DDD
:! WaZuP :! A Helyzet :!
What's Up GAys ?! 8)

Simsek.

  • *
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-3
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1194 Dátum: 2011-06-16 10:25:49 »
Medve azzal várt este, hogy mnah lecidáztam már nori-t :)) azt se tudtam hirtelen miröl beszél :D Anyira elvoltam tájolodva...

Volt előtte 1 kis gyerek, egy 12 éves aki pofázott a mikrofonba és monta neki, hogy nem osztott lapot, erre szegényt elkülte aludni... :)) jót kacagtam rajta :D

Medve is nagyon jó admin, mindig ellenőrzi a gyanus játékosokat ha szépen kérem, valamint humoros csak elne szálljon ha ezt elolvassa :D

Amugy MEDVE sose lennék a szomszédod. Éjszaka 11kor feljösz és olyat ordibálsz a mikrofonba  a kis köjöknek, hogy tuti áthallatszik. Szóval SOSE!.

Jaahhh és nem vagy te 1 kicsit tulságosan is tapasztalt ( szépen fogalmazva ) adri-hoz ? :D
A nő olyan mint a költői hasonlat...ha szép akkor az sem baj ha nincs semmi értelme
[/b]

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1195 Dátum: 2011-06-16 13:56:39 »
szeretném megdicsérni Medvét és Smokert, amiért egyből feljöttek tegnap, amikor hívtam őket. ^^ !heart
no music, no life.



Medve

  • *
  • Hozzászólások: 157
  • Karma: +1/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1196 Dátum: 2011-06-17 00:38:46 »
Simsek a szomszédaim is be vannak szabályozva tudja mindenki hol a helye :D  A kérdésedre válaszolva igen tapasztalt vagyok hozzá de nem is mondtam 1 szoval sem,hogy jaj de megtanitanám meg ilyenek,attol,hogy mokázok nem kell mindent komolyan venni:D Narancs ez csak természetes elvileg ezért vagyunk fent,hogy ha baj van és csalo van a serveren akkor megyünk. :P

donzolee

  • *
  • Hozzászólások: 320
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1197 Dátum: 2011-06-21 07:41:07 »
Szerintem Medve egy vén bu*i :))))))

Fr3nd

Adminok Értékelése
« Válasz #1198 Dátum: 2011-06-21 13:14:12 »
Brodie. 1 hónapja vagy admin és már most nem bírod és sírsz amiért nem szeretnek? :) "magyar mentalitás" éltél idegen környezetben és idegen kultúrában, tudsz különbséget tenni? Más közegben nőttél fel? Ez tipikusan a buta emberek sztereotípiája. Minden játékos az egyéni problémájából indul ki: "már megint nincs fent admin" - amikor én játszok. Egészítsd ki szépen a fejedben a mondatokat és az alapján értelmezd őket.
Fogalmad nincs mennyire könnyű dolgod van. Mikor én admin voltam OGC-n nekünk kötelező volt demot venni, majd játék után megvizsgálni azt, mert akkor nem volt "beépített wh". Emellett a játékosoktól érkező demokat és meg kellett vizsgálnunk.
Nem azért lettél admin, ha jól tudom, hogy magadat szórakoztasd és jól érezd magad, hanem azért, hogy a tiszta játékmenetet fenntartsd.
És bármilyen furcsa számodra, de negatív kritikán kívül pozitív is megfogalmazódik az adminokkal szemben, de az általában játékon belül zajlik. És mivel én már idősebb vagyok, szerintem az igazán nagy elismerés, ha tisztelnek egy admint, ez többet ér, mintha az egekig magasztalják.
De az utóbbi időben én is több negatív kritikát tudnék megfogalmazni az adminokkal szemben, mint pozitívat és ez inkább az igazságérzetemet bántja.
- "kurva anyád" szöveggel banolni valakit szerintem elég jellemtelen.
- az erősebb oldalra állni és a saját csapatomnak mindig pénzt adni, de a gyengébbnek nem (amikor szükség lenne rá)
- teambalance szintén hasonló. XY admin a könnyebb oldalra áll, oda átpakolja a "jobb játékosokat", de ha a másik oldal egy kört sem hoz azzal nem foglalkozik.
- bejön az admin, kiBANolja a spectet olyan szöveggel, hogy "miattad nem tudtam bejönni baszdmeg" - kérdem én, hogy miért? Két admin már van a szerveren, akkor már nincs freeslot, tehát ő is csak egy játékos. Hozzá se kell tenni, hogy játszik két kört és kiáll spectbe afkolni és közben bent játszik egy csaló.
- Egyre kevesebb a konzekvens admin, néhány embert kidob/banol valamiért szó nélkül, mást pedig ugyanazért nem is figyelmezteti.

Szerintem jó lenne, ha valami kollektív szabályzatot hoznátok létre, ami alapján bizonyos büntetéseket kiszabtok, mert ami jelenleg van az kevés (úgy tűnik).
- Ha nincs rushháló -erőtér, akkor hogy lehet tilos a "rush"? Egyik adminnál eddig lehet menni a másiknál addig, a harmadik nem foglalkozik vele. cs_estate-n nem lehet elhagyni a házat, van amikor a CT-k 2-3 gránátot vesznek és szórják a házat, a terror pedig nem menekülhet, mert az admin is CT. EPIC FAIL
- Ha valaki nincs tisztában a "rush" fogalmával, mert most töltötte le a játékot, akkor nem lehet neki elmagyarázni, hogy mit jelent, kulturált, normális ember módjára?
- Pályabugok használata tilos. Melyik mapon, mi szerint? ESL, CPL?
- Egyik ventrizhet és súghat játék közben a játékostársának, a másik nem?
- Blockért ban jár? A legtöbb játékos nem szándékosan csinálja, akkor miért kell őket bántani? Admin is tudjon alkalmazkodni.
- Miért nem lehet azt megoldani, hogy admin maximum annyi pénzt adhasson a gyengébb csapatnak, amennyi a két csapat szerzett pontja között a különbség (5-3, akkor 2000 dollár). Nincs értelme annak, hogy 2 körrel vezet az egyik, akkor a másik 16000-et kap, vagy szerintetek igen?
És még lehetne sorolni naphosszát.

Azt várod, hogy a játékosok pozitívan értékeljenek? Tegyél érte és tegyél az ellen, hogy ne tudjanak általánosítani, mert az nem "magyar mentalitás", hanem alapvető ember tulajdonság.

Broodie

  • *
  • Hozzászólások: 69
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1199 Dátum: 2011-06-21 15:04:46 »
Fr3nd... Ha már írsz a másiknak, tiszteld meg azzal, hogy helyesen írod le a nevét. Vagy nem tudsz olvasni? És ezek után is engem nevezel butának?... Az a vicc, hogy csak te reagáltál negatívan arra, amit írtam. A többiek meg rájöttek, hogy igenis kicsit igazam van és máris más hangvételű lett ez a topik.
Ki mondta, hogy nem bírom? Én nem magamért szólaltam fel, hanem admin társaimért. Egyszer nem fikáztak még engem, mert eddig jól és igazságosan végeztem a dolgomat. Akkor meg nekem ne mondd ezt → „Nem azért lettél admin, ha jól tudom, hogy magadat szórakoztasd és jól érezd magad, hanem azért, hogy a tiszta játékmenetet fenntartsd.” Azt hiszed, nem tudom? Kikérem magamnak ezt a mondatot (is)!!!! Én is körülbelül ezt írtam le admin casting-on belül, hogy nem magam miatt akarok az lenni. NEM IS ISMERSZ, akkor meg hogy van jogod ezt kijelenteni? A másik meg ez a sírás dolog... Ezt nézed te sírásnak? Hát ez is egy vicc.
És igenis, engem szeretnek GG-n (főleg azon játszom). Szóval egyáltalán nem magam miatt írtam ide, csak én foglalkozom a többiekkel is. Persze te ezt nem így állítottad be, mert ANNYIRA DE ANNYIRA ismersz és „jó” emberismerő vagy...
Amúgy igen, nagyon sok magyar ember csak panaszkodni tud és nem tud örülni a kis dolgoknak. Csak a hiányt veszik észre, meg a sérelmeiket.  Ebből a topikból is látszik ez, amit mondtam. Hogy te személyes sértésnek vetted az az egyéni szoc. problémád, nagyon nem érdekel. Ha a többség is leszólt volna, akkor elgondolkoznék, hogy lehet, hogy én látom rosszul. De egy fontoskodó ember miatt nem fogom máshogy látni a dolgokat. Látod én is tudok jogtalanul jelzőket akasztani a másikra. Ehhez mindenki ért.
Nem vagyok értelmetlen idióta, hogy ilyen hülye gyerek stílusban add elő a dolgot nekem → „Egészítsd ki szépen a fejedben a mondatokat és az alapján értelmezd őket.” Nem a  seggedből rángattál ki, vagy tévedek? Ezzel az egésszel kit akarsz te kioktatni? Lehet, hogy „csak” 23 éves vagy, de eddig sok mindent elértem az életemben, amikre büszke vagyok.
Ha ennyire könnyű dolgom van, akkor te miért nem jelentkeztél adminnak? Ja igen... de jelentkeztél csak nem kaptál jogot. Felettébb érdekes!
Nem furcsa, hogy pozitív kritikát is kapunk... Egyáltalán nem is értem mit irkálok én neked, hiszen nem is ismersz és úgy akarsz okoskodni nekem! Hihetetlen!
Egyáltalán nem várom el, hogy magasztaljanak, de ebből is látszik, -megint csak azt tudom mondani- hogy nem ismersz... Nem is szaporítom tovább itt a szót, mert baromságokat állítasz rólam... Jó lenne, ha találnál egy más elfoglaltságot, minthogy ilyen hülyeségeket írj, bírálva engem...
A fentebb felsorolt első 5 pontod közül egyikben se tartozom.
Továbbá én főleg GG-n játszom, szóval az utolsó 6 pontba nem vagyok érdekelt.
És nyugodj meg, tudok alkalmazkodni.
„Azt várod, hogy a játékosok pozitívan értékeljenek? Tegyél érte és tegyél az ellen, hogy ne tudjanak általánosítani,...” ← Nem várok el semmit, mert engem pozitívan értékelnek. És nem tudok már mit tenni ellene, mert rám nincs panasz tudtommal. Magyarul ezek után nem tudok mit tenni... Nem kell kioktatni! Nem attól lesz valaki jó és igazságos, hogy mióta van admin joga, hanem hogy milyen ember.
A lényeg, hogy ez a hozzászólásod, finoman fogalmazva nagyon nem volt fair, hogy úgy alkotsz rólam véleményt, hogy nem is ismersz. Szóval arra jutottam, hogy innentől kezdve nem is foglalkozom veled, bármi legyen... vagy bármit kérsz majd...
Köszönöm a „jó fej” hozzáállásodat!
Üdv,
Broodie (nem Brodie)

UI: És én nem mondanám büszkén a helyedben, hogy idősebb vagyok, ha egy horogkeresztes (TILTOTT önkényuralmi jelkép) Hello Kitty az avatar-om... Nem minden a kor... ebből is látszik...