Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 83
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,136
  • stats Összes hozzászólás: 40,667
  • stats Összes téma: 3,022
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Adminok Értékelése  (Megtekintve 317904 alkalommal)

KoRcS

  • *
  • Hozzászólások: 61
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1155 Dátum: 2011-05-13 09:20:55 »
Kicsit se gaz a gyerek..... Steames letere wh aim minden fain.... Ja a speedet kihagytam :D

Nascar

  • *
  • Hozzászólások: 51
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1156 Dátum: 2011-05-16 17:23:02 »
Nem tudom ki az az admin akinek a neve: Stee a forumon (amikor az unbannt akartam irni) es bannolt 1 orara.

De nem fogom hagyni, hogy alneven visszaszoljon nekem, es amikor visszaszolok neki, akkor egy bannal jutalmazza. Ki o?

Csak azert mert admin, sertegethet masokat?

Audi R18 TDi

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1157 Dátum: 2011-05-16 17:54:08 »
nah akkor először is .... d2 primitív módon beszéltél mindenkivel... 3 ember irt steamen.. utanna trainen beköptem vicből h cigó egyetem.. erre te elkezdtél nekem apázni ennyi.. volt admin létedre primitív vagy.. ez már csak hab a tortán volt !!!!!!
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

Nascar

  • *
  • Hozzászólások: 51
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1158 Dátum: 2011-05-16 18:15:14 »
Te kötöttél belém álnéven.

3 ember anyazott, 1 pedig WH-zot admin letedre mégse tettél semmit csak belém kötöttél es ultel speccben.  Cigo egyetem utan le is romáztál es még smiley-t is irtal.

6 - 0 állásnál semmit nem csináltál. Pedig lett volna mit...

Most akkor kinek kellene szegyelnie magat? Ismernek az emberek, nagyon nem dijazom azt ha a konnyu oldalra (jelen esetben Train CT-be) beall minden jo jatekos, es szitava lovik a T csapatot.

Igaz nem minden admin erzi kotelessegenek a balance fenntartasat, de ha 6 - 0 van akkor mar valamit csinalni kellene.

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1159 Dátum: 2011-05-16 18:18:10 »
neked :D ha whzott volna akkor kidobtam volna... anyáztak... jah csak rád koncentráltam :D ne röhögtess ha beléd akartam volna kötni akkor másképp tettem volna... igen álneveztem mert ha meglátod h admin van fent, vissza fogod magad.. de igy nem tetted hála az égnek :D :D felőlem téma lezárva...írj amit akarsz bb
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

Nascar

  • *
  • Hozzászólások: 51
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1160 Dátum: 2011-05-16 18:19:33 »
Nagyon tevedsz en adminnal sem fogom vissza magam es kerdezz meg mast is nagyon nyugodtan. De a mai napig undoritonak tartom, hogy van fenn egy admin alneven speccben amit meg meg is tudok erteni, de nem tesz semmit mapokon at, pedig volt fenn 2 WH-s is. Helyette engem bannolsz, akire mondjuk ra is lehetne irni, hogy vegyem vissza magam. A 2 anyazosrol nem is beszelve.

Nem fogok toled felni, azert mert 1 orara bannoltal, es ezzel a megmozdulasoddal, megmutattad szamomra milyen admin is vagy.

Tema lezarva szamomra is.

Audi R18 TDi


Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1161 Dátum: 2011-05-16 18:28:25 »
az előbb 1 volt :D felőlem is :)
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

Nascar

  • *
  • Hozzászólások: 51
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1162 Dátum: 2011-05-16 18:34:52 »
3 anyazos kozul 1-ik wh-zott.

mitbrille

  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1163 Dátum: 2011-05-16 18:41:36 »
Dzsoohh... nevű adminotokról szeretnék szólni.
Épp ebben a percben rakott ki. Miért? Mert voltam oly kedves, s megmondtam neki, idézem: "Ezt a pályát szavaztuk meg, ne váltsd el." vagy "Ne váltsd el, mert ezt szavaztuk meg."
Ezután leírta, idézem: "ne ugass te..."
Majd én válaszoltam neki: "Nem ugatok, te nem tudsz normális hangnemben beszélni."
Majd KICK...

Nem tudom mennyi IQ-ja van a srácnak, vagy egyetemre jár-e mint én vagy sem. Ez nem is fontos, csak a miheztartás végett Azt sem tudom, hogy ő miért játszik, gondolom nincs barátnő, nincs rendes élete, barátok semmi. Ugyanakkor én itt a barátaimmal szeretnék játszani, nem cheatelek, ugyanakkor nem is vagyok Professional, ahogy ti mondjátok. Sok normális admin van, játszanak, kirakják aki nem idevaló, aki folyamatosan trágárkodik vagy zavarja a többieket. Velük nincs is semmi gond, valamint mindenkinél más a türelmi küszöb, még ezt is elfogadom.
Ugyanakkor kapjon már észhez ő és a hozzá hasonló adminok.

Nem várok választ, hiszen ide is csak azért regisztráltam hogy elmondjam a véleményem, ahogyan kértétek, visszajönni nem fogok. Persze ha hagyjátok, hogy ilyen adminok legyenek nálatok, akkor csak gratulálni tudok a többi adminnak, engeditek hogy ilyen lényekkel emlegessenek egy lapon.

peace

ui.: írásom a szerveren folyó hangnemet kövesse, ezért felsorolok pár kötőszót, melyekkel színesítitek mondandótok, számomra ismeretlen okból kifolyólag: kurva, szemét, geci, rohadt, anyád, seggdugasz, buzi, zsidó, cigány, állat. Helyettesítsétek be kedvetek szerint a fenti szövegbe!

G.I.Dzsoo'*

  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +1/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1164 Dátum: 2011-05-16 19:56:54 »
Szia!
Na idefigyelj, azért szerettem volna elváltani a mapot, mert folyamatos bugolások mentek, és pár ct nem értett a szóból, köztük te sem! Jó párszor leszedtelek grabbel, de semmi, ment tovább ,és amikor már a 100ik mapot szavaztattam ,te mind a 100-ra nem-et nyomtál, és igen ez enyhén szólva felidegesített, hogy nem értették meg az indokot ,hogy miért szeretném elváltani, jó lehet ,hogy a kick az túlzás volt, de a többszöri bugolás után már egyszerűen nem tudok mit tenni! Nem kérte senki ,hogy menj el, hanem h próbálj meg együtt működni! És nem vagyok fiú, még mindig!
smile! it's your life!

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1165 Dátum: 2011-05-16 20:04:24 »
én buggolásért először grabolok , utána bannolok... emlékszem cryssel gameltem múlt héten asszem csütörtök volt, nah a lényeg . Együtt működtünk a buggoló és a rusholó ctk ellen , és bannal is jutalmaztuk őket, szerintem sárolni ezért nem kéne Zsófit mert kicket kaptál, én sokkal szigorúbban jutalmazom a többszöri szabály sértést..
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1166 Dátum: 2011-05-16 20:09:28 »
mitbrille esetleg nem másoltad ki azokat a sorokat amien Dzsoohh nevű adminunk veled ilyen stílusban beszélt? Megjegyzem ő nem srác hanem lány, de ez semmin sem változtat, valamint nem mindenki azért játszik mert nincs nője / pasija esetleg élete. Amennyiben kimásoltad a számodra sértőnek talált mondatokat, akkor kérlek azt küld el itt, ha nem akkor köszönöm szépen a véleményedet. Az admin ha valami okból kifolyólag mapváltást ítél meg, akkor senki se lázadjon. Ezt minden kedves admin kollégám, és még akár a játékosok is tudhatják, hogy soha sincs olyan map ami mindenkinek megfelelne, nem mehet le úgy egy teljes map hogy ne sírna minimum 2-3 ember, hogy váltsa már el valaki....

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1167 Dátum: 2011-05-16 20:26:49 »
Igazából , szerintem itt a fájó pont a mapváltáson van és , hogy kicket kaptál . Szabálysártést követtél el . Véleményem szerint zsófi adminunk  a ti érdeketekben cselekedett a sok buggoló rusholó ctk miatt. Igen ez a map ilyen , sajnos. De ha én a helyedbe képzelném magam akkor arra gondolnék , hogy megúsztam egy kickel ezt és nem az admin mogorva hozzászólására vagyok felháborodva, mert zsófi nem aról híres. inkább szerény . Utánna felmentem én ugyan is a sok buggoló vagy inkább úgymondom a ctk természetessen 2 est nyomtak mindenre.. tehát ha kidobnám mindet lázadás lenne . ahogy most is ezért én hangsúlyozom én fogtam és elváltottam d2-re szerencsére kritikát nemkaptam, úgylátom sokan belátták vagy átlátták a helyzetet
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

Crys

  • *
  • Hozzászólások: 1,009
  • Karma: +17/-7
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1168 Dátum: 2011-05-16 21:10:38 »
Szerintem biztosan az admin a hibás!

KoRcS

  • *
  • Hozzászólások: 61
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1169 Dátum: 2011-05-16 21:22:01 »
minden admin máshogy büntet... ki keményebben, ki enyhébben, de az esetek 90%-ában a büntetés jogos (tapasztalataim szerint). egy ilyen esetet mint ami Zsófinál és mittbrille-nél előfordult lehet bannal és kickel is kezelni. Zsófi a kicket választotta és én a helyedben még örülnék is hogy ilyen "megértő" volt....