Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 167
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,154
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 189

Szerző Téma: Unban - Csendkiraly  (Megtekintve 3956 alkalommal)

Csendkiraly

  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Dátum: 2011-06-16 02:56:51 »
Játékban használt nevem: Csendkiraly
IP: 178.164.248.173
Dátum: 2011-06-08 15:28:25
Admin neve, aki banolt: Toti
Ban hossza: örök
Jogos-e a ban?: Nem
Ban oka (admin szerint): wh
Ban oka (szerintem): Sziasztok!

Nem tudom, és nem értem a BAN okát, én csak játszottam, elején gyengén, majd egyre jobban, és egyszer csak megkaptam a kedves hirtelen BAN-t derült égből.

Továbbá:
Nagyjából 1 hete kezdtem el CS1.6-al játszani, ezelőtt 1.5-öztem, csak kihalt teljesen mára az a világ.

Találtam pár magyar szervert aminek nagyon örültem, köztük ezt a GunGame szervert, nagyon megtetszett, játszottam is 2 napot, mire kaptam egy kitiltást, állítólagos WH miatt. Na most leszögezném, soha életemben nem csaltam ebben a játékban, 22 éves vagyok, nekem nem élvezet úgy játszani, hogy az aim helyettem céloz, és átlátok a falon, tehát tudom időzíteni, mikor kell majd lőni. Másik kérdés, hogy fülelek, és a stereo hangot használom arra, hogy megállapítsam merre lehet az ellenfél. Na ez lehet hogy WH-nak tűnik, mert forgok ilyenkor szerintem, hogy tájoljam az ember hangját, így sejtem merre járhat a fal vagy sarok túloldalán.

Erre tudok csak gondolni, miszerint ezt a kivetni valót találta a tisztelt Adminisztrátor úr a játékomban, nagyon örültem neki, rám se szóltak, rám se néztek, egyszer csak kaptam a tiltást, utóbb kiderülni látszik, örök tiltást kaptam.

Hogy nem csaltam, bizonyítani nem tudom, de szerintem ez a levél legyen elég, nem is tudom hogy tudnám egyáltalán bizonyítani, hogy semmilyen illegális dolgot nem használtam.

Erős túlkapás a dolog, lehet hogy ismeretlen ember voltam, de az is tény, hogy aki csal, annak általában jobb szokott lenni a statja az átlagnál, szerintem még ez sem állt fenn, ráadásul nem először játszottam a szerveren, statisztikában már benne lehettem. Egy játszi könnyedségű, meggondolatlan, kényelmes BAN-t kaptam az arcomba WallHack miatt, kikérem magamnak!

Teljesen jogtalannak tartom a dolgot a részemről, amikor tudom, hogy semmi illegálisat nem csinálok játék közben, csak használom a fülem, meg lövök az 1000ft-os optikai egeremmel.

Kérném szépen ezt a dolgot vizsgáljátok felül, vagy egyszerűen vegyétek le a tiltást rólam, mert azért számomra kissé felháborító a dolog.

Ezen kívül Toti adminnal beszélgetnék szívesen egy picit, legalább levélben, de leginkább hanggal, kíváncsi lennék a véleményére, de ha ez nem kivitelezhető, nem érdekes, csak játszhassak GunGame játékot, mert jó!

Köszönöm szépen!

Tisztelettel: Csendkirály  

U.i.: a nevemet sosem módosítom, nem álnevezek, semmi sumák, játszani és küzdeni járok a szerverekre, ráadásul az IP címem sem ugrik úgy vettem észre az elmúlt pár évben, ezt kapom mindig a szolgáltatótól.

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #1 Dátum: 2011-06-16 13:44:20 »
Szia. engem teljes mértékig meggyőzött az unban kérelem... így kell kinéznie , így kell hozzá állni. ez pozitív. Toti véleményét várjuk, reméljük mihamarább kommentálja az esetet.

kulimaz

  • kulimaz
  • *
  • Hozzászólások: 99
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #2 Dátum: 2011-06-16 14:11:29 »
Tényleg tisztességesen megírta a kérelmet elismerem!
De ha csalt akkor csalt. Kíváncsian fogom figyelni Toti válaszát...O.o
Kulimaz :)

TotixD

  • Toti xD
  • *
  • Hozzászólások: 162
  • Karma: +1/-2
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #3 Dátum: 2011-06-16 15:03:51 »
őszintén megmondom hogy, nem emlékszem már akkora vissza. de ha nem bannoltan kaptad az ip akkor jogos volt! francira bíznám a dolgot hogy leveszi vagy marad-e a bann!
úgy döntöttem nem foglalkozom többet a faszfejjel, a Gyilkos Február kenje be az ő seggét naptejjel. :P

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #4 Dátum: 2011-06-16 17:02:20 »
Csendkirály, melyik nap játszottál utoljára a szervereinken?

c0re

  • *
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +1/-3
  • Admin
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #5 Dátum: 2011-06-16 21:36:21 »
Ez unban lesz :D
I love kannás bor!

TotixD

  • Toti xD
  • *
  • Hozzászólások: 162
  • Karma: +1/-2
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #6 Dátum: 2011-06-17 15:19:02 »
mért csak most írtál kérelmet?
úgy döntöttem nem foglalkozom többet a faszfejjel, a Gyilkos Február kenje be az ő seggét naptejjel. :P

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #7 Dátum: 2011-06-17 17:00:52 »
Igen, ez érdekelne engem is... :)

NrG

  • *
  • Hozzászólások: 54
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #8 Dátum: 2011-06-17 18:26:37 »
Mert bizott aban, hogy mint a jelek is mutatják nem fogsz emlékezni rá. :D

KoRcS

  • *
  • Hozzászólások: 61
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #9 Dátum: 2011-06-17 22:12:38 »
Nekem lenne 1 tippem mért csak most írt: ha megnézitek a regisztráció időpontját, akkor logikusnak tűnik, hogy addig nem tudott mit kezdeni és próbált találni valakit aki segít neki levenni a bant... nem akarom bevédeni csak egy egyszerű következtetés!!

Csendkiraly

  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #10 Dátum: 2011-06-18 03:42:51 »
Na és akkor itt vagyok én!

Tök jó.. tetszenek ezek a hozzászólások: "ha csalt, akkor csalt."

Srácok.. ez borzasztó.
Tudom, hogy sok csaló van sajnos, ez annak a tipikus esete, hogy hajszál a fejen oké, de a levesben 1 is sok.
De azért hozzátenném viccet félre téve, hogy még mindig nem csaltam, mert MINEK? Milyen értelme van annak? Nem én játszok akkor, hanem egy toszott program helyettem, bár ez aim, wh ugye, ha felkészülök az emberre, mert jóelőre látom, illetve, ha mindenki meghalt 1 kivételével, akkor iszonyat öntudatosan megyek az irányába, és csendesülök el amikor hallótávba érek, stb stb... Az egómat nem tölti el büszkeséggel, ha le tudok lőni egy olyan embert, akit pontosan látok előre... arra a hülye is képes.
Ha ennyire programokat használnék, akkor inkább megtanulok programozóul, és programozok egy botot, és beleprogramozom, hogy banolhatatlan, kickelhetetlen, és mindenhol TOP játékos lesz.. nem?

Haragszom Totira, mert foggalma nincs eszerint már, hogy mit bannolt, de van egy remek ajánlatom srácok!

Engedjetek vissza, és nézzetek 5-en.... nem fogok máshogy játszani mint ahogy játszok. Előfordulhat, hogy sejtem az ellenfelet a fal mögött, és mákkal ott is van, de észre fogjátok venni, már aki játszott sokat, és vannak régi öreg rutinjai, hogy ez bizony egyszerű tapasztalat.

Hogy miért vártam ennyit? Hát most tudtam én, hogy van ilyen lehetőség, meg van fórum?? CS1.5-ben ilyenek nem nagyon voltak anno, ha volt se érdekelt, HLSW ment, ha jó szerver volt jó emberekkel, akkor nyomtam a play gombot. Nem voltam tapasztalt, hogy van fellebbezési lehetőség is.
Egyébként pedig nem vártam.. játszottam máshol.. gondoltam ***ok bele, biztos béna sz*r szerencsétlen gyökér, vagy pedig 12 éves kis adminkákkal van tele a szerver (senki ne vegye magára, csak előfordul, sajnos sokszor...) akiket ha lelőnek egymás után 3x akkor adják az örök bant, és még halálom után sem engednek CS-zni többet soha.
Egyszerűen legyintettem egyet és hagytam a túróba... Gondoltam ez a hozzáállás nekem nem kell, ha ti így, én is így.
Én nagyon jól elvagyok a Dinasty szerveren, ott ha előjön hogy WH-zok, mert vicces, de előjön, akkor megszólalnak nagy orgánumú idősb. vén rókák, hogy "ááá te kis taknyos, Csendi nem csal, csak te vagy szerencsétlen, gyakorlatlan zöldfülü, és egyébként is kussolj, mert hallhatóan nem vagy idősebb 15-nél!"

Ennek nagyon szoktam örülni.

Összegezve a dolgot:
Én bizton állíthatom, hogy tisztán játszok mindég, minden körülmények között, és az ominózus pillanatban is tisztán játszottam, Toti meg azt hisz amit akar. Kíváncsi vagyok mennyire nézett meg mielőtt vágta a 4ever BAN-t, illetve hány éves ő, milyen típusú ember és mennyit játszott életében, valamint mely CS verziókkal.
Nem degradálni, pocskondiázni akarok ezzel, csak tényleg érdekel, hogy ő milyen élethelyzetből mondta rám lazán, hogy csaló, ahogy kiderül, mindenféle bizonyíték nélkül.

Nyilván akkor lehetne tényleg elhinni, ha menne egy HLTV rólam csak, meg menne a gépemen ezzel egyidőben egy fraps full felbontásban, és nézné, hogy mit csinálok, vagy itt lenne egyikőtök mögöttem, miközben játszom.
Hát azt azért mondom, hogy egyikre sem vagyok hajlandó, jöjjön ide aki akar, de felvenni, küldözgetni, bizonyítgatni nem fogok. Ha szerintetek ez wh, akkor wh.. nem fogok kínomban magam mellé ülni, de azért sz*r és nemkevésbé hihetetlen helyzet számomra ez, de hát ti tudjátok.

Nem háborgok s anyázok, háboroghatnék...

Ha visszaengedtek, akkor nézzetek, ha van hozzá erőtök, ha nem, meg úgyis jó.. Gyertek át a Dinasty szerverre néha, akár meg se mondjátok, hogy ti vagytok, csak nézzétek ahogy játszom.

Én tudom, hogy nem csalok, viszont hogy a ti szemetek mit értelmez belőlem, azt nem tudom, és befolyásolni sem tudom.

Döntsétek el mit akartok, aztán haladjunk...

A kicsit komor hangvételért elnézést kérek, közel hajnali 4 van, fáradt vagyok, és felb***ott kicsit a tanakodásotok, hogy most vajon csalok e, amikor egyértelmű számomra, hogy ez bullshit, és személyes sértésnek veszem, ha lecsalóznak.
Még egyszer elnézést, ha időnként elragadtattam magam!

Köszönöm.

Tisztelettel: Csendkirály

Csendkiraly

  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #11 Dátum: 2011-06-18 04:27:28 »
A komolyságot félretéve pedig, kicsit kicicomáztam a profilom.
Ugyan tudom, hogy nem ide illik a hozzászólás, de azért nem bíróságon vagyunk, hanem egy PC játék fórumán, ennyit bírjon el, nem szemetelek.
Remélem tetszik, a speedtest pedig 15 perce mért eredményem, ha már más is villog vele, akkor erre pislogjatok, ebben benne van a jó szolgáltató, és ráadásul routeren keresztül ment, ami Linksys, mert Csendi sz*rt nem vesz :)

Várom a hozzászólásokat bármihez, ami hozzám és kapcsolt dolgaimhoz fűződik.
Kinek jóéjt, kinek jóreggelt!
Agyő!



TotixD

  • Toti xD
  • *
  • Hozzászólások: 162
  • Karma: +1/-2
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #12 Dátum: 2011-06-18 08:03:49 »
Hát szerintem nem a digi által nyújtót internet sebesség a lényeg! 28 éves vagyok de ha 18 lennék akkor sem az számítana szerintem! mivel megszoktam nézni akit ki rakok 4-5 körön át nem ebbe kellene bele kötni! Lehet olyan hangod hogy remeg a föld attól még mehet a csalás! ezek szerint nem bannolt ip-t kaptál ami jobb lett volna a te részedről ha rábólintasz arra! Francira bízom a döntést! Mivel nem bannolt ip, akkor jogosan kaptad az ajándékot! szép kérelem volt azért! A fő admin dönt majd az ügyedben!
úgy döntöttem nem foglalkozom többet a faszfejjel, a Gyilkos Február kenje be az ő seggét naptejjel. :P

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Unban - Csendkiraly
« Válasz #13 Dátum: 2011-06-18 15:43:37 »
Leveszem, ha még 1x csalás miatt banolnak automatikusan törlöm a kérelmedet. Témát zárom.