Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 188
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 189

Szerző Téma: Config beállítások, csalás?  (Megtekintve 11597 alkalommal)

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Dátum: 2012-02-24 00:10:48 »
Az lenne a kérdésem, hogy -bár annyira nem értek ehhez a részéhez a játéknak- de hallottam olyasmiről, hogy lehet úgy állítgatni a cgf-eket, hogy neked ettől jobb, én ezt nem értem miért jobb, de biztos... mindenesetre az lenne a lényege a dolognak, hogy Ezek mennyire szabályosak, lekövethetők, "banolhatók".

Azért érdekel, mert vannak néha olyan emberek, akik 6méterről berántanak, meg 1mp-s késéssel belövik az ellenfelet, és fura, hogy nekem sosem sikerül :D vagy ha igen akkor az MaKK... de akinek minden lövése szinte ilyen, az szerintem már nem makk, természetesen látszik hogy nem aimoznak, de lehet rengeteg turpisság benne...

Van e ilyesfajta "csalás" vagy csak rosszul értelmeztem a dolgokat...?

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #1 Dátum: 2012-02-24 07:35:23 »
Ez most valami vicc vagy mi a téma itt? :P
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #2 Dátum: 2012-02-24 08:37:57 »
Idézetet írta: killerbiller

Az lenne a kérdésem, hogy -bár annyira nem értek ehhez a részéhez a játéknak- de hallottam olyasmiről, hogy lehet úgy állítgatni a cgf-eket, hogy neked ettől jobb, én ezt nem értem miért jobb, de biztos... mindenesetre az lenne a lényege a dolognak, hogy Ezek mennyire szabályosak, lekövethetők, "banolhatók".

Azért érdekel, mert vannak néha olyan emberek, akik 6méterről berántanak, meg 1mp-s késéssel belövik az ellenfelet, és fura, hogy nekem sosem sikerül :D vagy ha igen akkor az MaKK... de akinek minden lövése szinte ilyen, az szerintem már nem makk, természetesen látszik hogy nem aimoznak, de lehet rengeteg turpisság benne...

Van e ilyesfajta "csalás" vagy csak rosszul értelmeztem a dolgokat...?


Most komolyan!
Ide jössz hogy "legális" csalás infókat gyűjts? Milyen dolog ez? :P
(JAVÍTVA)

Én mondok neked néhány dolgot ami nem csalás és talán egy picit segíthet, de ha így állsz a dolgokhoz rajtad ez sem fog segíteni...


Az első, hogy az egérgyorsítást kiveszed az XP-d alól!!!
http://www.counter-strike.hu/faq/Egergyorsitas
Mert: Játék közben létfontosságú kikapcsolni az összes egérgyorsítást. Bekapcsolt gyorsítással nem leszel képes következetesen játszani. Például lehet, hogy 15cm egérmozgatást követően 180 fokot fordulsz, azután egy másik alkalommal - ugyanúgy 15cm mozgatást követően - 100 vagy éppen 270 fokot fogsz fordulni attól függően, hogy milyen gyorsan mozgattad az egeret.... pontosabban tudsz célozni

....config fileban kell átírnod!

sensitivy 3
 (maximum 3, kevesebb ajánlott de több ne legyen!) az egered érzékenységét adja meg, és rántásnál nem fog 25x körbefordulni a játékosod...pontosabban tudsz célozni

hud_fastswitch 1
gyors fegyverváltás - elég csak a kívánt fegyver gombot( amire bindelted) megnyomnod nem kell plusz egér klikk

Nem árthat meg ha nézel CS vidókat vagy konkrét WAR demokat LANokról, meccsekről, ahol látod hogy egyes pályákon hol "tunkolják" falat, hova dobnak gránátokat, villanókat, füstöt... Mert egyrészt így ha kilőnek fal mögül eszedbe jut majd, hogy nem azonnal WH-ol és sírsz a chatben, és talán még Te is meglövöd majd a falat ezeken a helyeken..ami nem azt jelenti, hogy NON STOP körökön keresztül lövöd állandóan mint állat, mert ha van egy kis eszed akkor csak megpontozod (és HALLOD hogy sebződik e mögötte valaki)

Leghasznosabb ha a számítógéped nem csak játékra használod, hanem néha OLVASGATSZ is ezt azt rajta! Minden fentvan a neten....:)

Cheatet SOHA ne használj!
Illegális konfigot SOHA ne használj, még akkor sem, ha az épp a játéknak részét képzi (pl 16 bit)

uff..
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #3 Dátum: 2012-02-24 09:04:09 »
nah, ha lesz időm, kifejtem jobban.... de először is, NYALD MEG A SÓT!!!!!!
Kurvára nem csalok, nem is akarok, ezzel inkább arra akartam felhívni a figyelmet, hogy HA van ilyen akkor, Ezt is büntetni kéne... Lehet hogy nem a leg érthetőbben fogalmaztam, de éjfél volt, és kb 2 órán keresztül kellett a világ legidegesítőbb hangját hallgatmo, és kurvára lestrapált. Szóval, pont ez a lényeg, kurvára meg sem fordult a fejemben, hogy ilyet használjak, de hallottam már olyat, a szerveren játszó "sztártól" hogy "jött configolni" és ez megragadt bennem, hogy ilyet nem hallok gyakran, és hogy vajon csalásnak minősül e.... Ja, és más szerveren benne van, hogy tilos cfg-vel trükközni, Őszintén. Én arra akartam kilyukadni kb, hogy ITT is ezt kéne csináli, ha van ilyen. TILTANI!!
de mivel mint írtam, ehhez a részéhez a játéknak nem értek, ezért előbb ha azt írod, hogy lehet, de bunkó sutyerák dolog, akkor folytatódik a beszélgetés, de mivel kb 20mpje keltem fel, ezért csak felbasztam magam... na mind1

ui. Nézd meg a profilomat, benne van a használt nevem, talán a steamaccom is...talán fent is vagy az ismerősök között, lehet még nem, de figyelj nyugodtan csalok e, nem fogok. CSAK a steammel eddig 350órát nyomtam le a Crys szerveren, + kb 1 évet nsel. Most hogy 0-va lett a ranklist, kb 50-55. helyen vagyok, semmi cheattel. Ígyis basztatnak hogy kocka vagyok, úgyhogy kb ezzel a hellyel be is érem.

ui2.: Az érdekel hogy van e ilyesfajta csalás, és ha igen, azt itt miért nem tiltják ki??? mivel kurva idegesítő, hogy valaki, ilyen módon profi csak, alap cfg-vel pedig lőni sem tudna!!

pusszancs sd. kösz a válaszod, remélem jó a repost :D ÉD :)

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #4 Dátum: 2012-02-24 09:19:20 »
ja, és nem mellesleg, TUDOK LŐNI!!!!! :D :D :D
de azért tök cuki, hogy úgy írtál minthogyha, valami full kezdő nyumorult lennék, mint azok akik feljönnek serverre, és megkérdik, hogy van e admin? persze mindenki mondja, hogy nincs, és már onolva is van a wh...

ui. bármikor, bárhol állok bárki rendelkezésére, bizonyítani hogy nem csalok, van pár admin ps a gépemen, ha kell feltöltöm :D de ne vádolj ilyennel többet pls... :)

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #5 Dátum: 2012-02-24 09:44:11 »
Nem mondom csalsz!

Akkor az első pár sort vedd úgy a kezdőknek írtam :D Bennem még soha nem vetődött fel hogy bárminemű trükközést tegyek. Amim van arra magamtól illetve a fórumokról összetallózva jöttem rá, hogy mi miért, hogyan, mikor stb stb stb :D
Szóval ne bántásnak vedd! :)
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #6 Dátum: 2012-02-24 09:47:37 »
Ezek nem büntetendők amiket leírtam, mivel nem juttatnak előnyhöz, viszont a játék konfortérzetét nagyban növelik!
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #7 Dátum: 2012-02-24 10:15:25 »
amúgy meg, a fastswich 1en van a  sensitiviti 3.4,en az az xps-et meg leszarom, mivel megszoktam...
de én nem ezekre gondoltam, mert egy olyan player aki lenyomott 1000-1500 órát, az nem ezeket állítgatja. Szóval a kérdésre nem kaptama választ, és arra sem, hogy ha valaki ilyet használ, hogy lehet kiszúrni... és büntethető e...
tudom a crys szervereken sv_aim meg a cheats 1 le van tiltva, de azon tanakodom, hogy van e más ami mondjuk mivel mi nem ismerjük, meg lehet sokan nem, ezért jogtalan előnyhöz juttat... és az már csalás....
tudom hogy amiket írtál nem csalás, nem is ezekre vagyok annyira kiváncsi. és nem azért hogy használjam, hanem, hogy annak akin észreveszem, elmondhassam, hogy lehet csalással tud lőni, de amúgy kinyalhatja, mert szart nem ér... :), értesz? pont nem akarok csalással előrébb jutni, meg nagyjából sehogy sem, csak ne higyjék már azt, hogy valaki elhiszi amit csinálnak.... :)

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #8 Dátum: 2012-02-24 10:25:38 »
ha rate-d es az updaterated allitod... az elonyhoz juttathat.. es csalasnak szamit

én nem tudok olyan config átírást amitől Te jobban tudsz lőni :D az pont annak az 1000-1500 órának tudható be...
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #9 Dátum: 2012-02-24 10:27:41 »
Hidd el az egérgyorsítás kivétele nagyban segíti a lövéseid pontosságát és pont azokat a rántásokat könnyíti meg mint amiről beszéltél, mert neki mindig azonos arányban lesz az egér elmozdulása az elfordulás mértékével! Tehát mondhatnám szépen , hogy az aránypár ÁLLANDÓ :D
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #10 Dátum: 2012-02-24 10:41:32 »
Hát igen, ezt gondolhatja az ember, és pont ez az amiért kiváló csel lehet, hogy amiről nem tudsz, az nem fáj. de figyelj, viszonylag jó a szemem, még szemüvegem sincs, de azt nekem ne monnd, hogy azért mert ő régebb óta játszik, vagy csak mondjuk sokat játszik, azért neki úgy adja be a lövéseket, ahogy másnak nem, teljesen mindegy, hogy eléd lő vagy mögéd, jobbról vagy balról, messziről vagy közelről, nem hibázik, nem 40%os pontossággal játszanak, ami monjuk 1 sniper szerveren már átlag feletti jóval, hanem 80-90% de te észre sem veszed, mert nincs a top15ben, lehet nem is ez a kedvenc szervere, csak fel-fel járkál, ezért mivel nem aimozik nézed 2 körön keresztül vagy 3, látszik hogy nem aimoozik és tolhatja tovább, gond nélkül...

ja, és ha nincs ilyen átírás, akkor miért van 6millió külömböző config, amiket tölthetsz a netről? nem hiszem, hogy az annyi hogy  máshogy néz ki a fegyó, meg ilyenek.
például azt hogy veheted észre, ha valaki developert használ? az viszont csalás, jókora előnyhöz juttathat, és még csak "véletlenül" derült ki idáig pl itt, hogy valaki ezt használja, meggyanusították whval, és a képeken látszott a developer, de amúgy hogyan veszed észre? és biztos vannak még ilyen trükkök, ez sem olyan elterjedt...
tudod, az emberek bármire képesek a cél érdekében, ha a gyerek életében először cszik, feljön mondjuk ide, szarrá alázzák, mert 1 easybot is megalázná, mert nem játszott még ezzel, de mivel multiban kezdi, ezért felbassza a kis 12éves agyát, és visszajön csalással.... naa ez előfordulhat olyannal is, aki régóta játszik, de ő első akar lenni, de mivel nem kockáztatja a csalást, és a bannt, ezért elkezd olyan irányban kutatni ami nem elterjedt, és nehezen észrevehető... így máris ő az ász, és senki nem veszi észre a turpisságot.... főleg ha valaki atomkocka, egy másik játékban tud 1 beállítást, és 1 idő után kitalálja, hogy ugyanazt itt hogy tudja előhozni... és nagyon profinak tűnik, de inkább szánalmas, hogy idáig süllyed... de te erről mit sem tudsz, mert tisztának látszik... de nem az...

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #11 Dátum: 2012-02-24 10:58:35 »
Ezzel a részével nem vagyok tisztában.
Szerintem azért az hogy 500 vagy 1500 órát játszottál nem mindegy. Egy idő után sokkal jobban fogod érezni, hogy milyen távolságból milyen magasságban lőjj az emberre. Megtanulod, hogy melyik fegyverrel hova lőjj, melyik merre hord, hogy tunkolj vele, vagy ne tunkolj vele ... ilyen dolgokat szerintem csak tapasztalattal tudsz szerezni. És itt jön egy szép mondás amit kicsit kifordítva az alábbi "mondás"hoz jutunk: Okos ember más hibáiból is tanul! Amit még tovább csavarva :) eljutunk ismét oda, hogy Okos ember más vidóiból is tanul..., tehát NÉZZ videókat és demókat! Tényleg nagyon sokat tanulhatsz belőle. Mozgásokat, lövéseket, kemp helyeket. És itt most nem a pubon készült, vagy hasonló kaliberű videókat értem.
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

DencY

  • *
  • Hozzászólások: 45
  • Karma: +1/-0
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #12 Dátum: 2012-02-24 12:14:10 »
killerbiller:
http://www.satanion.dk/cs/gui.html
Pentagram gui.
Na érzed már a különbséget? :D

Retekegér

  • *
  • Hozzászólások: 74
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #13 Dátum: 2012-02-24 13:22:45 »
Commizva nekem negativ volt az élményem mert egyszer leszedtem egy orosz configot kurvajól néztek k ia wepek source grafi szinte etc etc etc dehat fegyó nem is oda lött aho la célkereszt mutatot és még magozoval ( nuubok wepje tudom :P ) mar megszoktam h h célozak vele no zoomba és hova lö dehat abba a configba rohadtul nem :D szal inkabb töröltem a picsaba......de hogy configal h lehet pozitivan a magad elönyödre forditani a gamet hát én ilyet még nem halottam.

Retekegér

  • *
  • Hozzászólások: 74
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Config beállítások, csalás?
« Válasz #14 Dátum: 2012-02-24 13:33:23 »
Egyetlen config ami nekem segített azaz fps növelö config volt amikor a T skin je nem volt kidolgozva hane mcsak full piros volt a CT meg full kék kb +20 fps et dobot nekem föleg 15v15 be volt hasznos de h ez cheatnek szamit-e nem tom ....Én azt gyülölöm mikor tanyasi nettel fellépnek a kis 12éves Herok és 70-80as pingel ellöhetetlenek.