Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 299
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Adminok Értékelése  (Megtekintve 337664 alkalommal)

szájbergyerek1

  • *
  • Hozzászólások: 8
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1365 Dátum: 2011-09-03 22:08:30 »
Nem Bannoolnak felszólítás nélkül : Élő Példa Ma Kakashi Kibannolt OK NÉLKÜL MERT NEM WHZTAM : NEMIS NÉZETT CSAK FOGTA ÉS EGYBŐL RAKTA A BANT : GRATULÁLOK AZ ADMIN TEAMNEK :) taps
jánosmajoros

HACKER

  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1366 Dátum: 2011-09-03 22:27:25 »
Anyázás-örök bann - jól van, elfogadom.
Cheater anyázásért örök bann - elfogadom, lehet félrenyomott...
Bugos* NS jatekos nyomorekozasa-orok bann - na ez mar kicsit sok sztem :/

Ezen a szerveren van 1 pár admin, akinek az admin jog elvette az eszét, ami rosszabb, hogy olyan is van, akinek admin jog előtt se volt már esze. Az NS jatekosok össze-vissza bannolgatását se értem igazából, azt meg pláne, hogy steameseket is basztok ki örökre, olyan dolgokért, ami nem szabálytalan.
Az esetek többségében ez mind a csalók miatt van, de csak az esetek többségében. Bann-időtartamokkal pedig finomabban, átgondoltabban, ha nem csalásról van szó.

(*Bugos alatt azt értem, hogy nem lehet specelni)

MentaCukor Garry

  • *
  • Hozzászólások: 119
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1367 Dátum: 2011-09-04 07:27:36 »
Nah most már nem bírom ki....
Minden áldott nap megnézem az unban kérelmeket és az utóbbi időben teli van névlopós meg kérdezz meg bárkit nemcsalok esettel....

Kérném az admin bandát hogy álljanak a sarkukra és az ilyeneket oldják meg...
Furcsa jelenség ez a név lopás... A Mi neveinek is számtalanszor használják.... mert tényleg nem tudom megszámolni... de jópárszor mentem már fel szerverre úgy hogy én már csak (1) MentaCukor voltam...
És az is nagyon nagyon érdekes hogy nekem még azalatt a "kevés" idő alatt mióta itt játszom még egyszer nem kellet unban kérelmet írnom mert egy névlopó csalt volna...
PLusz hiába bannolják a névlopót úgy tudom a bant IP-re osztogatják nem névre...

Én tisztelem az adminok munkáját meg becsülöm is őket ... csak ha kérhetném ne álljanak le vitatkozni egyetlen csalóval sem... ban jogos? ha Igen és meg is vagy győződve róla akkor írd hogy jogos ... nem kell ide se screen se semmi.. azért vagy admin mert a tapasztalaod alapján kiválasztottak hogy az légy....

Szép napot!
MentaCukor az Isten!!!

rikki

  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1368 Dátum: 2011-09-04 09:49:16 »
Olvastam én is az előző unban kérelmeket, és tényleg elég aggasztó, hogy "más használta a nevem", velem is előfordult már.
Lehetne erre egy megoldás, van egy plugin amivel a nevünket lehetne regisztrálni a szerverre, és a konzolból setinfo _pw parancsal tudnánk azzal a névvel belépni, találkoztam már olyan szerverrel ahol ez a plugin működött.

Nem tudom ha ez megoldható lenne, csak egy ötlet.

További szép napot.
Every Day I'm Shufflin' !! ┌(°_°)┘└(°_°)┐└(°_°)┘┌(°_°)┐┌(°_°)┘

Fr3nd

Adminok Értékelése
« Válasz #1369 Dátum: 2011-09-04 10:31:44 »
Ez a nem bannolnak felszólítás nélkül dolog számomra kicsit érthetetlen. Kellene szólnom, hogy XY ne whzz, vagy kidoblak? :D
Sajnos tényleg elég nagy probléma, hogy a nonsteames játékosok egymást ki tudják bannoltatni nagyon könnyen. Ha összevesznek pusztán annyi a dolguk, hogy progi on, névnek felveszem az általam utált játékos nevét, én kapok egy bant, ip csere, de akit utáltam az is kap és hátha neki statikus ipje van.
Sajnos erre élő példát láttam.

Garry igazából nektek hátrányotok nem fog származni belőle, mert ti már steammel játszotok, ezáltal vagy a friendsből vagy a homokos hangodból megállapítható, hogy jogosan birtoklod az idióta neved :D

Rikki ez jól hangzik, bár nem tudom mennyire terhelné meg a szervert.

Fr3nd

Adminok Értékelése
« Válasz #1370 Dátum: 2011-09-04 10:45:52 »
Hacker írj neveket, anélkül nem ér semmit amit írsz. Én általában kétféle megoldásban bannolok. Azt is bevallom, hogy én nem vagyok annyira türelmes, mint Kuli, nem nézem egy mapon keresztül az illetőt, igazából esélyem nem lenne rá. Egy mapot végig se tudok játszani, már hívnak másik szerverre egy másik gyereket bannolni.

Se idő, se energia = SCREENSHOT. Legjobb. Ezt adom.

HACKER

  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1371 Dátum: 2011-09-04 11:42:38 »
Neveket nem írok, de ha minden admin olvassa ezt a fórumot/topicot, akkor tudja mindenki, hogy rá vonatkozik v nem.

Screen tényleg ez a legjobb, ettől jobb bizonyíték, jelenleg nincs. Ajánlanám minden adminnak, hogy használja, mielőtt kibannol egy kétes esetet.
Frend nézz az unban kérelem topicba, vicc ami itt megy. Sikerült bebizonyítani, hogy aki kicsit is tud lőni és netán nonsteammel játszik (én még hang nélkül is bmeg), az itt nem játszhat, ha épp a tapasztalatanabb-fele van fent az admin-brigádnak. Elég szomorú, és itt ne gyertek azzal, hogy mindenki vegyen steamet! Mert aki csalni akar, az megtalálja a módját steammel és nonsteammel egyaránt.

szertk:
+még 1 dolog: vannak adminok, akiknek több a hibájuk, mint a helyes döntésük, az ilyeneket nem ártana figyelmeztetni, vagy ha nem alkalmas rá, ne csinálja! Tudom, nem könnyű adminnak lenni, de kicsit több odafigyeléssel, meggondolatlanul ne bannolgassunk már örökre össze-vissza.

NrG

  • *
  • Hozzászólások: 54
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1372 Dátum: 2011-09-04 18:46:45 »
Tökös ez a topic azért van, hogy meg nevezd őket. Engem is meg neveztek.

c0re

  • *
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +1/-3
  • Admin
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1373 Dátum: 2011-09-04 21:26:42 »
Na akkor énis beleugatok :D
Ez a topic azért van,hogy nevén nevezzük azt akivel bajunk van nem?,mert ha nem akarunk nevet irni,hogy mindenki lássa akkor ott privi... vagy ez csak nekem egyértelmű??? :)
Az,hogy az adminok,csak úgy a szar,semmi dolgokból elefántot csinálnak és dobálják az örökbant kicsit túlzás,mert nem tudom ti,hogy vagytok vele,de mi adminok arra vagyunk,hogy MI legyünk türelmesek és inkább segíteni próbáljuk azt a játékost aki valamilyen problémával küzd.Persze van az a szint,hogy születésétől fogva nem komplett a gyerek,mert anyuka és apuka túlzásba vitte az italozást,de úgy gondolom,hogy ezt azonnal ki lehet szűrni.De ne azokat büntessük,akik azért járnak ide,hogy levezessék a napi fáradalmat,mert mindenkivel előfordul,hogy egy kemény nap után hazaér és akkor végre játszhat,erre mikor odaül csaló van fent és kicsúszik egy anyázás--->repül az örök ban.
Én úgy gondolom,hogy az egyik legtürelmesebb admin vagyok és szerintem nem sok probléma van velem,persze énis vagyok szarul,kedvtelen stb....,de ha felmegyek akkor próbálok minél,odafigyelőbb,segítőkészebb lenni,mert ezért jelentkeztem adminnak anno :P
Ha nem így van nyugodtan mondjátok meg és azon leszek,hogy változtassak rajta.
De nem jól gondolom srácok???
Szerintem így kéne ezt az egészet felfogni és nem úgy,hogy admin vagyok leszarok mindent.....nem így működik.
A másik,ez most azoknak a jétokosnak szól akik szerint az adminok kényük kedvük szerint váltogatnak mapot,csakis azért mert nem szeretik.
Súlyos tévedésben vagytok.
Ennél az esetnél is csak magamról tudok példát irni.
A mai nap is felmegyek Sniperra és mivan???...scoutnives_ym1..a változatosság kedvéért :D,aki nem tudná ez a map ami a legtöbbet fut a szerveren az awp_4one előtt és szinte mindig tele van.
Nincs ezzel baj,lemegy a map,szavazás,megyünk másikra.
Annak az xy mapnak is vége,szavazás,milett???? ym1...
Ekkor van az,hogy én megpróbálom eltenni úgy,hogy szavaztatok két másik közkedvelt mapot és 95%ban beis jön :D
Na és erre jönnek az okosabbnál okosabb beszólások,az okos rendkívűl rutinos már több mint fél éve(csak blöffölök most) játszó játékosok,hogy miért,hogy képzelem????mert megszavaták ne váltsam el.
Namár most,úgy gondolom,hogy nem scout illetve ym1 szerver,erre szoktam mondani,hogy van másik only sc szerver lehet menni oda gamelni.
Jah, és ha elindítom a szavazást és megszavazzák akkor miről beszélünk????ott van a 9.-es billentyű is,nem kötelező 1.-est vagy 2.-est nyomni(és akkor erre jön,hogy "olyan a bot,hogy nem látja a 3. lehetőséget),szerintem meg látja,valószínű nem nyúl baszta az annyát,elnézést,hogy vulgáris vagyok nem szokásom,de nem hülye senki.
Még egy story,a mai nap 8x-en,meg ym1-en kedves bLur játékosunk adott ízelítőt a modorából.
Többször lelőttem,elmakkolták,stb...lényegtelen.
Irja nekem,hogy "hagyad már core",(helyesírás..pffff)---->erre én benyomtam jimmy sirj a vállamon soundot :D,konkrétan poénnak szántam.De sajnos bLur nem úgy vette a lapot és irta,hogy "attól mert admin vagyok és ezeket a soundokat betudom nyomni nem vagyok menő"(valami ilyesmi).
Én pont leszarom menő vagyok-e,és,hogy mit gondol rólam akárki is így a játékon keresztűl akit nem is ismerek.
De az,hogy a játésokok bónagy része nem fogadja el,hogy van nála jobb(nem magamra gondolok) és egyfolytában rinyál azis hajmeresztő,de ezt is leszarom :)


Még irhatnám sokáig,de mennem kell inni :D,ugyanis alkoholista vagyok :D.
Gondolkodjatok el amit irtam,szerintem nem hülyeség és próbáljátokígy felfogni :D

c0re^ voltam,csak egy mezei admin,bb :)
I love kannás bor!

HACKER

  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1374 Dátum: 2011-09-04 21:45:52 »
Egy alkoholista tömör véleménye az itteni mindennapokról :D
Neveket nem írok, mert nem akarok senkit se megbántani, mint írtam, szerintem mindenki tudatában van annak, hogy mit csinál rosszul, mit kéne másképp csinálni. ;)

(egyébként csak nekem nem működik chrome-ban az "emotikonok" ikon?)

HACKER

  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1375 Dátum: 2011-09-04 21:54:12 »
Azér Lugo is nagyon jól lezárta az unban-topicomat :D
Most a bann milyen indokkal, milyen okkal maradt?, mert én még mindig felvilágosítatlan vagyok, mivel, aki bannolt, Toti nem hajlandó értelmes választ adni az egyébként nagyon egyszerűen megfogalmazott kérdéseimre.
Lehet, azért mert megbántottam a topic nyitásakor, hogy tapasztalatlannak neveztem, miközben ő játszik itt 2 éve és ő itt a legmagabiztosabb, leghatározottabb admin :D

Idézetet írta: fehererik
Hacker fel készültél a dolgokra :D ! Bocs az OFF-ért muszj volt :D

Ez nem felkészültség, szimpla tények. Mint mondtam, nem szokásom unban kérelmeket írni, nálam ezzel telt be a pohár, és kiállok az igazamért, ameddig csak szükség van rá :)

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1376 Dátum: 2011-09-04 21:56:04 »
Idézetet írta: LuGo
Nemérdekel.

Ha vergődni akarsz, ott a chat.hu.

Az adminok egymásban megbíznak, van steam-ed használd azt.
De a nemes egyszerűség végett maradjunk annyiban, hogy az a véleményem, ha van steam-ed játsz azzal. Ha nem használod, csalsz. Ha banoltuk a steam accountodat, csalsz.

Témát zárom.

csá/LuGo


Ismétlem: unatkozol, chat.hu. Témát lezártnak tekintem.

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1377 Dátum: 2011-09-04 22:02:40 »
és ha anyázásért banolták, akkor is csal? oO
nem okoskodásképpen, de nonsteames játékos nyomorékozásáért kapott örökban-t. ebben hol a csalás?

hacker, sztem írj a steameddel egy unbankérelmet, és el lehet intézni. :/

szerk.: és inkább ne húzogasd tovább a cica farkát.... ;)
no music, no life.



HACKER

  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1378 Dátum: 2011-09-04 22:18:43 »
Nem írok én unban kérelmet, eszemben sincs!
Irtam egyet, ahol nekem volt igazam, hogy végződött? sehogy, lugo lezárta normális indok nélkül.
Lugo meg higyjen amit akar, ő is csak azt látja, amit akar.

Volt olyan admin, név szerint almdudler, aki aim-ot írt egyszer bann oknak, mert nem a saját, ismert nevemmel játszottam, utána természetesen bocsánatot kért, és ő vetette le a bannt, korrekt volt. Toti kevésbé korrekt, igaz most annyi a különbség, hogy ns-el voltam, de a lényegen nem változtat, hogy NEM szegtem szabályt, nem csaltam, nem anyáztam, és mégis bannolt. Ezen azért gondolkodjon el, kitudja hány ilyen bann került kiosztásra.

Mint mondtam, semmi bajom nincs az admin brigáddal, mindenkinek vannak rossz napjai, megbocsájtható, és ne feledjük el, hogy ez csak egy játék, semmi több. Nem azért erőltetem itt a dolgokat, mert nem tudok máshol cs-zni, nemtudok más játékot játszani, nem tudok mást csinálni magyar pub cs-n kivul, ellenkezőleg, nekem érdekem javítani a szerveren, mert ugyan nem vagyok se admin, se tulaj, mégiscsak 2 éve játszok ezen a szerveren. Itt már rég nem a bannomról van szó! Ha Toti úgy gondolja, hogy csalok, úgy is, hogy előtte 2 évig senki nem vette ezt észre, akkor gratulálok neki, elkapott egy 2éven keresztül folyamatosan visszajáró csaló játékost.

(azért köszi narancs)

KoRcS

  • *
  • Hozzászólások: 61
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1379 Dátum: 2011-09-04 22:53:16 »
Idézetet írta: narancs


Dee, szerintem azért egy random kick senkinek sem esik jól, főleg, hogy néha 10 percet kell várni csak arra, hogy bejuthass valamelyik szerverre - én esetemben public vagy onlyd2, esetleg fun. és amikor az ember kap egy ilyet, nem tud visszamenni, pedig lenne ideje és kedve is, akkor akarva akaratlanul is az jön le, hogy "bazdmeg", függetlenül attól, kitől, miért kapta azt a kicket. :/


Elnézést hogy félbeszakítom a témát, de megakadt a szemem narancs eme felvetésén. Ami azt illeti az lenne a problémám, hogy az esetek 60-70%-ában (bár lehet ez csak az én tapasztalatom szerint ennyi) azért nem tudok visszamenni/bejutni a szerverre, mert spectator-ben több játékos perceket időzik. Ennek lehetenek különböző okai: megkérik a kedves admint, hogy amíg elszívnak egy cigit, addig ne dobják ki őket, vagy éppen fontos dolga akadt egy bizonyos helyiségben... Ezt valamilyen szinten igazságtalannak tartom, gondolom nem csak én vagyok ezzel így. Nem tudom megoldható lenne-e, de hallottam olyanról, hogy időkorlátot szabtak a spect-ben tartózkodásra (adminok kivételével). Elnézést, ha valaki nem ért egyet, de nekem ez a véleményem. Kíváncsi vagyok a válaszokra!

U.i.:Bocsi hogy ide írtam, de még 1x narancs kommentjére hivatkozok.