Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 238
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Adminok Értékelése  (Megtekintve 337628 alkalommal)

MentaCukor Garry

  • *
  • Hozzászólások: 119
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1260 Dátum: 2011-07-29 11:09:51 »
hideg az éjszaka, egyedül ülök már
nem gyújtok rá, mer érzem hogy a tüdöm fáj
ahogyan lélegzem, beszívom a világot
minden utcát, teret és sikátort
csövesek szagát és a prostik illatát
hosszú az élet, de a vége csak egy villanás









Ezt kihagtad amit Gaben mond....:PPPPPPPPPPPPPPP
MentaCukor az Isten!!!

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1261 Dátum: 2011-07-29 17:33:08 »
:D Ki ,mert a lényeg számomra abba van :P
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

VioLence

  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1262 Dátum: 2011-07-31 18:00:16 »
Selionnak szeretnék gratulálni, hogy egy aimos playert simán enged játszani a szerón... Frend azér sikeresen korrigálta a hibáját.

Bár kicsit kiakadtam ezen. Tehét külön köszönet jár még LuGo admin barátunknak is.... amiért ilyen korrekt eljárást alkalmazott.... először gyerekes fenyegetésekkel jön a naív... majd engem bannol olyan reasonnel, hogy ne csak az admint oltsam...

LuGo: Sok sikert kívánok neked a felnőtté válásban! :)
Take Your Life with Cocaine!

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1263 Dátum: 2011-07-31 18:52:26 »
Ne oltsd az admint. Csíter banra került. Problem ?

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1264 Dátum: 2011-07-31 19:06:35 »
17:39:58: "LoW. - Violence<687><STEAM_0:1:19414953><TERRORIST>" say "hat kussolhatsz is." (dead)
17:40:25: "LoW. - Violence<687><STEAM_0:1:19414953><TERRORIST>" say "vegyel vissza sztem frend :)" (dead)
17:41:23: "LoW. - Violence<687><STEAM_0:1:19414953><TERRORIST>" say "csak ropke full mapot hagyjatok gamelni..." (dead)
17:42:11: "LoW. - Violence<687><STEAM_0:1:19414953><TERRORIST>" say "azert kicsit gas nem?... inkabb statjaniskodtok minthogy neznetek a csalokat"
17:42:50: "LoW. - Violence<687><STEAM_0:1:19414953><TERRORIST>" say "gaz h szophatnal is ilyen alapon"
[voice comm]LuGo : "kultúráltan kommunikálj ember, utoljára szólok"
17:43:27: "LoW. - Violence<687><STEAM_0:1:19414953><TERRORIST>" say "persze kulturaltan kommunikalok .. amint az admin is."
[voice comm]LuGo : "Mutass példát, addig csak az adminokat pocskondiázod, bizonyíték nélkül" - nem tudom pontosan felidézni, a tartalma ez volt, nem szórol szóra.
17:43:41: "LoW. - Violence<687><STEAM_0:1:19414953><TERRORIST>" say "nemmutogatok."
[voice comm]LuGo : "10 másodpercet kapsz hogy bebizonyítsd az igazadat!"
17:44:19: "LoW. - Violence<687><STEAM_0:1:19414953><TERRORIST>" say "kapsz 10 masodpercet.. fenyegetsz... naiv... nemveled kommunikaltam hanem a masik adminnal." (dead)
17:44:19: Kick: "LoW. - Violence<687><STEAM_0:1:19414953><>" was kicked by "Console" (message ""Ki vagy tiltva! (oka: 1ora, kultura. Peldat hozz ne csak szapuld az admint, puszi )"")

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1265 Dátum: 2011-07-31 19:23:32 »
ha aimos van, és admin nem figyel, szétspammeled adminsayt (mert lehet...;) ) és akkor majd észreveszi. ha meg nincs, hívsz.

érdekesen működik ez a dolog, mert ha én veszek észre valakit, akkor 1 kör és vége.
selion meg amúgyis lassú, ez a korral jár. :)
vio te meg mindig csak voiceba sírsz, h csal valaki - próbálj meg írni, hihetetlen hatásai vannak a betűknek. ^^
no music, no life.



VioLence

  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1266 Dátum: 2011-07-31 22:14:44 »
narancs ... sohasem sírok sayben.... első, hogy admin csetre írom nekik... még ha csak gyanús is... írom, hogy nézzék meg mert nemtudok figyelni rá! :) Nah de mind1

LuGo: Neked meg annyit... vessünk fátylat erre... részben igazad van... de részben nekem is. Máskor nemszólok... és akkor pár mapot nyugodtan letolnak a csíterek! :)) ... az igazam meg be lett bizonyítva. Szóval erre nemalapozhattad a fenyegetésed!... Alapból FAIL.

Nahde mind1. Egy admin helyében én díjaznám a csíter felismerő embereket... és nem banolnám. Azt meg nemtudom, hogy neked mennyire esik vagy esne jól ha órákon át kéne sírnod azért mert valaki elbassza a játékélményt.

De lássátok kivel van dolgotok: Elnézést kérek az esetért! :)
Take Your Life with Cocaine!

Dixie18

  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1267 Dátum: 2011-07-31 22:50:30 »
Narancs! Te mindig oly bölcs vagy XD
Masters Of Hardcore


LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1268 Dátum: 2011-08-01 06:37:55 »
VioLence: félreértések között élsz. A problémád az hogy folyamatosan azt hangoztatod azért banoltalak mert szóltál egy csíter miatt.

segíek megérteni: Nem, nem azért.

Tisztelettel viselkedj az adminok iránt, amikor pocskondiázod őket, mutass fel bizonyítékot. Eddig még mindig nem sikerült. Akkor ki is FAIL?

Kurvára elegem van hogy mindenki csak oltani tudja az admint, kultúráltan játszani, tisztelni nem.

Tiszteld az admint, utána beszélhetnk a csíterekről is, AKI ki lett banolva. MÉG ELŐTTED!

Fr3nd

Adminok Értékelése
« Válasz #1269 Dátum: 2011-08-01 11:08:48 »
Violence, annyit hozzátennék, hogy én nem láttam, hogy te adminsayben írtál. Ennek több oka lehet, hogy nem voltam épp játékban, vagy kaptam 1-2 flasht. Én Saci írását láttam, az alapján néztem meg a játékost, az első éles körben, amint tehettem, a csapatválasztást félbehagyva DEAD státuszban (néhányan ha látják az admin spectet akkor okosan kikapcsolják, erre nem szoktak figyelni).
Az adminsay -mint már utaltam rá- hasonlóan a normál szöveghez, eltűnhet pillanatok alatt, ezért ugatok mindig a floodoló bindes ürgéknek. Neked fent vagyok/voltam steam friendsben, ahol szólhattál volna, hogy problémád van. Nem tetted. A ban után pedig elkezdtél flegmázni én a szokásos "csakkussolnék" szövegemmel utaltam rá, hogy ez innentől felesleges.
Én próbálok a lehető leggyorsabban reagálni az eseményekre, de van amikor más embert nézek, aki gyanúsnak tűnik, vagy fórumot olvasok, vagy valaki friendsben zaklat a problémájával. A flegmázás és oltogatás és annak folyamatos kétségbe vonása, hogy mit és hogyan csinálok kicsit unalmas. Mivel friss admin vagyok és nem szeretnék visszaélni a hatalmammal, mivel istenünk -Crys- felruházott, ezért próbálok higgadt maradni, de néha ilyen Garrys, Snoobos, Kahus, stb. elszólásoknál már unom 300-adszor is elmagyarázni ugyanazt. Én nem akarlak banolni, nem akarom elrontani a játékod, azért vagyok, hogy segítsem, tehát inkább blokkolnálak steamen belül, de azt se látom túl okos megoldásnak.

A láthatóan gyengébb csapatnak szoktunk pénzt adni. Az erősebb csapat játékosai ne kérdőjelezzék meg ezt FOLYAMATOSAN és ne olyan szöveggel, hogy "miért adsz már megint magadnak/saját csapatodnak pénzt". Azért kedves játékostársam, mert ez a gyengébb oldal, ahova te nem akarsz beállni, hogy orális szex fejében megund a játékot. Ezért 0-4,0-5-nél adok magunknak 5000 dollárt, mert kb. 1-2 ember van már pozitív statban, így talán a többiek is tudnak venni géppisztolyt nagykevóval és talán visszalőnek. Azt tudnám tanácsolni, hogy gyere át, te is kapsz pénzt és hidd el, nagyobb kihívás a gyengébb oldalon játszani.

Bemondásra nem banolok/banolunk. Büszke vagyok rád, amiért hamarabb veszed észre a csalót, mint én, de szeretném megnézni, hogy igazad van e, ehhez még 1 kör legalább szükséges (WH-s esetén akár több is). Kérlek légy türelemmel.

Ne ordíts bele a mikrofonba és ne floodolj, hogy csalót találtál, akkor elmegy, talán visszajön más névvel és akkor megint futhatunk egy új kört. Használd az adminsayt, vagy a steam friends is a barátod.

Teambalance, ha valaki ismer az látta, hogy megpróbálom fenntartani azt. Nem egyszerű, de legalább teszek rá kísérletet. Nekem is könnyebb lenne az erősebb oldalon fragelni és villogni a szép statommal, de nem teszem átállok, segítek nekik. Te is segíthetnél javítani a teambalance-on. Ha nem teszed, akkor miért kritizálsz?

Vannak emberek, akiktől nem kívánok megválni, mégis hangjuk szexuálisan inzultálja a fülem, ilyen mondjuk sugar, akit ha meghallok pörög is voice_enable 0 neki. Nincs 16 éves hangja, közléskényszere van, vinnyog, sír, visítózik. 1vX-ben, vagy 2vX-ben az élő játékosokat nem hogy nem illik, hanem tilos is zavarni, tehát a közléskényszerrel rendelkező játékosok nálam kapnak egy voice_enable 0-át, jobb lenne, ha kickelném/banolnám őket?

Ennyit szerettem volna a hasonló esetek elkerülése végett. Nekem be lehet szólni, velem lehet flegmázni, engem lehet szidni és oltani egy bizonyos fokig. Ellenben az nem tartozik a "munkaköri leírásomhoz", hogy ezt nekem el is kell viselnem, tűrnöm. Legyetek szívesek ne tegyétek próbára, hogy hol a határ és meddig tudjátok húzni a dolgokat.

Fr3nd

Simsek.

  • *
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-3
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1270 Dátum: 2011-08-01 11:39:06 »
Fr3nd-nek igaza van, a multkor volt 1 recoilos a szereveren La_Cocaine néven, kibannolta majd viszajötk Sk_CoCaine néven rá 1-2 orára, addig mint fagadtam, még végül bevalotta, hogy ő az de hogy a recoil az nem csit :D

Ezután peddig teli floodoltem Fr3nd-t admin say-be hogy ki is a csávó ( copy-zva a szöveget amiben bevallota, hogy ő az ) és ment a BAN !!!.

Én is inkább halál után figyelek a chat-re. Max akkor veszek észre valamit, ha 4-5 sorban ugyanazz az irás van, olyankor már elolvassom.


Viszont sokkaknak be van bindelve a /rs lehet ismerik a képpeségeiket és tudják szükség lesz rá. De nem elég hogy egyszer megnyomja hanem legalább 10szer agyonnyomja azt a rohadt billentyűt. Ezzel 10szer leirván XY használta a /rs-t hogy nulláza pontjait. Igy nem hogy az say-ből repül a szöveg, de console-ban is tekerhetedd visza minta a hülyegyerek.
A nő olyan mint a költői hasonlat...ha szép akkor az sem baj ha nincs semmi értelme
[/b]

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1271 Dátum: 2011-08-01 13:28:43 »
viszont console-ban megmarad, és mivel úgyis belőnek, van időd visszanézni...^^

no music, no life.



VioLence

  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1272 Dátum: 2011-08-01 15:59:53 »
LuGo: Mutassak fel bizonyítékot?! .. ott a banlist! Szerintem arra a playerre elég bizonyíték és az esetre is... Logokat pontosan visszatudod nézni. Gondolom azt is látod, hogy mennyi kört és mien statot lőtt nagyjából. Ebből tudsz következtetni arra, hogy kb hány perc telt el azután miután szóltam! :) Nahde mind1 nemlényeges.

Fr3nd: Lehet kicsit durván jött le neked az egész... mert felkaptam a vizet! De nem Te voltál a konkrét célpontom. Csak kb Selion él a világában... hiába írom neki, úgyis baszik elolvasni. Szal csak arra akartam akkor felhívni a figyelmet, hogy kicsit jobban kéne figyelnie annak aki online van. Bár eléggé kiakasztott a "csakkussolnék" megjegyzés... Konkrétan nem is értem, hogy miért csak Te reagáltál az esetre... Jah megvan a másik "admin" elvolt foglalva. BOCS.

LuGo: még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy van pár év mögöttem... legalább is amit adminként vagy más játékban magasabb rangban eltöltöttem... Tudom, hogy ilyenkor kb minek van kitéve az ember. Eszem ágában sem volt szidni az admint... Távol álljon tőlem. Csak kicsit felszerettem volna hívni a figyelmet a dologra... és arra, hogy nemcsak azzal kellene egyeseknek foglalkozniuk, hogy időben adjon pénzt illetve mien tempóval tud CT-be állni. Jah és itt nem rólad van a "SZAV" Fr3nd!:)
Take Your Life with Cocaine!

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1273 Dátum: 2011-08-01 18:15:49 »
1. pont: VioLence te tényleg ennyire buta vagy?
Úgylátom igen.  Párszor leírtam, arról volt szó hogy szapultad az admint, és nemtudtál bizonyítékot felmutatni.

Örülök hogy ennyi ésszel legalább a játékot el tudod indítani...

Csaló ki lett baszva? IGEN

Továbbiakban ha értetlenkedsz itt is rövidre fogom a pórázt.

2.pont: Én sem ma kezdtem a Counter Strike-ot, szerintem itt szinte mindenkinél régebben. Énis áttudom érezni minden alaptalan vádat amivel folyton oltogattok minket Ti - játékosok. Ha előbb veszed észre a csalót az admin már béna. Ha éppen lement sajtos vajas sós pattogatott kukoricáért máris szidjátok.

VioLence

  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1274 Dátum: 2011-08-01 18:43:30 »
Vedd rövidre a pórázt... :)

Amúgy szerintem az nem szapulás volt, max az a rész, h szophatna is ilyen alapon.... és ezt tudja, h mire írtam...

Jah mégvalami... sosem vádaskodom alaptalanul! :) és ha előbb veszem észre a csalót, nem oltom az admint. Hanem leírom neki az észrevételemet admin csetre! ... volt is rá példa nem is 1x :) ... konkrétan most erről az esetről beszéltem, írtam... neáltalánosíts.

Elhiszem, h nagy góré vagy itt meg minden... de ez nem értetlenkedés... csak kiállok az igazam mellett! Ha tetszik, ha nem :) ... Az a baj, h negatívan fogod fel az egészet... pedig csak építő jellegű kritika az egész! :)

"Örülök hogy ennyi ésszel legalább a játékot el tudod indítani..." - még a redtubot is! :D ... na mind1 nemcikizlek... majd szólok ha csalót látok! :)

Peace! :)
Take Your Life with Cocaine!