Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 79
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Unban - Linkid  (Megtekintve 3399 alkalommal)

linkid

  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Linkid
« Dátum: 2011-05-04 16:43:46 »
Játékban használt nevem: Linkid
IP: 86.101.102.152
Dátum: 2011-05-04 16:22:34
Admin neve, aki banolt: inaktiv-.-
Ban hossza: örök
Jogos-e a ban?: Nem
Ban oka (admin szerint): wh
Ban oka (szerintem): Tisztelt Főadmin / Adminok! Sajnos nem tudom megmondani ki tiltott ki, az esetleges ok a "wh" pedig kizárt, mert sose használtam semmilyen segédprogramot. Old Infernon volt 3 killem két körben. Az elsőnél banán végén terror szemszögből bal oldali dobozok mögött bújt a ct, aki kilógott oldalt, tunkoltam. A másodiknál lerakón guggolt egy kis dobozon hátul valaki, szintén látni lehetett + egy társ már eleve lőtte. A harmadik eset pedig kövi körben folyosón volt. (Itt kaptam a bant) Bedobtak egy het illetve pont visszafutott a ct én pedig a terasz fele tunkolva futottam lőttem amire a szeró beadta az 1 hites hs-t! Ergó nem csalok, tisztelettel kérlek titeket oldjátok fel mert amióta feltettem az 1.6ot (3 hete kb) csak itt szoktam játszani és megkedveltem a társaságot. Tegnap este végig úgy játszottam, hogy adminok tömege volt online és nem volt velem semmi gondjuk (Kuli/KaJman néven fut az egyik, ő végig fent volt, rá emlékszem :) Egyszerű makonya volt, sose tudtam valami húdefaszán csz-ni, ami hs-ket bead a szeró az vagy maki vagy 1.5-ből maradt rám anno LameClub szerón. Sajnos bizonyítani nem igen tudom az igazamat, mivel hltv nem ment, illetve mert új vagyok, ezért személyes/haweri/baráti ismeretségem még nincs. Egyedül snow-t ismerem névről 1.5ből illetve gyakrabban játszottam mikor a mentacukrok (larry, garry), jackal, enemy, frend, mp3, ukku voltak fent. Bízom benne, hogy megfelelő és kielégítő kérvényt nyújottam be, a remélhetőleg pozitív választ pedig várom! Üdvözlettel: Linkid.

linkid

  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Linkid
« Válasz #1 Dátum: 2011-05-04 16:47:05 »
azt még hozzátenném,hogy - erre szemtanúk vannak - tegnap nuken csináltam egy 6-20-at :D az ölés / halál mutató meg nagyjából nulla, 400 kill 400 death kb!

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Unban - Linkid
« Válasz #2 Dátum: 2011-05-04 17:13:45 »
szerintem nem csal, játszottam vele.. crys is jelen volt.. és elég sokat csücsültem specben... körülnéztem
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

linkid

  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Linkid
« Válasz #3 Dátum: 2011-05-04 17:19:34 »
köszönöm Uram :) nehéz az igazat bizonyítani rookie-ként a szerón :D

inaktiv-.-

  • dzsooe
  • *
  • Hozzászólások: 636
  • Karma: +3/-1
    • Profil megtekintése
Unban - Linkid
« Válasz #4 Dátum: 2011-05-04 17:36:32 »
Jaj mindig josztok ezzel a dologgal hogy sokat jatszottam vele ismerem blablablabla... HANYSZOR szivtatok meg ezzel hogy unbanned lett es a vegen kiderult hogy tenyleg csalt?!?!?!?! Sokszor.
Infin elore lottel mint akinek minden sarkon tukor lett volna. Neztelek nem viccbol vagyok spectbe attol hogy nem irogatok. :)
Dontoson rolad crys, Francisco meg a tobbi admin en megfogadtam nem harcolok mar senkivel. Felolem lehet unbanned vagy banned is.
Smoke weed every day - all nights

linkid

  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Linkid
« Válasz #5 Dátum: 2011-05-04 17:52:38 »
pedig tényleg nem lőttem előre :) két esetben - amiket leírtam - hihetted azt ez tény. de van bennem annyi, hogyha tényleg sáros lennék, akkor nem írtam volna ide egyből a ban után három perccel, hanem továbbálltam volna, mivel még kismillió szerver van ahol a nemlétező csítem tolathatnám. sőt akkor se írtam volna, hogyha a többi szerver megfelelne, de csak itt játszottam 1.6-ban és itt is szeretnék mivel ez a közeg szimpatikus.
Kedves Inaktív, téged eddig nem ismertelek, de megnéztem az adminlistát, találkoztam már a harmadával-felével, gyakran játszottam fent esténként / délutánonként amikor voltak fent adminok, senkinek egy árva szava nem volt még rám. még 1.5be se kaptam sose bant! elismerem, az folyosós és a banán utáni 2 killre lehet azt mondani, hogy hm vattafak volt ez. de ha néztél volna még két körig, és meghalok kétszer - ami sanszos - nem lenne ez a mizéria. szerintem elhamarkodott és hibás döntést hoztál, de ezzel nem megsérteni akarlak természetesen és összekapni az első hónapban egy adminnal.
és természetesen én se úgymond harcolni akarok Veled, de kiállok az igazamért :) végül de nem utolsó sorban hányok attól ha valaki csítel, és úgy játszik. persze mindenki ezt mondja, de még a segédeszközök fajtáival se vagyok tisztában annyira elhatárolódok ettől a fajta "hobbi"-tól.
remélem feloldasz/feloldatok és a legközelebbi közös játékunk alkalmával megláthatod/bebizonyosodik, hogy nem vagyok kamu, csak egy mezei makker.

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Unban - Linkid
« Válasz #6 Dátum: 2011-05-04 18:03:51 »
Engem az unban kérelem teljesen meggyőzött. Na nem arról hogy ártatlan, hanem arról hogy az ilyen embereknek kéne talán esélyt adni, akik tudnak tisztelettel is unban kérelmet írni, le tudják írni azért hosszabban hogy mi is történt (természetesen tudom, hogy itt mindenki azt ír amit akar...)
Én szívem szerint levenném ezt a bant, de azért örülnék ha inaktív is rábólintana.

c0re

  • *
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +1/-3
  • Admin
    • Profil megtekintése
Unban - Linkid
« Válasz #7 Dátum: 2011-05-04 18:12:17 »
Elég korrekt a csávó :D
I love kannás bor!

linkid

  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Linkid
« Válasz #8 Dátum: 2011-05-04 18:13:07 »
természetesen én sem akarom azt, hogy köztetek valamilyen ellentét legyen miattam. tényleg nemrég tettem fel az egyhatot, nem ismerek még szinte senkit a szerveren, csak passzív szemlélőként figyelem a beszélgetéseket egyelőre, de már tudnék mondani több playert aki így első blikkre szimpatikus. azt azonban nem várom el, hogy mellettem "törjetek pálcát" egy másik - valószínűleg - régebb óta ismert admin/barát kárára és ebből konfliktus legyen.

tényleg csak azért írtam, mert a lelkiismeretem tiszta, a szerver pedig messze a legszimpatikusabb az eddig általam megismert 1.6-os szerók közül. inaktívot abból az egy szempontból megértem, hogy az egyik kill-nél még jómagam is felnéztem, hogy "hú ez ám a hs, de jó vagyok..." de hogy csítmentes vagyok az ezer százalék és emellett az ítélettől függetlenül ki fogok állni :)

amúgy meg ha csalnék fognám magamat felmennék egy másik szeróra és folytatnám, nem egyből a holnapra regisztráltam volna annak érdekében, hogy levegyék. és nem is egy 12 éves kis tökös kölyök vagyok aki ebben éli ki magát :) elég volt anno a IDDQD és az IDKFA a doomba :D

inaktiv-.-

  • dzsooe
  • *
  • Hozzászólások: 636
  • Karma: +3/-1
    • Profil megtekintése
Unban - Linkid
« Válasz #9 Dátum: 2011-05-04 19:06:23 »
Nem a hs en van a szo istenem. Hanem hogy elore lottel. Mondtam Franci dontsetek ti. Nekem ebbol konfliktusom ugy se lesz :)
Smoke weed every day - all nights

linkid

  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Linkid
« Válasz #10 Dátum: 2011-05-04 20:55:19 »
maximum annyit láthattál, hogy ahol tudom, hogy szoktak kempelni oda lövök. és ez akkor is így lesz ha gyanús vagyok emiatt, kurvasokat 1.5-öztem annyi tapasztalatom van, hogy valahol tudom mit és hogyan kell lőni. attól még, mert ismeretlen vagyok a te/ti számotokra, attól még nem most láttam életembe először counter-strike szervert. de nem szeretnék könyörögni, majd eldöntitek ti, csak szar, hogy alaptalanul vagyok megvádolva. hangsúlyozom, ha csaltam volna nem az az első dolgom a ban után 3 perccel, hogy regelik ide és kiállok az igazamért. plusz akkor nem mondta volna más admin, - aki szintúgy látott a szerveren többször is - hogy nincs velem semmi gyanús.

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Unban - Linkid
« Válasz #11 Dátum: 2011-05-04 21:30:16 »
Ezesetben a bant levettem, témát zárom. Ha máskor is banolva leszel wh miatt, akkor nem lesz ilyen egyszerű a ban levétel.