Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 40
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: cheaterek szűrése  (Megtekintve 20694 alkalommal)

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #45 Dátum: 2010-12-07 12:28:36 »
keselyű
a szervered azért nem lenne életképes, mert ha a srác nem tud felmenni, akkor keres másikat. és mialatt ő beregelne az oldalra, azidő alatt ő már lenyomna x kört egy másik szerveren. plusz aki cheatelni akar, ne fog ilyenekkel foglalkozni. manapság már nem úgy mennek a dolgok, int 10 éve. itt lépten nyomon szerverbe botlasz. felmész snyhosting.eu-ra és ott is van egy rakással, mind nonsteames.... manapság nagyon ritka a 32slotos, steames szerver, talán nincs is. cheating death 1.5-ben még müködött, de ma már rengeteg mindent meg lehet kerülni egy kis ügyességgel.

az meg hogy ki hogyan játszik... speciel én is úgy futok fel pl d2 röviden, hogy először első dupla doboz balon, aztán jobboldali doboz mellett, teteje, utána meg lépcső sarka, teteje, ezeket nézem, még talán lövök is egyet, mielőtt befordulok. :) és mindezt trapp közben. hisz nem waron vagyunk. mellesleg, aki előre lő olyanra, aki trappol, hamarabb "lewhzózzák", mint aki befut és lő.

és azért lőnek ki a búvóhelyedről, mert a mapok 80%a 5-6-7évnél időseb, amit rongyosra játszottak, és tudják, hol lehet ember, illetve hol szoktak adott szerveren bújni. plusz a reflex is közrejátszik, meg az, hogy éppen előtte lőtted el a társát az adott helye, te ott maradtál, ő meg nem hülye...

rengeteg ilyen dolog van, az idők változnak és fel kell zárkózni, mert aki nem teszi, lemarad, és a naivitás mezsgyéjén botorkálva osztogatja a "wh-s vagy" adagokat. :)  

egyébként wh lehetőség : STEAM_ID_LAN, sok szám a nevében, ileltve idióta karakter, eddig sose láttad, folyamat falat, illetve a földet nézi, aimozik is mellette. :)
no music, no life.



fdg.con

  • *
  • Hozzászólások: 204
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #46 Dátum: 2010-12-07 16:02:04 »
ugye 10éves játéknál nem vársz el ilyenek? aesdé
ez olyan,mint a többi játék: elején kevés csaló,klánok,... rá pár évre pedig minden más lesz. változnak a dolgok(hozzá kell szokni) meg amúgy is 7évet kihagytál ami alatt sok minden történik.
cukojbojszóbazdmeg

sivatagi.keselyu

  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #47 Dátum: 2010-12-07 16:30:24 »
Narancs

A pályákat már fél év után lehet ismerni. Főleg, ha az ember warozik és kötelező. Ettől még igaz, amit írtam.

Egyrészt vannak, akik mindig pont jókor veszik elő a fegyót és csak oda néznek be, ahol ellenfél van, közben pedig trappolnak folyamatosan. 10 éve előbb tanultad meg, hogy ne trappolj, mint hogy hogyan kell fejest lőni. Ez alap. Kickeltek, ha trappoltál (ez túlzás, de láma és noob voltál az biztos). Azért trappol mindenki, mert a játékosok több, mint a fele wh-s. A cheatereknél és a nem cheatereknél is kialakult, hogy lehet trappolni. Miért? Ha cheatelsz akkor mindenkiről tudod, hogy hol van, így lényegtelenné válik a hang. Ha nem cheatelsz és nem trappolsz, akkor is tudják, hogy hol vagy, ergo miért ne trappolj? Sajnos most már ez az alap. Amelyik szerveren nem trappolnak ott cheaterek sincsenek.

Másrészt nagyon jól el tudok bújni. Ha nem wh-zol és úgy trappolsz folyamatosan, ahogy mostanában mindenki, akkor nem kétséges, hogy hányszor nyernél ellenem 1 vs 1-ben. Hiába mész fel úgy d2-n középen, ahogy. 10 éve bárkit leszedtem kempelve egy deserttel vagy mp5-tel, pont úgy, ahogy sok esetben ma is. De egy-két ember manapság valahogy mindig tudja, hogy hova kell benézni és lőni, majd trappol tovább, ahogy jött.

„a srác nem tud felmenni, akkor keres másikat. és mialatt ő beregelne az oldalra, azidő alatt ő már lenyomna x kört egy másik szerveren” Ha cheaterekkel akar játszani, akkor hadd menjen. Viszont az, aki garantáltan cheater nélküli pályán akar nyomulni, az miért ne regisztrálna? Több idő találni olyan szervert, ahol nincs cheater, mint regisztrálni.

Ha nem életképes az általam leírt szerver, az a magyar cs közösség tragédiája. Nincs igény cheatermentes szerverre. Szomorú. Bár gondolhattam volna, hiszen valamiért kialakult ez a mai helyzet.

Fdg.con, és az is törvényszerű, hogy sok a cheater és ez ellen nem tesz a cs társadalom semmit, csak legyint: „Így legalább csak 10 a pingem és nem 25!” Erre nem is találok szavakat!

Ha ez így van, akkor sokkal inkább az a gyanúm, hogy a játékosok több, mint a fele minimum wh-zik, csak néhányuk haláleset után kikapcsolja, esetleg végig be van kapcsolva, csak ügyesen titkolja. És így senkinek sem esne jól egy cheatmentes szerver. Ennyi.

A reakcióitok alapján szerintem nagyon közel járunk ahhoz, hogy „Hajrá! Cheatet mindenkinek! Egyenlő esélyeket!”

Végtelenül szomorúvá tesz.
kesely
Hol vagytok? Roka, sas?
Hol vagytok, régi szép idők?

Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #48 Dátum: 2010-12-07 17:43:55 »
Hosszabat nem tudtál irni haver? :)
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #49 Dátum: 2010-12-07 20:37:31 »
keselyű, most csak tippelek egyet : 3x-en túl jársz, és eléggé elfogult vagy magaddal, valamint a világgal kapcsolatban is. :)

de látom még mindig nem érted a dolgokat. ez kb olyan, mint mikor fater mondja, h az ő idejében... tök fain, megértem, értékelem, de ez már egy más világ, a dolgok változnak. egyébként public szerverről volt szó, senkisem beszélt sem 1v1-ről, vagy éppen warról, hiszen ott a taktika része a notrapp. publicon meg mész, látsz, rotálsz. ebben a körben próbálj gondolkodni, ne más téren, hiszen az már egy másfajta játékstílus.

egyébként wh-t elég nehéz titkolni, mivel teljesen másként játszik az ember. ezt onnan tudom, hogy ns-el anno én is huszárkodtam kis szar szervereken, de nincs semmiféle izgalom a játékban. folyamat falat lősz, kivársz, mindig jó helyre mozogsz. anélkül meg a szerencsére vagy bízva, illetve hogy mennyire van eszed.

neked szerintem az a problémád, hogy sokat változott a cs-s közösség a sok kihagyásod alatt, és ezt nehezen tudod elfogadni. és igen, a magyar cs-s közösség ilyen, ezt el kell fogadni. ugyanúgy, mint az életben nagyon sok mindent, hiszen nem a paradicsomban élünk. :)
no music, no life.



micimacko

cheaterek szűrése
« Válasz #50 Dátum: 2011-01-07 18:05:30 »
x-spectate plugin igényem lenne...........

CyClotroniC

  • *
  • Hozzászólások: 63
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #51 Dátum: 2011-01-07 18:09:38 »
Az x-spectate-t csalásnak veszi a VAC, szerintem már nem lehet használni :)

sivatagi.keselyu

  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #52 Dátum: 2011-01-07 20:03:46 »
narancs, lehet, hogy igazad van.
Hol vagytok? Roka, sas?
Hol vagytok, régi szép idők?

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #53 Dátum: 2011-01-07 22:52:42 »
ezért vagyok. :)
no music, no life.



narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #54 Dátum: 2011-01-08 14:04:43 »
tivi. en is emg szoktam állni. hogy mondjak néhány példát :
megvakarom a tököm, megbontom a mandarinom - csipek egy szelet manadarint, harapok/török a csokimból, harapok egyet a szendvicsből, megnézem, milyen sms-t írtak, (ha emghaltam, akkor írok vissza) elzsibbadt a seggem a széken, feljebb húzom magam. megigazítom a füles kábeljét, mert megint beakadt valamibe, zsíros a kezem az előbbi kaják valamelyikétől, megtörlöm a kezemet, köhögök, tüsszentek, kifújom az orromat.

lehet válogatni, én ezeket mind szoktam. :)
no music, no life.



WaZ

  • *
  • Hozzászólások: 783
  • Karma: +6/-5
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #55 Dátum: 2011-01-08 17:28:36 »
iszok a hellemből :D
:! WaZuP :! A Helyzet :!
What's Up GAys ?! 8)

szo:szmo:sz

  • *
  • Hozzászólások: 130
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #56 Dátum: 2011-01-09 00:05:35 »
Csak a söröm érdemli meg, hogy felfüggesszem érte a játékot :D

CyClotroniC

  • *
  • Hozzászólások: 63
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #57 Dátum: 2011-01-09 00:29:16 »
Idézetet írta: TiVikE

arra én is kíváncsi lennék, hogy a hirtelen néhány másodpercre megálló játékosokkal mi történik azidő alatt :) szerintem, ha egy korty vízért nyúl, akkor azt azután teszi az ember, hogy meglövik

éppen ezért igen gyanús ez a dolog :) de egyszer mindenki le fog bukni.. szóval hajrá :)

Nálam is van ilyen egy csomószor, ezer egy dolog lehet... Néha háttérben fut MSN például, és ha rám írnak, akkor simán ki ALT-TAB-ozok, hogy fontos-e vagy sem. Néha MP3-at váltok a lejátszóban, néha csörög a telefon és fel kell venni, 1001 dolog lehet mögötte...

EDIT: és kb azok, amiket narancs írt :D

Enzo

  • *
  • Hozzászólások: 301
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
cheaterek szűrése
« Válasz #58 Dátum: 2011-01-09 09:37:46 »
vagy szürcsöl egy kicsit a leveséből :D
say_team:@ XXXX   = ADMINSAY!!!!!

micimacko

cheaterek szűrése
« Válasz #59 Dátum: 2011-01-09 13:16:06 »
vagy bekapcsolja az aimot :D