Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 79
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,136
  • stats Összes hozzászólás: 40,667
  • stats Összes téma: 3,022
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 232398 alkalommal)

banx

  • *
  • Hozzászólások: 323
  • Karma: +0/-0
  • NullaHiT
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #990 Dátum: 2011-08-26 14:55:41 »
Ismét beigazolódott az állítás miszerint felesleges nevesíteni.... Nem tesztek mást csupán támadtok egyből és a játékosokat komplett hülyének beállítva véditek egymást..... Most élnék Frend szavaival...."olvass kicsit vissza weeder", lehet olyan hsz-ket olvasni amiben azt írják, hogy hiába írnak adminsaybe akkor sem reagál rá az admin, csak ha 100x leírják.... Na mind1, nem írok többet a fórum nem arra van....(ezek szerint)

Még annyit, hogy én nem az admisay funkciójáról beszélek, mert valóban ez egy jó "találmány" és valóban ezt kell, kellene használni mindenkinek... Csupán arról írok, hogy sokszor elfelejtkezünk a legfontosabb tényezőről magáról az emberről aki hibázhat és hibázik is. Ezt csupán néha el kellene ismerni és nem ferdítésekről vitatkozni, vagy arról ki milyen idióta éppen mikor játék közben egy k..va csaló felhúzza és nem az az első gondolata, hogy adminsay..... Vagy ha ír is oda és nem reagál rá senki akkor érthetőek az indulatok. Azt meg ne írja senki, hogy ilyen nem fordult még soha elő. (hibák beismerése játékosra/adminra egyaránt igaz)
"Nincs gépfegyverem, kövem vagy nyilam,
ölni szeretnék, mint mindannyian."

Deraul

  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #991 Dátum: 2011-08-26 15:34:12 »
Nos igen... Gondoltam hogy ugyan az lesz mint a bezárt topicban. Nem tudtam hogyan kell felvenni ezt camerával, már tudom. Legközelebb mielőtt szólnék, rögzítem. És csak annyit, hogy: a csaló nem offolt, és még így se nézted meg. Nem azt mondtad hogy "ő steames úgyse csal" Csak ennyit mondtál: " Ő steames hagyjad" És amikor azt írtam: "többen is mondtuk" hát nem tudom de a magyar nyelvben nem feltétlenül a beszédkommunikációra használják a "mondtuk" kifejezést jelen esetben írtuk, igaz mikibe is mondták. De átfogalmazom: "jeleztük".
A másik hogy mint máshol már írtam egész oldalt, nem az az admin feladata, hogy beleessen a kibervilágba. DE ha már megkérik, végezhetné amire... kinevezték jobb szó híján.
 
Minden esetre egyértelmű már megint ugyan az a helyzet. Annyira véded magad, mintha azt mondanám főbe kéne lövetni, még csak annyit "JELEZTEM" kicsit jobban is oda lehetne figyelni. banx hozzászólása most olyan neked, mintha azt mondta volna mentsünk fel, váltsunk le. Nem szeretném tovább folytatni, de akkor sem hagyom annyiban hogy folyton így kelljen reagálni. Nem hiszem hogy bármi olyat mondtam volna, amiből háborúnak kéne kezdődnie...

UI: Történetesen igaz hogy publicon még egy kört sem mentem admin nélkül, igaz nem is lógok rajta egész nap.  És "RENGETEGEN" sírtak már hogy több admin kéne ide-oda vagy 5-10 percekre feljárhatna a többi admin IS a Sniperre és a GGre. Tudom próbáltok tenni ellene. Alapból ez az egyik legjobb szervereggyüttes, de a szerverek között... nem egyenlő eloszlásban vannak ezek az "admin bekukkantások".

És legmélyebb bocsánatkérésem, amiért egy szót is szóltam az ügyben.
Én lövök elsőnek! (te már nem lősz :D)
(kifekszel a röhögéstől hogy lábon lőttem magam)  !amazed

kaJman

  • *
  • Hozzászólások: 103
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #992 Dátum: 2011-08-26 16:43:41 »
Melóhelyen rothadás, a lehalt klíma végett barackméretűre fonnyadt a seggem és unatkozom, mint kisnyugdíjas adásszünetkor, így olvassátok hát sok szeretettel az alábbi ömlengésem:


Csaló a szerveren, bajban a haza, vörös riadó és harmadfokú szarviharjelzés. Mit kell ilyenkor tenni?

Látsz admint a szerveren?
- say_team @ eskuszom biztos ur, ez a beluska nevu jatekos csal

Nem látsz admint a szerveren?
- Felveszed friendsbe, de - fontos - előtte azért jelzed neki, hogy mi célból tennéd ezt. Én speciel nem óhajtok ~800 'ismerőst' összegyűjteni, de a szerver aktívabb tagjait egytől egyig acceptelem kizárólag ezen okokból kifolyólag.
- Feljössz a fórumra, ahol látni, hogy ki az online user és ha kihesszelted a fórumozó admint, elejtesz egy gyors üzenetet az üzenőfalra.

Nem tudom, hogy a többi admin miképp cselekszik, nálam az alábbiak az alapszabályok:

1) Bemondás alapján soha sem banolok instant. Hárman is írnak, hogy 100% csaló? Le van szarva még a szar is. Megnézem, akár 1 teljes mapon át figyelem, nagy dilemma esetén felhívom esetleg a rutinosabb admin-kollégákat, hogy ők is mondjanak véleményt. Nem érdekel, hogy szerinted csak épp kikapcsolta. Ha nem érem csaláson, tudatom veled, hogy tévedtél, pont. Gyakran megjátszom azt, hogy látványosan, hangosan köszönve távozom a szerverről, majd visszajövök álnévvel és tovább figyelem az illetőt.
2) Csipkebokor vessző
3) Ha látom, hogy valaki az alapértelmezetten rendes, írásos módon jelzett, ingame rögtön jelzem neki (hogy "OK playerneve", hogy tudja, hogy eljutott hozzám az infó. Addig spameld az üzenetet, míg fel nem fogja. Lehet, hogy pl. robi^ épp elment hogy egy isteneset szarjon és nem garantált, hogy az összes elhangzott dolgot visszapörgesse consoleból.
4) Ha nem banolom ki azonnal, az bizony nem a figyelmetlenségem, lassúságom, vagy a véletlen műve. Cseppet sem érdekel, hogy neked mennyire egyértelmű az eset. Megnézem, döntök, majd annak megfelelően cselekszem.
5) Ha ezek után sem banolom ki, akkor tévedtél, az illető nem csal.
+1) Nem csak spectből lehet 'megfigyelni', ezt is sokan elfelejtik. Amikor gyanús, hogy már 10 kör óta nem lőttem fraget és ott virít instant a *DEAD* a nevem mellett, fogj gyanút.

Személyes kedvencem, mikor "-]BunkerZ]-Misi^ATOMFEJ ::ujsens::" elkezd artikulálatlanul visítozni a mikrofonba, hogy tele van csalóval a szerver, majd várja a csodát. Mire eljutunk odáig, hogy ránézhessek, az emlegetett 'csaló' már rég leavelte a szervert. Természetesen rögvest, online leoszt, hogy csak brejzlit vakarni járok fel a szerverre és csináljam a dolgom mert engem ezért itt fizetnek, mindeközben fenyeget, hogy megbeszéli a hatalmasságos főadmin-kapitännal, hogy azonnal vonják be melegében az adminjogom.

Volt olyanra is példa, hogy egy másik admint - talán konkrétan bazs1t - kezdtek el valami istentelenül rusázni, hogy márpedig az mp3 az garantáltan csal, és sürgősen tegyem meg a szükséges lépéseket, különben egy szar, szemét, szaralak vagyok.

Nehéz az élet, hah.

Lassan Becup, ajj...
A szerver nem hivatalos kabalaállatkája.

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #993 Dátum: 2011-08-26 16:54:39 »
Ez így tényleg nem jó.
Mai napon délelőtt panaszkodtak egy adminra, hogy szerintük nagyon nem igazságos. Én mondtam nekik, hogy jöjjenek ide, és mondják itt el a véleményüket,mert arra való ez a topic. A válasz mindenkitől az volt, hogy nem jönnek,mert meg sem hallgatjuk őket, nem is teszünk semmit, valamint nem akarják, hogy az említett admin pikkeljen rájuk,esetleg bant kapjanak. (Hozzáteszem gyorsan nem az előbbi téma,és nem Frendről van szó:)) ) Kezdünk nem jó irányba menni, igazuk van abban, hogy mi azért kaptuk ezt a jogot, hogy nekik jobb játékot biztosítsunk. Nem vagyunk emiatt többek! Az meg nagy baj, hogy "tartanak" az adminoktól,mert hát hova süllyedünk? És a sniperen játszókat pedig teljesen megértem, hiszen akiket Frend Te hallasz ott kiabálni stb.,pont azokat kell kiszedni,mert aki Sniperezik, azt is ugyanúgy idegesíti,mint aki pubol.
A másik részről, hogy a játékosnak sincs mindig igaza : Ti csak azt látjátok, ha Nektek van panaszotok, de az 1. Nekünk napi több ilyen van!! Azért mindenki igyekszik a legtöbbet megtenni, de emberek vagyunk, és higgyétek el,hogy rohadt bosszantó, ha emiatt nem a hála, hanem a fikázás érkezik.
És igenis tessék jönni, és leírni a problémáitokat, mert az adminnal szemben sem fair, ha szerveren beszélitek ki, és plusz még változtatni sem tud, ha tényleg úgy van. A főadminok meg valószínűleg az adminok felett állnak, és rendet tudnak tenni, hiszen erről szól ez az egész szar.
És nem úgy kell felfogni a dolgokat, hogy adminok vs. playerek harc van! Be kell tartani a megadott menetet, a szabályokat (mindkét részről), és nem lesz összeférhetetlenség.
 
~~Dee~~

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #994 Dátum: 2011-08-26 16:58:58 »
Akkor úgy gondolom, hogy az admin oldal felől elvárt menetet Kajman kolléga ismertette is XD Köszönjük!
~~Dee~~

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #995 Dátum: 2011-08-26 17:10:50 »
Hozzám privátba jöhet mindenféle panasz adminokra, de lehetőség szerint ne csak "bemondás" legyen, hanem ha tudjátok álítsátok alá demo-val log-al, akármivel ha tudjátok. Legfontosabb az hogy melyik szerveren és mikor történt!

Hawer

  • *
  • Hozzászólások: 167
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #996 Dátum: 2011-08-26 17:41:25 »
Egyébként az is rohadt idegesítő hogy ha valaki mondja hogy ez meg ez csal. Az admin egy fárasztó nap után megy fel hogy kicsit kikapcsolódjon és a folyamatos sírást kell hallania. Kiáll megnézi kiderül hogy egy bot az nem pedig egy csaló csak az illető már egyből csalózik. Nem könnyű az adminok dolga és írjátok hogy ő ha szólok neki sem jön. Mivan ha épp nem ér rá? Erre nem is gondoltok. Ha nem megy egy admin segíteni hívni kell másikat nem pedig őt ócsárolni mert nem ér rá. Örüljetek hogy vette a fáradtságot és válaszolt nektek. (Ez mind saját tapasztalat. :D)

Betty

Észrevételek
« Válasz #997 Dátum: 2011-08-26 18:30:46 »
Azzal, hogy bekiabáltok, hogy ez meg ez csaló, azzal csak elriasszátok őket, mert amint érzik, hogy forró a lábuk alatt a talaj lelépnek. Ezzel a probléma nincs megoldva, mert ugyanúgy visszajön, és ha közben lett szólva adminnak, feleslegesen megy fel a szeróra.... Arra még nem volt példa, ha írtam adminnak, hogy csaló van a szerón ne jött volna, de arra igen, hogy megkértem 2 öt is ,hogy jöjjön mert cheater van a szerveren , jöttek is ,ám az idő alatt míg én szóltam a csaló lelépett....

Fr3nd

Észrevételek
« Válasz #998 Dátum: 2011-08-26 19:57:27 »
Jó akkor leírom én hogy láttam. Felmegyek sniperre reggel első körben, még a rendes játék előtt, fogmosás után, de a kávé, energiaital még nem volt a szervezetemben, agyi tevékenységek minimális szinten. Belépek publicra látok egy csalót kidobom, valami gyerek spectben elkezd nekem magyarázni, hogy valaki csal. Mondom jó, megnézem. Először megnéztem a játékát, egy kört, igen egy kört, láttam, hogy tud mozogni, dragshottal lő, ezután gyorsan a profilját, mivel állok szemben - az illető kenzo volt és wpzett. Mondom ez epikus. Közben már két másik szerverre hívtak, hogy aimos, speedes van. Úgy éreztem az nagyobb veszély, mint kenzoval buzulni.

Hibáztam igen, mert elfelejtettem visszamenni és tovább nézni az illetőt. De úgy voltam vele, hogy nem pazarlom feleslegesen a hozzátok hasonlókra, akik floodolják a steames gyerekről, hogy csal, miközben tudja rólam, hogy admin vagyok.

Gondolkozzatok már egy kicsit. Reggel volt, előrébb helyeztem másik négy csalót a ti butaságotoknál (mert ez szerintem az). Tudom ki az illető, majd legközelebb figyelem a játékát.

Nem szaporítanám tovább a szót, legyél szíves vegyél fel steamre (mivel én nem tudom ki vagy) és írj nyugodtan, ha csalót látsz. Kérlek ne nézzetek olyan primitívnek, hogy az itt elhangzottak után lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal... Mert ez nem erről szól. Legközelebb jobban figyelek, de kérlek használjátok az adminsayt, mert csak akkor van értelme. Én csak magamból indulok ki, ha steammel csalnék és tudnám, hogy van egy admin és többen nyilvánosan jelzik (mondják/írják), hogy csalok, akkor kikapcsolnám addig.

Megpróbálok több emberre és több problémára egyszerre figyelni, de szétszakadni nem tudok, de a ti kedvetekért majd megpróbálom :D:D

Deraul

  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #999 Dátum: 2011-08-27 09:07:55 »
Először is, a bocsánat kérést komolyan gondoltam, mert semmi bizonyítékom rá hogy csalt az a játékos. Csak érdekes amikor egy épületen át kapom a lövéseket. :D :D

De én nem is Fr3ndet szerettem volna kidobatni, lehülyézni. De nem csak az én szavam, hogy több admin is lehetne ott. Őszintén, fél év alatt, ha összesen 7 admint láttam ott. Más szerveren egyszerre láttam többet :P
És én SOHA nem mondanék olyat egy adminról, hogy idióta úgy, hogy komolyan is gondolom. Csak ha már 50X lelőtt a "csíter", ki tudok akadni. Mostantól vagy szerzek bizonyítékot, vagy fölhívok steam-ről egy admint. Egyéb esetben kussolok.  

UI: voltam már admin tudom hogy idegesítő ha nem tudsz a játékra koncentrálni, hanem a csalókat kell szűrni, és a playernek természetesen nincs mindig igaza, hiszen mindenhol úgy indul, hogy mindenkinek igaza van, de a végére csak az egyiknek :)
És nem kell szétszakadni :D :D Csak ha nagyon jól csinálod :P
Én lövök elsőnek! (te már nem lősz :D)
(kifekszel a röhögéstől hogy lábon lőttem magam)  !amazed

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #1000 Dátum: 2011-08-27 10:41:02 »
Amint valaki csalósozik és már korábban néztem az illetőt vagy egyértelmű hogy nem cal, midnig mondom: indokolatlan csalózásért örök ban jár. Nos akkor ki a csaló, kit nézzek? Olyankor rögtön mindenki kussol mert csak a szokásos "lelőttek ezért hisztizek hogy csaló".

A legszebb mikor felmegyek álnéven sniperre (elég sokszor) és élből le wh-soznak 1 kör után. Lehet hogy másoknak érdekes, de ym1en szinte még a vastag középső "betontornyon" is átlehet lőni. ÉS ha látom hohgy az ember ugrik a evegőben utána fogok lőni, még a falon át is, mert olyan buta botmozgással egyenes vonalban haladnak, hogy csak az nem tudja kiszámolni hol van a falon át aki nagyon buta.

Simsek.

  • *
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-3
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #1001 Dátum: 2011-08-27 11:23:16 »
Ma reggel sniperen:

Feljön $$$$$$$$$$<dollllllllllllár néven 1 kis köcsög és aimozik rendesen. Tisztán látszot öszevisza rángatott. Mindeki ordibálja aim aim aim !!! ban-t neki, mikor láthatoan nincs fent admin... :( Mondom nekik maradjanak csendben. Steamen irok Arseth-nek jöjjön át mert van 1 aimosunk. A csávó első körben aimozott, utána kilépett kikapcsolta és viszajött 2dik körre. KB egyszere értek fel a szervere Arseth és az aimosunk. Már bannolni nem tudta, hisz csak az én szavamra alapozva nem adhat neki ban-t.

Megkéne tanitani az embereknek, ha csiter van a szerón nem jelent megoldás a mikrofonba való visiztozás hogy aimos vagy wh-s van a szerveren. Inkább maradj csendben, van steamed ? van admin barátod irsz neki jöjjön át. Nincs steamed ? /server átmész 1 másik szervere széjjel nézzel a nevek között, és szépen megkéred jöjjön át mert van 1 aimos sniperen. Talán igy még bant is kap. Ha peddig zavar az aimos, azallat a 4-5 kör allat amig ideér az admin, akkor állj ki spectatorba, ne enged h minden körben le HS-eljen a segédprogramja és akkor talán nem fogsz mikrofonba visitozni sem.
A nő olyan mint a költői hasonlat...ha szép akkor az sem baj ha nincs semmi értelme
[/b]

Betty

Észrevételek
« Válasz #1002 Dátum: 2011-08-27 13:06:06 »
Ns vagyok még, és eddig mindig meg tudtam oldani, hogy szóljak adminnak, ha csaló van a szerón, csak mivel sokszor beordíbálnak: "kurva anyád te fasszopó cheater, te aim-os geci , stb", meg a társ sebzésnek köszönhetően addigra lelép mire hívok admint,/Ennek köszönhetően arra is volt példa, hogy hiába ugrasztottam őket/ a sok buta játéKOS-nak köszönhetően...... Pedig Ez nem megoldás! Spectate, Admin-t hívni ha cheater van, nem pedig öntörvényűsködni........

Fr3nd

Észrevételek
« Válasz #1003 Dátum: 2011-08-27 14:13:59 »
Mondjuk te is vehetnél 1.6-ot most és kevesebb problémád lenne, mind a többi játékossal, mind pedig admin hívással :)

Deraul

  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #1004 Dátum: 2011-08-27 14:43:26 »
Csak akkor szólok hogy csal valaki (adminnak) ha biztos vagyok benne :D

Mellesleg ahhoz képest 1 admin sem igazolt vissza akiket a héten jelöltem. :D


Én lövök elsőnek! (te már nem lősz :D)
(kifekszel a röhögéstől hogy lábon lőttem magam)  !amazed