Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 78
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,136
  • stats Összes hozzászólás: 40,667
  • stats Összes téma: 3,022
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 232405 alkalommal)

Kakashi

  • Kakashi
  • *
  • Hozzászólások: 1,067
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #975 Dátum: 2011-08-22 23:02:41 »
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

WaZ

  • *
  • Hozzászólások: 783
  • Karma: +6/-5
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #976 Dátum: 2011-08-23 16:58:47 »
úúú bazzeggg :DDDDD ezt facelem :D
:! WaZuP :! A Helyzet :!
What's Up GAys ?! 8)

Deraul

  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #977 Dátum: 2011-08-25 09:28:21 »
Most még egyszer ecsetelem amit már párszor megtettem:
Az is egy vicc, hogy 24 órából ha 6-ot van admin a sniper szerveren. De az már röhejes, hogy feljön az admin. Kirak valakit hirdetésért, 4-en mondjuk neki hogy ott a whs, de közli velünk, hogy ő steames, és nem whzhat. Ha legalább megnézi, és úgy surran tovább, akkor azt mondom jól van, nem érdekli a szerver. De így azt mondom nem éppen alkalmas erre a szerepre. Azt kérném, hogy vagy csinálják jól páran akik benéznek, vagy többször legyen ott admin. Nyilván azért írom le, hogy tudjátok orvosolni. De ha ugyanaz lesz a válasz mint a múltkor, akkor  én játszhatok máshol, de mindenki más is aki eddig itt játszott.

Szerintem érdemes lenne elgondolkozni.
 
Én lövök elsőnek! (te már nem lősz :D)
(kifekszel a röhögéstől hogy lábon lőttem magam)  !amazed

Fr3nd

Észrevételek
« Válasz #978 Dátum: 2011-08-25 10:15:56 »
Van steamed? Vedd fel az adminokat, írj nekik, ha csaló van a szerveren. Nincs? Akkor ne sírj, mert te se teszel semmit azért, hogy jobb legyen a szerver.

Az adminnak nem kell és nem is tud 24/7-ben fent játszani a szerveren, vagy figyelni a játékotokat.

A steames se whzhat. Tudjuk, hogy a steamesek is csalnak, csalhatnak, de hidd el kevesebben fognak kockáztatni. Nekik elég egyszer lebukni. Admin saybe közöld a problémádat a steames játékosokkal szemben (akkor nem kapcsolja ki), teamsay @ probléma.

Én elég sokat vagyok online az utóbbi hónapban, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányan hívtak csalót bannolni. Én szívesen megyek, ha hívnak.

Elgondolkoztam.

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #979 Dátum: 2011-08-25 10:26:48 »
Deraul: nevesítés nélkül az írásod semmit nem ér. Gyakorlatilag meg sem történt. Remélem érzed mit akartam ezzel mondani.

banx

  • *
  • Hozzászólások: 323
  • Karma: +0/-0
  • NullaHiT
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #980 Dátum: 2011-08-25 15:30:13 »
Felesleges a nevesítés..... Úgysem fogja senki azt mondani rá, hogy így van meg sem néztem, mert steames és az úgysem csal!
Hja és Frend, mitől lesz jobb a szerver ha steames leszek? Szerintem nem a nonsteammel van a baj, hanem a beteg agyú 13 éves használójával aki csal...
"Nincs gépfegyverem, kövem vagy nyilam,
ölni szeretnék, mint mindannyian."

Deraul

  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #981 Dátum: 2011-08-25 17:07:16 »
Idézetet írta: Betty

Én csak ezen az egy szerón játszom, meg fogom venni a steamot, csak nem vágom, miért tört szeró , ha szapulja mindenki az NS-eket (Tisztelet a kivételnek ,mert az is akad...:) )


Ja és még az is poén, hogy feljön egy baromarcú steames, és osztja hogz non-steames hülye fa..ok. Hát már elnézést, de el lehet menni a(.....)hova csak szeretne, de azért mert valaki nem arra költi a pénzét, hogy ő is oszthassa a többit aki nem vette meg, nem lesz attól császár hogy van erre pénze =)
Őszintén az ilyeneknek adnék 1 napi pihit hogy elgondolkozzon, de sajnos mások nem így látják.

UI: Steames vagyok, de attól még az NS-esek pártját fogom ;)
Én lövök elsőnek! (te már nem lősz :D)
(kifekszel a röhögéstől hogy lábon lőttem magam)  !amazed

Deraul

  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #982 Dátum: 2011-08-25 17:12:34 »
Idézetet írta: Fr3nd

Van steamed? Vedd fel az adminokat, írj nekik, ha csaló van a szerveren. Nincs? Akkor ne sírj, mert te se teszel semmit azért, hogy jobb legyen a szerver.

Az adminnak nem kell és nem is tud 24/7-ben fent játszani a szerveren, vagy figyelni a játékotokat.

A steames se whzhat. Tudjuk, hogy a steamesek is csalnak, csalhatnak, de hidd el kevesebben fognak kockáztatni. Nekik elég egyszer lebukni. Admin saybe közöld a problémádat a steames játékosokkal szemben (akkor nem kapcsolja ki), teamsay @ probléma.

Én elég sokat vagyok online az utóbbi hónapban, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányan hívtak csalót bannolni. Én szívesen megyek, ha hívnak.

Elgondolkoztam.



Ebben az a jó, hogy rólad volt szó :)
Te voltál reggel aki így csusszannt arrébb. Szóltam hogy nézd meg a srácot, de nem nézted meg. (vagyis ha neked a "megfigyelés" 1 kör erejéig tart, akkor sajnálom hogy bármit is szóltam, te mindent megtettél)
Én lövök elsőnek! (te már nem lősz :D)
(kifekszel a röhögéstől hogy lábon lőttem magam)  !amazed

Deraul

  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #983 Dátum: 2011-08-25 17:17:04 »
És nem mondtam, hogy naponta egy hetet kéne fent lenni mindenkinek az összes szerveren. És nem is támogatom hogy annyit üljenek gép előtt, hogy epilepsziás rohamot kapjanak, de az biztos, hogy 1X sem tapasztaltam még, hogy publicon ne lett volna admin :)))
A GG-ről pedig ugyanígy elmondható, hogy keveset járnak fel. Mindenesetre ha megnézem az "admin falat" akkor látok rajta egy párat. És nem hiszem hogy minden serverre 1 jutna...

Ja, és vegyem fel az adminokat? Igazoljanak vissza, és örömmel.
Én lövök elsőnek! (te már nem lősz :D)
(kifekszel a röhögéstől hogy lábon lőttem magam)  !amazed

Kadam96

  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +2/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #984 Dátum: 2011-08-26 06:42:56 »
Deraul tényleg csak az lehet a megoldás hogy felveszed az adminokat steamre és onnan írsz rájuk....
Én nekem az adminok jórésze felvan véve és mindig találok valakit aki jönne kirakni az éppen csaló embereket....
Fr3nd amit meg te írtál szerintrem az neméppen  igaz : "Én elég sokat vagyok online az utóbbi hónapban, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányan hívtak csalót bannolni. Én szívesen megyek, ha hívnak."
Én ha már csak magamból indulok ki napi 1-2-3x minimum hívlak sniperre/only d2-re.... :D


Az viszont nagyon is igaz ,hogy sniperre lehetne még 1-2 admint felvenni mert elég sűrűn látni csalókat....



Fr3nd

Észrevételek
« Válasz #985 Dátum: 2011-08-26 11:24:04 »
"Felesleges a nevesítés..... Úgysem fogja senki azt mondani rá, hogy így van meg sem néztem, mert steames és az úgysem csal!" - de csalhat, miért ne csalna? De nem magyarázom el újra. Felesleges okoskodás helyett olvass fórumot.
"Hja és Frend, mitől lesz jobb a szerver ha steames leszek? Szerintem nem a nonsteammel van a baj, hanem a beteg agyú 13 éves használójával aki csal..." - Minél több a steames, annál kevesebb a csaló. Mert a 13 éves gyereket steammel egyszer kell kibannolni, nonsteammel pedig napi ötször.

Ebben az a jó, hogy "Szóltam". Mégis kinek Deraul? Egy árva mondatot nem láttam adminsayben. Beszéltél a mikrofonban? Bocsánat, de én reggel, miután felkelek nem azért járom körbe a szervereket, hogy az olyan szerveren, mint a sniper, vagy az only dust2 hallgassam a "beszélgetést". Felmegyek, 10 percet töltök fent a szervereken, aztán megyek a másikra. Közben steam friendsben elérhető vagyok, adminsayre figyelek, de úgy emlékszem, hogy nem szóltam bele a mikrofonba - és ha nem hallasz engem, akkor én hallak téged?

Leírom újra és újra. Status - STEAMID kimásolás, demo készítés az illetőről (ha steames ügye egyszer kell), admin hívás steamen keresztül, mindegyik megoldható, te ehelyett visítasz a mikrofonba két, vagy három társaddal együtt, újra leírom, hogy megértsd - A D M I N S A Y. Isten bocsá', de a sniper szerver közösségének viselkedése és változatos beszéde nem fogott meg. CSAK AZÉRT MEGYEK FEL, HOGY A CSALÓKAT BANNOLJAM, NEM BESZÉLGETNI ÉS NEM JÁTSZANI.

Kadam, minden bizonnyal félreértetted azt amit írtam, nem a hívások mennyiségére utaltam, hanem arra, hogy 4-5 ember hív sniperre, ha banolni kell valakit, nevesítek, hátha úgy érthetőbb: !adri, Kadam, kutyaszar., Peat és kb. ennyi.

Fr3nd

Észrevételek
« Válasz #986 Dátum: 2011-08-26 11:28:21 »
"hogy 1X sem tapasztaltam még, hogy publicon ne lett volna admin ))" - az ilyen ostoba megnyilvánulásokat kéretjük mellőzni. Most sincs fent admin.

GG-re hasonlóan járok fel, mint sniperre. Ott sem szeretek/szeretnék játszani. Figyelni figyelem őket, többet nem tudok tenni.

Fogalmam nincs ki vagy, de szerintem én nem utasítottam vissza a kérelmed. Ki tette meg? Beszélsz, beszélsz, de nem mondasz semmit.

banx

  • *
  • Hozzászólások: 323
  • Karma: +0/-0
  • NullaHiT
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #987 Dátum: 2011-08-26 12:38:37 »
Kedves Frend, itt nem az olvasás hiányával van a gond, hanem a szövegértéssel mégpedig nálad. Ne vedd sértésnek nem annak számom, de ha vissza olvasod Deraul üzenetét akkor megérted miért írtam és nem én állítom, hanem idéztem a szövegéből, hogy egy admin mondta neki ezt "minek nézzem meg ő steames és azok nem csalnak?!"!!
Hja és a két hozzászólásod is engem igazol, Deraul nevesített..... Nem az volt a válasz, hogy valóban LEHET így volt, LEHET én hibáztam.... Nem hallgatni jársz fel, meg admin say, steam friends...... NE legyünk már szemellenzősek, ha nem adminsay-be írja akkor már meg sem lehet hallani, hogy mit mond??!! Tudom most ezt is támadásnak veszed, fordított helyzetben lehet én is annak venném..... De nem az!
(Nem okoskodás ez beszélgetés, vagy véleménynyilvánítás)
"Nincs gépfegyverem, kövem vagy nyilam,
ölni szeretnék, mint mindannyian."

DARTH_WEEDER

  • *
  • Hozzászólások: 552
  • Karma: +0/-0
  • Megmondó
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #988 Dátum: 2011-08-26 14:12:57 »
nem, nem lehet meghallani :)

logikus hogy ha nem játszani megy fel, akkor nem fogja felvenni a fülhalgatót hallgatni ahogy sikítoznak hogy ott a csaló[vagy csak alapból csaló nélkül], akinek ha van egy kis esze, azonnal offolja, és az admin még csak nem is hallotta hogy te mit mondtál, mert nincs akkora intelligencia hányadosod hogy beird admin saybe[amit csak ő láthat, és amire még figyel is] hogy "pista csal".

a másik : attól mert egy admin-t online állapotba jelez az adminfal...
1. lehet hogy away, azt nem írja.
2. úgy gondolom az adminnak nem kötelessége az összes percet a szervereken tölteni amikor gép elött van.
3. rá kéne írni.

Fr3nd

Észrevételek
« Válasz #989 Dátum: 2011-08-26 14:26:14 »
Azt nem értem, hogy miért szólsz bele, ha ott se voltál? Deraul ferdít, nem kicsit. De ez nem fog érdekelni és ezzel nem is foglalkoztam, tehát alapvetően nem szövegértés, hanem érdektelenség.

Ez okoskodás. Beszélgetés akkor lenne, ha valamilyen véleményt tudnál nyilvánítani, érveket felállítani, de fogalmad nincs az egész helyzetről. Pusztán belemagyarázol és okoskodsz. Semmi mást nem csináltál.

Nem tudom minek is írok neked. Nem vagy KOMPETENS ebben az ügyben, csak csattogtatod a billentyűt, de nem értem miért.

Egyébként pedig Weedernél a pont. Csak ezt kellett volna megértened, semmi többet, bár LEHET ez neked túl magasröptű volt :D