Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 154
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 247252 alkalommal)

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #870 Dátum: 2011-07-05 09:26:37 »
vita.vaw

Énis sokszor agresszívan szólok rá arra aki azthiszi mario-zik.

futocsiga

  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #871 Dátum: 2011-07-05 14:47:43 »
Vannak kezdők akik nem tudják hol a lerakó,vagy nem tudják hogyan kell lerakni vagy valami.DE szerintem akkor se így kéne megoldani.Zárjuk le a témát:D

Kakashi

  • Kakashi
  • *
  • Hozzászólások: 1,067
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #872 Dátum: 2011-07-05 15:04:47 »
A vélemény olyan mint a fing. Mindenkinek van de senki se kíváncsi a másikéra.

inaktiv-.-

  • dzsooe
  • *
  • Hozzászólások: 636
  • Karma: +3/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #873 Dátum: 2011-07-05 15:08:26 »
Slap 100hp :o
Smoke weed every day - all nights

Hawer

  • *
  • Hozzászólások: 167
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #874 Dátum: 2011-07-05 15:21:00 »
Ez így van kakashi sensei! :D

DARTH_WEEDER

  • *
  • Hozzászólások: 552
  • Karma: +0/-0
  • Megmondó
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #875 Dátum: 2011-07-06 01:03:28 »
Idézetet írta: futocsiga

Vannak kezdők akik nem tudják hol a lerakó,vagy nem tudják hogyan kell lerakni vagy valami.DE szerintem akkor se így kéne megoldani.Zárjuk le a témát:D

persze vannak kezdők, ebben az egészben csak az az igen furcsa, hogy azzal az egyetlen dologgal tudtam rávenni hogy elkezdje rakni a bombát, hogy örökbannal fenyegettem meg.  Nem volt fair kijelentés, ezt  elismerem, de nem fogom hagyni hogy az egyik csapat azért bukjon egy kört, mert a bombás azt sem tudja melyik játékkal játszik és letelik az idő.

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #876 Dátum: 2011-07-06 22:43:33 »
use command on xy +drop  - már ha ez a parancsa :D
no music, no life.



Fr3nd

Észrevételek
« Válasz #877 Dátum: 2011-07-07 12:12:14 »
[justify]Kellene valaki aki irányítja az eseményeket, odafigyel az adminokra, mert hogy költői túlzással éljek lassan elszabadul a pokol. AzC szintű szervert akartok, azért lesztek olyan adminok?
Manapság már a kulturált(abb) hangvételű kritikát sem tudjátok elfogadni játék közben, akkor minek van alltalk?
Azt bezzeg hagyjátok, hogy mentacukrok floodolják a bindelt f*szságukat, közben pedig nem látjátok, ha valaki írja, hogy ki csal.
Rendszertelenül össze-vissza baszkodjátok ki az embereket, nem törődve azzal, hogy esetleg kezdők. Inkább segítenétek nekik és az adminsayt arra használnátok, hogy apró utasításokkal segítsétek őket: "kezdőről késsel fuss, mert gyorsabb vagy",  "ne állj a csapattársad mellé, mert hátráltatod" vagy csak annyit, hogy "x ne vegyél vakítót/flasht, mert csak hátráltatod a csapatod". Tudom, hogy kickelni és banolni sokkal egyszerűbb, de az rövidtávú megoldás.

Én tudom, hogy ti vagyok a fasza gyerekek, de megpróbálhatnátok ti is alkalmazkodni a kialakult környezethez, helyzethez. Ha játszhatnak nonsteamesek, akkor elég sok kezdő lesz közöttük és elég sok csaló. Ezért az adminoknak több türelemre és játéktapasztalatra van szükségük. Néhány admin nem üti meg a megfelelő szintet ehhez. Tejesen abszurd, hogy szólnak neked, ha valaki csal, kiállasz spectbe, majd kilépsz, mert döntésképtelen vagy. Nem tudod megállapítani egy játékosról, hogy whzik vagy nem, beépített wallhackel? Nekem anélkül is megy. Azért minek admin valakinek, hogy zenéket játsszon le és pályákat váltogasson a mai csaló világban?

Végül a lényeg, ami miatt az egészet kiadom magamból. Délelőtt infernon a "hozzáértők" kibanolták STAKO nevezetű játékost, a következő szöveggel: "Ki vagy tiltva! (az admingárda közös megegyezésével)". Ezt mégis miért?

Ui.: a megjegyzések a Public szerverre vonatkoznak. Illetve akinek nem inge...
Ja és inatiív egy ******, de <3
[/justify]

kutyaszar.

  • *
  • Hozzászólások: 234
  • Karma: +1/-1
  • raj
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #878 Dátum: 2011-07-07 13:04:25 »
Nem, hogy nem látni, ha valaki csalót ír chat-en, teljesen használhatatlan a chat. De a mikrofon is, mert be nem áll a szájuk.
Szép gondolatok Fr3nd! Koppánymonostorban tartsuk az esküvőnket?:) :D
Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred...

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #879 Dátum: 2011-07-07 13:06:36 »
Nem védek senkit, nem vádolok senkit.

Tény hogyha felmegy játszani az admin, ő is ember, de a 82 és feledik faszságnál már őis felbassza magát. Tény hogy weeder-től én sem ezt vártam volna el ennyi "tapasztalat" után, de hát ez van...

Stako-ra visszatérve: http://cs.crys.hu/e107/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?10958.post

Túl sok az admin, a megfelelő kontroll 1(2) ember kezében van jeleneg, ami túl kevés alapból ennyi adminhoz hozzátéve hogy az online töltött idő mennyire különbözik. Sajnos mindig lesznek problémák, akármennyire is próbáljuk megoldani.

Mentacukrokat folyamatosan figyelmeztetem a floodolásért, előttem már nem igazán csinálják, de hát most nem lehet erre mit modnani...

Ha tehetném én szivesen lennék főadmin és kemény kézben tartanáma s zervert, de időm nincs és úgyis mindenki útálja a pofám, örülök hoghy admin lehetek :)

Fr3nd

Észrevételek
« Válasz #880 Dátum: 2011-07-07 14:01:24 »
Weederrel van a legkevesebb gond, ő legalább ért a játékhoz és meg tudja állapítani, hogy valaki csal e, nála talán egy probléma van, hogy ritkán hal meg :D
De ilyenek, hogy tegnapelőtt dust2-n 2 ember tűnt el B-ről, mert az admin bácsit blokkolták és ilyen szövegekkel "ne blockolj cigánygeci" meg "kurva anyád". Nem azért, de ha valaki nem játszik olyan gyakran a szerveren az milyen képet alkot az általatok gyakran emlegetett közösségről?
A csalókat ha ilyen szöveggel kidobják azt megértem, bár az sem túl értelmes dolog, de "ti megtehetitek". (véleményem szerint gyorsabb azt beírni, hogy "wh" vagy "aim", mivel rövidebb Oo)

Te is jártál fel OGC szerverekre, ahol én admin voltam, láttál tőlem valaha ilyet? Régen én is felidegesítettem magam játék közben, akkor átmentem másik szerverre és megnéztem, hogy ott mi a helyzet.

Lugo az én gondolkozásmódom szerint, az admin elsősorban a játék tisztaságát és esélyegyenlőséget fenntartó személy, másodsorban játékos. Hatalommal élni kellene, nem visszaélni. Ehhez persze megfelelő konzekvencia és önuralom szükséges, de ezt a vezetőktől elvárja az ember.

Tudom, hogy különbözik. Én mikor jelentkeztem adminnak, körülbelül annyit játszottam, mint 3 másik admin összesen. Mégis mást választottak ezután úgy gondolja az ember, hogy akkor a választott legalább rendelkezik megfelelő kompetenciával, ami alapján jobb nála. Utána pedig mikor szól neki az ember, többször is, hogy ki csal (mert ő nem veszi észre...), akkor pedig "kuss" és "pofád befogod" szövegekkel reagál (jobb esetben, mert néha leszarja), majd játszik tovább, mintha mi se történt volna, nyomja a kis zenéit, a csaló pedig játszik tovább, van hogy több mapot is.

Múltkor az unokatestvéremnél állítottam be CS-t, persze nonsteamet, mert ő kezdő. Gondoltam játszok egy kicsit, unatkoztam. Két bant kaptam 1 óra alatt, két különböző admintól. Ha itthon játszok ugyanez nem történik meg, ebből csak arra tudok következtetni, hogy nem értenek, ahhoz amit csinálnak.

A linkedre nem dob be semmit, csak a fórumot dobja vissza. Stako ha jól tudom az illetékest kérdezte meg, aki válaszra se méltatta. Minek írna unban kérelmet, ha az "admingárda közös döntése" nyomán lett banolva? Mert ügye ez áll a szövegben. Én azért az illető adminnak kétségbe vonom a "szakértelmét".

Bár nem tudom mit várok, mikor én már megkaptam azt, hogy "egyszer úgyis kibaszlak örökre, mert csalsz te féreg" mire én "de hát veszek demot", reakció pusztán ennyi volt "leszarom". Ez az igazán dühítő és demotiváló.
[justify][/justify]

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #881 Dátum: 2011-07-07 14:26:44 »
A fórumban keress rá a stako névre egy topicot ad vissza, nevezetesen itt: M A G Y A R Szerverek :: Fórumok :: Adminok fóruma :: Nézeteltérések, panaszok egymásra

A rövid leírás hogy egy paraszt és visszatérő köcsög.

Az adminokkal én sem feltétlen értek egyet, sőt olyan ember akivel szívesen játszom, látom mekkora görény adminként. Megteszem amit megtudok, én rendetrakok amikor fentvagyok még az adminok között is.

Amennyiben "nem érkezik panasz" az admin kollégákra és a többi admin nem látja ezeket az attrocitásokat akkor azok "nem történtek meg". Magyarul ha te sem, a játékosok sem jelzik hogy melyik admin nem megfelelően viselkedik, nemtudjuk felelősségre vonni és jobbá tenni az adminokat.

Amennyiben egy játékos elkezd beszólogatni nekem, mindig mondom ott a fórum szidjon ott ha valami nem tetszik, és reagálok, de ne a játékban sírjon minden faszságért és köteketjen.

Amennyiben tudnál panasszal élni, Francisco szivesen fogadja privát üzenetben a panaszokat az adminokra (amennyiben szeretnétek névtelenek maradni).

Amennyiben az én viselkedésemmel (bármivel velem kapcsolatban) gond lenne azt is közöljétek hogy énis tudjak változtatni.

Fr3nd

Észrevételek
« Válasz #882 Dátum: 2011-07-07 15:10:29 »
LuGo drága vagy, de én az Admin fórumrészt nem látom, én csak egy szaros member vagyok :D:D

Paraszt és visszatérő köcsög? Én is az vagyok. Lassan már azért permbant fogok kapni, mert van rajtam sapka. Pofázik? Elég csöndes gyerek, nincs közléskényszere... de ha igen, usec command voice_enable 0, nem? :o

Épp az a vicc, hogy az "admin kolléga" általában látja ezeket a dolgokat, de leszarja. Inaktívnak szoktam rinyálni, mint egy fürdőskurva :) Francinak írtam steamen kétszer vagy háromszor, hogy lenne egy kis problémám, de miután nem válaszolt, így nem akartam bolygatni a dolgot.

Most már pedig azért nem írok, mert nem akarom, hogy valaki abban a hitben legyen, hogy én "sérelmi politikát" folytatok, mert nem kaptam admin jogot (ügye ez már fel is vetődött) :D:D De kíváncsi voltam, hogy Stakoval mégis milyen probléma volt, mert én 3-4 éve ismerem és játszok vele együtt és összesen 1 kirohanása volt, ami után abba is hagytuk a játékot egy időre.

Ilyen alapon, akkor én is kérem a magam banját, minden bizonnyal kijár nekem. Koppánymonostori E D E R  K R I S Z T I A N vagyok, szóval a paraszt és a visszatérő köcsög is illik rám (Fr3nd; STEAM_0:1:36763974)

Köszönöm LuGo, hogy reagáltál, de sajnos nem veled van a gond (bárcsak! :D). További szép napot, élményekben gazdag, jó játékot kívánok.
[justify][/justify]

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #883 Dátum: 2011-07-07 15:19:04 »
Amennyiben attrocitás van és steam-en vagyok (szemproblémáimnak köszönhetően volt alapból 1 hónap kihagyás és amúgyis kurvaritkán vagyok fent) sírj nekem az adminokról. Legroszabb esetben itt fórumon, ezt szoktam olvasni.

DARTH_WEEDER

  • *
  • Hozzászólások: 552
  • Karma: +0/-0
  • Megmondó
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #884 Dátum: 2011-07-07 15:59:23 »
frend találtam neked egy ehhez kapcsolódó videót.

[youtube=small]5blbv4WFriM[/youtube]