Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 126
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 247178 alkalommal)

nkRRRR

  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #750 Dátum: 2011-05-11 18:24:48 »
Amúgy , szerintem egy 13 éves csak nem lehet admin, jóval többet nézek ki crysékből, minthogy bárkinek admint osztogasson, vagy te nem így gondolod LuGo? Mert ebből a hozzáállásmódból, másra nem nagyon tudok gondolni... ejj ejj LuGokám, gondok vannak!
MOVE IF YOU WANNA JERK

Crys

  • *
  • Hozzászólások: 1,009
  • Karma: +17/-7
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #751 Dátum: 2011-05-11 18:25:08 »
Idézetet írta: jagermeister

szerinted lugo megmondja öszintén hány éves ?:D xd
ezzel a agyal lehet 13 éves is :)


szerintem nem tőled kérdezték hány éves, és ez a topik arról kellene szóljon, hogy normálisan megbeszéljük a dolgokat, nem pedig ilyen ovodás oltogatásokat csapatunk naphosszat...

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #752 Dátum: 2011-05-11 18:31:12 »
MOVE:

Nem banolsz randomra örök bant.
Ha banolsz, adsz indokot.
Nem oltogatod ennyire csúnyán az admin társadat aki "veterán" hozzád képest.

Nem csinálsz magadból hülyét hogy összevissza irogatsz, és amikor leírják mit kéne csinálnod, fel vagy háborodva hogy ugyanmár.

Többszöri kérésemre/figyelmeztetésemre nem reagáltál. Bejöttél cbble-n játszani, második körben kibasztad indok nélkül örök banra a faszozásért az embert. Kérdőre vontalak, és azt is kértem magyarázd meg ki vagy honnan, mióta. Semmilyen reakció végett gondoltam kibaszlak hátha akkor veszed a fáradtságot és reagálsz. Lám így lett, és még "be is mutatkoztál".

Ülj le egyes, szerintem az ilyen ember nem adminnak való. Azt sem tudom honnan szedtük, eddig nem is láttam...

aRts.NoRush

  • aRts.NoRush
  • *
  • Hozzászólások: 59
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #753 Dátum: 2011-05-11 18:31:54 »
Már ne haragudj meg de én még az életemben nem láttalak! :D Azt se tudom kivagy! Valami superhős vagy mi? Most akkor én is akkor most ilyen vagyok vagy mi? Normálisan irt neked lúgo te nem láttad mert épp a való világ befejező epizódot nézted! Nem gáz! Hibáztál és ennyi?!! Lúgoval meg beszéled azt csoki! Köszönöm By NoRush.-
CsakAcS!!

nkRRRR

  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #754 Dátum: 2011-05-11 18:37:49 »
Leírtam fentebb: nem random örök ban, napok óta ért már neki, nem vagyok hülyegyerek, hogy elsőre örök ban.
Te nem oltogatod ilyen csúnyán - :(( - a SZÁMODRA új embert, akiről még nem hallottam. Nem nagyképűságből, de ez sajnos a ti hiányosságod, keress rám, elég sok helyen megtalált ki vagyok mit értem el és akkor majd jobban fogod látni mizu van.

Abban teljesen igazad van, hogy feleltem kérdésedre, azt elnéztem, de azt is leírtam miért nem tettem, NEM LÁTTAM. Sorry érte.

Egyáltalán nem a faszozásért ment a ban, úgy látom, a fontos dolgokat nem veszed figyelembe, téged csak az oltogatás érdekel!

Ebbe semilyen negatív bemutatkozás nem volt, felvoltam - vagyok - háborodva, milyen úton módon engeded meg magadnak, hogy egy másik admint, csak így random "kitilts" :) Úgy, hogy nem vetted a fáradtságot, hogy megvárd, hogy válaszoljak. Mert hát bocsi, emberből vagyok én is, nem mindig a chatet nézem, és nem mindig vagyok bent CSben.

"Ülj le egyes" - ezért az írásért, kérdezhetném, hogy "hány éves vagy?", mert kb. általános iskolás "poén" volt, de már akkor is szar volt.

Miért nem vagyok való adminnak? Mert te most láttál elöször? Azért rúgtál ki, mert nem tudod az indokat? Te úgy rúgtál ki engem, amiért elvileg engem megvádolsz.. Hogy is van ez a dolog most? Rakd magad egy picit tisztába pajtás :)
MOVE IF YOU WANNA JERK

jagermeister

  • *
  • Hozzászólások: 73
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #755 Dátum: 2011-05-11 18:43:53 »
jólvan crys bocs :) :S
ne hari :D csak..
amx_ban ''jagermeister'' 0 Wallhack aim ? jogos e a bann ? : ))

aRts.NoRush

  • aRts.NoRush
  • *
  • Hozzászólások: 59
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #756 Dátum: 2011-05-11 18:45:46 »
Ne lázadjál már!!! Fejezzedmárabba! Én keresselek meg téged? Már ne haragudjál meg de én előbb voltam itt admin mint te (nem nagy képűségből) De akkor létszíves add már meg a számod a lakhelyed címét! De látod már megint ez hogy te hány éves vagy? Hát!!! Ne itt bohockodjál kösz! Ha ennyire vered hogy te vagy itt a superman! Mondom inkább hallgasd meg a Lúgot hogy mit mond és csoki! Okos legyél inkább mint hogy itt okoskodjál! Na elég lesz a regényből! Köszönöm By Norush.-
CsakAcS!!

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #757 Dátum: 2011-05-11 18:49:05 »
Kedves "veterán" (épn nem vagyok az ugye?) nKRRRR

menjünk sorban:
SAJNÁLOM hogy nemismeretem őfelségét, én egy utolsó senki kis senki senki vagyok hogy TÉGED nem ismerlek. Le szabad írnom a neved?

Lelőtték a srácot a közösbe mondott egy sort "de a faszomat kapjad ma be". Logban visszanéztem, se előtte se utána semmi tőle.

Feljöttél a szerverre játszani, 1 kört lenyomtál, másodikban banoltad, utána 4 körig elérhetetlen voltál.

Amit én és MINDEN játékos látott hogy egy vadiúj (elmondásod szerint veterán) admin belép, kibasz egy faszozásért egy embert utána kussol és elvan.

Ne haragudj meg hogy próbáltalak reakcióra bírni.

"Egyáltalán nem a faszozásért ment a ban, úgy látom, a fontos dolgokat nem veszed figyelembe, téged csak az oltogatás érdekel!" Szerintem ezt ne magyarázd túl, hülyeség amit írtál.

"ülj le egyes". Nem poénnak szántam, véresen komoly.

Azért nem vagy való adminnak mert még gyerek vagy, amint az írásodból is kiderül.

"Te úgy rúgtál ki engem, amiért elvileg engem megvádolsz..". Nem, adtam indokot, és mindenki a szem és fültanúja volt, írtam indokot is a banhoz, amit szerény személyed képtelen a jelek szerint.

nkRRRR

  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #758 Dátum: 2011-05-11 18:54:10 »
Norush: a "hány éves vagy?" kérdés tőlem egy gúnynak ment, hogy vegyétek észre, hogy egy szánalmas kérdés.

Nem lázadok, csak hadd védjem meg magam kérlek, az értelmetlen és alaptalan vádak/oltásk -tól :) Köszönöm a lehetőséget!

Az a baj, hogy nem az a lényege, hogy én kivagyok, csak már kaptam itt egy párszor, burkoltan "ki a faszom vagy?" és erre adtam a választ, keresd meg ha lrdekel. By the way, miért is nekem kéne rólatok keresni? Ti vagytok rám kiváncsiak, nem én vagyok rátok ;)
MOVE IF YOU WANNA JERK

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #759 Dátum: 2011-05-11 18:55:55 »
Úristen Veletek mi van?????????????:O:O:O Norush,... nem is Neked írta a kommentet,hanem LugonakD:D
Te mindenkit megakarsz verniiiiiiiiiiii??????????????:)


(A történelem ismétli önmagát, nem igaz Crys?)
~~Dee~~

nkRRRR

  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #760 Dátum: 2011-05-11 18:59:43 »
Lugovits Titusz:

Felejtsétek már el azt az "őfelségét", semmi értelme, csak tudatni akartam, ha érdekel, keressetek utánam, nem lesz nehéz bármit is találni ;)

Én voice_enable 0-al játszok - leírjam mit jelent? - így a faszozást nem hallottam. És nem ezért kapta a bant, hanem a több napi figyelmeztetésért, és már csak a hab volt arra a bizonyos tortára!

Már mondtam, hogy elnézést érte, hogy nem reagáltam, önhibámon kívül volt, nem voltam CSben.

Ha véresen komolyan gondoltad, akkor ahhoz enged meg, hogy gratuláljak ;DDDDDD

Hát sajnálom, hogy így gondolod, vagy megváltozik vagy nem, kb. nem is érdekel, úgy ítélsz meg ahogy akarsz ;) De eddig sem volt rám panasz, ezután sem lesz, vegyük úgy, hogy te lehettél az első és utolsó aki "bant" emelt rám, puszta türelmetlenségből. De nem baj, elnézzük, mert mi ilyen jó arcok vagyunk ;)

pacsi
MOVE IF YOU WANNA JERK

Crys

  • *
  • Hozzászólások: 1,009
  • Karma: +17/-7
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #761 Dátum: 2011-05-11 19:00:20 »
NA JÓ

Ennek a dolognak itt vége, ezeket az oltogatásokat már steamen intézzétek egymásnak. Ha valakinek van még valamilyen normális hozzászólása a témáról, olyannak aki az adott időben ott volt a szerveren, az írja le, a többiek hanyagolják a témát. Köszi!

nkRRRR

  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #762 Dátum: 2011-05-11 19:01:09 »
Norush, ha érdekel a címem meg úgy minden, akkor Medve-től kérj el mindent, én lusta vagyok leírni.

.Dee. : megverés? jajj ne már gyerekek, hogy eddig süllyedünk le :'DDDDDDDDDDDD
MOVE IF YOU WANNA JERK

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #763 Dátum: 2011-05-11 19:04:20 »
norush néha elszál magától.. eleve semmi közöd ehez.. miért nem hagyod lugora és nkrre ? ..... ő dolguk
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #764 Dátum: 2011-05-11 19:04:24 »
3 napja vagy admin, de téged mindenkinek ismernie kellene mert 21éves főiskolás létedre te egy félisten vagy akit a fél világ ismer, csak én, csököttagyú nem.

Ne vedd már sértésnek, de BUTA vagy.

Megpróbálom érthetően leírni számodra: MINDENKI szeme láttára egy "ejnyebejnyés" dologért indok nélküli örök bant adtál, mire egy "biztosnem" veterán admin kérdőre vont és nemreagálás végett drasztikusabb lépést tett. Sajnálom hogy bánt, majd megszokod.

Véleményem szerint voice_enable 0 miatt nem is lehetnél admin.