Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 20
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,136
  • stats Összes hozzászólás: 40,667
  • stats Összes téma: 3,022
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 231308 alkalommal)

nonsteampro

  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #360 Dátum: 2011-01-08 22:40:16 »
"csalás nélkül rendet tesznek. Úgy hívják köznyelven Őket, hogy ADMIN"
"Hidd el...a "sok" csíter fog más szervert keresni"
"1 óra alatt vagy 5 csalót ki is vágott"

1 óra alatt 5 csalót  vett észre:D (nem ugyanaz) Amúgy az adminoktól lehetetlent vártok, ezt bizonyítja, hogy még játék közben engem nem kaptak rajta. De hogy egy kicsit segítsek, legközelebb ide irom az időpontot is, ha kedvem támad felmenni nonsteammel.

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #361 Dátum: 2011-01-08 23:11:02 »
tényleg nem értelek. attól, hogy írsz fórumra, semmivel sem juttatod előbbre a népet, és semmilyen bilit nem borítasz ki.

a kirívó stat meg nem attól függ, hogy csalsz-e vagy sem, hanem hogy melyik pályán, melyik oldalon, milyen emberekkel vagy, valamint h mennyire tudsz játszani.

bár eddig nekem az jött le, hogy nem túl régóta kezdted el a játékot, és nem láttál túl sok mindent, de javíts ki, ha tévednék. :)
no music, no life.



Dixie18

  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #362 Dátum: 2011-01-09 00:36:55 »
Örülünk, h át tod baszni az adminokat de ezt már én is leírtam kb 500000000 topiccal ez előtt, h bárki meg tudja tenni simán mert az admin is ember...
Sztem már kicsit rongyosra koptattuk azt a témá, h te átkúrtál pár admin-t hurrá!
Majd elkapnak és lehet, h majd a stemedre megy a ban ha a non és a steam playing közt nem váltassz ip-t....
Masters Of Hardcore


nonsteampro

  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #363 Dátum: 2011-01-09 02:48:57 »
Hmmm.. Dixie remélem tudod, hogy hülyeségeket beszélsz (nonsteam kliensre nem kaphatsz steambant, meg hogy bizonyítanád, hogy csaltam...) és még mindig nem érted miről van szó. Max erről a szeróról fognak tudni kibannolni, de mondjuk nekem az sem jelent akadályt. Jelenleg 2 accomon van cs (a másik accot csak azért csináltam, mert a cz-hez is kaptam cs-t) amúgy meg még két acchoz hozzáférek amit jelenleg a gazdája nem használ, és nem is fog megharagudni, ha én használom. De látom felb*sztad az agyad a dolgon. Ez nem baj, ugyanis én is. Persze érdekes módon a csiterek nagy része eltünt vagy pihenteti a csítet (mi van, az adminok dolgoztak kicsit??). Persze így is maradt még szerintem aki használja, bár most nem néztem utána. Amúgy meg az akció célja az volt hogy a csíterek számát redukálja (lehetőleg) 0-ra, ha már nonsteam a szerver (elég volt kiírni a két nevet???illetve elég volt hogy az adminok kicsit jobban figyelnek???). Az adminok átvágása nálam nem téma, az csak egy érdekes mellékhatás. De hogy a játékosok közül egy sem csíterezett rám az már érdekes (pedig a stat és néhány lövésem  alapján én vártam, de csak egyszer szólalt meg valaki, hogy:"ezt hogy kaptam?"...) Amúgy meg wh-val simán meglátod, hogy ki wh-zik és én ezért fanyalodtam a dologra, nem az hajtott, hogy csaljak, hanem hogy megnézzek magamnak bizonyos embereket. Utána meg a kiváncsiság hajtott, hogy az adminok miért is nem vesznek észre alapvető dolgokat? Nem örülök, hogy sikerült átverni őket. (jobban örültem volna, ha bannolnak.)

amúgy álljon itt két véglet egy példában azok közül akiket kicsit hosszabban nézegettem:
Memento MOri (na jó, őt nem kellett sokáig nézni:D) nevű játékosnak amikor én fent voltam cpl_fire-en nagyon jó statja volt (ezért is néztem meg wh-val), de szinte biztos vagyok benne, hogy nem csalt, mert néha olyan helyzetekben nem reagált az ellenfélre mint egy amatőr (bocsi mm:D) mintha vak volna. (egyébként róla régebben sem bírtam volna elképzelni, hogy csal, jó játékosnak tartom, és mert kellett nekem is a bizonyosság ahhoz, hogy megállapítsam, hogy nem tévedek-e a csalók esetében,persze előre nem tudtam, hogy nem csal-e. A lényeg, hogy ő a látványos másik véglet.)
Ennek ellentéte XV SZILARD, aki mindíg végigfutotta a pályát, egészen addig, míg ellenfelet nem látott egy fal mögött, akkor lelassított és simán belőtte(cpl_mill-en) általában dobozon keresztül. OTLW detto ugyanez .Ha csak simán nézed akkor talán(!!!) elhiszed, de wh-val láttam, hogy eléggé feltünően nézte az embereket. Belefutottam még jó pár ilyen emberbe, jelenleg nem fogok neveket írni mert náluk még csak az alapos gyanú sem állja meg a helyét (időhiány miatt nem értem rá jóval alaposabban megnézni őket...) Szilárdot pl fél pályán keresztül spectben néztem, ha gondolod esetleg veszek neked demót róla legközelebb. Egyébként Szilárd vagy olvassa a fórumot vagy leadta neki valaki a drótot, mert érdekes módon ma nagyon balfasz volt, és elég hamar le is lépett a szerverről...Úgy összességében a két nap alatt kb 20 embert nézhettem meg alaposabban és mondjuk ebből olyan 9-10-re tenném azt a számot aki csal, nem rossz arány mi? Persze én sem vagyok tévedhetetlen, de ha még beszámítjuk az én 50%-os hibahatáromat akkor is a játékosok negyede csalna??? (na jó ez így mondjuk nem igaz, mert csak a jó stattal rendelkező embereket néztem meg. Bár ettől függetlenül szar stattal is lehet wh-s valaki, ezt bizonyítandó: nekem is volt olyan pálya ahol rossz csapatba álltam és még a wh sem segített sokat, igaz nem volt minuszos a statom, de vért izzadtam és így sem nyert sokat a csapatom pl. aztecon terrorban.) és ha a csalók nagy része egy oldalra áll akkor bizony a másik csapatnak nincs esélye sem.... Ebből alakul ki nuke-on a feltünő terror fölény.

Ja és Dixie még egy dolog:
Ha esetleg sikerülne kibannolni a steam accomat azzal mit érne el? Azt hogy előveszem a nonsteamet wh-val???? Persze nem, mivel nekem, talán veled ellentétben is - most nem vágom, hogy te steam vagy nonsteam vagy, de a beszólásod alapján nonsteam 15-20 éves lehetsz, de ez nem is érdekes számomra - telik arra 2000 ft, hogy megvegyem a játékot és tudom, hogy most jönne a duma, hogy neked meg nincs pénzed az ilyenekre, persze sörre meg cigire érdekes módon van? Ne vedd személyeskedésnek, ez az utóbbi mondat vége igazából minden nosteamesnek szól.... Ha nem csalsz akkor a játékot csak egyszer kell megvenni és használhatod ameddig be nem zárnak a szerverek. Most mond meg nekem 2000 ft-ért drága a játék? mert ha ezt egy single player játékra mondanád amit egyszer 5-6 óra alatt végigviszel akkor azt mondom oké, de most akkor gondold végig, hogy te hány órát játszottál ezzel a játékkal és mennyire jönne ki az óra/ft-ban neked a dolog.

Narancs: az accom idősebb mint te.... (nem elírás, nem azt akartam írni, hogy a tiédnél, hanem hogy nálad idősebb) ....na jó, csak egy icipicivel. Az első mondatodra meg megtalálod a választ  ebben a hozzászólásomban amúgy meg csak egy kicsit kellett volna visszaolvasni és akkor nem írsz rólam hülyeségeket, szerintem azt már leírtam, hogy elég régi motoros vagyok ebben a játékban.

"a kirívó stat meg nem attól függ, hogy csalsz-e vagy sem, hanem hogy melyik pályán, melyik oldalon, milyen emberekkel vagy, valamint h mennyire tudsz játszani. " - ez részedről megint hülyeség. Ha war felállásra irod akkor igaz, de egy nonsteam 32-es pub szerveren nem állja meg a helyét a mondatod. csak a véletlen (illetve a tárazás) miatt tudod lelőni a csalót. Amúgy hogy magyaráznád, hogy egy ct mapot (nuke) végig a terrorok nyerik???? Vagy pl dust-ot terrorok nyerik végig... Nem mondom, hogy lehetetlen a dolog, de azért valljuk be így magunk között, hogy azért egy kicsit gyanús.A kirívó statra is ebben a hsz-ben megtalálod a válaszodat kicsit fentebb.

Amúgy nyugodtan anyázhattok engem, persze ezzel a saját hülyeségeteket bizonygatjátok, mert nem én vagyok az ellenség.

Dixie18

  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #364 Dátum: 2011-01-09 06:59:38 »
Én is rászántam azt a kis pénzt.
De nekem az nem tetszett, h nyilvánosan és feltűnően mondod. Vannak erre illetékesek akikkel whisp-ben is le lehet tárgyalni. Nekem ennyi baszta fel a vérnyomásom nem az, h csaltál...
Pl.: én a szerver akkori összes adminját megvezettem és akaratomon kívül...
Mikor nonsteammel toltam itt (azért vettem meg mert itt megkértek rá párszor) a cs mappámban 1 célzást elősegítő cfg file volt beültetve gyárilag.
Én sem tudtam róla. :D
Mikor rákérdeztem az adminoknál ugyan mi lehet az?
Kaptam 1 bant. Majd feloldották mert azt mondtam, h kitöröltem.
( ki is töröltem ) de hazudhattam volna...
Ezért nem nagy mutatvány és azzal, h stresszeljük őket azzal ,h szarul végzik a munkájukat csak még szarabb lesz. Ezért nem kell nyilvánosan bejelenteni az ilyeneket.
Fizetést nem kapnak érte...
Masters Of Hardcore


narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #365 Dátum: 2011-01-09 11:56:27 »
ad1, kisbetűvel, köszipuszi.
másik. ha ennyi embert megnéztél, nem érdekel, hogy tévedhetsz, írd le, kikre gondolsz, h whznak szted. ne legyél alamuszi nyuszi, ha egyszer ennyire faintoss kis csávó vagy, nyomjad be a neveket, senki sem fog megsértődni.

egyébként szilárdról nem kell nagy tudás, hogy megállapítsd, csal, ez nekem már megvolt 1 hónappal ezelőtt. ha tényleg olyan idős lenne az accod, amit kétlek, akkor lehetne benned annyi ész, hogy felnőtt fejjel nem viselkedsz egy kis majom 14 éves szintjén. ha ennyire nem bírod ki a dolgokat, nem tudod elviselni, hogy mások jobban játszanak, vagy éppen whznak a te meglátásod szerint, akkor menj legozni, verd a farkad, szerezz barátnőt, éld a való életet, menj dolgozni, tűzz ki magad elé célokat, és ha esetleg a szabadidődben egy kis elfoglaltságra vágysz, menj biciklizni, sétálj nagyokat, vagy vegyél egy xboxot.

mellesleg értelmezési hiányosságok tekintetében toppon vagy, dixie úgy értette, hogy nonsteames ip-d alapján banolják a steames accodat.

szóval legyél fasza gyerek, rakd ki a névsort, vagy csendesedj el egy életre, keress más szervert, vagy hagyj fel egy életre ezzel a játékra, mert nem neked való, ha ilyen gyengeelméjű vagy. és mellé még írd le nekem, mióta van accod, plusz hogy mióta játszol, meg a korodat is idedobhatnád. puszi. :)
no music, no life.



sivatagi.keselyu

  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #366 Dátum: 2011-01-09 14:37:11 »
oTLW-nak is olvashat forumot, mert legutobb úgy néztem, hogy nem csalt.
Hol vagytok? Roka, sas?
Hol vagytok, régi szép idők?

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #367 Dátum: 2011-01-09 17:57:49 »
ohh. és ezt elfelejtettem leírni.
dustot hogyan nyeri a terror? vagy éppen nuke-ot? úgy, hogy rusholnak b*zdmeg. mennek, nem állnak emg pl. sötétben duston, hanem befutnak lerakóra
2 perc alatt ledarálsz 3 menetet, ha olyan a csapat. ugyanez nuke-on, rushol, nyer a t, kempel, veszít. de ez egy általános jelenség, és még egy 9 éves kislány is átlátja 2 fagyi elnyalása közben.

sztem te egy kegyetlenül hülye ember vagy, akit az élet kidagadott a normális emberek sorából, és a netbe menekült, csak itt sem találja a helyét.
no music, no life.



nonsteampro

  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #368 Dátum: 2011-01-10 00:26:09 »
1.Narancs kissé ideges... A személyeskedéssel nem mész semmire.
2. Nem az adminok lejáratása a cél.
3. Ha már személyeskedünk, akkor az iszonyatosan hülye gyerek az te vagy kettőnk közül aki ráadásul szemellenzőt visel, ezért nem látja meg a dolgokat.
4.rushol a t és nyer. Ez így is van, de 20 perc alatt 16-szor úgy hogy a ct nem, ráadásul az első 4 t-nek 30-2 vagy hasonló statja van, a többi terrornak meg olyan normál az egy kicsit gyanús.
5. Nonsteam alapján nem bannolnak le a steam-ről. Mivel a nonsteam counter strike-ért a valve nem fog felelősséget vállalni még ip cím egyezés alapján sem, meg jobb dolguk is van ennél. Ha te lennél faint csávó akkor nem beszélnél te itt hülyeségeket, hanem régen bannoltattad volna a steam accomat (sok sikert hozzá hülyegyerek...)
6 narancs:"tényleg nem értelek. attól, hogy írsz fórumra, semmivel sem juttatod előbbre a népet, és semmilyen bilit nem borítasz ki." -jelentem a bili kiborulhatott, ahogy olvasom a hozzászólásokat (neked meg a gyógyszered gurulhatott el)...
A kért adatokról csak annyit vagyok hajlandó elárulni hogy jó 10 éve ismerkedtem meg ezzel a játékkal. Szerintem ebből az életkor is következik. És narancs nyugi, van barátnőm és munkám is, sőt szórakozni is járok. Viszont te simán csak egy nagypofájú kis f*sz vagy akit pofán kéne b*sszalak, kis takony 25 éves p*cs. Egyébként meg  nyugi, még a végén eldurran az agyad, szedj andaxint vagy szopogass kavicsot. Az biztos megnyugtat.Ja, és ha tudnál olvasni és szöveget értelmezni te kis f*sz, akkor tudnád, hogy miért nem kerültek ki nevek, csak otlw és szilárd. (Szilárdért egyébként tudtommal többször is szóltak adminnak, de érdekes módon mindíg fent látom.) Csak kicsit kellett volna visszaolvasni. (részemről ennyit a személyeskedésről, továbbiakban a hozzászólásaidra nem fogok reagálni, mivel eléggé elkanyarítasz a témától.)

Amúgy meg ha már valaki azt írta, hogy otlw visszafogta magát meg még szerintem jó pár ember - ahogy elnéztem a szerveren a statokat tegnap - már megérte a kis akció számomra :D Részemről ezek után (egyelőre) lezártnak tekintem a témát. Aki továbbiakban anyázni akar engem, vagy el szeretne küldeni a p*csába az megteheti pm-ben, ha arra érdemesnek tartom akkor válaszolok rá.





kaJman

  • *
  • Hozzászólások: 103
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #369 Dátum: 2011-01-10 02:55:50 »
Aki szerint outlaw csal(t), az egy bohóc, te bohóc.
A szerver nem hivatalos kabalaállatkája.

Dixie18

  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #370 Dátum: 2011-01-10 04:53:37 »
A szövegértelmezés akkor itt senkinek nem megy?
Ha már szóba jött csak elmondom, h a steam bannolását
ezen szeróról értettem nem VAC-on keresztül...
Csak 1 admin megnézi az ip-t mikor elkaptak és ha jösz steammel és még ugyanaz az ip akkor van cumi. Semmi VAC-ról nem beszéltem. De ez már lerágott csont...
Outlaw-hoz meg nem szólnék semmit mert úgy érzem 1 érdekes vita van kialakulóban XDDDD Kajmi :)
Masters Of Hardcore


narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #371 Dátum: 2011-01-10 10:51:35 »
:)
rendben. viszont akkor nem értem. miért kell a 3.x környékén olyan felfogással nézni a dolgokat és olyan módszerekhez folyamodni, mint egy 10 éves kis hülye? miért nem lehet elfogadni, hogy vannak nálad jobbak? miért kell mindenkire rámondani, hogy csal? miért nem lehet átlátni a dolgokat, illetve átgondolni azokat, mielőtt valami hülyeséget el kezdesz terjeszteni? miért jó ez neked?
mert ha tényleg egy évtizede ismerkedsz a játékkal, akkor ezeket a dolgokat nagyban illene  tudni és ismerni, hogy nincs két ugyanolyan játékbeli tudással rendelkező emberke. egyik játszik 10 éve, másik 10 napja. plusz van, akinek jobban megy, mert jobb a reflexe, vagy éppen rengeteg tapasztalata van, mit hogyan kell csinálni. és mielőtt kiforgatnád, nem, arról van szó, hogyan kapcsolja be a wht.

egyébként igen, nagy a szám és bunkó vagyok. de az ilyen értetlen embereknél kell is.

ja és a visszafogásról - hallottál már olyanról, hogy rossz nap? hogy bármit is csinálsz, nem sikerül? ugyanez van játékban. nekem is volt nemegyszer olyan napom, hogy fel sem kelett volna mennem játszani. máskor meg olyan szinten meglősz mindent, hogy én is röhögök a gép előtt, hogy miket lövök. és erről beszéltem, amikor tapasztalatról hadováltam. mert én is sokszor kaptam olyat, hogy csak néztem, de mit tudok csinálni, hisz nekem is voltak már olyan dolgaim, hogy hihetetlen, és nagyon sokminden megtörténhet. persze aki képtelen reálisan nézni a dolgokat és nem mindig mindenben a rosszat látni, azzal nem lehet mit csinálni. ez is tipikus. ha nekem jó - hahaha. ha nekem szar - az mi? azt hogy? neee. mit csinálsz? és csakazértis legyen szar neki is, mert nekem is...

de tudom, hogy ez is lényegtelen, és hogy nem erre gondoltál. tudom, hogy te vagy az atttyaúristen, a mindenható, a szellemileg magasan mindenki fölött járó és többieket a sárba tipró ember, tudom, azt is, hogy nem értem, amit te mondasz, mert kevés vagyok hozzá, mert én egy kis csipszar 25 éves vagyok. ja, amúgy nem is vagyok annyi. puszi. :)
no music, no life.



nonsteampro

  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #372 Dátum: 2011-01-10 13:36:16 »
Narancs még egy picit vegyél vissza a hangnemből, ha már itt vitatkozunk.
Amúgy elárulom neked azt is hogy miért kell a "10 évesek" módszeréhez folyamodni.
Tegyük fel elmész egy lanpartyra és ott csal valaki. Mit teszel? Odamész az asztalához, pofánvágod, majd gépestől-mindenestől kivágod az ablakon és többé szóba sem állsz vele (ha lanpartyn csal akkor publicon is meg fogja tenni)
Aki publicon csal annál nem tudod ezt megtenni. Sokszor meg az adminnak is hiába van szólva, hogy valaki csal, mert az admin is "ember" és vagy a haverja az illető (erre is volt példa sajnos, csak rászólt, hogy kapcsolja ki), vagy nem is veszi észre a csalást (mint kiderült az eddig leírt dolgaimból, kb 8-10 órát játszottam a szerveren wh-val és addig 1-szer gyanusítottak meg, de egyszer sem bannoltak, ha tovább csinálnám szerintem több  hónapig is tolhatnám annélkül, hogy lebuknék)
És még mindig ott tartasz, hogy engem a nálamnál jobb stat zavar. Ezért vagy értetlen, nem zavar, sőt jó statom van a szerveren az állapotokhoz képest, én képes vagyok elfogadni hogy vannak nálam jobb játékosok, csak azt nem, ha valaki végigfut a pályán wh-val, unom már. És sajnos nem a 10 évesek csalnak itt nagyrészt, hanem az idült 20-25 körüli alkoholisták és narkósok. Még egy dolog: a 1x éves Szilárd még csak nem is zavart volna a csalásával ha csak egy nap láttam volna csalni és kibannolják, csak sajnos még ez sem történt meg (bár azóta azt hiszem talán felfogta, hogy ezen a szerón nem kell csalni).

Dixie én értettem, csak narancs fújta fel. Amúgy meg írtam, hogy az sem zavar ha erről a szeróról lebannolja a steam_id-met, mert több accom van...

amúgy kiváncsi lennék, hogy narancs te nonsteam vagy, vagy steam? Csaltál-e valaha életedben akármelyik játékban? Ha igen, akkor miért tetted?  Amúgy lehet mindenkinek rossz napja,bár nekem olyanom nincs (ez egy elv, mindenki másnak rossz napja van és ezért az enyémet akarják elb*szni:D legalábbis én így fogom fel.) És a magam szemszögéből igenis feletted állok, nem én vagyok az isten (az adminok szemében inkább ördög:D) én csak egy ember vagyok aki normális körülmények között szeretne játszani (te ezzel a dologgal ezek szerint nem így vagy, neked jó, ha tele van csíterrel a szerver?). Az hogy nem tetszik a módszerem amivel el akarom érni, azt kultúrált formában  közölték velem többen is a fórumon, azt hiszem te voltál az egyedüli aki kicsit tulságosan felhúzta magát ezen. De sebaj te is csak egy voltál aki el akarta b*szni a napomat, csak nem sikerült.
Egyébként 4 szerverre tényleg kevés az adminlétszám szerintem, és általában éjjel tünnek el, amikor szükség lenne rájuk. Bár az is igaz, hogy 2-kor már aludni kellene mindenkinek:D Volt itt egy felvetés, hogy éjjeles admin legyen, bár ezt nem tudom, hogy lehet kivitelezni, végülis mindenki ember (vagy nem, de) szüksége van az alvásra, ráadásul négy szerver 1 emberre kicsit sok....Vagy tényleg meg lehetne oldani, hogy steames legyen az egyik szeró. Amúgy is ahogy elnézem a fun szerónak csak az az értelme, hogy aki nem fér fel a pub szeróra az oda csatlakozik....

Dixie18

  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #373 Dátum: 2011-01-11 18:14:52 »
Én szoktam csalni!
War III Frozenben Custom Game modban adok magamnak pénzt a legnehezebb ellenfelek ellen mert azok többel indulnak XD
Mek ha leszedek 1 TD mapot akkor előbb végig vheatelem és utánnak tom a taktikot XDDDDDDD
Csaló geci vok :DDDDD

Had WH-zzanak amúgy. Legalább van kihívás :)
A WH-s tudja, h oott vok és lőni is fog de úgy van benne kihívás és ha belövöm tom, h tok valamit...
Masters Of Hardcore


sivatagi.keselyu

  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Észrevételek
« Válasz #374 Dátum: 2011-01-11 21:43:24 »
Az elmúlt napokban rájöttem, hogy engem nem a wh zavar. Nagyon sok embernek nem szór a fegyvere. Nem tudom, hogy cfg-vel, vagy mivel csinálják, de undorító. Így nem nehéz. A wh, az semmi ehhez képest.
Hol vagytok? Roka, sas?
Hol vagytok, régi szép idők?