Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 34
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: csaló gyerek  (Megtekintve 11046 alkalommal)

sivatagi.keselyu

  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #15 Dátum: 2011-01-31 21:58:16 »
dsA is cheater. 3 fejes gyors egymásutánban úgy hogy én akkor értem oda és épp kiléptem a fal mögül, amikor a tőlem jobbra lévő fejest kapott és kövi golyóra én is. Utána "megsejtette", hogy áll valaki a fal mögött. Lófasz a seggébe! Közöltük, hogy aimos utána 6:0-s statjából hirtelen 13:8-os lett. Embert el se talált, csak tunkolt. Figyeltem több körön át. Nem tudom, hogy ismeritek-e, az biztos, hogy sokszor láttam már, és eddig nem merült fel bennem, de ezután mondhattok bármit, ma este bekapcsolta kicsit a cheatet.
Hol vagytok? Roka, sas?
Hol vagytok, régi szép idők?

Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #16 Dátum: 2011-01-31 22:53:50 »
Idézetet írta: sivatagi.keselyu

dsA is cheater. 3 fejes gyors egymásutánban úgy hogy én akkor értem oda és épp kiléptem a fal mögül, amikor a tőlem jobbra lévő fejest kapott és kövi golyóra én is. Utána "megsejtette", hogy áll valaki a fal mögött. Lófasz a seggébe! Közöltük, hogy aimos utána 6:0-s statjából hirtelen 13:8-os lett. Embert el se talált, csak tunkolt. Figyeltem több körön át. Nem tudom, hogy ismeritek-e, az biztos, hogy sokszor láttam már, és eddig nem merült fel bennem, de ezután mondhattok bármit, ma este bekapcsolta kicsit a cheatet.

sivatagi,ne mesélj itt hülyeségeket mert dsA-t ismerjük és nem csal.Én egy igazi steames csaló-ról beszélek te meg itt irkálsz hülyeségeket,mert dsA jó játékos.
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

sivatagi.keselyu

  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #17 Dátum: 2011-02-01 02:45:35 »
Már többször játszottam vele, sosem volt gondom. Fel sem merült bennem, hogy cheater. Remélem ezután sem lesz az. Cseppet durva volt a jelenet. És a kontraszt rettenetesen feltűnő. Először 6:0 stat, 3 fejes egy sorozattal, aztán meg szóltunk és 8 körön át el sem talált szinte senkit, csak tunkolással.

Én biztos, hogy figyelni fogom, ha játszik, és annál jobb, ha nem csal. Nem kiabálok bent a játékban, mint sokan, csak kiengedem itt a gőzt, a fórumon. Aztán, ha többen azt mondják, hogy csak simán láma vagyok, akkor megpróbálom lenyomni a kövi alkalomnál. :-D De azért figyelni figyelek.

Sajnos st és Maniac esete óta már leginkább csak a saját szememnek hiszek. Wh és vh a köbön. :-D Akiről meg 11 év után sem tudok leszakadni az Vaszilij Zajcev. Anno mindenki azt hitte, hogy mekkora überkirály, aztán lerántotta magáról a leplet...

Edvin, már 11 éve is sok mindent meg lehetett élni a cs-ben. Volt nekem is ismerősöm, aki megnézte mit tud egy cheat. Még akkor is, ha sosem használta. Megesett, hogy átmentem a szomszéd koliszobába és azt látom, hogy a haver mindenkit lát a falon át. Na mondom...

Végezetül a legviccesebb, hogy mindig azért rágok be a cheatereken, mert: Lelő először. Na mondom, ez már kihívás a javából. Lelő másodszor. Na ennek fele sem tréfa, és még jobban koncentrálok aztán lelő 3-4-5-6 stb-szer és akkor már felmegy bennem a pumpa, nem is azért, mert cheatel, hanem mert olyan "béna" vagyok, hogy nem tudom lenyomni. :-D Sajnos sokszor még azt sem, aki nem cheatel. :-D

Remélem, csak paranoiás lettem... Bár, lehet mindenki cheatel, akit nem tudok lelőni, vagy lelő engem.

keselyű

ui.: Csúnya mákjaim nekem is vannak az biztos...
Hol vagytok? Roka, sas?
Hol vagytok, régi szép idők?

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #18 Dátum: 2011-02-01 12:18:13 »
ha láttál volna egyik nap, akkor biztos hozzám is így viszonyulnál.
infi volt. szokásos helyem kisközön a kistető, ahonnan megtunkolom mozifeljárót, mert igen, ott átmegy a golyó. :) lelőttem egy srácot, figuratív neve volt. szokásos dolog, whzok, írtam h persze, mi bajod van vele. lement a kör. következő menet, futok fel kisközön, és nem tudom, milyen megfontolásból, de futás közben lőttem ak-val mozi szegélyét ott, ahol kifut a lelátóba a ct. közben fel akartam ugrani a kisajtóhoz. nem láttam senkit, de hallottam, hogy érdekesen pattog a golyó. megtunkoltam, és ugyanaz a srác akadt be, akit előző körben lőttem le. ergó úgy lőttem le kétszer a srácot, hogy nem is láttam. :)
szerencse volt, vagy megérzés, nem tudom. de a dejavu érzés is csak az agyunk csalafintasága, az elmúlt, megélt események közelítése az éppen átélt dolgokhoz, ezért érezzük úgy, mintha már emgtörtént volna veled egyszer.
kb. itt is az lehetett, hogy párszor már lőttek ki így moziból, hogy futottam felfele, ezt megjegyeztem (mert az ember a saját kárán tanul) és odatartottam, és mivel meghallottam, kihasználtama  lehetőséget.

ezt csak azért írtam le, hogy tudd, furcsa dolgok történhetnek meg a játékban, és nem kell mindenkit egyből csalózni.hidd el, hogy én sem hiszem el sokszor, amit csinálok. pedig aztán én nem is vagyok jó játékos, csak egy makker narancs. :)
no music, no life.



kaJman

  • *
  • Hozzászólások: 103
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #19 Dátum: 2011-02-02 02:08:56 »
Hosszú évekkel ezelőtt egyszer lőttem de_aztecon terrorként a fakapun első pozícióból SCOUTTAL kirusholva, jobbra nézve futásból (!) egy tripla-fejest (!) egy golyóból, mert szerencsésen egy vonalban próbált gránátozni három jómadár, a szerver pedig úgy gondolta, hát most akkor ezt én így beadom neked, öreg. Természetesen instant ban érkezett 10 másodpercen belül.

Egyszer mindenkinek összejöhet. =)
A szerver nem hivatalos kabalaállatkája.

Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #20 Dátum: 2011-02-02 02:28:01 »
Ja,valamelyik nap elég jól játszottam és micimackó meg a társaság ki akartak bannolni wh használata miatt,ami persze nem igaz. :)
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

micimacko

csaló gyerek
« Válasz #21 Dátum: 2011-02-02 11:25:06 »
én nem akartalak, csak mindenki más... :)

WaZ

  • *
  • Hozzászólások: 783
  • Karma: +6/-5
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #22 Dátum: 2011-02-02 11:30:41 »
kajman nem tetted hozzá, hogy akkor még meg volt az aim :D
:! WaZuP :! A Helyzet :!
What's Up GAys ?! 8)

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #23 Dátum: 2011-02-02 12:17:27 »
Idézetet írta: kaJman

Hosszú évekkel ezelőtt egyszer lőttem de_aztecon terrorként a fakapun első pozícióból SCOUTTAL kirusholva, jobbra nézve futásból (!) egy tripla-fejest (!) egy golyóból, mert szerencsésen egy vonalban próbált gránátozni három jómadár, a szerver pedig úgy gondolta, hát most akkor ezt én így beadom neked, öreg. Természetesen instant ban érkezett 10 másodpercen belül.

Egyszer mindenkinek összejöhet. =)


sztem ez azon ritka esetek közé tartozik, melyekben megengedhető mindenkitől
egyetlen egy k***a a****ás. :)  (a csodálkozósabbik hangnemből)
no music, no life.



donzolee

  • *
  • Hozzászólások: 320
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #24 Dátum: 2011-02-02 15:28:55 »
Életemben nem csaltam...azt sem tudom hogy kell..meg miért jó :(

sivatagi.keselyu

  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #25 Dátum: 2011-02-08 09:42:12 »
A bad-boy mit csinál?

Tegnap kiderült számomra, hogy kacagómikulás nevű playa is szokott ventrizni.

Viszont ismét játszottam együtt st nevű játékossal és most nem volt jele, hogy wh-zna.
Hol vagytok? Roka, sas?
Hol vagytok, régi szép idők?

narancs

  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Karma: +1/-4
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #26 Dátum: 2011-02-08 21:24:36 »
állíthatod a fegyver színét, az ég színét.
én régen opengl32.dll-t szerettem. azzal lehetett igazítani hitboxhoz a fejest, a rántás sebességét, illetve a test középvonalán a célzás magasságát. vicces volt. érdekesebb volt kalibrálni, mint csalni. :)
no music, no life.



Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #27 Dátum: 2011-02-08 22:04:27 »
Idézetet írta: tivike

A minap találkoztam (+ még 30 játékos) egy "kiwi-klános" játékossal. Amennyiben emlékezetem nem csal, panda néven volt (persze előtte, hogy kiwi) és amint csatlakozott a "bad-boy" nevű amatőr segédprogramot azonnal népszerűsíteni kezdte. Természetesen a jutalma nem maradt el. Ennek ellenére a BAN szinte semmit nem ért ugyanis dinamikus ip-vel szerelt klánocskáról van szó. Éppen ezért felhívom rájuk minden Admin figyelét!

Szerintem nem akarta népszerűsiteni mert nem olyan buta hogy észre vegyék az adminok,hanem mikor aktiválja a cheatet (badboy-t) akkor automatikusan következik a reklám,és a badboy-nál a reklámot nem lehet kikapcsolni..
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #28 Dátum: 2011-02-08 22:07:11 »
Idézetet írta: narancs

állíthatod a fegyver színét, az ég színét.
én régen opengl32.dll-t szerettem. azzal lehetett igazítani hitboxhoz a fejest, a rántás sebességét, illetve a test középvonalán a célzás magasságát. vicces volt. érdekesebb volt kalibrálni, mint csalni. :)

Most az opengl32.dll helyesiti a hack programot (Wallhack.exe,Hook.file) és nem is Viruszos,szóval nehezebben veszi észre a VAC (Valve Anti-Cheat). :)
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
csaló gyerek
« Válasz #29 Dátum: 2011-02-08 22:26:54 »
Idézetet írta: Edvin


... hanem mikor aktiválja a cheatet (badboy-t) akkor automatikusan következik a reklám,és a badboy-nál a reklámot nem lehet kikapcsolni..

Milyen tájékozott valaki, biztos hosszú órákat szántál rá hogy megtaláld hol kapcsold ki :P