Szerverek > Adminok

Kakashi

(1/5) > >>

Krew:
"Kedves" Kakashi!
Nagyon örülök , hogy megtaláltad az örök kitiltás funkciót , és az 1 órás kitiltásomat sikerült örökre átrakni !
Én szerény véleményem szerint , ezt nem rajtam kéne gyakorolni . Az hogy folyamatosan teamflash-t kapok , és ezért halok minden körben , és ezért kicsúszik a számon egy káromkodás , nem ér örök bant . Nagyon örülnék neki , hogy ha a kitiltásomat átírnád , és nem kéne szenvednem a fórumozással , mert már a jelszóm kitalálása is legalább 5 percet vett igénybe. Nem értem , hogy miért baj az , hogy a kitiltást követően képes voltam feltenni a steamot , és azon visszamenni , és ez miért eredményezett örök kitiltást . Szerintem nem engem kéne kitiltani , hanem azt aki megkeseríti azt a napi pár órámat , amit "kikapcsólódással" tudnék tölteni .
Tudom hogy az adminoknak mindig igaza van , de ez nem jelenti azt , hogy jó dolog , ha csak úgy dobálóznak a kitiltásokkal , mikor szerintem nem érdemeltem meg.
Előre is köszönöm a válaszodat !

Kukker:
Azért kaptál örök bant, mert visszamentél játszni, mielőtt lejárt volna az 1(!) órás kitiltásod, amit gondolom anyázásért kaptál :(

Kakashi:
Szóltam, hogy ne anyázz, mire az volt a válaszod hogy leszarod. Ezek után kitettelek 1 órára és visszajöttél, ahelyett hogy kivártad volna azt az 1 órát és nem lett volna semmi baj. Nehogy már még neked álljon feljebb amikor jogosan kiraklak mert anyázol. A főadminok majd eldöntik mi lesz veled de sem a többi admin sem ők nem tolerálják azt, hogy ha ki vagy tiltva vissza jössz steammel vagy ns-el.

Napesz:
Kaptál 1 óra bannt anyázásért amit nem tudtál kivárni és inkább viszamentél steamel... Szerintem nem érdemelsz örök bannt mivel nem csaltál, de 1-2 nap pihenő nemfog megártani! Ha meg meglátunk a szerveren ns-el megy az örök!

Kakashi:
Én is rühellem ha teamflashelnek de mégsem kezdek el anyázni majd miután rám szól az admin letudni annyival hogy leszarlak.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése