Egyéb > Ötletek, javaslatok a weboldalhoz

UNBANNOK!

(1/2) > >>

ZiT3K:
Hali! Szeretném, ha tisztábban látnának a játékosok. 1. A szervereknek NEM kötelező adni esélyt az unbannra, DE itt van. Méghozzá elég megbízható, jól összerakott.
2. Bírom, amikor ezeket írják (összefoglalva):
Nem csaltam egyszerűen nem értem minek bannoltok ki?    Mindenki "hibázhat" nem mindig lehet 100%-ban eldönteni a csalás kérdését!
    Ha nem csaltál töltsd fel a képeket és ennyi!  :) Ne ragozd, szidd az admint; örülj, hogy teszi a dolgát.
Minek töltsem fel a képeket!?   Azért, mert nem véletlenül van beállítva, hogy több kép készüljön-->Minél több kép van annál nagyobb eséllyel lehet megállapítani csalsz vagy sem!
   2 perc sincs a képek feltöltése! Ennyit igazán megtehetsz, ha valójában érdekel az unbann!

Balage74:
HAha:D Én csak azt nem értem ebben a sírás-rívás dologban, ha csalt akkor egyáltalán minek ír unban kérelmet? Az adminokat egy bizonyos szintig hülyének nézheti, de ha nyilvánvaló a csalás akkor minek fárasztja magát vele? Ha meg nem csalt akkor meg nem kell hogy derogáló legyen egy kép feltöltése... Anyázásért meg ha kap 1-2 órát valaki, azt meg meg is érdemli:D Engem banoltak ki külföldi gg szeróról wh gyanú miatt, ott is hasonló unban kérelem rendszer működik, de ott nem képek készülnek, hanem demót vesz a cstrike mappádba az amx és azt kell feltölteni. Angol nyelven kértem normális hangnemben szűkszavúan (azért nem vagyok pro angolos) unbant, főadmin visszanézte a demót és (természetesen:D) lekerültem a banlistáról.
Bár annyit azért hozzátennék, hogy ott az admin sem engedett meg durva hangnemet az indoklásnál, csak annyi állt ott hogy "wh", gondolom ezzel is segítve a főadmint, hogy mit is keressen a demónál unban kérelemnél.
Olvasgatva itt a ban indoklásokat, nem is irígylem a főadminokat:D Néha elég nehéz kideríteni az indoklásból, hogy mi is az adott szituáció, főleg ha a delikvens 1 hét múlva ír unban kérelmet.

feruccio:
itt se lenne hülyeség az,hogy magától vegyen demót fel

Speed:
Bocs javítanám:
Itt is ugyan az lenne,hogy újra rakta a cst mert szét baszta a destroy!!!

feruccio:

--- Idézetet írta: Speed - 2014-05-24 19:37:36 ---Bocs javítanám:
Itt is ugyan az lenne,hogy újra rakta a cst mert szét baszta a destroy!!!

--- Idézet vége ---
végülis igaz:)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése