Fun szerver > Javaslatok, észrevételek, bugok

Ban

(1/2) > >>

RapieR -.-:
Nem lenne rosz ötlet, ha ban után a játékosnál kiírná a weboldal címét. Nálam csak a ban okát írta ki. Bevallom, fogalmam sem volt hogy kinek küldjem vagy hova töltsem fel a screenshotot. Csak pár perc keresés után leltem rá a címre vahol a konzolban.

= || =:

--- Idézetet írta: RapieR -.- - 2014-03-03 14:58:14 ---Nem lenne rosz ötlet, ha ban után a játékosnál kiírná a weboldal címét. Nálam csak a ban okát írta ki. Bevallom, fogalmam sem volt hogy kinek küldjem vagy hova töltsem fel a screenshotot. Csak pár perc keresés után leltem rá a címre vahol a konzolban.

--- Idézet vége ---

Ez jó ötlet...

ZiT3K:
Az advanced bansban van, olyan rész, hogy website: Ide, ha be van írva a weboldal, akkor kiírja a consoleba a bann infó alá a szöveget és a weboldalt. Pl.: Ha úgy gondolod igazságtalanul bannoltak ki itt kérhetsz unbannt: cs.crys.hu Nem tudom most ezt írja-e, de szerintem nem.

Svernik:
Nem kell csalni és nem kapsz bant kb ennyi az egész amúgy meg érdekes engem 1x bannoltak véletlen okokból kifolyólag, gondolkoznom sem kellet hol kell unbant kérni..

ZiT3K:
+ szerver is hirdeti(amikor bannoltak console-t visszanézed); google 1. találat :D

--- Idézetet írta: ZiT3K - 2014-03-04 09:38:44 ---Az advanced bansban van, olyan rész, hogy website: Ide, ha be van írva a weboldal, akkor kiírja a consoleba a bann infó alá a szöveget és a weboldalt. Pl.: Ha úgy gondolod igazságtalanul bannoltak ki itt kérhetsz unbannt: cs.crys.hu Nem tudom most ezt írja-e, de szerintem nem.

--- Idézet vége ---

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése