Fun szerver > Javaslatok, észrevételek, bugok

Ejtőernyő a D2 szerverre.

(1/7) > >>

= || =:
Hello.

Legalább a D2 szerverre kéne ejtőernyőt rakni, mert jelenleg nem lehet úgy ugrani magasabb helyekről, hogy ne szedje le a hpt és így mindig körbe kell menni az ilyen helyeken.    ;)

Szavazzatok!!! ;D

Röviden ennyi.

Üdv, Milka.

Kakashi:
Most olyan sok minden gyűlt egyszerre össze bennem ezt olvasva, hogy nem is tudom leírni és jobb is ha nem is írom. Egy szóval kifejezem minden értelmes játékos véleményét: NEM!

Gromtor:

--- Idézetet írta: Kakashi - 2014-03-03 00:24:44 ---Most olyan sok minden gyűlt egyszerre össze bennem ezt olvasva, hogy nem is tudom leírni és jobb is ha nem is írom. Egy szóval kifejezem minden értelmes játékos véleményét: NEM!

--- Idézet vége ---
+1

SünZ0l:
Minden tisztelettel írom ezt neked és azoknak is akik mindezt szeretnék...

Először is kezdjük azzal hogy: Nem  >:(

Másodszor:
Gyorstalpaló a multijump használatához:
Felfele haladáshoz értelem szerűen használható a dupla ugrás.
Lefele haladás vagy másféle képen megfogalmazva zuhanjunk ésszerűen a következőképp oldható meg, a magasabb helyről való lefutás előtt ugrassz 1-et majd mielőtt a kívánt helyre esnél ugrassz még 1-et, minél többet gyakorlod annál kevésbé fogsz sebződni a leérkezésnél és gyorsabban is tudsz haladni mint mondjuk az ejtőernyővel... Arról nem is beszélve, hogy ezzel meg tudod lepni az ellenfelet, míg az ejtőernyő a karaktered 3x magassága és 3x szélessége így azt még az olyan vak is észreveszi, mint amilyen én vagyok.

Jobb a Multijump :D
VOTE FOR MULTIJUMP !

taz-:
NEM. (buy_parachute) :(

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése