Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 35
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: THE YEAH CSKE  (Megtekintve 5064 alkalommal)

1 liter tej vagyok

  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
THE YEAH CSKE
« Dátum: 2013-06-25 20:13:24 »
Játékban használt nevem: THE YEAH CSKE (1 liter tej vagyok)
Steam ID: STEAM_0:1:61656891
Dátum: 2013-06-25 19:59:37
Admin neve, aki banolt: Fr3nd
Ezen a szerveren voltam: Only Dust2
Ban hossza: örök
Jogos-e a ban?: Nem
Ban oka (admin szerint): eleg volt
Ban oka (szerintem): Zsozs-nak mondtam valamit, Frend benyögte hogy "fogd be a pofád". Erre válaszom: mutolj le, ha nem tetszik a hangom. Elhangzott még egy kedves "mondom fogd be a pofád". Erre válaszom, ugyanolyan szép hangon: mondom, mutolj le! Ezután banolt. Érdekes hogy ma fent voltam órákig és egy admin-t sem zavart a beszédem, csak téged. Valószínű csak a személyem miatt banolsz, olyan felfogással hogy az adminok úgyis neked hisznek. Persze, amikor fent volt RedFred, meg a többi admin, nem szóltál nekem egy szót sem.
Hogy minden lehetséges okot kizárjunk:
Tej: ugye te sem veszed basztatásnak amiket mondok neked? :D
Zsozs: DEHOGY VISZONZ BASZTATLAK
Tej: mármint?
Zsozs: SEMMI UGYAN UGY JAR ASZAM
Zsozs: HA BAJOM VAN UGYIS SZOLOK STEAMEN
Tej: kösz a megerősítést
Zsozs: OK

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #1 Dátum: 2013-06-25 20:15:11 »
HLTV-n meg lesz nézve. Ha most egy szavad is hazugság, rajtad marad a ban. Ha nem, akkor lesz miről beszélnünk. Addig is megvárjuk frend véleményét.

1 liter tej vagyok

  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #2 Dátum: 2013-06-25 20:18:38 »
A Zsozs-os beszélgetés steamen történt a ban után. A HLTV-t feltöltöd légyszíves?

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #3 Dátum: 2013-06-25 20:21:05 »
A Zsozs-os beszélgetés steamen történt a ban után. A HLTV-t feltöltöd légyszíves?
Nem töltöm fel. Nem a Zsozsos beszélgetésre gondoltam, mert egyértelmű, hogy az steames. Ne kezd el a floodolgatást. Várd meg míg M.Fr3nd jelentkezik. Nem akarom telekommentelve látni a topicot mire visszajövök.

mambaa

  • *
  • Hozzászólások: 273
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #4 Dátum: 2013-06-25 20:25:51 »
Érdekes hogy ma fent voltam órákig és egy admin-t sem zavart a beszédem, csak téged.

Mert nem voltam fent!

Fr3nd

Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #5 Dátum: 2013-06-25 20:33:05 »
Mert Zsozs ilyen végtelenül jóindulatú ember és ezért sem fogom hagyni, hogy egy magadfajta ilyen fasznyomorék ilyen magatartást tanúsítson vele szemben. Tehetségtelen láma vagy, de nagyon kinyílt a csipád, azonban voltunk páran akik végigszenvedtük a veled, illetve ellened való mixet.

Amit múltkor Vikivel szemben műveltél az volt nálam az utolsó, ezt le is írtam az admin részbe. El sem tudom képzelni, hogy lehetsz felnőtt ember létedre egy lánnyal ennyire alpári, ráadásul teljesen ismeretlenül.

Nem fogok neked könyörögni semmiért. Megígértél fűt-fát, hogy te jól fogsz viselkedni, csöndben maradsz. Múltkor azért ugattál nekem, mert füstöltem közepet.  Kétszer szóltam, szerintem másodszor elég higgadtan. Te ne mondd meg nekem, hogy mit csináljak. Nem fogok azért mute-olni több embert (mert rajtad kívül mást is mute-ol), mert nem tudod befogni a szád.

Már a múltkori is az utolsó utáni esélyed volt. Nálam nincs több.

mambaa

  • *
  • Hozzászólások: 273
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #6 Dátum: 2013-06-25 20:36:19 »
Nálam sincs  8)

1 liter tej vagyok

  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #7 Dátum: 2013-06-25 21:20:37 »
Zsozs szerintem is végtelenül rendes. Én is rendes vagyok, meg te is, biztos. Szóval ezt a hangnemet eldobhatod. Szerintem Zsozs és én el tudjuk dönteni NÉLKÜLED, hogy miféleképpen beszélünk egymáshoz. Megkérdezheted tőle, mit gondol erről.

Vikinek akármilyen csúnyát írtam(nem tudom ez miért most jut eszedbe)nem gondoltam komolyan. Nem azért, mert komolytalan vagyok és nincs hitele a szavamnak, csak én tényleg nem tudok emberekre haragudni egy játékban. Szerintem egy poént értettél féle.

Nem is kell hogy könyörögj, én hallottam hogy szóltál, nem is terveztem rossz viselkedést, csupán neked válaszoltam.

Köszönöm a megértést.

Ui.: Hátha elkerülte a figyelmedet:
Tej: ugye te sem veszed basztatásnak amiket mondok neked?
Zsozs: DEHOGY VISZONZ BASZTATLAK
Tej: mármint?
Zsozs: SEMMI UGYAN UGY JAR ASZAM
Zsozs: HA BAJOM VAN UGYIS SZOLOK STEAMEN
Tej: kösz a megerősítést
Zsozs: OK
« Utoljára szerkesztve: 2013-06-25 21:28:59 írta 1 liter tej vagyok »

mambaa

  • *
  • Hozzászólások: 273
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #8 Dátum: 2013-06-25 22:09:50 »
Zsozs szerintem is végtelenül rendes. Én is rendes vagyok, meg te is, biztos. Szóval ezt a hangnemet eldobhatod. Szerintem Zsozs és én el tudjuk dönteni NÉLKÜLED, hogy miféleképpen beszélünk egymáshoz. Megkérdezheted tőle, mit gondol erről.

Vikinek akármilyen csúnyát írtam(nem tudom ez miért most jut eszedbe)nem gondoltam komolyan. Nem azért, mert komolytalan vagyok és nincs hitele a szavamnak, csak én tényleg nem tudok emberekre haragudni egy játékban. Szerintem egy poént értettél féle.

Nem is kell hogy könyörögj, én hallottam hogy szóltál, nem is terveztem rossz viselkedést, csupán neked válaszoltam.

Köszönöm a megértést.

Ui.: Hátha elkerülte a figyelmedet:
Tej: ugye te sem veszed basztatásnak amiket mondok neked?
Zsozs: DEHOGY VISZONZ BASZTATLAK
Tej: mármint?
Zsozs: SEMMI UGYAN UGY JAR ASZAM
Zsozs: HA BAJOM VAN UGYIS SZOLOK STEAMEN
Tej: kösz a megerősítést
Zsozs: OK


Te a hangnem szóóval nedobállozál itt köztünk légyszives!- remélem nemkell ezt megmagyaráznom

Másrészt attól, hogy nem gondolod komolyan, ő egy LÁNY! - remélem ezt sem kell megmagyaráznom.

Nem tudom mi volt pontosan, de nem egyszer bannoltunk már, és megígérted ezerszer, hogy visszaveszel. Akkor miért nem fogod be a pofád amikor egy admin rád szól?


1 liter tej vagyok

  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #9 Dátum: 2013-06-25 23:18:51 »
Vissza is vettem. Szerintem ez nem zárja ki azt hogy a szerveren a szabályokat betartva beszéljek. Ott a HLTV, ami nekem ad igazat. Erről a ban-ról van szó, nem a múltról.

A felsoroltakért már megkaptam a ban-jaimat(nem is keveset), ezek hogyan jönnek ide??? Azt hiszem álnok dolog csak azért ide írni mindent hogy ezt a ban-t erősítse, miközben azokért kaptam már büntetést.

Megszegtem valamilyen szabályt, amikor Zsozs-zsal beszéltem a szerveren, vagy nem?

mambaa

  • *
  • Hozzászólások: 273
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #10 Dátum: 2013-06-26 01:07:57 »
Vissza is vettem. Szerintem ez nem zárja ki azt hogy a szerveren a szabályokat betartva beszéljek. Ott a HLTV, ami nekem ad igazat. Erről a ban-ról van szó, nem a múltról.

A felsoroltakért már megkaptam a ban-jaimat(nem is keveset), ezek hogyan jönnek ide??? Azt hiszem álnok dolog csak azért ide írni mindent hogy ezt a ban-t erősítse, miközben azokért kaptam már büntetést.

Megszegtem valamilyen szabályt, amikor Zsozs-zsal beszéltem a szerveren, vagy nem?

őszintén? FASZOMSETUDJA! de már utolsóutániutáni lehetőségednél mindenki úgy volt vele, hogy ha valakinek teleszalad a töke veled nyugodtszívvel kibannolhat.

Menyjél szépen játszani máshova!

Üdvözlettel, mamba

Fr3nd

Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #11 Dátum: 2013-06-28 10:59:26 »
Nem szerettem volna kisregényeket írni, de már unom ezt a sok privát üzenetet és az értetlenséget tőled. Itt van egy(pár) alapvető félreértés. A büntetés végrehajtás kevés helyen működik a bűntetett kénye-kedve szerint. Próbálok érthető lenni, ezért úgy magyarázom el, hogy te is megértsd (nem teszem magasra a mércét). Képzelj el egy poharat, mikor rád szólnak, kapsz egy kicket, kapsz egy bant, ez a pohár mindig töltődik. A te poharad nem hogy régen megtelt, de más poharakba is csurran-csöppen.

Nem (csak) azért kaptad a bant, mert Zsozzsal így beszéltél - bár én azért is adtam volna bant, súlyosbító körülmény lett volna, hogy a gyermeke előtt tetted ezt. Annyi se volt benned, hogy itt bocsánatot kérj tőle, holott a hangján eléggé érezhető volt, hogy mennyire bántja őt. Utána már tudsz puncsolni, ehhez értesz, nem tagadom. Hanem miután én, mint admin felszólítottalak, hogy ezen magatartásodnak vess véget ("fogd be a pofád"), te ennek se az első, se a második utasításra sem tettél eleget (pedig nem agresszíven mondtam, finoman közel hajoltam a mikrofonhoz és szépen artikuláltan, nyugodt hangnemben szóltam). Számodra ez sem volt elég és megpróbáltad nekem megmondani, hogy mi a dolgom és -úgymond- rendre akartál utasítani.

Igazságtalannak érzed? Nevet a vakbelem. Igen, ilyenkor az átlagadmin (ún. h.admin) továbblapozott volna, de én nem. Én még a régi, konzervatív értékrendet valló admin vagyok és ezt a magatartást, viselkedést egy hozzád hasonló képződménytől nem tűröm el, pedig az objektív körülmények sokkal jobban befolyásolják ma a döntéseim, mint régen.

A magadfajta erkölcsi és szellemi hulladék azonban az alacsony(abb) játékosszám ellenére is rombolja és nem építi a közösségünket.

Ui.: az adminok objektív véleményét - és nem anuszrózsájuk waxolása utánit - még mindig várom.
« Utoljára szerkesztve: 2013-06-28 11:58:54 írta Fr3nd »

slow

  • *
  • Hozzászólások: 151
  • Karma: +1/-0
    • Profil megtekintése
Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #12 Dátum: 2013-06-28 11:31:55 »
Nem szeretem tejet és ezt az adminok többsége jól tudja. Viszont azért, mert fogyatékos egy kicsit, nem adnék neki örök bant. 2-3 hónap múlva levenném,  és ha a jövőben is ilyen lesz megint kapjon pár hónapot. így talán felfogja, hogy 1 rossz vicc, 1 rossz beszólás az 2-3 hónap pihenőt jelent a számára.

Peat

  • *
  • Hozzászólások: 658
  • Karma: +4/-4
    • Profil megtekintése
Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #13 Dátum: 2013-06-28 11:33:13 »
Az utolsó utáni esélyt is eljátszottad a szerveren, mindenkinek tele van a töke veled és azzal is hogy 3 napig meghúzod magad, majd egyből kinyílik a szád.
A ban rajtad fog elszáradni, ezt már most mondom a témát pedig zárom!
Privátba meg ne keress, mert felesleges!
No woman, no cry

Saabyka

  • *
  • Hozzászólások: 484
  • Karma: +4/-4
    • Profil megtekintése
Re:THE YEAH CSKE
« Válasz #14 Dátum: 2013-06-28 12:55:23 »
Ámen