Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 106
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,136
  • stats Összes hozzászólás: 40,667
  • stats Összes téma: 3,022
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Darklord  (Megtekintve 9426 alkalommal)

OliKahn

  • *
  • Hozzászólások: 33
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Darklord
« Válasz #30 Dátum: 2012-07-24 14:21:43 »
Ne haragudj, hogy még csak az ötletet fontolgatom magamban, hogy Steam-em legyen! :) Fél éve játszom csak, és igazán még nem sikerült elsajátítanom az alaptudást :) Gondoltam egy rutinosabb játékos, mint Te szívesen segítesz az "újoncoknak". :)
Azért mert NS vagyok van emberségem!
Nem szenvedek elmebajban, minden percét élvezem

Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
Darklord
« Válasz #31 Dátum: 2012-07-24 16:50:49 »
Idézetet írta: OliKahn

Ne haragudj, hogy még csak az ötletet fontolgatom magamban, hogy Steam-em legyen! :) Fél éve játszom csak, és igazán még nem sikerült elsajátítanom az alaptudást :) Gondoltam egy rutinosabb játékos, mint Te szívesen segítesz az "újoncoknak". :)
Azért mert NS vagyok van emberségem!

Bár mikor segíteni fogok, mert nem esik nehezemre és így jól is érzem magamat, hogy valakinek jót tettem érdekében. :)
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

N0v3mb3r

Darklord
« Válasz #32 Dátum: 2012-07-24 17:10:35 »
Idézetet írta: Edvin

Bár mikor segíteni fogok, mert nem esik nehezemre és így jól is érzem magamat, hogy valakinek jót tettem érdekében. :)

google translate? oO

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
Darklord
« Válasz #33 Dátum: 2012-07-24 17:31:40 »
Idézetet írta: N0v3mb3r

Idézetet írta: Edvin

Bár mikor segíteni fogok, mert nem esik nehezemre és így jól is érzem magamat, hogy valakinek jót tettem érdekében. :)

google translate? oO



:O:O:O:O:O XDXD :ASD:ADS:ASDAS:DA:SD


Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
Darklord
« Válasz #34 Dátum: 2012-07-25 01:23:41 »
Milyen Google Translate gyerekek? :D Magyarul tudok mégis, pedig nem a fő nyelvem itt Szerbiában, de hát azért elégé megy, kb meg nem is tanulom soha :D
November sok volt az almalé? ? ? :D :p :p
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

STAMPEEE!

  • STAMPEEE!
  • *
  • Hozzászólások: 597
  • Karma: +7/-7
    • Profil megtekintése
Darklord
« Válasz #35 Dátum: 2012-07-25 13:20:39 »
Edvin pedig nemártana rágyúrni kicsit rágyúrni a magyarra :D
Neki már sikerült

:D:D :D:D :D

Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
Darklord
« Válasz #36 Dátum: 2012-07-26 02:19:21 »
Idézetet írta: STAMPEEE!

Edvin pedig nemártana rágyúrni kicsit rágyúrni a magyarra :D
Neki már sikerült

:D:D :D:D :D

Nézd azt úgy Stampikám, hogy én 3-4 nyelvet tanulok a fő pedig a Szerb mert mégis Szerbiában lakok és itt nem ép rengeteg magyar ember van. Szóval magyar nyelvet csak verbálisan tanultam meg, emígy minden suliban szerb tagozatra mentem és az egyetem is persze, hogy szerb. Annyit rakok még hozzá, hogy inkább ne engemet oktassatok a sok hülyeséggel mert ez fórum és sehol sem irja, hogy csakis professzorok irhatnak ide. Ahogy látom meg a magyarok többsége Magyarországon angolul egy mondatott sem tudnak megfogalmazni, de másik nyelven sem. A számítógépet, videó játékokat, filmeket, programokat, Operációs rendszert, még a mobil telefont is magyar nyelvre állítsák be mert ennyire tudatlanok, és élvezik is a butaságot. Magyarországon kívűl élő embereket csak fikázzák, meg oktassák sok hülyeség miatt pedig senki sem nézzi a saját udvarát meg a saját életét. Van saját életed és inkább nézd a sajátodat nem pedig a másét, ha már Adminisztrátor vagy akkor meny fel a szerverre ilyen késő reggel ha már van időd más embert fikázni fórumon, és ott fikázd a sok kis csaló gyereket akik folyton vissza jönnek dinamikus IP-vel csalni meg "anyázni". Köszönöm
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
Darklord
« Válasz #37 Dátum: 2012-07-26 08:08:38 »
Edvin :)

Annyit a monológodhoz, hogy Einstein anno egy fizika konferencián feltette azt a kérdést, hogy nem lenne-e jobb magyarul tartani a konferenciát, mert a jelen lévő tudósok 80%-a magyar :)
Szóval ennyit a magyarok BUTASÁGRÓL! Ne felejtsd el, hogy az egyik legokosabb társadalom a mienk! A világ összes vezető telekommunikációs, orvosi, ipari cégénél alkalmaznak magyar embereket felsővezetésben. És nem a mosolyuk miatt! :P
Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
Darklord
« Válasz #38 Dátum: 2012-07-26 16:37:49 »
Idézetet írta: sd

Edvin :)

Annyit a monológodhoz, hogy Einstein anno egy fizika konferencián feltette azt a kérdést, hogy nem lenne-e jobb magyarul tartani a konferenciát, mert a jelen lévő tudósok 80%-a magyar :)
Szóval ennyit a magyarok BUTASÁGRÓL! Ne felejtsd el, hogy az egyik legokosabb társadalom a mienk! A világ összes vezető telekommunikációs, orvosi, ipari cégénél alkalmaznak magyar embereket felsővezetésben. És nem a mosolyuk miatt! :P

Köszönöm is, hogy eszembe jutattad, de ezt én tudtam és tisztelem is őket. Itt meg nem a tudósokról beszéltünk hanem alap fiatalabb férfiakra. Szóval csak annyit akartam ezzel elmagyarázni, hogy itt nem kell próbálkozni professzornak, de azért mégis bekell tartani részletesen a rendes és értelmes beszédet, de hát a sok élet nélküli másokkal kell foglalkozzon. Ha már azok az illetők annyira beleirnak minden topicban és osztják az eszüket, és látom is, hogy az Adminisztrátor jog a céljuk akkor menjenek Adminnak jelentkezni vagy vissza mehetnek a rendszeres Counter Strike kockulásra nem pedig itt tudóskodni. :)
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

N0v3mb3r

Darklord
« Válasz #39 Dátum: 2012-07-26 23:46:29 »
Nem kell ahhoz professzornak lenned, hogy a leírt "mondatod" elolvasd és rájöjj, hogy nincs értelme az egésznek, majd egy röpke mozdulattal javítsd az egészet. Igényességnek (igénytelenségnek) hívják a dolgot és nem feltétlenül függ állampolgárságtól, nyelvtudástól, stb. Mindegy, felesleges is leírnom, a fenti gondolatmenetedből sok mindenre lehet következtetni, idő és hely híján nem fejteném ki. Peace.

STAMPEEE!

  • STAMPEEE!
  • *
  • Hozzászólások: 597
  • Karma: +7/-7
    • Profil megtekintése
Darklord
« Válasz #40 Dátum: 2012-07-27 00:42:28 »
Nem baj Edvin, mi így szeretünk (már aki) :D

Azt azért tegyük hozzá, hogy a magyar a legnehezebb nyelv, bár a tájföldi osztálytársam  1 év alatt  letette a középfokút belőle :D

Az biztos, hogy Pákótól és a romáktól 1000x jobban tudod a magyart :D

Btw az előző kommentemet nem a komoly hsz-ek közé sorolnám, így nem gondoltam volna, hogy egy ilyen regénnyel válaszolsz :D

Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
Darklord
« Válasz #41 Dátum: 2012-07-27 01:38:45 »
Idézetet írta: STAMPEEE!

Nem baj Edvin, mi így szeretünk (már aki) :D

Azt azért tegyük hozzá, hogy a magyar a legnehezebb nyelv, bár a tájföldi osztálytársam  1 év alatt  letette a középfokút belőle :D

Az biztos, hogy Pákótól és a romáktól 1000x jobban tudod a magyart :D

Btw az előző kommentemet nem a komoly hsz-ek közé sorolnám, így nem gondoltam volna, hogy egy ilyen regénnyel válaszolsz :D

Értem én amiket itt magyarázgatsz már napokig, de hát nekem nincs időm a magyartot tanuljam sajnos. Már mondtam, hogy nekem a magyar nem a prioritás szóval lehűlhettek már a sok erőszakos hülyeségekkel. Gondolhatom is, hogy mindegyik közöttetek magyar tagozatban jár, járt és járni is fog ha tovább megy, és csak éppen a magyar nyelvet tudja ilyen jól, de a többiről finga sincs. Tedd magadat a bőrömben, más országban laksz, minden sulid más nyelven van nem pedig magyarul, soha nem tanultad normálisan csak verbálisan, nem is beszélsz és gyakorolsz vele sokat, és így biztos te sem tudnád ilyen kurva jól Stampi meg a többi. Tudom is, hogy elég sokan ilyen Google meg más milyen programokat használnak, hogy szépen meglegyen fogalmazva a "professzoros" hozzászólásuk. Zárjuk már le közöttünk ezt a témát és térjünk vissza a fórumhoz, meg a közösséghez.
P.S: Itt a magyarok meg akik tudnak magyarul olyan pocsékul beszélnek, hogy ti meg sem értenétek mi a fenéről is beszélnek :)
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

STAMPEEE!

  • STAMPEEE!
  • *
  • Hozzászólások: 597
  • Karma: +7/-7
    • Profil megtekintése
Darklord
« Válasz #42 Dátum: 2012-07-27 13:34:47 »
Mellesleg én speciel 3 nyelven tudok beszélni (magyar, angol, német). Az angolt már 8 éve tanulom, a németet még csak 2. Tudom, hogy ez nem 3-4 tanult nyelv, ahogy említetted, de nekem ez elég! :)

De én azt nem értem, hogy veled már szórakozni sem lehet, mivel mindenre egy regénnyel válaszolsz :D:D

Mindenesetre a témát zárom, mivel már nagyon eltávolodtunk a téma címében említett egyéntől!