Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 38
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: [áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése  (Megtekintve 4283 alkalommal)

Friedrich Nietzsche

  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
[áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése
« Dátum: 2012-07-05 15:33:29 »
Szerintem be kéne vezetni valamit a túszok ölése ellen, mert olykor zavaró dolog tud lenni, ha pl. a CTk úgy nyerik meg a kört, hogy lelövik a túszokat vagy ha pl. a Tkből valami bot lövi le épp, mert jó neki.

tudomásom szerint könnyű azt beállítani, hogy hány túszölés után jöjjön egy automatikus kill, szóval ha ez be lenne állítva akkor adminoknak is kevesebb dolga lenne, valamint a botoknak is kevésbé lenne mókás kör elején túszokat ölni, mert ugye automatikus szankció jár érte.

S0uRcE

  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
[áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése
« Válasz #1 Dátum: 2012-07-05 18:30:49 »
van benne valami
"ha nincs internet akkor minek az áram"

"Chuck Norris szóra bírta a Csendes-óceánt."

powered by: DEFNET KFT

Kukac ^.-

  • *
  • Hozzászólások: 121
  • Karma: +1/-3
    • Profil megtekintése
[áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése
« Válasz #2 Dátum: 2012-07-05 20:01:11 »
Friederich ez meg a Sniper szerver topic... :D :D  Olvasd el a nevet előbb hogy hova írsz :D
Padlóra küldhetsz,de ha felállok fussál bazdmeg!! ;)
By: Kukac ^.-

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
[áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése
« Válasz #3 Dátum: 2012-07-05 20:46:17 »
Idézetet írta: Kukac ^.-

Friederich ez meg a Sniper szerver topic... :D :D  Olvasd el a nevet előbb hogy hova írsz :D


+1 xD :D :D :D

dj_martino

[áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése
« Válasz #4 Dátum: 2012-07-05 21:20:49 »
Áthelyezve! :D
Amúgy igaza van Friederich-nek, mivel nem egyszer sikerült már botokkal együtt játszani, és azok eléggé szeretik leölni a túszokat, utána meg is halnak amikor az első CT-vel találkoznak! (tapasztalat CT oldalról)  

Jogos lenne, ha Franci v Crys be tudnák üzemelni ezt az alap funkciót, mert akkor élvezhetőbb lenne a játék, és a seggek is megtanulnák, mi a szabály...

Megjegyezném a legtöbb admin ilyenkor vagy kickel, vagy Ban-t dob (10-30 perc esetleg több is), ami szintén jogos, akár csak 35hp-n a 100hp-zésért is!

Tehát ha játszhatóbbá szeretnék tenni a föadminok a játékot, ez egy nagyon okos megoldás lenne! (Mégmielőtt a Steam téma jönne, hogy NS vagyok, igen, az vagyok... :D De elég aktív játékos is! Igaz nem a legjobb... :D)


Na ennyi lettem volna ehhez a topichoz fűződően! Mentem nyomni a BoneTown-t tovább!


Jó játékot mindenkinek, és reméljük, hogy sikerül kiküszöbölni a problémát! :)


Sorry a hosszú posztért, itt a Lánchíd:

boldogmacika

  • *
  • Hozzászólások: 190
  • Karma: +4/-4
    • Profil megtekintése
[áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése
« Válasz #5 Dátum: 2012-07-06 00:19:11 »
Úgy néz ki vége az 1-ik kedvenc játékomnak :( :D  Egyébként megjegyezném,ha a CT véletlenül fére lő vagy ki hegeli a túszt akkor a CT is meghaljon?Mert akkor bebújok a Túsz mögé és akkor szépen gyüjtöm a killeket :D
Egyébként a Botok is tudnak lőni! :D
<---------------- Itt meg 1 BoldogMacika  Na Puszi :P
A háború olyan játék, ahol te mosolyogsz. Ha nem tudsz mosolyogni, vigyor legyen. Ha nem tudsz vigyorogni, ne hagyja idő egy pillantást.

Winston Churchill


ˇˇAki fé la vereségtől, az le is Győzetik.ˇˇ
Bonaparte Napoleon

Friedrich Nietzsche

  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
[áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése
« Válasz #6 Dátum: 2012-07-06 11:07:45 »
bocs a rossz topicért, valamiért elkerülte a figyelmemet. amúgy is ez az első komolyabb hozzászólásom a fórumokon :D

"CT véletlenül fére lő vagy ki hegeli a túszt akkor a CT is meghaljon?Mert akkor bebújok a Túsz mögé és akkor szépen gyüjtöm a killeket "

ezt szerintem úgy lehetne megoldani, hogy mondjuk a Tk 2 megölt túszért kapják a kill-t, a Ct-k meg mondjuk 4 után, mert ugye az alapvető elv az lenne, hogy ne csináljunk divatot a túszok megöléséből. Ez pedig pont megakadályozná azt, hogy túlságosan nagy értelme legyen, hogy "killeket gyűjts", mert nem mindig ugyanaz a Ct fog arra járni, valamint miért ne lehetne a túszokkal taktikázni? elvégre azért túszos map, nem? a való életben is azért ejtenek túszokat  a terroristák, hogy élő pajzsként használják őket és a rendőröket sem dicsérik meg ha épp lepuffantják a megmenekíteni vágyó célszemélyt.

ami még eszembe jutott, hogy a cs_militia tök jó map, de Ct-ként valahogy nem érzek elég időt arra, hogy bemenjek a házba és kimenekítsem a túszokat. az mondjunk lehetne 20-30 másodperccel hosszabb, de akkor meg túl sokat kéne várni a kempelősökre, szóval nem tudom mi lenne a megoldás ..

m4nu

[áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése
« Válasz #7 Dátum: 2012-07-06 11:42:26 »
cs_office, egyedül védekezel két gonosz, kékbe öltözött támadóval szemben. Két túsz hiányzik a kanapék mellől, de Te nem aggódsz.
 
A két CT-vel tűzharcba keveredsz, láthatóan eltalálod őket, neked még mindig 100 HP-d van,  érzed hogy jó vagy. A zsernyákok befutnak a kivetítőhöz, Te pedig büszkén fújsz egy nagy spray logót az ablakra, mert megteheted.
Már látod magad előtt a következő kör elején team_sayben kapott "szép volt Nicsi" üzeneteket. Boldog vagy.
De aztán....

TRAPPOLÁS! Távolodó, hangos trappok, mintha menekülnének ellenségeid. És rájössz....
Realizálod, hogy a két szemétláda el akarja vinni a túszaidat. Mind a négyet.

Ezt nem hagyhatod. Ami nem lehet a Tiéd, az másé sem lehet.
Energikusan elindulsz az általad (egyébként helyesen) feltételezett menekülési útirányba, közben pedig előveszed a kör elején vásárolt gránátot.
Tudod hogy kell dobni a gránátot. Tudod, hol lesznek. Magabiztos vagy.
Kibiztosítod, és .....


.... inkább visszafordulsz, mert tudod, ha meghal két túsz, kapod a killt/kicket/bant.
Szemlesütve elnézést kérsz csapattársaidtól. Felmenőid csuklanak.
A nap hátralévő részét szomorúan töltöd.

Vége.

Offline

  • *
  • Hozzászólások: 1,443
  • Karma: +25/-25
    • Profil megtekintése
[áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése
« Válasz #8 Dátum: 2012-07-06 12:03:30 »
Idézetet írta: m4nu

cs_office, egyedül védekezel két gonosz, kékbe öltözött támadóval szemben. Két túsz hiányzik a kanapék mellől, de Te nem aggódsz.
 
A két CT-vel tűzharcba keveredsz, láthatóan eltalálod őket, neked még mindig 100 HP-d van,  érzed hogy jó vagy. A zsernyákok befutnak a kivetítőhöz, Te pedig büszkén fújsz egy nagy spray logót az ablakra, mert megteheted.
Már látod magad előtt a következő kör elején team_sayben kapott "szép volt Nicsi" üzeneteket. Boldog vagy.
De aztán....

TRAPPOLÁS! Távolodó, hangos trappok, mintha menekülnének ellenségeid. És rájössz....
Realizálod, hogy a két szemétláda el akarja vinni a túszaidat. Mind a négyet.

Ezt nem hagyhatod. Ami nem lehet a Tiéd, az másé sem lehet.
Energikusan elindulsz az általad (egyébként helyesen) feltételezett menekülési útirányba, közben pedig előveszed a kör elején vásárolt gránátot.
Tudod hogy kell dobni a gránátot. Tudod, hol lesznek. Magabiztos vagy.
Kibiztosítod, és .....


.... inkább visszafordulsz, mert tudod, ha meghal két túsz, kapod a killt/kicket/bant.
Szemlesütve elnézést kérsz csapattársaidtól. Felmenőid csuklanak.
A nap hátralévő részét szomorúan töltöd.

Vége.


ez annyira epic... :D :D :D:D

sd

  • *
  • Hozzászólások: 629
  • Karma: +12/-24
    • Profil megtekintése
[áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése
« Válasz #9 Dátum: 2012-07-06 14:09:44 »
Idézetet írta: Friedrich Nietzsche


ezt szerintem úgy lehetne megoldani, hogy mondjuk a Tk 2 megölt túszért kapják a kill-t, a Ct-k meg mondjuk 4 után


cs_assult_hotel
Hotel irányából közelít a CT! A külső folyosón lévő 2db tuszt 1 CT kihozza, a belső kettőt (esetlegesen ott kempelő T-vel együtt) gránátokkal egy másik CT megöli. A külső 2 tusszal a CT odaér menekítési pontra és a CT nyeri a kört.
2 tuszt elég kihozni a nyert körhöz :)

Lehetetlent azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell!

boldogmacika

  • *
  • Hozzászólások: 190
  • Karma: +4/-4
    • Profil megtekintése
[áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése
« Válasz #10 Dátum: 2012-07-06 18:52:26 »
De nem mindenhol :P
A háború olyan játék, ahol te mosolyogsz. Ha nem tudsz mosolyogni, vigyor legyen. Ha nem tudsz vigyorogni, ne hagyja idő egy pillantást.

Winston Churchill


ˇˇAki fé la vereségtől, az le is Győzetik.ˇˇ
Bonaparte Napoleon

L4Z10

  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
[áthelyezve] Túszos mapok, túszok ölése
« Válasz #11 Dátum: 2012-07-06 19:31:35 »
Idézetet írta: sd

Idézetet írta: Friedrich Nietzsche


ezt szerintem úgy lehetne megoldani, hogy mondjuk a Tk 2 megölt túszért kapják a kill-t, a Ct-k meg mondjuk 4 után


cs_assult_hotel
Hotel irányából közelít a CT! A külső folyosón lévő 2db tuszt 1 CT kihozza, a belső kettőt (esetlegesen ott kempelő T-vel együtt) gránátokkal egy másik CT megöli. A külső 2 tusszal a CT odaér menekítési pontra és a CT nyeri a kört.
2 tuszt elég kihozni a nyert körhöz :)



És ez miért baj? :D járulékos veszteség, munkanélküli logisztikusokból úgyis van elég :D