Egyéb > "MAGYAR Szerverek" Találkozó

Találkozó

(1/27) > >>

Francisco:
Többen felvetették nekem már ezt az ötletet, hogy össze kéne hozni a nyáron egy találkozót.
Nem tartom rossz ötletnek, én személy szerint benne lennék. Több lehetőség van. Lehet LAN party is, vagy csak egy sima sütögetős beszélgetős találkozó, vagy ha megoldható akkor akár mindkettő.
Várom a normális és kivitelezhető ötleteket, valamint , hogy ki lenne benne egy ilyenben?

zajci:
Benne vagyok, amint kitalálunk vmi helyet és időpontot.

scionar:
Először is köszönjük Francisco!

A tegnap esti felvetések arról szóltak, hogy siófokon legyen lanparty egy ház/nyaraló kibérlésével.

észrevételeim a dologhoz:
-ha lanpartyt akarunk ne vízpartra tegyük nyáron mert a nemtúl kockák ugyis a vízben lesznek sörözve így a játékban nem vesznek részt. valamint lanpartynál nem szempont az alvás tehát rengeteg embert kellene lehető legkisebb helyre zsúfolni ami gépeket és embereket tekintve rengeteg hőképződéssel jár

-sima bulinak tökéletes a balatonpart

-lanpartynak jobb a kevésbé jóidő is mint ősz/tél amikor a házak bérleti díja is alacsonyabb valamint lanpartyt azért se jó balatonparton tartani mert az ottani árak még protekciós kedvezménnyel is sokkal magasabbak más "vidékibb" településeknél

Peat:
ha hétvégére esik, akkor a sütögetésben benne vagyok :D

WaZ:
engem is érdekelne :) de ne pesten :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése