Egyéb > Ötletek, javaslatok a weboldalhoz

[szavazás] Ez az egész!:)

(1/6) > >>

GiZiNyHoOo:
mivel én nem tudom megtenni ezért csak javaslatot vagy csak pár szót tennék megemlítésre..:
az egész ADMIN-ságot illetve az egész rendszert megváltoztatnám....mindez annak az eredményeként állapítom meg és nyilvánítom ki a negatív véleményemet....mert egy ártatlan embert (engem) bűntetnek (örök ban) az miatt mert más (akinek szintén az az ip-je mint nekem) csal....na most itt még arról is van szó hogy folyton ezzel a problémával írok hogy "bannoltak és legyenek szívesek feloldani mert nem én voltam" meg is értem hogy állandóan ban-t kapok mert ügye ugyanazzal az ip-vel franc sem mondja meg h most akkor melyik van fennt a csaló vagy a nem csaló....de egy adminnak hogy lehet így hozzáálni "xy  kérésére, a bann utoljára lekerül... ha még1x bannolva leszel, nem érdekel , hogy ki csalt ki nem, rajtad fog maradni.
Témát zárom" by Francisco ??!!
itt Admin jogokról beszélünk....az hogy "nem érdekel ki csalt ki nem" ...nem a saját kedvtől függ hogy az illetőről leveszed-e a ban-t vagy sem....hanem hogy az elmondottak alapján levehető vagy megérdemelt-e a ban...szerintem meg kéne érteni hogy az ember nem tehet arról ha egy csalóval egy az ip-je..... szerintem még az adminoknak sem nagy feladat azt a pár ban-t bírálni és ha meg bizonyosodtak hogy az illető nem csalt akkor levenni!!! (ha mégis nagy feladat akkor bocsánat)

egy másik: miért van mindig olyan hozzászólás "hogy vedd meg a játékot/Steam-et".....??
akinek éppen másra kell a keresete és csak pár órányi kikapcsolódásra vágyik maximum heti 5 alkalommal annak miért kéne megvennie a játékot és ha nem veszi meg akkor miért kell elvenni azt a lehetőséget hogy egy kicsit kikapcsolódjon??!!

nem az én dolgom megmondani hogy ki legyen admin és ki nem....de ez így nemjó....elsősorban pozitív hozzászólásokat várok de negatív is jöhet elvégre az is vélemény...az is számít...

boldogmacika:
Szia!
Olvastam az unban kérelmeidet.Láttam,hogy eléggé sokszor kértél unbant.ahogy láttam 1játékos név volt csak.Nekem 1kicsit gyanús ez.Szerintem Francisco Jól döntött,hogy rajtad hagyta,bár felesleges.Nekem is furcsa,hogy 1névre kapod az ipét.... már én is meguntam volna,és rajtad hagytam volna.
Azért volt felesleges,mert új ipt fogsz kapni...dinamikus ip.Szerencsére nem te vagy a Főnök itt és nem változtatgathatsz a dolgokon.Egyébként stemet 1000ft-ért tudsz venni.2Doboz cigi ára,vagy még annyi se!!Vagy 5sör :D Egyébként nem MUSZÁLY megvenni,de szerintem megérné.nem történne meg több ilyen eset.
Egyébként Francisco fő admin,úgy gondolom,hogy megértheted a döntését,és egyébként sem kell neked magyarázkodnia ennyi unban után,Eléggé gyanús.Egyébként szerintem nem a kedvétől függ,mert ha igen akkor szerintem  le se venné a bannokat :D Ez pedig természetes,hogy nem te mondod meg,hogy ki admin,és ki nem szerencsére :D  

GiZiNyHoOo:
u.i.: ezután engem tilthatok meg amit akartok...Köszönöm hogy itt játszhattam...!

GiZiNyHoOo:
nekem meg nincs kedvem játékokra költeni...mint említettem fent is...úgynevezett hobbiként játszottam a játékkal...de mind1

boldogmacika:
Én is hobbiként játszok,még is meg vettem stemet 1év után :D Szerintem felesleges topic :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése