Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 76
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Unban - Turgenyev  (Megtekintve 5643 alkalommal)

bL`

  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Turgenyev
« Válasz #15 Dátum: 2011-12-21 13:49:43 »
Idézetet írta: cheva

Én elvből nem veszem meg a játékot, nem azért, mert nincs rá 4 eurom. Nem gondolom azt, hogy steammel nem csalnának az emberek, és azt sem, hogy ha kifizetem azt a négy eurot, akkor több lennék az emberek szemében, és nem gondolnák ugyanazt a játékomról. Azért mert konyítok némit az awp-hez, és sokaknak derogál, sajnálom. Egy hónapig vagyok itthon, franciaországban a szar kolis netem nem engedi meg, hogy játszani tudjak. Ebből kifolyólag nem fogom megvenni a steamet, mert nem játszom sokat, mert nem látom értelmét, és ha a bant csak akkor veszed le, akkor viszont így jártam. Nekem ez a játék csak egy opció, nem elengedhetetlen dolog az életemhez, viszont amikor játszom akkor jól szórakozom. Ha neked örömet okoz, hogy elveszed más ember szórakozását, hagyd csak fenn a bant.


Akkor te ugyanolyan jó magyar suttyó vagy (már bocsánat) mint az összes többi "haverod" meg akik ezt az országot tönkre teszik. Gratulálok hozzá!
Elvből nincs az általad örömet okozó játékra kibaszott 1000 Ft-od. Beszarás öcsém...
Hidd el, ha lenne steamed, nemhogy játékosnak, de normális embernek is tekintenének az adminok és a játékostársaid, mivel eléggé meghatározó szempont!
Az ellentmondást meg nem értem: nem akarsz venni steamet 1,5 doboz cigi áráért, de idejössz unban kérelemért, amivel kifejezed, hogy igenis érdekel a helyzeted...

Ne haragudj, de a hozzád hasonló embereknek én biztos, hogy nem adnám vissza a játékjogát. Menj más serverre, az ilyen derogáló típusúak nem tartoznak ide.

obl0mov

  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Turgenyev
« Válasz #16 Dátum: 2011-12-21 14:28:15 »
Nem attól leszek jó ember, hogy megveszem ezt a játékot. És te sem leszel szar ember ha torrentről szeded le az összes zenét és filmet, ami téged érdekel és neked örömet okoz. Mert te sem veszed meg a dvdt, te sem veszed meg a cdt, és te sem veszed meg a kedvenc sorozatodat eredetiben, hanem letöltöd. Javíts ki, ha tévedek. Dobálózz, de előbb nézz körül magadnál, mert ez a játék csak egy dolog. Másrészt, az országot nem én teszem tönkre, hanem az dilettáns politikai személyzetünk, aki olyan dolgokat visz keresztül, aminek nem lenne szabad megtörténnie. Persze gondolom, sokan erről mit sem tudtok, mert a gazdaságpolitikához szart sem értetek, és annyit sem tesztek meg, hogy hírportálokon utána olvassatok. Persze nyilván közöttünk is vannak korosabb emberek, akik képben vannak, de a játékosok nagy hányada kisiskolás, vagy minimum érettségije sincs. Egyrészt, bL', te nekem ne gratulálj, mert nem ismersz. Másrészt, nem tudom milyen "haver"-okról beszélsz. Harmadrészt, a szerver non-steam, ugyanolyan jogom van játszani rajta, mint neked, mint másnak. És nem gondolom, hogy attól tartanának normális embernek, hogy nekem van steamem, vagy sem. Én megmondom őszintén a játékosok elenyésző részét tartom értelmes, normális embernek, ha már itt tartunk, mivel körülbelül 1% tud normálisan, helyesen írni. Szerinted normális ember az, akinek van steamje, de olyan értelmi szinten van mint egy kagyló ? A normális embernek nem a steam a mércéje, és nagyon furcsa burokban élsz te, ha ezt így gondolod. A derogáló típusú szókapcsolatodnak pedig nulla értelme van.

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Unban - Turgenyev
« Válasz #17 Dátum: 2011-12-21 15:25:44 »
Cheva, alapból az itt a probléma, hogy a játékosok kb 90%-a elítéli a nonsteameseket. Én nem tartozok ezek közé, viszont azt meg kell hagyni, hogy ha egy nonsteames kiemelkedően jó stattal rendelkezik ott az esetek többségében csalóról van szó. Ha te jól játszol, és nonsteames vagy, úgyis megfogod kapni hogy csalsz, valamint esetlegesen pár admin elkezd téged figyelni, ahogy valami gyanús dolgot csinálsz, egyből kapod a bannt. Megmondom őszintén, én elhiszem az ártatlanságodat, mert többször láttalak már a szervereken, sose volt veled gond, elég régi játékos vagy (ez látszik a weblapos regisztrációd idejéből is.), valamint aki aimozik (ami letagadhatatlan) az úgyis whzik is mellé, a képen viszont látható hogy te nem whztál. Viszont itt az a rendszer működik , hogy a bannt adó admin dönt 90%-ban arról, hogy levegyük a bannt vagy maradjon.

DARTH_WEEDER

  • *
  • Hozzászólások: 552
  • Karma: +0/-0
  • Megmondó
    • Profil megtekintése
Unban - Turgenyev
« Válasz #18 Dátum: 2011-12-21 16:01:43 »
Elvbol nem veszzel steamet akkor elvbol nem kapsz unbant.
Enis figyeltelek mar, jobban losz wpvel mint barki a szerveren (ami azert nem egyszeru dolog) en csak azert nem banoltalak mert nincs jatekinteligenciad es aim sem helyettesiti az agyat.
Most megfogtak, te elvbol nem veszel steamet, ugy gondolom hogy ezert elvbol meg a steamert sem jarna unban.

bL`

  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Turgenyev
« Válasz #19 Dátum: 2011-12-21 16:33:14 »
Idézetet írta: cheva

Nem attól leszek jó ember, hogy megveszem ezt a játékot. És te sem leszel szar ember ha torrentről szeded le az összes zenét és filmet, ami téged érdekel és neked örömet okoz. Mert te sem veszed meg a dvdt, te sem veszed meg a cdt, és te sem veszed meg a kedvenc sorozatodat eredetiben, hanem letöltöd. Javíts ki, ha tévedek. Dobálózz, de előbb nézz körül magadnál, mert ez a játék csak egy dolog. Másrészt, az országot nem én teszem tönkre, hanem az dilettáns politikai személyzetünk, aki olyan dolgokat visz keresztül, aminek nem lenne szabad megtörténnie. Persze gondolom, sokan erről mit sem tudtok, mert a gazdaságpolitikához szart sem értetek, és annyit sem tesztek meg, hogy hírportálokon utána olvassatok. Persze nyilván közöttünk is vannak korosabb emberek, akik képben vannak, de a játékosok nagy hányada kisiskolás, vagy minimum érettségije sincs. Egyrészt, bL', te nekem ne gratulálj, mert nem ismersz. Másrészt, nem tudom milyen "haver"-okról beszélsz. Harmadrészt, a szerver non-steam, ugyanolyan jogom van játszani rajta, mint neked, mint másnak. És nem gondolom, hogy attól tartanának normális embernek, hogy nekem van steamem, vagy sem. Én megmondom őszintén a játékosok elenyésző részét tartom értelmes, normális embernek, ha már itt tartunk, mivel körülbelül 1% tud normálisan, helyesen írni. Szerinted normális ember az, akinek van steamje, de olyan értelmi szinten van mint egy kagyló ? A normális embernek nem a steam a mércéje, és nagyon furcsa burokban élsz te, ha ezt így gondolod. A derogáló típusú szókapcsolatodnak pedig nulla értelme van.


Már most érzem, hogy feleslegesen reagálok, lévén ennek nincs is itt a helye, de egy-két dologban kiigazítanálak, mert szerintem rosszul látod.
Attól, hogy nem eredeti filmet, zenét, játékot veszel és használsz, igenis szar ember leszel, maximum nincs kimondva, mert ezt "úgyis mindenki normálisnak veszi". Szar ember, mert ezzel nem generálod azt az amúgyis pici-fos GDP-t, ami előrébb vinné ezt a szeméthalmot, amiben Te is élsz. Ugyanúgy beállsz a sorba, mint az, aki nem fizet regadót a behozott 30 millás autóra, aki beengedi a multikat kizsákmányolni, stb stb...szép hosszú listát lehetne ide sorolni. A dilettáns politikai elit csak a jéghegy csúcsa, ők többnyire csak bábok, akiket a vastag buxával rendelkezők mozgatnak. A jéghegy nagyobb része a felszín alatt van, volt és lesz is, de ennek a darabnak ugyanúgy része vagy Te is. Igen, én is, mert én sem veszek meg mindent eredetiben, de erről a nyomorék magyar bérstruktúra tehet, amiből kihagytak pár 0-t... Viszont amiben örömemet lelem, és tudom, hogy fontosnak ítélik mások is, arra nem sajnálom a pénzt, márpedig most erről van szó. Úgyhogy ne keverj ide más dolgokat.
Azzal egyetértek, hogy kevés az értelmes játékos, de te sem öregbíted a társaságukat, ha így gondolkozol... :S
A serveren való tartózkodási jogod meg nem tudom, hogy kavartad bele, mivel nem is azt mondtam, hogy takarodj innen, hanem, hogy emberszámba lennél nézve Steames felhasználóként. Ez vonatkozik arra is, hogy itt (ITT bzmg nem a való életben) normálisnak tartanálak a többi admintársammal egyetemben.
A stílusod, hozzáállásod meg igenis derogáló, mert nem tartom méltányos viselkedésnek. Ha nem érted, nem bennem van a hiba.

bL`

  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Turgenyev
« Válasz #20 Dátum: 2011-12-21 16:33:50 »
Ja és részemről befejeztem, mert nem idevaló, már rég le kellett volna zárni a témát.

Selion

  • *
  • Hozzászólások: 114
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Turgenyev
« Válasz #21 Dátum: 2011-12-21 16:54:42 »
Túlragoztuk. Zárom.