Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 31
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Unban - EDY | Chevvalier_69  (Megtekintve 8040 alkalommal)

kaJman

  • *
  • Hozzászólások: 103
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #15 Dátum: 2011-09-11 21:38:30 »
Ott voltam, lévén hogy én voltam az első halott, aki a füsttenger kellős közepén lett lepontozva, miközben lószart se láttunk.

Precedens értékű döntés lesz ebből kérem. Én is a 16 bitet ellenzők táborába tartozom, nem érzem mókásnak, hogy 3 füstön (igen, az előttem szólót szeretném kicsit felvilágosítani, 3 füstöt gurítottunk le hármason és szart se lehetett látni) át van lepontozva a csapat, gyakorlatilag totál neglegálva a játék egyik meghatározó - ha nem az egyik legmeghatározóbb - elemét. Ez véleményem szerint teljesen kimeríti a jogosulatlan előny fogalmát.

EDY | Chevvalier_69, várd meg türelmesen, hogy miképp dönt a kis vizsgálóbizottság, mert ilyen esettel szerintem először találkozunk és erősen megosztja az emberek, sőt, adminok véleményét is.

Köszi és üdv,
kaJman
A szerver nem hivatalos kabalaállatkája.

EDY | Chevvalier_69

  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #16 Dátum: 2011-09-11 22:04:28 »
Kedves Kajman tiszteletben tartom azt amit irtal mert udvariasan es koretkul leirtad a velemenyed,de viszont aval nem ertek egyet amit a tortentekkel kapcsolatban meseltel, most akkor ki mond igazat? Fr3nd azt mondta hogy 2 fust volt,te mar 3 at mondasz:
 
Fr3nd" 1. "Hármason rusholtunk, két füst dob, Kuli (KAJMÁN) megy előre"
KAJMAN :"3 füstöt gurítottunk le hármason "

Ti irtatok,nem en

 most ne erts ferre en ezt nem roszbol mondom ,de kisse erdekes ez is egyik 2 ot mond masik 3 mert azert ez se mind1,elegge hatarozatlan leiras a reszetekrol hogy enyire kulombozik az alaspontotok ,pont fustel kapcsolatban ami donto kerdes ,foleg hogy ezert banoltak ki orokre met 16 bitet hasznalok es biztos atlatok minden  fuston  pedig meg azt se tudjatok hogy hany fustot dobtatok foleg hogy 2 jottetek akkor nem tudom hogy a fenbe dobktok 3 fustot? ahogy te mondtad  :),de viszont az OROK bant azt tudjatok biztosan hogy megerdemlem (mert azt kaptam) anelkul hogy megnezetek hogyan jatszok par percig (ami azert illet volna) vagy hogyan reagalok altalaban a fustre jatek kozbenm,es nem 2 masodperc mulva OROK ban adni.
EDY | Chevvalier_69

"One man can make a difference...."
                                             
                                                                                  [KNiGHT-RiDER]

kaJman

  • *
  • Hozzászólások: 103
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #17 Dátum: 2011-09-11 22:23:41 »
1 füstön 32 bitben épphogy át tudok látni, 2 füsttel már 16 bitben sem látnék át. Ha kettőn átlátsz, az már rég gáz. Én úgy emlékszem, hogy rajtam kívül még két ember legurította a füstjét, de remélem érzed, hogy a történet szempontjából ez a szám teljesen irreleváns.

Az, hogy ebbe próbálsz kapaszkodni, az meg kicsit röhejes, inkább várj türelmesen. :)
A szerver nem hivatalos kabalaállatkája.

EDY | Chevvalier_69

  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #18 Dátum: 2011-09-11 22:27:51 »
Hid el nem probalok kapaszkodni,csak azert kicsit furcsa hogy azt se tudjatok hogy mit hova es menyit dobtok,de azt h bannolni kell engem mert 16 bitet hasznalok,azt tudjatok. En megertelek tegedet is,de ez 1 kicsit tulzas  ez az egesz.

Csak gyozek ezt a sok irast elolvasni :)) remelem a kerelmet biztos elolvassak ;)
EDY | Chevvalier_69

"One man can make a difference...."
                                             
                                                                                  [KNiGHT-RiDER]

Fr3nd

Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #19 Dátum: 2011-09-11 22:39:42 »
És erre írod Kaksi, hogy normális player. Ohh my God. facepalm

kaJman

  • *
  • Hozzászólások: 103
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #20 Dátum: 2011-09-11 22:57:34 »
Látom nem érted.
A szerver nem hivatalos kabalaállatkája.

KoRcS

  • *
  • Hozzászólások: 61
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #21 Dátum: 2011-09-11 23:19:41 »
Elnézést, hogy beleszólok, de egy videó dönthetne az esetről. Kajman értem mire célzol, a felvétel segítségével kiderülhetne, hogy kinek van igaza. Javaslom egyik magyar war szerver igénybevételét mindössze 10 percre, hol fel lehetne venni HLTV segítségével EDY játékát, vagy ő maga is felvehetné egy külső eszközzel pl. videokamerával. A felvételekből kiderülne, hogy mi az igazság.

ELNÉZÉSETEKET KÉREM HA BAROMSÁGOKAT ÍRTAM, VAGY HA EGY HÜLYE ÖTLET, DE EGY PRÓBÁT MEGÉRHET. NEM ÉRTEK EZEKHEZ CSAK EGY ÖTLET. :D

EDY | Chevvalier_69

  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #22 Dátum: 2011-09-11 23:37:49 »
Csak arra kerem olvasson el mindent akki errol kell dontson, marmint ami a topicban van,ha banban maradok ha nem,lenyeg h legyen tisztaba vele mi volt,es akkor legyen dontes,jo tudom a fonokok tudjak a dolgukat ,csak na mar tenyleg igasagot szeretnek,2-3 napig gepeles utan.
EDY | Chevvalier_69

"One man can make a difference...."
                                             
                                                                                  [KNiGHT-RiDER]

anj

  • *
  • Hozzászólások: 68
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #23 Dátum: 2011-09-11 23:42:04 »
Nehogy már másfél éve itt levő korrekt unban kérelmet író steames játékosokat ilyen f*sag miatt banoljunk.

Beszél itt mindenki precedens értékű ítéletekről, de arra nem gondoltok, hogy egy utólag hozott szabály alapján visszamenőlegesen banolni vkit qva nagy gáz (és pl a törvénykezés alapelveivel is ellentétes).

Ha el lesz döntve mi ilyenkor a teendő vissza lehet térni erre, de ez a ban enyhe kifejezéssel élve "nem jogos".

kaJman

  • *
  • Hozzászólások: 103
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #24 Dátum: 2011-09-11 23:53:07 »
Még egyszer összegezném, mielőtt még mindenki nekiállna rusázni mindenkit.

A probléma abból fakad, hogy többen (adminok) úgy véljük, hogy a 16 bitezés is valamilyen szinten csalásnak minősül. Valóban, nincs benne a szabályzatban, viszont az én szememben ez teljesen kimeríti a jogosulatlan előnyszerzés fogalmát (alapszabály, 1. pont) a többi játékossal szemben, akik hivatalból elutasítják a 16 bitezést, mert nincs olyan komolyabb múlttal bíró LAN világszerte, ahol ne nekifutásból sarokkal rúgnának picsán és úgy repülnél ki a helyszínről, ha 16 bitezni merészelnél.

A bant imho leszedném, amíg nem tisztázódik ez az egész kérdéskör. EDY bár kissé értetlennek tűnik számomra, amúgy egy teljesen normális srácnak tűnik és szépen megindokolta a dolgot, ami rendben is van. Itt ez egy olyan probléma, ami eddig nem volt tisztázva, nem volt még hasonló eset sem és ennek végkifejletét a nagytermészetű főnökség fogja eldönteni. Ha végbe menne valami kis belső szavazás, kerekasztal, megbeszélés, vagy netán Crys/Franci szerint a 16 bittel nincs semmi para, akkor szépen elfogadjuk és max. én is átváltok 8 év után, hogy ne származzon belőle hátrányom semmilyen téren. Ennyi.
A szerver nem hivatalos kabalaállatkája.

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #25 Dátum: 2011-09-12 00:02:28 »
Ámen! :)
~~Dee~~

EDY | Chevvalier_69

  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #26 Dátum: 2011-09-12 00:13:25 »
En elhiszem amiket te mondol,de ne feled hogy nem lanban jatszunk hanem interneten ahol teljesen mas a reakcio ido kapcsolat stb,egyepken en regebben nem egy versenyen vettem reszt as a 16 bitel sehol enm volt semmi gond,de viszonta  felbontassal mar annal inkabb,szerintem ezen nincs mit vitatkozni,mert sokan azert hasznaljak mert nincs elegendo fps ee pl mint nekem ,es nem azert hogy jobban atlathasson egyepkent ez nagyban video kartya fuggo is,mert nem mindegy hogy milyen video kari hogy dolgozza fel a grafikus motor adatait. A Counter-Strike egy QUake  Grafikus motorra epul amek errosen at let alakitva anno,figyelembe kell azt is venni h en egy regi ep h nem 8-10 eves video karival jatszottam,ami teljesen maskep dolgozza fel a texturakat,polignokat,shadereket stb. Es merem alitani hogy egy regebbi videokarin meg veletlenul se latszik jobban a fustben,nem tudok ki jatszik a regi idok ota mikor meg anno megjelent a game ,de nekem nem kell azt mondani h szetruktak  a nemiszervet mert 16 bitet hasznalt lanon meg hasonlok lehet volt 1 2 hej de meg mindig a ligakon nem betiltot utana lehet jarnid de viszont a felbontasnal mar vannak szabjzasok, sokan a szeron kisebb felbontas hasznalnak direkt azert legalabbis sajat velemenyuk szerint jobban lathasson a jatekban en ezt nem tudom alatamasztni igaz e vagy hamis,ne feledjuk azert jatszak ezt a jatekot sokat mert keves a gepigenye es hangulatos. Evel a 16 bit mizeriaval en szemely szerint nem ertek egyet de igazat adok nekik is,nekem ezek mellet a legfobb gondom Fr3nd viselkedese volt,nem akarom megint reszletezeni de nem erzem azt hogy alatkertben ellek es igy kell beszeljen velem valaki foleg egy ADMIN aki peldat kene mutasson a jatekosok szamara. Mert mar a tokom tele van avval hogy en huzom  a rovidet.
FOLEG ha eddig se volt megirva a szabalyzatban hogy tilos a 16 ,akkor ne hogy mar par admin,sajat velemenye miat AMIT ISMETLEM NINCS benne a szabalyzatban kibbanol azert mert 16 bitet hasznalok,sokan felbontast alitanak,walloznak aim stb azokat nem kell banoltatni mert sok IGENIS fent van es ugy jatszik hogy csal,modnjatok akarmit,nem akarok neveket mondani mert ez nem az en dolgok de vannak.  Lehet en vagyok tul huje vagy ahogy Fr3nd mondja szelemi serult meg undorito de o se egy Grafikai motor tervezo mernoke hogy enyire a sajat feje utan megiteljen dolgokat foleg hogy el se tudja mondani mi hogy volt,egyik 2 fustot mond masik 3 at meg hasonlo
EDY | Chevvalier_69

"One man can make a difference...."
                                             
                                                                                  [KNiGHT-RiDER]

Fr3nd

Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #27 Dátum: 2011-09-12 00:19:36 »
Hát igen, hogy egy régi bölcset szavait átvegyem, van aki észérveket hozott fel és van aki politikait.

Nem gondoltam, hogy két ilyen tábor fog kialakulni, de azt hozzátenném, hogy az első dolgom az volt, hogy írtam Cry$nek... Az ő véleménye segített ahhoz, hogy ennyire határozott legyek.

Tivike nem tudom, hogy te hogy reagálnál, ha egy közösség előtt, ilyen piszok hazugságot állítana valaki rólad, hogy mentse az irháját és próbálja személyeskedésnek minősíteni a dolog súlyát.

Nem tudom megszámolni egy kezemen, hogy hány ember írt, hogy ő is 16 bittel fog játszani, ha leveszitek a bant.

EDY | Chevvalier_69

  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #28 Dátum: 2011-09-12 00:21:24 »
DE MUTASD MAR MEG NEKEM KONYORGOM HOL VOLT AZ MEGERIVA SZO SZERINT HOGY TILOS A 16 BIT? ES HA NEM BIRJA A GEPEM 32? AKKOR NE JATSZAK VAGY MI ? VAGY ELJEK A TE SZAVAIDDAL "VEGYEK UJ VIDEO KARTYAT? "  es nem mentem az irham ha mentenem akkor nem kormlolnek enyit,mi a fenet mentsek? egy jatekert? milyen irhat? en a nevemet meg becsuletemet vedem,mert steamet meg ip tudsz venni barmikor,de ez nekem mar sok,es ezert hisztizek.


Es mi Crysnek a velemenye? megosztanad velunk is leccives? hogy tudjam mi az ami enyire segitett teteged? Mert azert nekem se mind1 es szerintem nekem is van jogom tudni ha mar  a Fonok nevet hasznalod vedelem keppen.
EDY | Chevvalier_69

"One man can make a difference...."
                                             
                                                                                  [KNiGHT-RiDER]

cseti

Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #29 Dátum: 2011-09-12 00:34:17 »
Sziasztok bocsi, hogy ide írok de.........!!
EDY neked csak annyit, jó tanácsként, ha kirúgnak a szerverről utána visszajössz / 2011-09-10/ és mikrofonban közlöd az adminnal /EDER KRISZTIAN/ hogy te úgyis 16-biten fogsz játszani az minden adminnál kiverné a biztosítékot!!! Hallottam ott voltam és ha ő ezért kickelt akkor neked itt kellet volna megvitatni ebben a témá-ban nem máshol és visszalépni és vele acsarkodni./csak jő tanács/!!!!
A szabályzatban nincs benne valóban, hogy tilos lenne a  16-bit használata és EDY-t igazolja az is, hogy a beállításoknál benne van ennek a használata amit gondolom azért is hagyták benne mert ez a játék amúgy is sok problémával rendelkezik és márt nem igen fejlesztik vagy a kisebb gépek használói is élvezhessék a játékot. Ahogy olvasom a témában sokan megszólaltak ki a 16 bit ellen-mellette foglalt állást és itt megosztott úgy látom az admin gárda is,  hogy mit tegyenek. Természetesen itt az admin azért bannolt, mert azt állítja hogy csaltál de más admin ezért  nem bannolt volna???!!! Én javasolnám azt, hogy a szabályzatot az adminok vitassák meg kerüljön bele ez a 16-bites probléma és már meg is van oldva a dolog. Ha nem kerül bele akkor ez a probléma mindig elő fog jönni és az adminok egymás ellen fognak szavazni. A ban jogosságát /füstön átlátás/ nincs jogom megítélni de a véleményem az hogy én 32-bit en soha nem látok át a füstön csak akkor ha már halványul. EDY-röl a bant én levenném, mert a szabályt nem sértette és nem ártana ha ti ketten EDY-ADMIN ezt a dolgot megvitatnátok és az admin tanácsát megfogadnád EDY. Mi magyarok a földön egyre kevesebben vagyunk ha minél jobban összetartunk annál erősebbek leszünk, csak tiszteljük egymást!!!