Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 31
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Unban - EDY | Chevvalier_69  (Megtekintve 8038 alkalommal)

EDY | Chevvalier_69

  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Dátum: 2011-09-11 17:25:40 »
Játékban használt nevem: EDY | Chevvalier_69
SteamID: STEAM_0:0:28555230
Dátum: 2011-09-11 13:47:53
Admin neve, aki banolt: Fr3nd
Ban hossza: örök
Jogos-e a ban?: Nem
Ban oka (admin szerint): Szevasz.
Ban oka (szerintem): Udv mindenkinek


       Eloszoris ellnezeset kerem mindenkinek akinek gondja van a helyes irasommal amit Fr3nd megemlitet parszor,ugyanis Erdelybol vagyok es sajnos nem volt eselyem es alkalmam ra hogy magyar nyelvet tanulhassak az iskolaban mert roman szak volt csak.
       Masodszor meg elszeretnem mondani hogy azert irtam ezt az unban kerelmet hogy igasagot szolgaltassanak a fo adminok.A szabalyzatot regisztraciokor es most is elolvastam es nem szerepel benne az hogy 16 bit hasznalata  tiltot,ez nem egy rejtet bealitas senem parancs senem semmi,ez a bealitas arra van hogy a gep telyesitmenyehez bealisuk a jatekot,amelyet a valve 10 evve ben hagy pedig mindig fejlesztik a jatekot es oda figyelnek a bugokra,erdekes 10 ev alat ok nem veltek ugy hogy isteni ereju elonyt kapnak emiat a jatekosok de Fr3nd igen.! A tortenet ot kezdodot hogy tegnap este jatszotunk a "de_train" nevezetu mapon,ahol a kis folyosora Fr3nd meg meg valaki dobot fustot,amint ok jottek kifele a fustbol en lelottem oket a vagonoktol becelozva,ennek kovetkezmenye az lett hogy kibannoltak ra 2-3 masodperc mulva anelkul hogy megneze az admin marmint fr3nd 1 kort hogy en hogy jatszom ,egyszoval azon nyomban bannolt,aval az okal hogy 16 bietet hasznalok,ehez hozza szeretnem tenni hogy en ezt a jatekot 2000ota  uzom,marmint ezt a half-life modot amit a valve keszitet,a MAGYAR szerveren fun,public,GG,pedig mar tobb mint 1 es fel eve jatszom anelkul hogy valakinek valami baja lett volna velem,igaz neha sokat beszelek na de bevalom en is ember vagyok.Az elso nagy gondom az hogyha mas mondta volna hogy lelotek fustbol kijovet akkor tuti tojt volna az egeszre,vagy legalabb megnezte volna 1 2 korig hogy jatszik az akire azt mondtak hogy gond van,amit velem ellentetben nem tett meg mert 2-3 masodperc mulva ki is bannolt.Mikor ismet beleptem Non-steam en a szerora megkerdeztem tolle hogy mi az oka annak hogy kibannolt,es elmondtam hogy a video karim 16 bitet bir( 32 biten alig kapok 15-20 fps de 16 on van 59-60fpsem) ,ugyanis othol rendelkezem egy rendes nagy geppel(AMD Phenom 2 X6 8gb ram 2tb hdd, Nvidia GTX kari stb) de a koleszban ahol jatszok egy Tulatin procis gepunk van NVIDIA TNT video karival amekeknek 64 mb ram memoriaja van es igeny alacsony GPU orajele.Miutan ezeket elmondtam nagyon tragar szavakat mondot ram  es ismet bant kaptam evel a szoveggel:

"Kicked :"Ki vagy tiltva! (oka: Kossz, hogy beneztel. Akkor vegyel masikat  ).)"

Ezek utan panaszt tettem a "Észrevételek az adminokról" Topicban ahol leirtam mi a gondom es kerem aki kivancsi nyugodtan megnezheti a 45-46 oldalon,ahol termeszetesen fekezve de meg mindig nagyon lekezeloen beszelt velem. Tobb admin is emlitette hogy ok is hasznaltak es hasznaljak 16 bittel a CS 1.6 jatekban sot tobb jatekos is mondta ,arrol nem is beszelve hogy enyire erovel 50% a szeronak bannoltatni lehetne. Egy ido utan megint feleptem a szerora annak remenyeben hatha tudok jatszani de megint kaptam egy bannt ami mellet kb meg 4 5 bant meg ilyen szovegekkel.

  kicked :"Ki vagy tiltva! (oka: Te ide nem teszed be a labad Edy.)"
  Kicked :"Ki vagy tiltva! (oka: Ez a pofatlansag. 16 bit. CSA.)
.....es stb stb...csak lementettem 1 2 hogy betudjam bizonyitani.

      Szerintem a bannolas oka az volt hogy otet is lelotem mikor kijott ami gondolom megseretete az o lelki vilagat ahogy latom ugyanis akkor nem reagalna igy ha nem igy lenne.Egyepkent azt is hozza tennem hogy regebben is civakodot velem avval kapcsolatban hogy en nem vagyok magyar meg nem szivesen lat a szeron stb,pedig en MAGYAR vagyok es annak is erzem magam,nem vagyok senem bevandorlo senem cigany ahogy o emlitette,ez nekem nagyon nem eset jol,tessek tortenelem konyvet olvasni es nem tragarul meg lekezeloen beszelni az emberrel.En meg nem halottam olyat hogyha egy mezei jatekos olyat mond Fr3ndnek   hogy fustbol kijovet lelote valaki mar azonnal ki is bannolta,pedig illene megnezze 1 2 kort hogy jatszok,vagy hogyan reagalok a fustben es nem azony nyomban 2-3 masodperc mulva bannoltat.En le akarom szogezni 16biten azert jatszok mert erre futya a koleszos gepen es tovabbra is csak gy fogok tudni felepni mert idom nagy reszet ot toltom ,alap CS hasznalok amit a steam mappabol csomagoltam ,en azert jatszok CS mert elvezem es oromem lelem bene foleg ezen a szeron ahol jo a hangulat nem azert jatszok hogy csaljak vagy hogy jobban lassak at a fuston.
      Nagyon roviden enyi,szerintem ez nem volt tizteseges,lehet en erzem roszul akkor ellnezest kerek mindenkitol de en ezt szemely szerint nem ereztem fernek,ezert kerek igassagot es hogy jatszhassak ujbol.


       Tisztelettel:                          
   Vari Janos-Eduard

      Steam ID:
 STEAM_0:0:28555230                                                          
« Utoljára szerkesztve: 2011-09-11 18:15:00 írta Francisco »
EDY | Chevvalier_69

"One man can make a difference...."
                                             
                                                                                  [KNiGHT-RiDER]

Kakashi

  • Kakashi
  • *
  • Hozzászólások: 1,067
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #1 Dátum: 2011-09-11 17:53:04 »
Én azt mondom ez egy korrekt kérelem és nagyon régóta itt játszik egy esélyt megérdemelne ha csinál screent hogy 32 bitezik vagy nem lát át 16 bittel.

kulimaz

  • kulimaz
  • *
  • Hozzászólások: 99
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #2 Dátum: 2011-09-11 18:13:09 »
Szerintem teljesen jogtalan a ban mivel igaza van a 16bit nem tiltott és szerintem nem kéne emiatt bant adni, szabályzat nem tiltsa ezt. Ez egy beállítás. Átlát nem lát át ez teljesen mindegy ezt a cs készítőivel kell letisztázni nem a játékosokkal...
Tudom már nem vagyok admin de ezt elkellet mondanom, jah és én is játszok vele általában mindig és szerintem jogtalan a ban...
Kulimaz :)

Fr3nd

Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #3 Dátum: 2011-09-11 18:38:31 »
Ilyet... Szánalmas vagy Edy. Részemről már csak az utolsó bekezdés miatt is A BAN MARAD. Ilyen biztos, hogy soha nem fordult elő és a legrosszabb embernek hazudozol, undorító vagy. Magyarországon születtem és a Felvidékre járok iskolába (úgy, hogy nem beszélem a szlovák nyelvet), történelmet hallgatok, szerinted mennyi esélye van, hogy én ilyet mondok? Pont jó emberre találtad ki ezt a történetet. Ha hazudnál, akkor legalább okosan csinálnád....

1. Hármason rusholtunk, két füst dob, Kuli (KAJMÁN) megy előre, Edy lepontozza még a füst előtt. Oké, mondom mákja volt. Odamegyek a füst mögött lévő fegyvert felveszem erre mikor haladok lefelé hármason elkezd lőni (persze alig tud eltalálni, mert célozni nem tud) felveszem a fegyvert elkezdek hátrálni, lő tovább, meghalok. Közben egy halvány alakot, egy nevet nem láttam, mert KÉT FÜST VOLT OTT, egy kis részen, ami olyan volt, mint egy BETONFAL. Egyértelmű nosmoke, vagy 16 bit, Kuli ott volt látta, átélte, meg lehet kérdezni tőle.

2. Van steamed, nem azzal játszol... Magyarázat van? Nem érdekel.

3. Miután kaptál bant, nem kérelmet írsz, hanem visszajössz ÖTSZÖR, különböző jelzőt használsz az adminra aki bannolt, persze nincs annyi eszed, hogy belegondolj abba, hogy jelen lehet még mindig.


Hazudozás-rágalmazás-16bit-steam/nonsteam mi kell még?

Nem te voltál az első ember, akit 16 bit miatt bannoltam (valószínűleg nem is az utolsó), de te voltál az első aki sírt emiatt. Remélem precedensértékű lesz az eset és aki 16 bittel játszik az is meghúzza magát, nem fog beguggolni a füst mögé és pontozni, kihasználva azt, hogy előnyben van és nem a tudása, tehetsége miatt.

Rengeteg játékbeállítás van, ami máig szabálytalan a valve mégse tett ellene semmit. VAC = SZAR. Consoleból is rengeteg olyan beállítás érhető el, ami előnyhöz juttatja a másikat, de az ellen nem tudok tenni semmit, de ha látok egy arcátlan 16 bitest, vagy egy norecoilost, akkor pörög a ban.

Én úgy látom igazságosnak, hogy mindenki hasonló feltételek és körülmények között játszon, az adott kor counter-strike szabályainak megfelelően. Hivatkoznék az alábbi pontra:
TILOS olyan programok, játékbeállítások és/vagy kiegészítők használata, amelyek JOGOSULATLAN ELŐNYHÖZ JUTTATNAK A TÖBBI JÁTÉKOSSAL SZEMBEN! [ ban ]

Részemről a ban marad és zárható. Innentől Cry$ és Francisco dolga dönteni.

EDY | Chevvalier_69

  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #4 Dátum: 2011-09-11 18:44:36 »
Szoval azt akarod mondani hogy te ilyet nem is mondtal soha?Szerinted anyira hulye vagyok hogy 30  ember latta mi volt  a szeron,es akkor ok is hazudnak?  na mind1 komolyan nem tudom elhinni hogy it alok es civakodok,hazudas? ragalmazaS? 16?  egyaltalan mi kozod van neked ahoz hogy steamrol vagy nonsteamrol lepek en fel ? Mar mondtam hogy koleszban nincs steam mert nem birja a gep de   mind1 ez mar nevetseges. Ha tenyleg enyire hulye vagyok,csalo bena meg ragalmazo akkor hogy jatszok egy es fel eve it? tobb admin is ismer meg jatekos es semmi gondjuk nincs velem,sose senki nem mondta hogy en it fuston att jobban atlattam vagy hasonlok pedig nem az utlolso szoktam lenni a listan. Amit te irtal hogy : "mikor haladok lefelé hármason elkezd lőni (persze alig tud eltalálni, mert célozni nem tud)" Hogy tudjalak pontosan eltalani ha fustbol josz ki mar bocs? es megint honant tudod hogy en celozni se tudok? tartod othol a kezed velem egyut az egeren es segitesz celozni? hogy megint lekezeloen beszelsz?
EDY | Chevvalier_69

"One man can make a difference...."
                                             
                                                                                  [KNiGHT-RiDER]

EDY | Chevvalier_69

  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #5 Dátum: 2011-09-11 19:01:12 »
Egyepkent koszonom akik kialnak melletem vagy igazat adnak nekem ES EZT NEM SEGNYALAS KEPPEN MONDOM! hanem azert mert van olyan ember aki engem megert es ezert megkoszonom!
EDY | Chevvalier_69

"One man can make a difference...."
                                             
                                                                                  [KNiGHT-RiDER]

kulimaz

  • kulimaz
  • *
  • Hozzászólások: 99
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #6 Dátum: 2011-09-11 19:11:17 »
én leszarom hogy hova valósi vagy én Újpesti vagyok XD
és nem érdekel az irásod meg a beszéded helyesírásod satöbbi XD én leirtam a véleményem frend én nem akarok ellened fordulni de TILOS olyan programok, játékbeállítások és/vagy kiegészítők használata, amelyek JOGOSULATLAN ELŐNYHÖZ JUTTATNAK A TÖBBI JÁTÉKOSSAL SZEMBEN! [ ban ]
ez szerintem nagyon sok mindent magába foglal ha én 640x480-ba beálítom a játékom  sokkal jobban adja és átlátok a füstön is akkor ez csalás?XD
figy ezek a beálítások engedélyezettek mivel a játék része  arról nem is beszélve hogy, ha én most csoró vagyok és csöves p3as gépem van nem játszatok itt mert csak 32bittel lehet? ésha nekem a gépem nem bírja a 32bitet mit csináljak ne játszak? azért vannak ezek a beálítások hogy mindenki a maga stilusába és maga gépéhez beálítsa hogy hogyan jó neki..szerintem ez az én véleményem többi nem érdekel amit irtatok meg min vesztetek össze XD én ezt a részét nem értettem azért irom ezt..XD
Kulimaz :)

EDY | Chevvalier_69

  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #7 Dátum: 2011-09-11 19:16:28 »
Nem is azert mondtam ezeket,mert mar hozza szoktam hogy mindig nekem alnak mert inent vagyok de azert mar ez nekem kicsit sok ami tegnap este volt evel a 16 bitel
EDY | Chevvalier_69

"One man can make a difference...."
                                             
                                                                                  [KNiGHT-RiDER]

DARTH_WEEDER

  • *
  • Hozzászólások: 552
  • Karma: +0/-0
  • Megmondó
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #8 Dátum: 2011-09-11 19:20:13 »
azt nem vágjátok, hogy nem a 16 biten van a legnagyobb hangsúly, hanem hogy nincs füst.

EDY | Chevvalier_69

  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #9 Dátum: 2011-09-11 19:20:29 »
Minden jatekban lehet valasztani 16 bitet, Quake,half-life, COunter strike,Gta,Wow,Flight simulator,NFS,COD,Crysis 1,2 stb... akkor az oszes jatek kiado benne hagya a csalas bealitasat direkt? huha  Nincs fust? En nem tudom hanyszor jatszotal 16 biten nezd meg leccives hogy van e fust vagy nincs e fust,kivancsi vagyok a velemenyedre,en it a kezemet teszem a szivemre hogy nem lattam jobban mint masok de hat ugyis hiaba mondom.Steam id nak is anyi.
EDY | Chevvalier_69

"One man can make a difference...."
                                             
                                                                                  [KNiGHT-RiDER]

zajci

  • zajci
  • *
  • Hozzászólások: 354
  • Karma: +19/-22
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #10 Dátum: 2011-09-11 19:26:55 »
1 füst, nem füst, 2 füst, fél füst, 4 füst, egy füst. EGY FÜST, NEM FÜST!

szo:szmo:sz

  • *
  • Hozzászólások: 130
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #11 Dátum: 2011-09-11 20:02:53 »
Halkan megjegyzem, került már le játékosról jogos ban wh miatt. Szegény gyereket meg kitiltjátok egy 16 bit miatt.

Hanen

  • *
  • Hozzászólások: 1,125
  • Karma: +6/-1
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #12 Dátum: 2011-09-11 20:06:31 »
Megkérném kedves cryst , hogy fejtse ki véleményét :) Az ő szava a sorsdöntő.
ébredek - minden szürke reggel
monoton lüktetés a fejben
szüntelen benn - két cukor, kávé
mintha tévúton járnék
mer minden nap dezsavű megrekedt percek
nem dob már fel a fű de tekersz egyet
minden megszokás, minden nap halott
várva a nagy napot amikor ad lapot
neked az élet, mikor kiveszed a

Kakashi

  • Kakashi
  • *
  • Hozzászólások: 1,067
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #13 Dátum: 2011-09-11 20:52:17 »
Crys nem fogja mert visszavonult Franci véleményét várjuk bár teszem hozzá ha ez is olyan lesz mint ANAR-é akkor még 1 normális playertől kell megválnunk.

EDY | Chevvalier_69

  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - EDY | Chevvalier_69
« Válasz #14 Dátum: 2011-09-11 21:10:51 »
Es akkor valaki nem tud szolni Franci-nak hogy tudjam akkor most mi van,mert o jartasabb az ilyen temakban,2 napja koptatom az ujam ide irok oda irok unban kerelem akkor admin panasz,hogy jarjak a vegere, de nekem ez kicsit mar sokk hogy 16 bit oroke bant kapok iP cimemre is meg Steam id ra is es e miat it allok es varom a megvaltast,nem ertem sokszor neztem a ban kerelmeket regebben stb es sokan whztak meg csaltak es megis jatszanak,engem meg enyit kell szivatni ezert a 16 bit miat tobb mint 1 es fel ev jatek utan? anyira nagy vetek hogy tenyleg enyire szar a kolesz gepem? nem vagyok en High gyerek h most enyiert itten napokon at kell szivatni az embert meg lekezeloen meg tragarul  beszelni velem? (fr3ndre ertem). Mert szerintem ez nem fer  de mar jo par oldlalban leirtam :(  csak latom sokra nem megyek vele.
EDY | Chevvalier_69

"One man can make a difference...."
                                             
                                                                                  [KNiGHT-RiDER]