Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 44
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,132
  • stats Összes hozzászólás: 40,662
  • stats Összes téma: 3,020
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Adminok Értékelése  (Megtekintve 306233 alkalommal)

Kakashi

  • Kakashi
  • *
  • Hozzászólások: 1,067
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #15 Dátum: 2010-01-16 12:59:01 »
Ha normálisan csinálta volna örülnék neki :) de ez kb olyan mintha én azt mondanám h napi 24 órában nézem a kocsikat elmenni az utcában és nézem h ki ül benne és minden egyebet. Ha egy oylat szólt vonla h ezzel az adminnal ez és ez a baj egy szót se szólok. De ez szreintem hülyeség amit csinált. Neki ebből mi jó származik h ezt ide leírta ? :D semmi. Sztem reménykedett h kap egy admin emrt ő ilyen figyelmes.

AntiOx

  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #16 Dátum: 2010-01-16 13:01:51 »
pelda: ma fent voltam fun kettes szerveren
amdminkent Katyu volt jelen de_old_inferno palya ment
ctknel egy jatszani jol tudod de vegig rusholt minden kort minden jatekos irta hogy dobja ki a rusholokat
erre valaszkent 5 perces bant adott egy olyan embernek aki Ot rusholta le
Ezek után Katyu "Rush" pontszamat 0ra csokkentenem!
Viszont tudom hogy elotte jol vegezte a munkajat (a pontszamainak megfeleloen!)

AntiOx

  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #17 Dátum: 2010-01-16 13:03:13 »
Kakashi nem remenykedem adminba!
Olvasd el Crys hozzaszolasat
Ahogyan most viselkedsz jellemez teged = iszonyu ovodas stilus
Nem birod a kritikat es kiallsz az abszurdum velmenyed mellett
Ide legfokeppen a jatekosokat velemenyet vartam!

Gambler

  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #18 Dátum: 2010-01-16 20:15:21 »
Kakashi egy kurvaszar admin.Mindenkit le whsoz ok nélkül!!!!Medve az rendes.de kuki green a másik pancser akinek csak a gép előtt nagy a szája!

Kakashi

  • Kakashi
  • *
  • Hozzászólások: 1,067
  • Karma: +0/-1
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #19 Dátum: 2010-01-17 11:03:43 »
dert ne zavarjon h téged matek bannolt -.- tivikevel meg egyetértek. Kritizálni tudtok de a felét se tudnátok megcsinálni annak amit mi teszünk. Csak úgy megjegyzem h ha fentvok gépen 1 szabad órám sincs mert menni kell mindig szerverre pedig lenne más dolgom is... De mind1 elnézést kérek a viselkedésemért megpróbálok javítani a teljesítményemen. :)

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #20 Dátum: 2010-01-19 00:08:43 »
Tivike te nagyon furákat beszélsz már meg ne haragudj:D Ellentmondásos eléggé,de sebaj! Kakashi ezzel nem csak Te vagy így,de lehet közben játszani is. De az valóban gáz így visszaolvasva, hogy szinte csak adminok kommenteltek, aki játékos meg beírt le lett oltva:D:D Mennyei....
~~Dee~~

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #21 Dátum: 2010-01-20 14:24:40 »
Hát mi? Amit írtál:D:D:D Ez a topic elég fellendült lett:D
~~Dee~~

Puding

  • *
  • Hozzászólások: 240
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #22 Dátum: 2010-01-21 22:17:29 »
Üdvözletem:D
Én sem bírom megállni szó nélkül:D A táblázat ~60%-val nem értek egyet én sem. Valóban vannak adminok, akik csak és kizárólag egy szerveren játszanak, és vannak akik 2 esetleg 3 között lavírozik all day.
Ez már önmagában kizárja a reális összehasonlítást (és ebben osztom kakashi véleményét).
Egyébiránt kiráz a hideg az olyan kijelentésektől, hogy "nem láttam dolgozni"...
Én személy szerint elsősorban játszani jövök fel. Nem itt dolgozom, mert itt nem fizetnek. A szabadidőm töltöm itt többé-kevésbé.
Az, hogy közben igyekszem rendet tartani, reális körülmények között mindenféle óhaj-sóhajra ugrani, mindeközben a rushereket figyelni, plusz hogy ki wh-zik, az alapvető és elvárható dolog.
Mindennek a megítélése számokba és százalékokba öntve egy ember véleménye alapján, nem mondható semmilyen szinten reálisnak.
Ez - AntiOx - a te szubjektív véleményed, nem hiszem, hogy ebből bárkinek is tanulnia kellene - ahogyan írtad.

Éppen ezért Kakashi ne húzd fel magad:D Inkább csinálj te is egy táblázatot álnéven, ahogy AntiOx, ami a te véleményed tükrözi:D:D:D:D
Pud!nG

ketaMin

  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #23 Dátum: 2010-01-22 10:38:16 »
Sziasztok!!!

Utalom a forumokat, de gondoltam ezt kommentalom en is. Hahota hogy sok okos azert jar fel 1 szerverre hogy figyelje mit csinal 1 admin. Hivhatnank oket adminkontrollernek vagy csak siman nyomorekoknak. Alltalaban azok nezegetik az adminokat meg kritizaljak oket, kik valami miatt ki lettek rakva a szerverekrol. Szoval kb. szammal leirom emnnyi a hitelessege annak amin itt okoskodtok: 0...
Mindenki azt hiszi hogy adminnak lenni a legkonyebb meg a legjobb. Ez 1 nagy tevedes. Nem ecceru csinalni. nagyon sok hulye helyzet van amit eleg nehez kezelni.
Rengeteg olyan eset van amikor a faszparaszt,ameik nem tud olvasni, feljon a szerverre megszeg vlami szabalyt, kapja erte a buntit, es utanna "baratokba" irogat mindenkinek hogy mekkora kocsog az admin, emg persze teljesen mas tortenettel all elo.

Lasd nyomorek virushgyerek ecceru tortenetet: Crys, JÓ NAGY TRÉ lett a magyar fun szerver egy két admin jóvoltából. Remélem csak a nonsteames csalók fognak feljárni oda!!Szánalmas, hogy egy SENKI valakinek hiszi magát, azért mert van admin joga!Azért mert idegbeteg egy admin, ne bannolja már a másikat, mert átáll és próbál segiteni a gyengébb csapatnak!
Remélem Matek, most mész és kivered arra, hogy ok nélkül bannolhattál, ez legyen a legnagyobb örömöd a világon!
Valóban igy kell meghálálni a segitési szándékot, GG!

További jó játékot mindenkinek a non steam csalókkal!


u.i.: Crys, szerintem komolyabban vehetnéd, hogy kiknek adsz admin jogot ezután...

Az eredeti tortenet az az volt, ohgy ezt a szerencsetlen allandoan mindenen nyavajgo ribancot beblokkolta valami tarsa, es 2 percen keresztul anyazva osztotta.Erre leosztottam es bannoltam 1 orara. Es masnap a gerinctelen patkany feljon a szerverre T01:CT11-ben beall ctbe ugy hogy 14 vs. 14 volt. Es a kovetkezo palyakon beall a nyero csapatba... Aztan feljon ide es nekiall osztani 1 forumon, a ferde storyjaval. Remelem olvasod te nyomorek csak annyit uzennek hogy nem az adminomra verem magam talalkozzunk azt elmeselem szemelyesen hogy mire...

Es ez csak 1 a sok buta kozott... Ugyhogy csak irjatok hogy ki milyen admin. En imadom a geci admin elnevezesemet es tartom is hozza magam. Eleg sok szarkereveres folyik az adminok hazan belul is nem kell ide kulso adminkontroller pluszba. De ezt inkabb nem fejtem ki.... Remelem mindenki tudja mirol beszelek...

Nem baratkozni jarok ide fel hanem kikapcsolodni, mint ahogy sokan masok. Es aki megzavarta vagy megzavarja a nyugalmat alaphangon bannoltam es bannolni is fogom!!!!!!

nahh pá


hellogym

  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #24 Dátum: 2010-01-22 15:29:18 »
sziasztok
1 maga a cim már nem tetszik, mert nem kell nekünk értékelni az adminokat. Ugyanis ha mindenki normálisan játszik akkor talán admin se kéne !lol ugyebár.

2 Anno nekünk is volt saját publik szerverünk ahol admin voltam és el kell mondanom hogy nem a legjobb dolog adminnak lenni mert mindenért "zaklatják" az embert . Pedig nekünk steames volt a szerver.

3 A "Táblázathoz" annyit: nem tudom mennyi időt szántál rá de annyira kevés a bannoltak száma hogy nem hiszem hogy sokat egy zsufoltabb fél órába 10x ennyi embert szoktak bannolni, kikkelni, rakétázni (matek !lol)

Üdv
Zoli
gym

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #25 Dátum: 2010-01-22 15:37:30 »
Puding!  Minden admin egy szeróra jár, ti fun,mi sniper , fun2 meg néha-néha ez is az is! De ergo mindenhol van rendtartó,akkor mi a baj ezzel? Fun2re, ha hozzánk jönnek megyünk ha hozzátok, akkor gondolom ti mentek. De elég sokat felmegyek körülnézni oda is ,én speciel.Van 100 admin, mindenki ahol akar játszani!
Másik vélemény.....Nem tudom mért indult el ez a pletyka,meg az összes többi, az egymás fikázása adminok között,elég nagy vicc.Ez nem ovi!Főleg, hogy ez csak játék!!!?
Jó lenne,ha újra minden normalizálódna és befejeződne a "szarkeverés",és mindenki saját háza táján sepregetne már! Sok az irigység és  a féltékenység itt is,ez itt a nagy baj!!!!!
Mindenki tudja szertintem miből indult ki,és mióta van ez! Visszatérhetne az az állapot,ami kezdetekkor volt!
Az admin nem egy hatalom, az admin van a játékosokért nem fordita, az én megfogalmazásomba.Kivételes eseteknél ettől el lehet tekinteni.
(Tudom, h én ebbe nem nagyon voltam belekeverve,és nem beleszólni akartam,hanem elmondani azt,amiket kivűlről látok.)
Lehet támadni XD
~~Dee~~

Puding

  • *
  • Hozzászólások: 240
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #26 Dátum: 2010-01-22 17:13:33 »
Nem volt szándékom személyeskedni, dee, te mégis magadra vetted, ráadásul támadsz.
Egy szóval nem mondtam, hogy baj lenne, hogy az adminok csak 1 szerón jatszanak, míg mások kettő között flangálnak. Én csupán arra kívántam rávilágítani, hogy ez önmagában kizárja azt, hogy "igazságosan" összehasonlítsuk az adminok "munkáját" (és csak elértétek, hogy a ti szavaitokkal éljek)

Mindazonáltal a steam statisztikábol tisztán látszik, hogy ki mennyit jatszik. Az nem spekuláció vagy valakinek a véleménye.
Az, hogy az egyik admin a 30-40 órájával több százalékkal bír a táblázatban, mint aki közelít a 100 órához, az nem szorul magyarázatra.

Én szánalmasnak tartom, hogy pontozásra kerültek az adminok. Nyilván kiderül ki szar admin, ki él vissza a jogaival, ezek az emberek hullanak is ki, mint ahogyan az élő példa mutatja.
Nem azt kell figyelni, hogy hány bann van kiosztva. Hiszen minél kevesebb, annál jobb (lenne) - mindenkinek.
Nem azt kell nézni, hogy az admin arra váltja-e a mapot, amit kihisztizik 1-2 ember a szerveren (figyelmesség kategória a táblázatban?)
Hanem hogy önkényesen váltogatja-e a mapokat kénye kedve szerint - ezzel visszaélve az admin jogával. - aki ezt csinalta, repült is.

Nem kell ehhez egy tulbúzgó nagyon ráérő ember nyomorult táblázata.

Fél órát kell eltölteni a szerveren, és a légkörből kiderül, hogy melyik admintól kap agyfaszt a játékosok többsége.


Pud!nG

Puding

  • *
  • Hozzászólások: 240
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #27 Dátum: 2010-01-22 17:24:26 »
..ahogy nézem a kommentem vége lemaradt.
Lényeg a lényeg: akkor lenne miről beszélgetnünk, ha létezne másik 40 ilyen táblázat.
Aminek semmi esélye, hiszen lássuk be, kevés olyan ember van, aki erre szánna akár 2 percet is.
Pud!nG

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #28 Dátum: 2010-01-22 17:40:55 »
Támadás??Húhaa,jól félreértetted!:)Nem támadok egy játék miatt,főleg ha nincs miért! Magamra vettem,mert hallottam sok embertől, hogy ti ezt mondjátok. Én csak elmondtam a véleményem! A levél többi részét pedig nem Neked címeztem!
A steam 2 hetente frissül,előfordul , h 1x az egyiknek van több órája másszor a másiknak.Meg van olyan is, hogy valaki dolgozik, tanul stb...
Nem világos, hogy mért húzzátok ezen fel ennyire magatokat , ez egy ember véleménye,nem pedig fél Magyarországé kb. De ez a Ti dolgotok!
De azzal, hogy összehasonlítjátok ki mennyit van fent, mennyit járkál más szerókra stb, ugyanazt csináljátok,mint Antiox. És hozzáteszem , ez sem támadás,csak vélemény!!!!!!!!!

~~Dee~~

Crys

  • *
  • Hozzászólások: 1,009
  • Karma: +17/-7
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #29 Dátum: 2010-01-22 18:01:42 »
Ennek nagyon sok értelme van emberek! Gratulálok! Így kell egy ***** táblázaton összeveszni egymással! :D :D :D