Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 232
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Adminok Értékelése  (Megtekintve 337629 alkalommal)

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1410 Dátum: 2011-10-03 20:22:37 »
Köszönööm! Értem, tehát pubon nem?!:))
~~Dee~~

bazs1

  • *
  • Hozzászólások: 61
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1411 Dátum: 2011-10-03 23:24:15 »
nem, pubon nem...
a focinak is megvannak a hivatalos szabályai (FIFA) amiket nem csak a bajnokok ligájában szereplő játékosok tartanak be, hanem mindenki mindenhol. attól még hogy grund foci ott sem érhetsz a labdához kézzel :/

ez most nem csak a tixora vonatkozik, hanem am block jó lenne ha MINDEN admin tisztában lenne a CS 1.6 mint játék szabályaival (ESL) függetlenül attól, hogy a saját kis "grundunkon" játszogatunk :) Mert még mindig szoktak lenni félreértések hogy ki szerint mit szabad és mit nem..

Vagy ez csak szerintem fontos?

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1412 Dátum: 2011-10-04 00:02:17 »
Szerintem is az,de akkor állítsuk össze. Pontosabban a főadminok állítsák össze, mivel nyilván az adminok között lehet véleményi különbségek.
~~Dee~~

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1413 Dátum: 2011-10-04 08:42:41 »
Kispályán van les? Les miatt adunk lapot? :)

Simsek.

  • *
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-3
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1414 Dátum: 2011-10-04 10:30:45 »
Mnah igen PGL ligán például nem számit bug-nak D2-n a kijáratok tetejére felmászni. Csak ott nem a dupla ugrás teszi lehetővé, hanem a társad fejére álsz ő meg fel lő.
A nő olyan mint a költői hasonlat...ha szép akkor az sem baj ha nincs semmi értelme
[/b]

Edvin

  • *
  • Hozzászólások: 549
  • Karma: +2/-29
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1415 Dátum: 2011-10-17 09:41:02 »
Adminok értékelésében FIFA-ről dumálnak,ilyet XD.
"Keep your friends close but your enemies closer" ~ Michael Corleone.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Edvin048

Crys

  • *
  • Hozzászólások: 1,009
  • Karma: +17/-7
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1416 Dátum: 2011-10-17 13:24:39 »
Ezt úgy mondod mintha te még soha sem tértél volna el a témától... :)

jumo

  • Jumo
  • *
  • Hozzászólások: 186
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1417 Dátum: 2011-10-18 08:35:00 »
A tixo nem ragasztószalag??? Muhahahaha :D:D:D
CSAKACSÉ (DE EZ CSAK JÁTÉK, AMIT KOMOLYAN VESZEK)

jumo

  • Jumo
  • *
  • Hozzászólások: 186
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1418 Dátum: 2011-10-18 16:38:48 »
IGENIGEN :D:D:D:D:D:D
CSAKACSÉ (DE EZ CSAK JÁTÉK, AMIT KOMOLYAN VESZEK)

jumo

  • Jumo
  • *
  • Hozzászólások: 186
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1419 Dátum: 2011-10-18 16:39:00 »
Ja és kabbbeeee :D:D
CSAKACSÉ (DE EZ CSAK JÁTÉK, AMIT KOMOLYAN VESZEK)

Fr3nd

Adminok Értékelése
« Válasz #1420 Dátum: 2011-10-18 16:46:32 »
MUSZÁJ!

bL`

  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1421 Dátum: 2011-10-18 18:05:58 »
Hi!

Sajnálattal vettem tudomásul, hogy Fransisco döntése alapján egy év után nincs admin jogom többé, de lenne picit hosszabb hozzászólásom az egészhez.

Szeretem a játékot, amíg van benne élet, mindig is fogok játszani, viszont február óta nem tudok és nem is akarok rendszeresen, mivel az utolsó egyetemi éveim mellett elkezdtem dolgozni (gondolom nem csak én vagyok ezzel így...).
Na már most ez azt jelenti, hogy időm véges, és nem tudok mindig a serveren futkorászni, bármennyire is szeretnék. Amit tettem, azt pedig szabadidőmben mindenféle ellentételezés nélkül csináltam. Azazhogy nem is ingyen, mivel cserébe élvezhető, normális játékot kaptam többedmagammal egyetemben. A heti 8-10 óra játék még így is megvolt/megvan, ha csak a pontlistát nézzük, akkor a fun serveren jelenleg én vagyok (vagyis voltam) a legtöbbet lövöldöző admin...
Cryssel kétszer is beszéltem a nyár végeztével, mikor is ő kérte tőlem, hogy legyek aktívabb. Megpróbáltam eleget tenni ennek, ennyire futotta. Akkor azt mondtam neki, hogy döntse el, szeretne-e az adminok között megtartani félig-meddig passzívan, mivel nem tudok annyit lenni, mint páran közülünk. Mivel azóta eltelt 3 hónap, ezt úgy értékeltem, hogy elfogadta a helyzetet, ennek pedig nagyon örültem. Arról most ne beszéljünk, hogy előtte mi volt, mert bőven voltak durva 5-6 óráim egyben a serveren és stb...
Azért örültem, mert még így is megvolt a heti 50-60 tisztogatásom az oda nem illő elemek között, plusz kb 100 aktív, steammel rendelkező játékos vett fel a partnerlistájára, és rendszeresen szóltak, amint valaki csintalankodott (nem vagyok egy magyar cs celeb, így nekem ez megtisztelő volt, mert tudták, hogy fordulhatnak hozzám). Igaz, hogy nem játszottam a serveren, csak heti 2-3szor, de minden nap elérhető voltam 5-6 órán keresztül, és voltak is megkeresések, hogy ugyanmár tegyek rendet, mert megint nyitva maradt az a bizonyos kapuajtó...

Mi történt most? Aki látta, látta, aki nem, annak elmondom az én szemszögömből:

Kiindulópont: Egy Hunter nevezetű játékos unban kérelmet tett fel az én banolásom következtében.

Ha jól láttam, 15-én került fel a kérelem, 17-én már az adminjogomba került, hogy nem néztem rá a hétvége folyamán. Két nap volt mindez, nekem is van életem, nem emlékszem, hogy túl sok időt töltöttem volna a gép előtt.
Lehet jönni azzal, hogy korábban sem léptem be. Erre csak annyi a válaszom, hogy a fórum csak tizenvalahány belépésemet rögzítette, ebből azonban ne vonjon le senki messzemenő következtetéseket, mivel csak azokban az esetekben jelentkeztem be, ha láttam az engem is érintő témákat. Kívülről tökéletesen nyomon tudtam követni, hogy ki kért unbant az én nickem megnevezése alatt, és ezt heti rendszerességgel le is ellenőriztem. Ez az elmúlt egy év alatt mindössze 2, azaz KETTŐ esetben fordult elő, pedig saccolva ~1000 bant biztos, hogy kiosztottam. Sajnálom, de a fentebb említett okok miatt a többi fórumtopikra nem volt időm, ettől még rendszeresen beszéltem a többi adminnal konstruktív dolgokban is.

Emlékszem az esetre, a legtöbb banolásomról listát vezetek, akit érdekel, meg tudom mutatni. Soha nem banolok önkényesen, dühből, dacból vagy gyávaságból, és még csak meg sem fordult a fejemben, hogy visszaéljek a jogommal. Az említett helyzet úgy alakult ki, hogy ketten (még csak nem is egy ember, höhö) rámírtak, menjek már be a fun serverre (de_zook volt az aktuális pálya), mivel az egyik csapat első embere egyértelműen WH-zik. Bementem, láttam egy Hunter nevű, eddig ismeretlen tagot, szokásos ezretlőttem-alighaltam statisztikával (nem kell senki figyelmét felhívni a fantáziadús nevére, és arra se, hogy kik szoktak ilyen névvel eszetlenül rohangálni...). Gyorsan steam_id csekk, én egyértelműen emlékszem, hogy nem láttam eredetiségre utaló nyomokat, hiába írt be steam_id-t az unban kérelmébe...nagyon merem remélni, hogy nem lejáratni, vagy szándékosan keresztbe tenni akart nekem, és csak én néztem mégis félre a dolgot.
Nem szoktam csak úgy kirakni az embereket, még akkor sem, ha olyanok kérnek meg rá, akiknek a szavára adok. Elvégre ezért vagyok/voltam admin, az én felelősségem áll a döntésem mögött, nem másé. Most is így történt, szokásos 1-2 kör nyomonkövetés, a végén pedig az egyértelmű okok miatt kapta a bant. Én most is úgy gondolom, hogy jól döntöttem, ha mégis egy Istenverte, hatodik érzékkel megáldott tehetséggel van dolgunk, akkor mellnézést.
Más: ban indoklása. Sokszor volt téma, lesz is még, mivel mindig vannak új adminok és új emberek, akik felszólalnak emiatt. Számít-e egy gerinctelen, nyomorék, velejéig romlott, szarházi csalónak bármit a kedves, szép szó?? Tegye a kezét mindenki oda, ahova akarja, de hangosan mondjuk ki a választ: Nem! Semmit nem ér! Rosszabbak mint a cigányok, jobban is rühellem őket.
Ez van, ezzel az állásponttal lehet egyetérteni meg nem is, de nehogy már kivételezzek akármelyik csalóval, és a jogos banolást követően elővegyem a jobbik (rosszabbik) oldalam...Ők azok, akik tönkreteszik a játékot, nyugodtan megérdemelnek egy-két míves magyar szót, úgyse gondolkodnak el a térítő szövegeken. Aki nem csal, hanem valami más okból követ el szabályellenes dolgot, annak jár a tisztelet, és a normális magyarázat. Ez nálam is így van, ismét csak a két darab unban kérelmet tudom felhozni.

Itt tartok most, nincs adminom, de elfogadom, ha ez így is marad. Úgy érzem megbecsülést, tiszteletet érdemeltem ki a játékosok között, és szinte minden adminnal jóban vagyok, van akivel rendszeresen beszélek. Amennyiben nem tartotok igényt arra a kis %-ra, amit én tudtam/tudok hozzátenni a serverek jólétéhez, akkor őszintén sajnálom, hogy eddig tartott az együttműködésünk.

Üdv,
bL`

Ui.: Amint lesz időm, igyekszem elolvasni a hozzászólásokat (már ha egyáltalán lesz... :)

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1422 Dátum: 2011-10-18 18:44:29 »
bL, akartam is veled beszélni, mielőtt cselekszek, de nem tudtalak elérni sehol. Steamen nem voltál nekem fent, a honlapot ugye nagyon ritkán látogatod (ez is az egyik fő ok ami miatt el lett véve az admin jogod).
Szóval, igazából az admin jog megvonás ugye emiatt volt, hogy a honlapot nagyon ritkán látogattad, és ez igaz hogy nagyon ritkán, de perpillanat akadályozta a mi munkánkat is unban kérelem elbírálásánál (kettőnél a hétvégén).
A ban okáért én egyáltalán nem haragszom, mert én még cifrábbakat is szoktam írni ennél. Párszor figyelmeztettem az adminokat, hogy ha egyértelmű aim, wh, speedhack vagy bármi van, engem az se érdekel ha az egész családfáját lekurvázza, vagy bármi jelzővel illeti a kedves édesanyját, kutyáját, macskáját, vagy őt magát, csak írja bele minden admin, hogy (wh , aim, vagy csak annyit legalább hogy csalás). Pont ezért, hogy a későbbiekben fel se merüljön bennük , hogy esetleg te őt azért dobtad ki mert lelőtt, és te ideges lettél.
Személy szerint nekem sose volt veled problémám, nagyon nem is lehetett volna, mert kb sose beszéltünk :)
Most már tudod , hogy minek köszönhető a döntésem. Külön kihangsúlyoztam többször is , hogy minden admin látogassa honlapot, legalább fél percre, hogy unban kérelmeknél van-e rávonatkozó rész, vagy nincs. Azt is leírtam, hogy ha valaki több mint 2 napra eltűnik (ez vonatkozik arra is hogy nem látogatja a webet), az írjon nekem üzenetet weben, steamen, msnen, facebookon, telefonon, vagy akárhol, hogy kb mennyi időre szándékozik eltűnni, esetleg ha nem magánügy akkor okot is oda szoktak írni. Soha nem volt ebből még gond.
Amennyiben bárkinek bármi problémája van a döntésemmel, keressen fel engem steamen, msnen, facebookon vagy ahol akar, és meghallgatom szívesen a véleményét, problémáját.

.Dee.

  • *
  • Hozzászólások: 351
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1423 Dátum: 2011-10-19 19:18:44 »
Sniperről egy játékos. Illetve már admin!
~~Dee~~

WaZ

  • *
  • Hozzászólások: 783
  • Karma: +6/-5
    • Profil megtekintése
Adminok Értékelése
« Válasz #1424 Dátum: 2011-10-19 20:22:02 »
jajj tivi le vagy maradva :D
:! WaZuP :! A Helyzet :!
What's Up GAys ?! 8)