Fun szerver > Javaslatok, észrevételek, bugok

Javaslatok.

(1/12) > >>

Simsek.:
Meglepve láttom, hogy bár a FŐtopik neve Javaslatok, észrevételek, bugok. Az altopikban ilyen nincs. Ugyhogy nyitok én egyet, ugyis sok javaslatom lenne mivel lehetne szebbé tenni a játékot. Talán még egyszer valaki értékelni is fogja. :D

Első sorban, az only d2 szerveren észleltem, hogy sokszor történik teamflash , van hogy mert low az emberke, van hogy 1 lag, van hogy egyszerüen csak elbaszod valamiért. Ezeket el lehetne kerülni 1 anti team flash pluginnal. Osztálytársamnak van 1 román szervere, és nála láttam ezt a plugint feltéve. Ha chat-be beirod /flash , utána nem kapod a team flash-t persze az ellensége flashje ugyanugy vakit.

Valamint a plugin javitja a a de_dust2 de_nuke és de_train flash bug-jait. Aki régota játszik ismeri, aki nem annak meg youtube.

Itt peddig 1 link, pici leirással, valamint a plugin code.

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=636765

Véleményeket várok.

LuGo:
Én néztem már régebbena  plugint, szerintem a játék része ahogyan a friendly fire is. Én azt sem venném ki, csak ügye flash-el nem lehet elrontani annyira a játékot midt midnen kör elején le TK-zni a fél csapatodat. Régen mikor volt rá lehetőségem sokszor visszakapcsoltam a friendly fire-t csak hogy szokják a "csapatjátékot" az emebrek - azt amiről a játék szól.

Ugyanis ez NEM Quake! Én NEMMEL szavazok az antiflash pluginra és IGENNEL a friendly fire-re (persze megfelelő büntetéssel ha csapattársat öl)

Simsek.:
Amugy a ff-re is van plugin.

Speciel 2-t ismerek:

1. Amit másba sebzel azt igazábol neked veszi le, ez egy kicsit durva, mert sokszor eldobod a HE-t és valamelyk hülye bele futt akkor megjárhatod, de pl ha nem tudsz hE-t dobni és bedobod a saját teamed embereihez akkor azonnal halsz, nekem tetszet jóval nehezebb volt általa a játék, de 32 slotra sok. Maximum 20 slotos SZERVEREN menne el.

A másik plugin amit még tudok, az hogy egyszere sebez téged és a csapattársad is, tehát ha valaki meglő téged a team-edből ő is vesziti a hp-t.


Ezek mind jók és sokkal élvezhetőbbé teszik a játékot, de egy 32 slotos SZERVEREN nem lenne kör, h valaki ne ölje meg a társát és saját magát is.

DARTH_WEEDER:
eddig még nemsikerült bugflasht dobnom a szerverekeken, szerintem fixált mapok vannak fent

Simsek.:
Legalább tudod hova kell dobni őket ? :D Mert 6 db van, abból 4et falban kell megakasztani :D ha nem akarva csinálod nehezen fog öszejönni :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése