Üdvözlünk, Vendég. Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj. Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Chatbox

Frissít Előzmények
  • Egymás szidására, unban kérésre NE használd!
  • assassin-.-: Van még valaki?:D de hiányzik az a régi awp szerver :D
    2023-06-27 03:52:23
  • pulos: Hello! Mindenki nyugdíjba vonult?! :D
    2023-04-15 19:54:17
  • EDY | Chevvalier_69: Valaki ?  ....regi szep idok
    2023-02-10 15:18:44
  • DencY: Mivan gyerekuksz, ki van halva
    2022-04-18 23:14:51
  • global tukan: hello
    2020-12-11 20:02:02
  • global tukan: hello mindenki kinek lene kedve jatszani?
    2020-12-11 20:01:40
  • 1 liter tej vagyok: :D
    2020-10-15 16:35:30
  • 1 liter tej vagyok: mi van gecik
    2020-10-15 16:35:07
  • riooo: egy szerver se ér a nyomába ennek
    2020-04-21 17:33:53
  • riooo: hiányzik a szervercsalád, legjobbak voltatok : (
    2020-04-21 17:33:42
  • ervin09: hahoooooooo
    2020-03-28 11:49:15
  • AGRESSIVE LEMON!: semmit nem kérdeztem megtaláltam a topicot rá :D
    2019-03-16 23:15:25
  • AGRESSIVE LEMON!: anyám mire feltörtem.. most amúgy mi van ki csinálja az "új" szervert?
    2019-03-16 23:09:17
  • Sültkrumpli: Gyertek játszani melegek! :D
    2019-01-07 13:27:55
  • Barnus0423: Nem tudok csatlakozni a barát hálózathoz!! Mit csináljak?
    2018-11-02 08:53:54
  • Barnus0423: Hello
    2018-11-02 08:53:41
  • Kukac ^.-: Jézus jézus, most akkor ismét van szero?
    2018-09-03 17:30:24
  • ^joci: lel mi az hogy noskill?XD
    2018-06-01 17:48:07
  • ^joci: lel sziasztok xd
    2018-06-01 17:46:23
  • Shoxe: Hali :D
    2018-05-21 16:12:05

Online felhasználók

  • Pont vendég: 193
  • Pont rejtett: 0
  • Pont tag: 0

Nincsenek online felhasználók.
  • stats Összes tag: 8,152
  • stats Összes hozzászólás: 40,673
  • stats Összes téma: 3,026
  • stats Összes kategória: 9
  • stats Összes fórum: 27
  • stats Legaktívabb pillanat: 183

Szerző Téma: Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn  (Megtekintve 3073 alkalommal)

sigibigi

  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Dátum: 2011-07-24 19:04:40 »
Játékban használt nevem: Europai szintu jatekos :: zotyn
SteamID: STEAM_0:1:9874381
Dátum: 2011-07-24 18:35:21
Admin neve, aki banolt: Selion
Ban hossza: örök
Jogos-e a ban?: Nem
Ban oka (admin szerint): amiert gerinctelen modon anyazol es kilepsz (rendszeresen)
Ban oka (szerintem): biztosan nem a fentebb megjelöltek

Kedves Crys és Francisco, illetve más kompetens admin!

First of all, kénytelen voltam regisztrálni egy új felhasználónevet, mivel az előzőnek elfelejtettem a jelszavát és nem kaptam meg a régi jelszó törléséhez szükséges emailt -gondolom egyéb szerverhiba okok miatt-.

Egyszer már voltam banolva, ahol szintén nem volt jogos a ban, lásd.: http://cs.crys.hu/e107/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?6381.post

Selion banolt, okát láthatod. Gerinctelen módon, RENDSZERESEN anyázom és kilépek. Na már most kezdem az elejéről. Érdekes módon, legalább egy éve rendszeres látogatója vagyok a szervernek, csak a "magyar public"-ra járok, sehol máshol nem játszok, mivel itt ismerek mindenkit. Érdekes módon2 Seliont is kb. ennyi idő óta ismerem. Szinte minden admint ismerek, mondhatjuk -részemről legalábbis-, hogy mégha online is, de jóban vagyok velük. Egy évig érdekes módon3 békében megvoltam velük, szerintem sosem volt rám panaszuk, ha volt is, nyilván felfogtam és megértettem. Mivel vizsgaidő volt 2 hónapja nem játszottam, azóta dolgozom, pár napja újra el kezdtem játszani. Voltam is fent már pár órát, fent volt Kajman, upcfuckoff, Mede, annó Robi, sorolhatnám még. Szerintem egyszer sem volt velem baj, meg lehet őket kérdezni, és remélem, hogy ebben az ügyben mellém is állnak (Kajman allítása: "törzstag vagyok").

Az, hogy ezalatt a két hónap alatt játszott-e valaki ezzel a névvel, nem tudom. Bár kétlem. És az pedig, hogy Selion válasza az volt, hogy 2 hónapja megbeszélték, ha visszajövök kibanolnak, egyenesen vicc. Mutasson nekem bármilyen nemű bizonyítékot, amikor anyáztam, bárkinek. Akkor rendben van. De könyörgöm.

Valószínűleg összetévesztesz valakivel, de előre tudom, a válasz az lesz, hogy nem, én voltam az. Bizonyára így van akkor. Csak felmerül a kérdés, ha te ezt, ÍGY állítod, miért nem rúgtál ki 2 hónappal ezelőtt? Mert akkor megérteném, és teljesen logikus is lenne. Igen, erre meg a válasz az lesz, hogy utána már nem játszottam. Hát dehogynem játszottam, maximum akkor te már nem voltál fent.

Mint mondtam, nem járok máshova játszani -publicolni-, itt ismerek mindenkit, itt ismerem a közösséget, nem fáj átállnom a gyengébb csapatba (még ha általában úgy is tűnik, hogy az erősebben vagyok), ezért kérem egyedül a bannom levéltelét.

Remélem eléggé meggyőző voltam, és mihamarabb újra tudok játszani, köszönettel:

zotyngeN
« Utoljára szerkesztve: 2011-07-24 20:27:51 írta Cry$ »

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #1 Dátum: 2011-07-24 19:20:07 »
Egy másik topicból:
Idézetet írta: Simon főnix

Simon_Phoenix    
2011-04-06 22:52
   Én tegnap egy 30 percet adtam neki véletlenül .
(Európai szintű játékosnak :: P -->neki akartam adni a sorozatos anyázásai miatt)


Már több admin ezt állítja. És tény hogy sok gyökér pedig beanyázik és kilép és nem tudjuk banolni mert nemtudjuk mi az ip-je vagy steam id-ja, mert nem nyomtunk status-t mielőtt lelépett az illető.

Ha nem is örök ban, de 2 hónap letöltendő. Szerintem.

sigibigi

  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #2 Dátum: 2011-07-24 19:21:13 »
IGEN. Amint láthatod, PETYA, azaz P anyázik, nem én, én kapom a banokat más szervereken is, miatta. Pedig nem is ismerem, csak átvettük egymás nevét, de ezt nem képes felfogni és megérteni senki sem. És kíváncsi lennék kik azok az adminok, akik ezt állítják, no offense. Talán akkor nem most kellene kibanolni, hanem amikor épp az aktuális történik. Nem véletlenül nem kaptam bant itt ezelőtt, a Robi-s illetve az egyéb, VÉLETLEN banokon kívül! De leírom, hogy akkor világos és érthető legyen azok számára, akik nem tudnák:
Europai szintu játékos :: P
Europai szintu jatekos :: zotyn

NEM ugyanaz!

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #3 Dátum: 2011-07-24 19:55:36 »
Nem gondolod, hogy nem túl előnyös használni egy szinte ugyan olyan nevet, amilyet egy másik ember használ, aki sértegeti a népet, anyázik, lelép, szóval az egész admin brigád rá vadászik / vadászott egy időben? Hozzá tenném , hogy egyszer én is kiakartam dobni egy Europai szintü játékost, fogalmam sincs hogy P vagy Te, nem tudom, nem is érdekel... rászóltam többször hogy vegyen vissza a stílusából, erre anyázott és lelépett... Mindegy, Selion majd eldönti mi legyen.

inaktiv-.-

  • dzsooe
  • *
  • Hozzászólások: 636
  • Karma: +3/-1
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #4 Dátum: 2011-07-24 20:05:57 »
P -t en basztam ki Franci orokre most relaten csinalja ezt. zotny biztositom hogy nem beanyazos kilepos es meg normalis player is!
Smoke weed every day - all nights

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #5 Dátum: 2011-07-24 20:07:00 »
Én elhiszem, az unban kérelem normálisnak tűnt. Várjuk selion véleményét.

inaktiv-.-

  • dzsooe
  • *
  • Hozzászólások: 636
  • Karma: +3/-1
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #6 Dátum: 2011-07-24 20:07:56 »
Ne ritkitasok meg a jatektarsaim >.<
Smoke weed every day - all nights

sigibigi

  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #7 Dátum: 2011-07-24 20:18:15 »
Nem egy néven múlik semmi. Hanem azokon az adminokon, akik hiába adminok, ha nem figyelnek eléggé. Szerintem. Tegyük fel, ha egy klánba vagy valakivel, akkor kénytelen vagy azt a nevet használni, és nem rajtad fog múlni a dolog, nem a te hibád lesz az, ha MÁS, akinek figyelnie kellene -mert hozzáteszem ez a DOLGA-, összekever mással. Mindegyik admin jól tudta (köztük Selion is), hogy két játékos játszik ezzel az előnévvel, mivel rengeteget publikoltunk anno. Seliont pedig várhatjuk, jól tudjuk mi lesz a válasza. És zárójelben hozzáteszem az összes hozzászólásomhoz, hogy semmi kioktató jelleg nincs benne, csupán szeretnék játszani meló után, valamint megvédeni magam.

kulimaz

  • kulimaz
  • *
  • Hozzászólások: 99
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #8 Dátum: 2011-07-24 20:27:17 »
Én is az igazi európai pártját fogom!! Eddig nekem semmi gondom nem volt vele!!
szerintem sigibigi ezt hagyd az adminokra ez rájuk tartozik
Kulimaz :)

Francisco

  • *
  • Hozzászólások: 1,413
  • Karma: +4/-3
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #9 Dátum: 2011-07-24 20:42:18 »
sigibigi, itt tudod az a probléma, hogy jelenleg van 5szerverünk amin szinte egész nap max a létszám. Van 1-1 visszatérő játékos, akit vagy anyázásért, modortalan viselkedéséért akarnak kidobni az adminok, vagy mert mondjuk csal, de ahogy fellép az admin (ismeri a neveket) , egyből lelép. Én is nem 1 játékossal voltam úgy, hogy csak 1x lássam meg én előbb őt, és már banolom is. Lehet , hogy selion is így volt veled, és nem is téged akart igazából kidobni, hanem azt a másik arcot. Mindegy, majd Selion reagál az esetre. Addig is türelem.

sigibigi

  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #10 Dátum: 2011-07-24 20:58:30 »
Rendben van, a probléma ezzel csak az, hogy egyszer nem léptem le (más aktívabb admin is tanúsíthatja), egyszer nem voltam modortalan, maximum néha felbaszom az agyam az idióták miatt, és hangosabban felordítok, de nem k.a.-zok, és csak egy szerveren játszok, amit az adminok, köztük Selion is jól tud/nak. Várom határtalan kíváncsisággal.

LuGo

  • *
  • Hozzászólások: 741
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #11 Dátum: 2011-07-24 21:33:43 »
sigibigi kérlek értsd meg teis hogy amikor az admin nézi a névlistát nem betűről betűre néz minden nevet, hanem hogy Európai ... (pont pont pont) anyázott. A név egyezése 87%os az esetetekben (karakterszámra számolva). Bocsásd meg nekik kérlek hogy "általánosítanak" de amikor naponta 800x kell csinálni őkis lazítanak egy kicsit és a 87% (=vagyis az első 20 karakter 100%) akkor simán kidobják az emlékeikből. A legjobb lenne az attrocitások elkerülése végett (ahogy te is mondtad hogy máshol is kapod a banokat miatta) a névváltás.

Az unban kérelem tartalmas volt, a magyar helyesírás szabályainak közel eleget tett (az unban kérelmek 99%-a nem) és inaktív kolléga pártfogása miatt aztmondom vegyük le, de Selion kolléga dönt.

Selion

  • *
  • Hozzászólások: 114
  • Karma: +0/-0
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #12 Dátum: 2011-07-24 22:39:31 »
[justify]Zotyn,

Pár dogot szeretnék hozzáfűzni ahhoz, amit írtál.

Egyrészt egészen biztos vagy abban, hogy nem keverem a nevedet Petyáéval, mert emlékszem, hogy mindketten ezen klán-taggel játszotok elég régóta. Arra is emlékszem, hogy az utóbbi időben valóban nem láttunk a szerveren (vizsgaidőszak, stb, nem érdekes) de - bár közel sem nevezném tökéletesnek a névmemóriám, - akad pár név, amire emlékszem. Ilyen név a Tiéd is. Ha minden igaz, Zotyi3 szobatársa vagy Egerben és gyakran játszottatok együtt is a szervereken. Szotyi egészen biztosan ugyanezt művelte. (Mivel jóban volt/van pár adminnal mindig tudta ki van a szerveren, ki nincs és amikor megengedte magának, prosztó-mód anyázott bárkit - mert nem volt senki, aki felelősségre vonta volna.)

Másrészt, akkor már nem játszottál (vagy csak elkerültük egymást), amikortól admin lettem, mert különben akkor banoltalak volna ugyanezért a viselkedésért!

Harmadrészt, bár azt mondod, hogy nem akarsz kioktató lenni, a hozzászólásaid nem ezt mondják.

Negyedrészt, természetesen, én sem vagyok tévedhetetlen és lehet, hogy a rólad a fejembe éget kép téves. Ha így lenne, itt, nyilvánosan megkövetlek! Vagyok már abban a korban, hogy beismerjem, ha hibáztam.

Továbbá, mivel olyan emberek tették le a voksukat melletted, akik úgy gondolják érdemelsz még egy esélyt ezért én is támogatom, hogy kerüljön le a ban, de kérlek, a gyanú árnyéka se vetüljön rád, mert - bár engem igazolnál - csúnyán beégetnéd magad és csalódást okoznál!

Ha tényleg nem Te vagy az, akire emlékszem, akkor elnézést kérek érte! Ha igen - és ennek ellenére kaptál még egy esélyt, hogy itt játssz - remélem okosan fogsz élni vele!

Üdv,
Selion
 [/justify]

Crys

  • *
  • Hozzászólások: 1,009
  • Karma: +17/-7
    • Profil megtekintése
Unban - Europai szintu jatekos :: zotyn
« Válasz #13 Dátum: 2011-07-24 22:41:28 »
A bant leveszem, témát zárom.